להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :

הדברת טרמיטים

מדביר טרמיטים עם וותק של 30 שנה !

הדברת טרמיטים עם אחריות מלאה עם מדביר טרמיטים מקצועי !

הטרמיטים יכולים להפתיע כל אחד בדירתו ביום אחד בהיר של התפרצות , לפתע ראיתם סימנים מוזרים על הקיר או הרהיט ומיד מצלצלים להזמין הדברה לטרמיטים אך חשוב קודם להכיר אותם ולדעת מה הורג טרמיטים ? , מה עושים כשיש טרמיטים בבית ? איך מבצעים הדברה לטרמיטים ? מי הם הטרמיטים המכונפים ולמה הטרמיטים בעץ ? המשיכו איתנו >>>> 

טרמיטים בבית מה עושים ?

טרמיטים הם חרקים קטנים בעלי כנפיים אשר גורמים נזקים רבים בתוך הבתים. לכן אנשי המקצוע שלנו מסייעים בדרכים שונות ללקוחות, אשר גילו טרמיטים בביתם לרבות הדברת טרמיטים.

הטרמיטים לא מהווים בעיה רפואית ואינם מעבירי מחלות המטרד העיקרי שהם מהווים הוא נזק למוצרי עץ.

נמנים בקבוצת החרקים החברותיים (כמו נמלים, צרעות, דבורים), חיים בקן משותף עם מלכה, מלך, עמלות וחיילים כשהעמלות דואגות להאכיל אותם.

בישראל נפוצים 3 מיני טרמיטים: טרמיט עץ טרמיט קציר וטרמיט קרקע.

טרמיט הקרקע מכונן כמה המטרים מתחת לפני הקרקע ובשל כך פעולות ההדברה נגד הטרמיט הינם בהזרקת חומר ייעודי רב לתוך הקרקע 

הטרמיט מקונן באדמה (הקנים בקרקע יכולים להגיע עד עומק של 5 מטר.) וניזון מ "תאית" של עצים, הוא חודר אל מגורי האדם והורס את חלקי העץ בבית כגון משקופים , דלתות,  רהיטים, ארונות רצפות פרקט וכו'.

הטרמיטים הינם חרקים בעלי רגישות גבוה לאור וכתוצאה מכך הם שומרים על עצמם בעזרת תעלות בוץ שהם בונים או כאשר אוכלים מוצר עץ הם שומרים על המעטפת החיצונית של המוצר ואוכלים את כל המוצר מבפנים לרוב ללא סימני נסורת. זוהי אחת הבעיות כנגד טרמיטים, הופעת פעילותם, בגלל שלפעמים לא משאירים סימנים והופעתם מתגלה לאחר זמן רב. 

הדברת טרמיטים
טרמיט
הדברת טרמיטים במרכז
ייעוץ לטרמיטים בוואטאפ

זיהית טרמיטים ? מחפש מדביר טרמיטים מומלץ  ? חברת הדברה עם ותק וניסיון ?

בהדברת טרמיטים נותנים רק למקצוענים לעשות את העבודה !
✔️ הדברת טרמיטים החל מ 299 ₪
אחריות מלאה על העבודה !
לא פתרנו את הבעיה – חוזרים ללא עלות !!!
✔️זמינות 24 שעות ביממה 
צוות מוסמך ומקצועי עם נסיון של 30 שנה ! 
שירות בפריסה ארצית רחבה
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו : 
 

טיפ חשוב לפני הזמנת מדביר לטרמיטים

זיהיתם טרמיטים ומיד רצתם לצלצל למדביר ? חכו רגע עם ההחלטה והבינו משהו שלא כל המדבירים הזולים יודעים .. 
הטרמיטים מתפרצים לכם בבית מהקירות או מהמשקוף אך הקן יכול להיות ממש מתחת או אפילו להיות במרחק של 5 מטר ממוקד ההתפרצות ולכן חייב לבצע הדברה בכל הדירה כדי ליצור מעטפת לכל הדירה ולמנוע מהם להתפשט ולחסל את הקן עם המלכה . 
במקרים כאשר עושים טיפול נקודתי לדוגמא למשקוף בלבד יש סיכוי מאוד גבוה שתצלצלו שוב למדביר שיגיע לטפל במשקוף אחר לאחר זמן מה … 

✔️המחיר כולל הדברה ירוקה בחומרים מאושרים מהמשרד להגנת הסביבה
✔️ללא ריח וללא סכנה לבני אדם ובעלי חיים ,יציאה מהדירה לשעה בלבד !

