להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :

הדברת טרמיטים

טרמיטים הם חרקים קטנים בעלי כנפיים אשר גורמים נזקים רבים בתוך הבתים. לכן אנשי המקצוע שלנו מסייעים בדרכים שונות ללקוחות, אשר גילו טרמיטים בביתם לרבות הדברת טרמיטים.

הטרמיטים לא מהווים בעיה רפואית ואינם מעבירי מחלות המטרד העיקרי שהם מהווים הוא נזק למוצרי עץ.

נמנים בקבוצת החרקים החברותיים (כמו נמלים, צרעות, דבורים), חיים בקן משותף עם מלכה, מלך, עמלות וחיילים כשהעמלות דואגות להאכיל אותם.

בישראל נפוצים 3 מיני טרמיטים: טרמיט עץ טרמיט קציר וטרמיט קרקע.

טרמיט הקרקע מכונן כמה המטרים מתחת לפני הקרקע ובשל כך פעולות ההדברה נגד הטרמיט הינם בהזרקת חומר ייעודי רב לתוך הקרקע 

הטרמיט מקונן באדמה (הקנים בקרקע יכולים להגיע עד עומק של 5 מטר.) וניזון מ "תאית" של עצים, הוא חודר אל מגורי האדם והורס את חלקי העץ בבית כגון משקופים , דלתות,  רהיטים, ארונות רצפות פרקט וכו'.

הטרמיטים הינם חרקים בעלי רגישות גבוה לאור וכתוצאה מכך הם שומרים על עצמם בעזרת תעלות בוץ שהם בונים או כאשר אוכלים מוצר עץ הם שומרים על המעטפת החיצונית של המוצר ואוכלים את כל המוצר מבפנים ללא סימני נסורת. זוהי אחת הבעיות כנגד טרמיטים, הופעת פעילותם, בגלל שלפעמים לא משאירים סימנים והופעתם מתגלה לאחר זמן רב. 

הדברת טרמיטים
טרמיט
הדברת טרמיטים במרכז

אם יש לכם חשש שיש טרמיטים בבית? שלחו אלינו תמונה/וידאו ואנו נדע בדיוק איזה חרק יש לכם ומהו סוג הטיפול ! 

כן כן ללא עלות ובאהבה

 

זיהית טרמיטים ? מחפש מדביר טרמיטים מומלץ  ? חברת הדברה עם ותק וניסיון ?

בהדברת טרמיטים נותנים רק למקצוענים לעשות את העבודה !
✔️ הדברת טרמיטים החל מ 299 ₪
אחריות מלאה על העבודה !
לא פתרנו את הבעיה – חוזרים ללא עלות !!!
✔️זמינות 24 שעות ביממה 
צוות מוסמך ומקצועי עם נסיון של 30 שנה ! 
שירות בפריסה ארצית רחבה
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו : 
 

הדברת טרמיטים המיתוס הישראלי

כאשר מדברים על הדברת טרמיטים תמיד עולה לראש שלנו תמונה של מדבירים שמגיעים ועוטפים את כל הבית והמשפחה צריכה לעזוב את הבית לשבוע לצורך ההדברה לטרמיטים .
סיטואציות כאלו לא קורות במדינת ישראל ואין אצלנו את אותו סוג הטרמיט אשר מתרבה ומתפשט בכזאת מהירות עד לנזק לבית שלם !
אחד מתפקידינו הוא להרגיע את הלקוח ולהודיע לו שהפיתרון הוא יכול להיות זול ומהיר ללא עזיבת הדירה בכלל !
אנו ב2021 לאחר עשרות שנים של נסיון לפתרון טרמיטים לתמיד ללא נזקים וללא הכנה מוקדמת של הדירה .
ישנם 2 פתרונות הדברה לטרמיטים : טיפול בחומר ייעודי בעזרת הזרקה לקרקע ולקירות , או טיפול בג'ל פתיון כנגדם .

הדברת טרמיטים
נזק טרמיט עץ בארה"ב

הדברה של טרמיטים בדירות

אם המסקנה היא שאכן מדובר בטרמיטים שהגיעו לדירה מסוימת, המדביר המקצועי שלנו שהוא בעל רישיון לבצע עבודות מסוג זה, מבצע בכל 30 ס"מ קידוח של 10 מ"מ. לתוך החורים הללו, הוא מזריק בלחץ גבוה חומר הדברת טרמיטים אשר מגיע לחלל הנמצא מתחת לאריחים. בתום החדרת החומרים, סוגרים היטב את החורים. או לחלופין אם התופעה היא ממש בתחילתה ואין הרבה טרמיטים, אפשר לפזר טיפול של חומר ג'ל פתיון חדשני שהטרמיטים לוקחים את הטיפות הג'ל הללו לקן וכך כולם אוכלים ומתים.

אם הטרמיטים אכלו את כל החלק הפנימי של המשקופים, אפשר לפתוח כל משקוף בחלקו התחתון וכך אין צורך להוציא את כל המשקוף.

מומלץ אם אתם מבצעים שיפוץ לדירה חדשה שאתם עוברים אליה והיא באזור ידוע בנגיעות טרמיטים כמו ראשון לציון , חולון , בת ים , תל אביב מומלץ לבצע הדברת טרמיטים אצל חברת הדברה מקצועית לפני התקנת משקופים וריצוף לצורך מניעה . 

הדברת טרמיטים
טרמיטים טיפול

חברת הדברה של טרמיטים בחצרות של בתים פרטיים

בחצרות ובגינות הטרמיטים נמצאים בתוך מחילות מתחת לקרקע. לכן לעיתים יש צורך בחפירת בורות בעומק של 90 ס"מ ולאחר מכן שופכים חומר ייעודי פנימה סביב כל מעטפת שלד הבית.
אנו יודעים לבצע כל עבודת טרמיטים בכל רמת נגיעות , 

חיים מנהל החברה בעל ניסיון של 30 שנה בפתרון בעיית טרמיטים , חיים למד את השיטה הייחודית לפתרון הבעיה מאביו שגם היה מדביר . על כל כך הרבה שנות ניסיון לא מתווכחים !!!

הדברת טרמיטים
טרמיטים בקיר
גילוי טרמיטים
מדביר טרמיטים

גילוי טרמיטים בבית

כאשר מגלים שקיימים חרקים מסוימים בבית, יש לוודא איזה סוג של חרקים אלו כדי לבצע את הדברת טרמיטים מתאימה.
לכן הלקוחות שולחים אלינו תמונה/וידאו של החרק ושל התופעות שנראות בבית כדי שנסווג זאת נכון, אם מדובר בטרמיטים אנו מתאמים מועד לביצוע ההדברה באמצעות הטכנולוגיה שלנו והחומרים המתאימים כדי לפתור את התופעה אחת ולתמיד.

הדברת טרמיטים היא הדברה מורכבת ורק איש מקצוע כמו אחד המדבירים שלנו שהוא בעל הסמכה ייעודית לטרמיטים ידע ומיומנות לבצע זאת באופן מושלם כדי שהדיירים לא יסבלו מהתופעה. 

הסימנים האופייניים לטרמיטים הם הימצאותן של תעלות בוץ על משקופים או ליד או בתוך ריהוט שעשוי מעץ, כנפיים שפזורות במקום זה, כתמים שחורים שהם הצואה שלהם, מוצרי עץ חלולים ללא שאריות של נסורת וחרקים שיוצאים ונכנסים מהמשקופים או מהפריטים האחרים, לאחר שאכלו תאית מהמשקופים או מלוחות הפרקטים בבית.

ניטור טרמיטים

בשנים האחרונות יש דרישה ממועצות ועיריות ביצוע ניטור לפני בניה או ביצוע הדברת טרמיטים בשטח , לא כל העיריות דורשות זאת רק איפה שיש נגיעות רבה בעיר . כמובן שמאוד קשה לבצע ניטור בשטח מאוד גדול של חולות אך מדביר מקצועי ומוסמך ידע היטב לאן לגשת ולבדוק האם יש נגיעות . למידע נוסף על גילוי טרמיטים תוכלו לקרוא את המאמר הבא :  אישור טרמיטים לפני בניה " 

הדברת טרמיטים
טרמיטים בבית
חברת הדברה
טרמיט קרקע

מדביר מקצועי לנושא הטרמיטים

כל צוות העובדים באילנית הדברות מוסמכים לבצע כל עבודה כנגד חרקים ומכרסמים , כולם בעלי היתר הדברה הגבוה ביותר ויכולים לבצע הדברת טרמיטים מקצועית וייעילה והכי חשוב זולה ! 

מדביר מקצועי לטרמיטים צריך לעבור הכשה של מדביר בשטחים פתוחים ומבנים גדולים ולא מדביר דירות פשוט , עליו לעבוד לפחות שנה בחברה מקצועית ולצבור ידע וניסיון לפני הגשת הבקשה .

העבודה בטרמיטים מאוד קשה ומצריכה ידע מקדים , יש המון בעיות בנוגע להדברה ונזקים רבים שמדדביר לא מקצועי יכול לעשות כמו פיצוץ צנרת או חשמל , שבירת אריחים וקרמיקות ועוד 

 

הדברת טרמיטים לנגריה :

אנו מבצעים הדברה טרמיטים בנגריות ומקומות עבודה עם עצים מעובדים ולא מעובדים , כאשר אתם מזמינים סחורה של פלטות עץ , פרקטים , ארונות , דלתות וכו' מוצרי העץ חייבים לעבור איוד וטיפול נגד טרמיטים או ליקטוס 

אם הגיעה סחורה נגועה בטרמיטים לדוגמא והחל להתפשט לכל המקום יש סכנה ממשית גם למקום גם לסחורה וגם ללקוחות שאתם הולכים להתקין אצלהם את המוצרים בין אם זה ארון , מטבח או משקופים ולכן כדי להימנע מהבעיות הנל יש לבצע הדברה יסודית ומקיפה בכל שטח המקום על ידי קידוח לקרקע בעומק של כ 50 ס"מ תלוי מה עובי הרצפה והזרקת חומר ייעודי ( פרמיס ) לקרקע . 

האם טרמיטים מעבירים מחלות ? ​

האם טרמיטים מעבירים מחלות בשל היותם אצלנו בבית ? כאשר מדובר בחרקים הקונוטציה הראשונה שעולה לנו היא מחלות , 

הטרמיטים אינם עוקצים או נושכים , לא מוצצים דם ובטוח שאין להם יצר תקיפה לבני אדם ולכן אינם יכולים להעביר מחלות בשום צורה ..

אבל הטרמיטים מהווים נזק לרכוש שיכול להגיע לעשרות אלפי שקלים , בארה"ב הנזקים מטרמיטים מסתכמים פי כמה וכמה בשל בניית בסיסי הבתים מקורות עץ . 

הדברת טרמיטים עשה זאת בעצמך

בהדברת טרמיטים הסיכון מעוד גבוה כי הנזק שלהם הולך וגדל , דרוש טיפול מקצועי ואיכותי בהדברת טרמיטים גם בשל הקידוחים הממוקדים שלנו ללא פגיעה בתשתיות החשמל והמים , וגם מתוך הנסיון להחדיר את החומר עד לקן שלהם .

יש אפשרות לבצע טיפול לבד על ידי טיפול בג'ל אך אין ג'לים טובים שאנו יכולים להמליץ עליהם לצרכן .. לרוב החומרים מאוד פשוטים וחלשים ורק מאיטים את הטרמיטים ולא קוטלים את הבעיה . 
אז כאשר מדברים איתנו על הדברת טרמיטים עשה זאת בעצמך אנחנו תמיד ממליצים ליצור איתנו קשר לייעוץ חינם !
 

 

 

הדברת טרמיטים מחיר

הדברת טרמיטים מחיר נקבע לפי כמה גורמים : סוג טרמיט , רמת נגיעות , גודל האזור , שיטת הטיפול 

אם יש לכם חשש שיש טרמיטים בבית? שלחו אלינו תמונה/וידאו ואנו נדע בדיוק איזה חרק יש לכם ומהו סוג הטיפול ! 

כן כן ללא עלות ובאהבה

 בWhatsApp לחץ כאן ! 

053-4292959

הדברת טרמיטים ⭐⭐⭐⭐⭐

הדברה לסוכה נגד מזיקים

הדברה לסוכה

הדברה לסוכה מדביר לסוכה | הדברה ירוקה לסוכות חג שמח לכולם , מקווים שהיה לכם צום קל וגמר חתימה טובה לכולם , החלטתם לקיים את

הדברת פשפש המיטה

הדברת פשפשים

הדברת פשפשים הדברה לפשפשים : אז בטח אתם שואלים את עצמכם מי הם הפשפשים? איך מבצעים הדברת פשפשים? האם הפשפשים מסוכנים או איך אפשר להיפטר

חברת הדברה

PEST CONTROL SERVICE

PEST CONTROL SERVICE You came to Israel renting a  hotel or apartment and you discovered an attack on bugs? Did you show up at night

הדברה בבית עם תינוק

הדברה בבית עם תינוק

הדברה בבית עם תינוק נולד לכם תינוק? ברכות ואיחולים מצוות אילנית הדברות פתאום לאחר מס' שבועות זיהיתם גל של תיקנים או נמלים ברחבי הבית ואתם

ג'וקים במזגן

ג'וקים במזגן

ג'וקים במזגן תוכן עניינים ג'וקים במזגן הג'וקים מגיעים אליכם לבית ואין לכם מושג מאיפה ? ג'וקים במזגן זוהי בעיה מאוד נפוצה שהמון לקוחות מתלוננים עליה

קקי של חולדה

קקי של עכבר או חולדה

קקי של עכבר או חולדה המדריך לזיהוי צואה של עכבר או חולדה  תוכן עניינים קקי של עכבר או חולדה חולדות ועכברים הם בעלי חיים מאוד

הדברת נמלים מחיר

מדביר מומלץ ומקצועי

מדביר מומלץ כל מה שרציתם לדעת על איך בוחרים מדביר מקצועי ומנוסה ! מדביר מומלץ אחראי ומנוסה מזמינים רק דרך חברה מוכרת וידועה ! אז

חדקונית האורז

הדברת חדקונית האורז

חדקונית האורז איך מדבירים חדקונית האורז  , כל השיטות חדקונית האורז מניעה חדקונית האורז הדברה פתחתם את השקית של האורז וגיליתם המון חיפושיות קטנטנות עם חדק קדמי

לוגו -אילנית הדברות חברת הדברה

הדברה בגבעתיים

הדברה בגבעתיים מדביר בגבעתיים מומלץ תוכן עניינים גבעתיים העיר המדהימה , עיר מרכזית וחמימה מלאה בעצים ירוקים ובניינים צטופחים , אך החרקים לא פסחו עליה

לוכד עכברים

לוכד עכברים

לוכד עכברים לכידת עכברים 24/7 שעות לוכד עכברים זמין 24/7 שעות ומגיע במהירות למקרים דחופים! מה עושה לוכד עכברים? מה הופך לוכד עכברים למקצועי? איך

Call Now Button
WhatsApp chat