להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :

053-4292959

הדברת טרמיטים

טרמיטים הם חרקים קטנים בעלי כנפיים אשר גורמים נזקים רבים בתוך הבתים. לכן אנשי המקצוע שלנו מסייעים בדרכים שונות ללקוחות, אשר גילו טרמיטים בביתם לרבות הדברת טרמיטים.

הטרמיטים לא מהווים בעיה רפואית ואינם מעבירי מחלות המטרד העיקרי שהם מהווים הוא נזק למוצרי עץ.

נמנים בקבוצת החרקים החברותיים (כמו נמלים, צרעות, דבורים), חיים בקן משותף עם מלכה, מלך, עמלות וחיילים כשהעמלות דואגות להאכיל אותם.

בישראל נפוצים 3 מיני טרמיטים: טרמיט עץ טרמיט קציר וטרמיט קרקע.

טרמיט הקרקע מכונן כמה המטרים מתחת לפני הקרקע ובשל כך פעולות ההדברה נגד הטרמיט הינם בהזרקת חומר ייעודי רב לתוך הקרקע 

הטרמיט מקונן באדמה (הקנים בקרקע יכולים להגיע עד עומק של 5 מטר.) וניזון מ "תאית" של עצים, הוא חודר אל מגורי האדם והורס את חלקי העץ בבית כגון משקופים , דלתות,  רהיטים, ארונות רצפות פרקט וכו'.

הטרמיטים הינם חרקים בעלי רגישות גבוה לאור וכתוצאה מכך הם שומרים על עצמם בעזרת תעלות בוץ שהם בונים או כאשר אוכלים מוצר עץ הם שומרים על המעטפת החיצונית של המוצר ואוכלים את כל המוצר מבפנים ללא סימני נסורת. זוהי אחת הבעיות כנגד טרמיטים, הופעת פעילותם, בגלל שלפעמים לא משאירים סימנים והופעתם מתגלה לאחר זמן רב. 

הדברת טרמיטים
טרמיט

אם יש לכם חשש שיש טרמיטים בבית? שלחו אלינו תמונה/וידאו ואנו נדע בדיוק איזה חרק יש לכם ומהו סוג הטיפול ! 

כן כן ללא עלות ובאהבה

 

זיהית טרמיטים ? מחפש מדביר טרמיטים מומלץ  ? חברת הדברה עם ותק וניסיון ?

בהדברת טרמיטים נותנים רק למקצוענים לעשות את העבודה !
✔️ הדברת טרמיטים החל מ399 ש"ח
אחריות מלאה על העבודה !
לא פתרנו את הבעיה – חוזרים ללא עלות !!!
✔️זמינות 24 שעות ביממה 
צוות מוסמך ומקצועי עם נסיון של 30 שנה ! 
שירות בפריסה ארצית רחבה
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו : 
 
גילוי טרמיטים
מדביר טרמיטים

גילוי טרמיטים בבית

כאשר מגלים שקיימים חרקים מסוימים בבית, יש לוודא איזה סוג של חרקים אלו כדי לבצע את הדברת טרמיטים מתאימה.
לכן הלקוחות שולחים אלינו תמונה/וידאו של החרק ושל התופעות שנראות בבית כדי שנסווג זאת נכון, אם מדובר בטרמיטים אנו מתאמים מועד לביצוע ההדברה באמצעות הטכנולוגיה שלנו והחומרים המתאימים כדי לפתור את התופעה אחת ולתמיד.

הדברת טרמיטים היא הדברה מורכבת ורק איש מקצוע כמו אחד המדבירים שלנו שהוא בעל הסמכה ייעודית לטרמיטים ידע ומיומנות לבצע זאת באופן מושלם כדי שהדיירים לא יסבלו מהתופעה. 

הסימנים האופייניים לטרמיטים הם הימצאותן של תעלות בוץ על משקופים או ליד או בתוך ריהוט שעשוי מעץ, כנפיים שפזורות במקום זה, כתמים שחורים שהם הצואה שלהם, מוצרי עץ חלולים ללא שאריות של נסורת וחרקים שיוצאים ונכנסים מהמשקופים או מהפריטים האחרים, לאחר שאכלו תאית מהמשקופים או מלוחות הפרקטים בבית.

ניטור טרמיטים

בשנים האחרונות יש דרישה ממועצות ועיריות ביצוע ניטור לפני בניה או ביצוע הדברת טרמיטים בשטח , לא כל העיריות דורשות זאת רק איפה שיש נגיעות רבה בעיר . כמובן שמאוד קשה לבצע ניטור בשטח מאוד גדול של חולות אך מדביר מקצועי ומוסמך ידע היטב לאן לגשת ולבדוק האם יש נגיעות . למידע נוסף על גילוי טרמיטים תוכלו לקרוא את המאמר הבא :  אישור טרמיטים לפני בניה " 

הדברת טרמיטים
טרמיטים בבית
טרמיט קרקע

הדברת טרמיטים המיתוס הישראלי

כאשר מדברים על הדברת טרמיטים תמיד עולה לראש שלנו תמונה של מדבירים שמגיעים ועוטפים את כל הבית והמשפחה צריכה לעזוב את הבית לשבוע לצורך ההדברה לטרמיטים .
סיטואציות כאלו לא קורות במדינת ישראל ואין אצלנו את אותו סוג הטרמיט אשר מתרבה ומתפשט בכזאת מהירות עד לנזק לבית שלם !
אחד מתפקידינו הוא להרגיע את הלקוח ולהודיע לו שהפיתרון הוא יכול להיות זול ומהיר ללא עזיבת הדירה בכלל !
אנו ב2021 לאחר עשרות שנים של נסיון לפתרון טרמיטים לתמיד ללא נזקים וללא הכנה מוקדמת של הדירה .
ישנם 2 פתרונות הדברה לטרמיטים : טיפול בחומר ייעודי בעזרת הזרקה לקרקע ולקירות , או טיפול בג'ל פתיון כנגדם .

נזק טרמיט עץ בארה"ב

הדברה של טרמיטים בדירות

אם המסקנה היא שאכן מדובר בטרמיטים שהגיעו לדירה מסוימת, המדביר המקצועי שלנו שהוא בעל רישיון לבצע עבודות מסוג זה, מבצע בכל 30 ס"מ קידוח של 10 מ"מ. לתוך החורים הללו, הוא מזריק בלחץ גבוה חומר הדברת טרמיטים אשר מגיע לחלל הנמצא מתחת לאריחים. בתום החדרת החומרים, סוגרים היטב את החורים. או לחלופין אם התופעה היא ממש בתחילתה ואין הרבה טרמיטים, אפשר לפזר טיפול של חומר ג'ל פתיון חדשני שהטרמיטים לוקחים את הטיפות הג'ל הללו לקן וכך כולם אוכלים ומתים.

אם הטרמיטים אכלו את כל החלק הפנימי של המשקופים, אפשר לפתוח כל משקוף בחלקו התחתון וכך אין צורך להוציא את כל המשקוף.

מומלץ אם אתם מבצעים שיפוץ לדירה חדשה שאתם עוברים אליה והיא באזור ידוע בנגיעות טרמיטים כמו ראשון לציון , חולון , בת ים , תל אביב מומלץ לבצע הדברת טרמיטים אצל חברת הדברה מקצועית לפני התקנת משקופים וריצוף לצורך מניעה . 

טרמיטים טיפול

חברת הדברה של טרמיטים בחצרות של בתים פרטיים

בחצרות ובגינות הטרמיטים נמצאים בתוך מחילות מתחת לקרקע. לכן לעיתים יש צורך בחפירת בורות בעומק של 90 ס"מ ולאחר מכן שופכים חומר ייעודי פנימה סביב כל מעטפת שלד הבית.
אנו יודעים לבצע כל עבודת טרמיטים בכל רמת נגיעות , 

חיים מנהל החברה בעל ניסיון של 30 שנה בפתרון בעיית טרמיטים , חיים למד את השיטה הייחודית לפתרון הבעיה מאביו שגם היה מדביר . על כל כך הרבה שנות ניסיון לא מתווכחים !!!

טרמיטים בקיר

מדביר מקצועי לנושא הטרמיטים

כל צוות העובדים באילנית הדברות מוסמכים לבצע כל עבודה כנגד חרקים ומכרסמים , כולם בעלי היתר הדברה הגבוה ביותר ויכולים לבצע הדברת טרמיטים מקצועית וייעילה והכי חשוב זולה ! 

האם טרמיטים מעבירים מחלות ? ​

האם טרמיטים מעבירים מחלות בשל היותם אצלנו בבית ? כאשר מדובר בחרקים הקונוטציה הראשונה שעולה לנו היא מחלות , 

הטרמיטים אינם עוקצים או נושכים , לא מוצצים דם ובטוח שאין להם יצר תקיפה לבני אדם ולכן אינם יכולים להעביר מחלות בשום צורה ..

אבל הטרמיטים מהווים נזק לרכוש שיכול להגיע לעשרות אלפי שקלים , בארה"ב הנזקים מטרמיטים מסתכמים פי כמה וכמה בשל בניית בסיסי הבתים מקורות עץ . 

הדברת טרמיטים עשה זאת בעצמך

בהדברת טרמיטים הסיכון מעוד גבוה כי הנזק שלהם הולך וגדל , דרוש טיפול מקצועי ואיכותי בהדברת טרמיטים גם בשל הקידוחים הממוקדים שלנו ללא פגיעה בתשתיות החשמל והמים , וגם מתוך הנסיון להחדיר את החומר עד לקן שלהם .
אז כאשר מדברים איתנו על הדברת טרמיטים עשה זאת בעצמך אנחנו תמיד ממליצים ליצור איתנו קשר לייעוץ חינם !
 

 

 

 

הדברת טרמיטים מחיר

הדברת טרמיטים מחיר נקבע לפי כמה גורמים : סוג טרמיט , רמת נגיעות , גודל האזור , שיטת הטיפול 

אם יש לכם חשש שיש טרמיטים בבית? שלחו אלינו תמונה/וידאו ואנו נדע בדיוק איזה חרק יש לכם ומהו סוג הטיפול ! 

כן כן ללא עלות ובאהבה

 בWhatsApp לחץ כאן ! 

053-4292959

ג'וקים במזגן

ג'וקים במזגן

ג'וקים במזגן תוכן עניינים ג'וקים במזגן הג'וקים מגיעים אליכם לבית ואין לכם מושג מאיפה ? ג'וקים במזגן זוהי בעיה מאוד נפוצה שהמון לקוחות מתלוננים עליה

קקי של חולדה

קקי של עכבר או חולדה

קקי של עכבר או חולדה המדריך לזיהוי צואה של עכבר או חולדה  תוכן עניינים קקי של עכבר או חולדה חולדות ועכברים הם בעלי חיים מאוד

הדברת נמלים מחיר

מדביר מומלץ ומקצועי

מדביר מומלץ כל מה שרציתם לדעת על איך בוחרים מדביר מקצועי ומנוסה ! מדביר מומלץ אחראי ומנוסה מזמינים רק דרך חברה מוכרת וידועה ! תוכן

חדקונית האורז

הדברת חדקונית האורז

חדקונית האורז איך מדבירים חדקונית האורז  , כל השיטות חדקונית האורז מניעה חדקונית האורז הדברה פתחתם את השקית של האורז וגיליתם המון חיפושיות קטנטנות עם חדק קדמי

חברת הדברה

הדברה בגבעתיים

הדברה בגבעתיים מדביר בגבעתיים מומלץ תוכן עניינים גבעתיים העיר המדהימה , עיר מרכזית וחמימה מלאה בעצים ירוקים ובניינים צטופחים , אך החרקים לא פסחו עליה

לוכד עכברים

לוכד עכברים

לוכד עכברים לוכד עכברים 24 שעות תוכן עניינים לוכד עכברים שזמין 24 שעות ומגיע במהירות למקרים דחופים ! מה עושה לוכד עכברים ? מה עושה

הדברת מכרסמים מחיר

הדברת מכרסמים מחיר

הדברת מכרסמים מחיר הדברת  מכרסמים המלצות אנשים רבים מתעניינים לגבי הדברת מכרסמים מחיר, מאחר ועונת הקיץ מביאה עימה לא מעט מכרסמים ומזיקים אחרים. אומנם הדבר

הדברת נמלים מחיר

הדברת נמלים מחיר

הדברת נמלים מחיר הדברת  נמלים המלצות  אין ספק כי עונת הקיץ נחשבת לאחת העונות האהובות ביותר בארץ. מדובר על העונה המושלמת עבור כל מי שנהנה

תיקן גרמני בן 8 חודשים

הדברת תיקנים/ג'וקים מחיר

הדברת תיקנים/ג'וקים מחיר הדברת  תיקנים/ג'וקים המלצות  הדברת תיקנים/ג'וקים מחיר הפך לאחד הנושאים המדוברים ביותר בתקופה האחרונה, מאחר והטמפרטורות מתחממות ומביאות עימן לא מעט ג'וקים, שחודרים

אישור טרמיטים לפני בניה

אישור טרמיטים לפני בניה אישור נגיעות טרמיטים לטופס 4  בשנים האחרונות הועלה המודעות לנגיעות טרמיטים ברחבי הארץ ועיריות ומועצות החלו לפעול כנגד הקבלנים בדרישה לדו"ח

Call Now Button
WhatsApp chat