✔️סתימת החורים לאחר ביצוע הטיפול 

✔️אחריות מלאה ל3 שנים ! 

הדברה לטרמיטים המיתוס הישראלי

כאשר מדברים על הדברת טרמיטים תמיד עולה לראש שלנו תמונה של מדבירים שמגיעים ועוטפים את כל הבית והמשפחה צריכה לעזוב את הבית לשבוע לצורך ההדברה לטרמיטים .
סיטואציות כאלו לא קורות במדינת ישראל ואין אצלנו את אותו סוג הטרמיט אשר מתרבה ומתפשט בכזאת מהירות עד לנזק לבית שלם !
אחד מתפקידינו הוא להרגיע את הלקוח ולהודיע לו שהפיתרון הוא יכול להיות זול ומהיר ללא עזיבת הדירה בכלל !
אנו ב2021 לאחר עשרות שנים של נסיון לפתרון טרמיטים לתמיד ללא נזקים וללא הכנה מוקדמת של הדירה .
ישנם 2 פתרונות הדברה לטרמיטים : טיפול בחומר ייעודי בעזרת הזרקה לקרקע ולקירות , או טיפול בג'ל פתיון כנגדם .

הדברת טרמיטים
נזק טרמיט עץ בארה"ב

הדברה של טרמיטים בדירות

אם המסקנה היא שאכן מדובר בטרמיטים שהגיעו לדירה מסוימת, המדביר המקצועי שלנו שהוא בעל רישיון לבצע עבודות מסוג זה, מבצע בכל 30 ס"מ קידוח של 10 מ"מ. לתוך החורים הללו, הוא מזריק בלחץ גבוה חומר הדברת טרמיטים אשר מגיע לחלל הנמצא מתחת לאריחים. בתום החדרת החומרים, סוגרים היטב את החורים. או לחלופין אם התופעה היא ממש בתחילתה ואין הרבה טרמיטים, אפשר לפזר טיפול של חומר ג'ל פתיון חדשני שהטרמיטים לוקחים את הטיפות הג'ל הללו לקן וכך כולם אוכלים ומתים.

אם הטרמיטים אכלו את כל החלק הפנימי של המשקופים, אפשר לפתוח כל משקוף בחלקו התחתון וכך אין צורך להוציא את כל המשקוף.

מומלץ אם אתם מבצעים שיפוץ לדירה חדשה שאתם עוברים אליה והיא באזור ידוע בנגיעות טרמיטים כמו ראשון לציון , חולון , בת ים , תל אביב מומלץ לבצע הדברת טרמיטים אצל חברת הדברה מקצועית לפני התקנת משקופים וריצוף לצורך מניעה . 

הדברת טרמיטים
טרמיטים טיפול

חברת הדברה של טרמיטים בחצרות של בתים פרטיים

בחצרות ובגינות הטרמיטים נמצאים בתוך מחילות מתחת לקרקע. לכן לעיתים יש צורך בחפירת בורות בעומק של 90 ס"מ ולאחר מכן שופכים חומר ייעודי פנימה סביב כל מעטפת שלד הבית.
אנו יודעים לבצע כל עבודת טרמיטים בכל רמת נגיעות , 

חיים מנהל החברה בעל ניסיון של 30 שנה בפתרון בעיית טרמיטים , חיים למד את השיטה הייחודית לפתרון הבעיה מאביו שגם היה מדביר . על כל כך הרבה שנות ניסיון לא מתווכחים !!!

הדברת טרמיטים
טרמיטים בקיר

איך מזהים טרמיטים בבית

הדרך הטובה ביותר לדעת אם יש לכם טרמיטים בבית היא על ידי הזמנת מדביר מקצועי מטעמנו שיגיע ויבחן את השטח עם ניטור מקצועי , ידגום את הקרקע ויבין בדיוק מה הולך שם ואם יש טרמיטים מאיזה מין הם . 
ישנם טרמיטים שאוהבים להיות בקרקע עמוקה ויש כאלה שיעדיפו להיות בכלל בעצים רקובים בחצר .. 
אם אתם רוצים לדעת איך מזהים טרמיטים בבית תוכלו פשוט להמתין עד להופעת אחד מסימני הזיהוי שהם : 
תעלות בוץ 
סימני כנפיים מפוזרים 
חורים בקירות או משקופים 

סימני נגיעות טרמיטים
טרמיטים בבית
https://www.tiktok.com/@lior_zelik/video/7164001408935660802?_r=1&_t=8XDCy3VFkTh&is_from_webapp=v1&item_id=7164001408935660802

גילוי טרמיטים בבית

כאשר מגלים שקיימים חרקים מסוימים בבית, יש לוודא איזה סוג של חרקים אלו כדי לבצע את הדברת טרמיטים מתאימה.
לכן הלקוחות שולחים אלינו תמונה/וידאו של החרק ושל התופעות שנראות בבית כדי שנסווג זאת נכון, אם מדובר בטרמיטים אנו מתאמים מועד לביצוע ההדברה באמצעות הטכנולוגיה שלנו והחומרים המתאימים כדי לפתור את התופעה אחת ולתמיד.

הדברת טרמיטים היא הדברה מורכבת ורק איש מקצוע כמו אחד המדבירים שלנו שהוא בעל הסמכה ייעודית לטרמיטים ידע ומיומנות לבצע זאת באופן מושלם כדי שהדיירים לא יסבלו מהתופעה. 

הסימנים האופייניים לטרמיטים הם הימצאותן של תעלות בוץ על משקופים או ליד או בתוך ריהוט שעשוי מעץ, כנפיים שפזורות במקום זה, כתמים שחורים שהם הצואה שלהם, מוצרי עץ חלולים ללא שאריות של נסורת וחרקים שיוצאים ונכנסים מהמשקופים או מהפריטים האחרים, לאחר שאכלו תאית מהמשקופים או מלוחות הפרקטים בבית.

ניטור טרמיטים

בשנים האחרונות יש דרישה ממועצות ועיריות ביצוע ניטור לפני בניה או ביצוע הדברת טרמיטים בשטח , לא כל העיריות דורשות זאת רק איפה שיש נגיעות רבה בעיר . כמובן שמאוד קשה לבצע ניטור בשטח מאוד גדול של חולות אך מדביר מקצועי ומוסמך ידע היטב לאן לגשת ולבדוק האם יש נגיעות . למידע נוסף על גילוי טרמיטים תוכלו לקרוא את המאמר הבא :  אישור טרמיטים לפני בניה " 

הדברת טרמיטים
טרמיטים בבית
חברת הדברה
טרמיט קרקע

מדביר מקצועי לנושא הטרמיטים

כל צוות העובדים באילנית הדברות מוסמכים לבצע כל עבודה כנגד חרקים ומכרסמים , כולם בעלי היתר הדברה הגבוה ביותר ויכולים לבצע הדברת טרמיטים מקצועית וייעילה והכי חשוב זולה ! 

מדביר מקצועי לטרמיטים צריך לעבור הכשה של מדביר בשטחים פתוחים ומבנים גדולים ולא מדביר דירות פשוט , עליו לעבוד לפחות שנה בחברה מקצועית ולצבור ידע וניסיון לפני הגשת הבקשה .

העבודה בטרמיטים מאוד קשה ומצריכה ידע מקדים , יש המון בעיות בנוגע להדברה ונזקים רבים שמדדביר לא מקצועי יכול לעשות כמו פיצוץ צנרת או חשמל , שבירת אריחים וקרמיקות ועוד 

טרמיטים מכונפים - הסכנה הגדולה ביותר

ישנם טרמיטים שהם בעלי כנפיי תעופה והם יכולים לעוף לכל מקום שהם רק ירצו , ישנם נקבות בעלות כנפיים וישנם זכרים בעלי כנפיים , הזכרים מהטרמיטים המכונפים תפקידם להתעופף במעוף הכלולות ולהרביע את הנקבות ולאחר מכן למות , הנקבות מהטרמיטים המכונפים תפקידם להגדיל את הקן , לבנות אותו לאחר מכן הם יכולות להשיל את הכנפיים 

טרמיטים שיוצאים מהקיר
טרמיטים מכונפים
ההבדל בין נמלה מול טרמיטים

מה ההבדלים בין הטרמיטים מול הנמלים - בואו נעשה סדר אחת ולתמיד

הטרמיטים מאוד דומים לנמלים אך הם בכלל ממשפחת התיקנים ולא קשורים מלבד באופן הבניה של הקן והצורה החיצונית הם לא קשורים לטרמיטים , ההבדלים העיקריים שאפשר לבחון אותם הם : 

כנפיים – לטרמיטים זוג כנפיים גדולות וזהות בגודל שמכסה את כל גופם לעומת נמלים שהכנפיים שונות 
צבע– הטרמיטים צבעם בז' – צהוב לעומת נמלים שהם יותר חום/שחור 
גוף – גוף הנמלה הוא עם ראשחזה-שנץ לעומת טרמיטים שהגוף אחיד ללא סיגמנטים 
מזון – הטרמיטים ניזונים מעץ ( תאית) לעומת נמלים שהם אוכלי כל
פעילות – הנמלים פעילות תמיד לעומת טרמיטים שרק באזורים חשוכים או בלילה 

הדברת טרמיטים לנגריה :

אנו מבצעים הדברה טרמיטים בנגריות ומקומות עבודה עם עצים מעובדים ולא מעובדים , כאשר אתם מזמינים סחורה של פלטות עץ , פרקטים , ארונות , דלתות וכו' מוצרי העץ חייבים לעבור איוד וטיפול נגד טרמיטים או ליקטוס 

אם הגיעה סחורה נגועה בטרמיטים לדוגמא והחל להתפשט לכל המקום יש סכנה ממשית גם למקום גם לסחורה וגם ללקוחות שאתם הולכים להתקין אצלהם את המוצרים בין אם זה ארון , מטבח או משקופים ולכן כדי להימנע מהבעיות הנל יש לבצע הדברה יסודית ומקיפה בכל שטח המקום על ידי קידוח לקרקע בעומק של כ 50 ס"מ תלוי מה עובי הרצפה והזרקת חומר ייעודי ( פרמיס ) לקרקע . 

איך למעשה בונים קן טרמיטים ?

הטרמיטים הם חרקים מאוד מתוחכמים ויודעים לבנות קנים בצורה מושלמת ומעוררים השראה להמון אדריכלים וקבלנים ברחבי העולם . 
הטרמיטים בונים את הקנים בתוך קירות או באדמה ויכולים אפילו ליצור קנים המתנשאים לגובה של עד 9 מטרים ! 
בתוך הקן הטמפרטורה בין 2-40 מעלות ומתפתחת בהם פטרייה שממנה ניזונים האוכלוסייה , את הקן בונות הפועלות וביציאות מהקן עומדים הלוחמים ומגינים על הקן מפני אוייבים טיבעיים . 
בתוך הקן יש מערכות אויר המסתעפות לאורך כל הקן ועם חלונות איוורור שהפועלות פותחות וסוגרות לשמירה על טמפרטורה אופטימלית להתפתחות הביצים והפטריות 

את הקן בונים עם חול ונוזל שהם מפרישים וכך הם מדביקים את חלקיקי החול ובונים מערכת מהונדסת בצורה מפתיעה וקסומה ממש כמו חברת בנייה עם אלפי עובדים .
המלך והמלכה הם הפריטים שיש להם אברי רוויה ותפקידם הוא להגדיל את האוכלוסייה של הקן .

 

תלי הטרמיטים נישאים לגובה שבעה מטרים ויותר , הם המבנים הגבוהים ביותר שבונה בעל חיים יבשתי ! 
מערכת המחילות והפתחים משמשת לקירור ואיוורור הקן שמתחת לקרקע ומהווה השראה לאדריכלות אקולוגית עכשווית . 

איך מזהים טרמיטים בבית
תל טרמיטים
תל טרמיטים - קרדיט מוזיאון הטבע אוניברסיטת תל אביב

מה הורג טרמיטים ?

כמעט כל חומר שתרססו יהרוג את הטרמיטים אך לא יפתור את הבעיה , הטרמיטים רגישים מאוד לחומרים , לטמפרטורות , לחות ותאורה ויכולים למות בקלילות רבה אבל הבעיה ה אמיתית היא שהקן והמלכה נמצאים מתחת למרצפות ויכולים להיות גם 6 מטרים מתחת לאדמה ולכן כאשר תרססו את כל הבית בספריי נגד טרמיטים או משהו אחר אתם תהרגו את הפועלות אך מתחת לרגליכם יהיה עוד 100 אלף טרמיטים שלא ימותו..

טרמיטים ברהיטים משקופים ופרקט

הטרמיטים ניזונים מהחומר שנמצא בתוך העצים שנקרה תאית , למעשה זה רוב האוכל שלהם ומעט צלולוז שהם יכולים למצוא בקירות גבס אצלכם בבית , הטרמיטים משתמשים בעץ ביחד עם הרוק בגפי הפה שלהם ויוצרים תעלות בוץ שאיתם הם יכולים להתנועע כך שלמעשה הטרמיטים משתמשים בעץ גם לתזונה וגם לבניה . 
אם בבית שלכם ישנם הרבה טרמיטים במשקוף או ברהיטים חשוב מאוד לקרוא למדביר מקצועי שיגיע ויבחן את הבעיה ויבצע הדברה לטרמיטים יסודית ומקצועית לפני שכל הבית יודבק.

תל טרמיטים
תל טרמיטים - קרדיט מוזאון הטבע אוניברסיטת תל אביב

האם טרמיטים אוכלים בטון ? הכירו את הטרמיטים בקירות

הטרמיטים מאוד רגישים לאור ולכן תמיד יהיו במקומות חשוכים , גפי הפה שלהם מאוד חזקות ויכולות לכרסם כמעט כל חומר בניה כגון בטון , עץ , גבס רובה וכו' 
הבעייתיות בטרמיטים בקירות היא שאי אפשר לדעת היכן שוכן הקן והקן יכול להיות למעלה ויכול להיות למטה במרצפות ולכן כדי להיפטר מהטרמיטים לצמיתות על המדביר לבחון את אופן התנועה של תעלות הבוץ אם הם מלמעלה ללמטה או להפך ולבצע הדברה לטרמיטים מקצועית על ידי קידוח והזרקת חומר למרצפות . 

הדברה לטרמיטים

הדרך של הטרמיטים אליכם הביתה ..

לאחר הגשמים הראשונים ישנה תופעה שנקראת " מעוף כלולות " , כל הנקבות שעתידם להיות מלכות והזכרים בעלי הכנפיים מרחפים באויר ומזדווגים . 

לאחר כל טקס החתונה הזכרים הולכים לעולמם ואילו הנקבות ממשיכות את דרכם לבניית הקן והמושבה , הנקבות משילות את הכנפיים ומתחילות בהטלת ביצים להתפתחות הפועלות .
מעוף הכלולות קורה בכל שנה בחודשים ספטמבר – נובמבר וקיים גם אצל טרמיטים וגם אצל נמלים וחרקים נוספים . 

האם טרמיטים מעבירים מחלות ? ​

האם טרמיטים מעבירים מחלות בשל היותם אצלנו בבית ? כאשר מדובר בחרקים הקונוטציה הראשונה שעולה לנו היא מחלות , 

הטרמיטים אינם עוקצים או נושכים , לא מוצצים דם ובטוח שאין להם יצר תקיפה לבני אדם ולכן אינם יכולים להעביר מחלות בשום צורה ..

אבל הטרמיטים מהווים נזק לרכוש שיכול להגיע לעשרות אלפי שקלים , בארה"ב הנזקים מטרמיטים מסתכמים פי כמה וכמה בשל בניית בסיסי הבתים מקורות עץ . 

הדברת טרמיטים עשה זאת בעצמך

בהדברת טרמיטים הסיכון מעוד גבוה כי הנזק שלהם הולך וגדל , דרוש טיפול מקצועי ואיכותי בהדברת טרמיטים גם בשל הקידוחים הממוקדים שלנו ללא פגיעה בתשתיות החשמל והמים , וגם מתוך הנסיון להחדיר את החומר עד לקן שלהם .

יש אפשרות לבצע טיפול לבד על ידי טיפול בג'ל אך אין ג'לים טובים שאנו יכולים להמליץ עליהם לצרכן .. לרוב החומרים מאוד פשוטים וחלשים ורק מאיטים את הטרמיטים ולא קוטלים את הבעיה . 
אז כאשר מדברים איתנו על הדברת טרמיטים עשה זאת בעצמך אנחנו תמיד ממליצים ליצור איתנו קשר לייעוץ חינם !

 

 

תמונה של טרמיטים לאחר חשיפת התעלות בקיר

פועלות הטרמיטים בשלב בניה של הקן , אפשר לשים לב שהטרמיטים עם מחושים ישרים והם מאוד שונים מהפריטים המכונפים או מהמלכה . 
למעשה הטרמיטים באמצעות גפי הפה שלהם בונים את תעלות הבוץ עם רוק ועם החול שהם מכרסמות בקיר .
את התמונה צילמו לקוחות שביצענו אצלהם הדברת טרמיטים ברחובות לפני כמה שנים . 

פועלות הטרמיטים

הדברת טרמיטים מחיר

הדברת טרמיטים מחיר נקבע לפי כמה גורמים : סוג טרמיט , רמת נגיעות , גודל האזור , שיטת הטיפול 

הדברת טרמיטים ⭐⭐⭐⭐⭐

עמודים נוספים בנושא הדברת טרמיטים :

הדברת לטרמיטים מחיר

הדברת טרמיטים במשקוף

הדברת טרמיטים בקירות

חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat