להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :

מה הורג טרמיטים ואיך אפשר להיפטר מהם ? – שאלות ותשובות שיעשו סדר!

מה הורג טרמיטים

טרמיטים הם מזיקים שעלולים לגרום נזק משמעותי למבנים ולמבני עץ. למרות שהם חרקים עמידים, יש כמה דברים שיכולים להרוג אותם. הדרך הנפוצה ביותר להרוג טרמיטים היא באמצעות טיפולים כימיים, או באמצעות פיתיונול ג'ל או ספריי. חומרים כימים נגד טרמיטים כמו פראמיס או טרמינטור תוכננו במיוחד למטרת טרמיטים וניתן ליישם אותם ישירות על האזור הנגוע או כמחסום סביב הבניין. טיפול בשיטת נמסיס ללא קידוח היא שיטה חדשה שנכנסה בסוף שנת 2021 והורגת טרמיטים באוכלוסיות גדולות , הטרמיטים התחילו להתפשט אצלכם בבית ולהשמיד רהיטים ומשקופים ואתם רוצים להיפטר מהטרמיטים אחת ולתמיד לצמיתות , אז מה הורג טרמיטים ומהי השיטה הטובה ביותר לטפל בהם ?  האם הטרמיטים מסוכנים ? ואיך מבצעים הדברה לטרמיטים ? המשיכו איתנו ונענה על השאלות >>

מה הורג טרמיטים ⭐⭐⭐⭐⭐

מה הורג טרמיטים?

מה הורג טרמיטים ?

הטרמיטים מאוד רגישים לתנאי טמפרטורה , לחות ותאורה אך הם תמיד ימצאו לכך פיתרון יצירתי שאתם אפילו לא תאמינו , בקן של טרמיטים הפועלות בונות את ההסתעפות של המחילות כך שיהיה טמפרטורה נעימה תמיד בפנים עם כיווני זרימת אויר שתגיע לכל מקום .
מהנדסים רבים ניסו לחקות את שיטת הבניה של טרמיטים לבניית מגדלים ומבנים גדולים , הם ממש מעוררי השראה אפילו יותר מנמלים ולכן חשוב מאוד להתייחס אליהם בכבוד הראוי להם ..

האם אפשר להיפטר מהטרמיטים לבד ?

הטרמיטים רגישים כמעט לכל חומר כימי ולא משנה מה תרססו כנראה שהם ימותו אך הבעיה לא תיפטר מהסיבה שהקן והמלכה יכולים להיות גם 5 מטרים מתחת לאדמה .
הטיפול הטוב ביותר נגד הטרמיטים שיחסל אותם לצמיתות זה רק עם מדביר מקצועי שאנו חברת אילנית הדברות נשלח לכם שיבצע הדברה לטרמיטים כמו שצריך ויעניק לכם אחריות מלאה .

ייעוץ לטרמיטים בוואטאפ

ספריי נגד טרמיטים - האם אפשר לרכוש ולטפל לבד ?

ישנם בשוק המון תכשירים שונים שמשווקים אותם נגד טרמיטים או חרקים נוספים כמו K2000 או דברים בסגנון אך שום ספריי נגד טרמיטים לא באמת יעיל והם טובים רק למי שמשווק אותם ולא באמת יפטרו לכם את הבעיה שוב מהסיבה שאי אפשר לדעת איפה הקן ואתם תהרגו רק את הפועלות אך השושלת תמשיך לפרוח מתחת לרגליכם .
כדי לחסל טרמיטים חייב לחסל את המלכה , המלכה יכולה להיות בתוך משקוף ויכולה גם להיות 3 מטרים מתחת לאדמה , אם אתם רוצים לטפל בטרמיטים לבד בנגיעות קלה אתם יכולים לנסות להשתמש במגוון הג'לים שמוכרים בסופרים אך בנגיעות גבוה אל תצפו לתוצאות טובות עם הג'לים הזולים הללו , הם לא תחליף להדברה מקצועית עם מדביר ! 

איך מזהים טרמיטים בבית
טרמיטים בבית

מה הורג טרמיטים לצמיתות ואיך עושים הדברה לטרמיטים ?

הדברה לטרמיטים חייבת להתבצע עם מדביר מקצועי בעל היתר הדברה למבנים ושטח פתוח ללא הגבלות . ההדברה מתבצעת על ידי קידוח חורים זעירים במרצפות והזרקה של חומר לחול שמתחת למרצפות וסתימת החורים לאחר מכן . הטיפול מתבצע בשיטה הזאת כדי ליצור מעטפת של חומר מתחת לכל הדירה ולחסל את הקן של הטרמיטים כך שהם לא יוכלו להתפרס לשום קיר בבית .

למה ריסוס נגד טרמיטים הורג אותם אבל לא פותר את הבעיה ?

תיקחו K300 ותרססו על הטרמיטים הם כמובן ימותו , קחו אפילו חומץ ותשפכו עליהם זה גם יחסל אותם אבל לא משנה מה תעשו לא יפתור את הבעיה , כדי להיפטר מטרמיטים לבד יש צורך לקדוח חורים במרצפות ולהזריק חומר רב ( כ150-200 ליטר לדירת 4 חדרים ) עד שתגיעו למלכה ותהרגו אותה אם לא תעשו זאת גם אם תעשו ריסוס לבית 100 פעמים זה לא יפטר וגם אם תחליפו את כל הרהיטים וכל המשקופים הם עדיין ישארו . 

האם פיתרון לטרמיטים הוא לצמיתות ?

כאשר מבצעים הדברה יסודית עם קדיחות והזרקה של חומר לכל הדירה הפתרון הוא אכן לטווח ארוך ואפילו יכול להיות לצמיתות אך אם אתם גרים באזור נגוע כמו לדוגמא הדברה לטרמיטים בראשון לציון , שזאת העיר הנגועה ביותר מכל הארץ יכולה להיות נגיעות חוזרת לאחר 7-10 שנים אם תהיה מעוף כלולות באזור הבית שלכם או אם אתם גרים בבניין נגוע .
בכל מקרה הטיפול אפקטיבי ל5 שנים ומעלה ואנו מעניקים אחריות מלאה ל-5 שנים במידה והטרמיטים יחזרו אנו נחזור ללא עלות !

מה החומר הטוב ביותר להרוג טרמיטים ?

לכל סוג של טרמיט יש את החומר שאפטיבי ופוגע בו ביעלות המירבית , הקבוצת החומרים הטובה ביותר לטרמיטים היא פירתרואידים מסוג Imidacloprid או Fipronil שאפשר למצוא בתכשירים רבים כמו פראמיס 350 , טרמינול , טרמינטור או אפילו אלפא-ג'ל כמובן שיש צורך קודם לבחון מיהו סוג הטרמיט ורק אז לטפל עם החומר הרצוי .
אין חומר קסם שפוגע בכולם בשיטה ספציפית , כל מקרה לגופו וחשוב שמדביר מקצועי יבחן את הדירה וידע בדיוק באיזה חומר ליישם ואיך ואיפה לקדוח את החורים המתאימים
ולכן חשוב להזמין חברת הדברה מקצועית וטובה עם ניסיון רב לטרמיטים 

הדברה לטרמיטים עם מדביר שיהרוג את הטרמיטים לצמיתות

אנו חברת אילנית הדברות פועלים בענף ההדברה כבר 30 שנה עם אלפי לקוחות מרוצים שביצענו אצלהם הדברה לטרמיטים בכל הארץ מנהריה ועד אילת , את הביקורות וההמלצות שלנו תוכלו לקרוא בכל הרשת באופן גלוי במדרג , איזי , גוגל , פייסבוק ואפילו כתבות שעשו עלינו .
אנו מאמינים בשירות הוגן , מקצועי ותמיד תמיד להעניק אחריות מלאה עד פתרון הבעיה ולא פחות מ-5 שנים !

כמה עולה להרוג טרמיטים ?

המחיר להדברת טרמיטים שונה מדירה לדירה ומאזור לאזור ותלוי בסוג הטרמיט , גודל האזור , שיטת ההדברה , סווג החומר וכו'
חלק ממרכיב המחיר הוא האחריות וחצי השני הוא העבודה עצמה , אנו מעניקים אחריות ל-5 שנים ולכן חשוב לשני הצדדים לבצע הדברה טובה ולפתור את הבעיה לצמיתות …


רוצה לדעת כמה תעלה להרוג טרמיטים בבית ?
תחשבו מחשבון ההדברה שלנו ותוכלו לדעת כמה תעלה ההדברה לבית שלכם

עמוד זה נכתב על ידי
ליאור זליקובסקי – מדביר מוסמך מספר היתר 2650 

המנהל של אילנית הדברות ודור שלישי למשפחת מדבירים,
מומחה לטרמיטים ומספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים.
רוצים להתייעץ איתי ? 
חייגו עכשיו 054-8849445

מה הורג טרמיטים
חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat