להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :
צ

הדברה בגבעתיים

מדביר בגבעתיים מומלץ

גבעתיים העיר המדהימה , עיר מרכזית וחמימה מלאה בעצים ירוקים ובניינים צפופים, אך החרקים לא פסחו עליה ובמיוחד לא המכרסמים החולדות והעכברים.
אנשים רבים עברו מערים מרכזיות אחרות כמו תל אביב או רמת גן לעיר המדהימה הזאת כדי לקבל קצת שקט ופסטורליות וגם פה נתקלו במזיקים .
אך אל דאגה! אנחנו כאן בשבילכם לכל בעיית מזיקים, אילנית הדברות מבצעת הדברה בגבעתיים כבר למעלה מ 30 שנות מקצועיות בעיר, בין אם אתם גרים בשכונת ארלוזרוב או שכונת רמב"ם בקוזלובסקי לא משנה באיזה שכונה אתם גרים אנו מבצעים הדברה לכל סוגי המזיקים בכל רחבי העיר בזמינות שיא מהיום להיום!

תוכן עניינים
הדברה גבעתיים

מדביר מוסמך

השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ מקצועי

למה יש המון מזיקים בגבעתיים ?

בכל רחבי העיר ישנם המון צמחייה והמון בניינים אשר בנויים בצורה צפופה מאוד , בגלל הצפיפות הרבה ועם 60 אלף תושבים ישנם המון פתחים למזיקים שונים ולקצב ההתרבות שלהם .
חלק מאוד גדול בבעיית המזיקים בעיר היא בגלל ההזנחה של העירייה במהלך השנים והם פשוט נתנו לכל המזיקים להתפתח בין אם זה תיקנים (ג'וקים) או מכרסמים .
החרקים הנפוצים ביותר בעיר הינם תיקנים (ג'וקים) נמלים , צרעות , חרקי מזון ומחסן למיניהם והכי הכי הרבה , חולדות ועכברים !
כמו כן אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם העירייה כבר משנת 2021 לתגבור מחלקת ההדברה בעיר ומבצעים מדי יום עשרות פעולות הדברה בעיר בנוסף לפינוי פגרים שאנחנו מבצעים לעירייה לאורך כל השנה . 

הדברה ירוקה בגבעתיים - כל הדברים שצריך לדעת לפני הזמנת מדביר

אז ראיתם ג'וק מתעופף לכם מהחלון ונכנס ובורח מאחורי המקרר , מיד לאחר הפניקה כל בן אדם רגיל יזמין חברת הדברה מומלצת לאחר שיבדוק ויעשה סקר מחירים.  

לפני שאתם מזמינים מדביר להדברה ירוקה חשוב להבין מהי הדברה ירוקה, הדברה ירוקה היא הדברה אשר מבוצעת עם חומרים שהם ידידותיים לסביבה ולאדם עם הרעילות הנמוכה ביותר או ללא רעילות בכלל.
למרבית החרקים יש פתרון בהדברה ירוקה אך לא לכולם ולא לכולם הוא מתאים . לדוגמא הדברה ירוקה יכולה להיות עבור הדברת ג'וקים ומתבצעת באמצעות פורמולציית ג'ל או לחילופין הדברה ירוקה משולבת אשר מתבצעת לתיקנים ונמלים יחדיו ומתבצעת באמצעות ריסוס ויש לצאת מהאזור לשעה אחת בלבד ללא ריח וללא סימנים.
כמו כן החומרם כיום בישראל בשימוש בקרב המדבירים אינם מסוכנים לבני אדם או בעלי חיים מקקבוצת פירתרואידים מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה . 
לא משנה איזה מזק יש לכם בבית בין אם זה פרעושים , פשפשים , צרעות או אפיל חולד . לכל המזיקים יש פתרון יצירתי , ירוק ומקצועי .

הדברה לבניינים בגבעתיים - למה זה כל כך חשוב ?

בניינים רבים מבצעים הדברה באופן שוטף בגבעתיים כי כמעט בכל בניין בעיר יש וועד בית אשר דואג לתחזוקת הבניין ומזמין הדבה לבניין .
הדברה לבניין הכרחית כי התיקנים חיים בביובים ומתפחים שם את כל האוכלוסייה שלהם . כאשר בלילה כשהצינורות חלולים ללא זרימת מים התיקנים פשוט עולים לדירות אפילו אם אתם גרים בקומה 10!
דבר נוסף הוא שכאשר יש לכם ביוב סתום בבניין אז כל התיקנים פשוט עולים לכל הדירות כי הביוב מתמלא.

כדי להימנע מהופעת חרקים בדירות מומלץ לבצע הדברה לבניין באופן שוטף בכל שנה!

אנו מבצעים הדברה לבניין באופן שוטף כאשר אנחנו מתחילים מהקומה הכי עליונה ועד הלובי מרססים את כל החדר מדרגות , לאחר מכן כל המעטפת החיצונית של הבניין ובורות הביוב וכך דואגים לשמירה על הבניין מחרקים.

מחיר הדברה לבניין 3 קומות – 350
מחיר הדברה לבניין 4 קומות – 400
מחיר הדברה לבניין 5 קומות – 450
מחיר הדברה לבניין 6 קומות – 500

הדברת תיקנים מחיר

למה יש הרבה חולדות בגבעתיים ?

לפני שנים רבות תופעת החולדות בעיר הייתה לא מאוד נפוצה כי היו המון עכברים , במהלך השנים גם החולדות החלו להגיע לעיר מהאזורים השונים . מתל אביב הגיעו החולדות החוף הגדולות ומאזורי רמת גן הגיעו החולדות המצויות.

כמובן שגם העכברים נשארו עוד מימים עברו אך כעט אנו מפוצצים במכרסמים שמגיעים לכל קומה ולכל בניין!
החולדות מגיעות לבתים באמצעות הביובים או על ידי טיפוס על העצים או כבלים של הבניין ופשוט נכנסים אליכם הביתה מחורים בגודל של 2 שח ומעלה או דרך החלון.
אנו מצעים הדברת חולדות בגבעתיים באופן שוטף כבר המון המון שנים ויודעים לאתר בידיוק מאיפה הם הגיעו, לאן הם הלכו, איך לשמר את ההדברה, ואיך למנוע מהם להגיע אליכם הביתה שוב!
(לדוגמא החולדה המצויה כמו שמצויין בתמונה למטה יש לה כפלים על כפות הידיים והרגליים אשר מקנות לה יכולות טיפוס מרהיבות כמעט על כל משטח אפשרי).
הדברה לחולדות ועכברים בגבעתיים תתבצע על ידי פיזור רעלים בצורה מבוקרת בתוך קופסאות או מחילות וביובים מסביב לכל שטח הבית הבניין או העסק . כמו כן יש אפשרות גם לפיזור מלכודות מקצועיות אך זה אפקטיבי רק למקומות סגורים . 

מחיר הדברה לחולדות 450-800 ש"ח
מחיר לכידת עכבר או חולדה בדירה או עסק 450-600 ש"ח

טיפ חשוב : שימו לב שהבורות ביוב של הבית שלכם או של הבניין סגורים היטב כי החולדות רצות הלוך ושוב ורק מחפשות פתחי ביוב פתוחים כדי לעלות אליכם לבניין.

הדברת חולדות המלצות
רגליים של חולדה מצויה
מחילות של חולדות בשורשים של עץ
מחילות של חולדות בשורשים של עץ

מדביר בגבעתיים מהיום להיום האם זה אפשרי ?

ישנם המון מקרים שיש צורך באופן מיידי למדביר שיגיע גם אם זה מהיום להיום או אפילו בשעה הקרובה , ניתן לכם דוגמא נגיד שיש לכם חולדה בבית ב2 בלילה בגבעתיים , או לחילופין גיליתם קן צרעות ענקי בדירה שלכם ואתם מפחדים להעקץ ומיד אתם צריכים מדביר שיגיע לבצע הדברה לצרעות ויחסל את הקן במהירות . בשביל הדברים הללו יש לנו מוקד פעילות שפועל 24 שעות ביממה בכל רחבי הארץ, אנו כל הצוות רוכבים על אופנועים ומגיעים לכל מקום אפשרי במהירות שיא והכי חשוב במחיר הוגן שישתלם לשני הצצדים !
אך אנו ממליצים קודם ליצור איתנו קשר ולוודא שאכן החששות שלכם הם אמיתיות ויש צורך בהדברה במהירות , התפקיד שלנו הוא גם להרגיע אתכם ורק לאחר מכן לפתור לכם את הבעיה .

הדברת עכברים בדירה
הדברת חולדות בגבעתיים

סוגי הדברות בגבעתיים שמבצעים בדרך כלל

ההדברות הנפוצות בעיר הם ללא ספק הדברת תיקנים (ג'וקים) שאנו מגיעים לרסס לכם את כל הדירה על ידי חומר מאושר המשרד להגנת הסביבה מסוג דרקר 10 ויעל כנגד תיקנים למשך שנה שלמה וללא ריח וללא סימנים ויש צורך לצאת מהדירה לשעה בלבד ולאחר מכן התנהלות רגילה לחלוטין ללא סכנה לבני אדם ובעלי חיים . בבתי קרקע או בתים פרטיים אנו מבצעים את הריסוס גם חיצונית בכל המעטפת החיצונית וגם בבורות ביוב שהם בית הגידול לתיקן האמריקאי . 
מחיר הדברה של תיקנים נע בין 250-500₪ תלוי בגודל. 

הדברת נמלים בגבעתיים היא גם הדברה מאוד נפוצה בעיר כך שלמעשה אנו מגיעים ומרססים את כל הבית עם חומר מסוג דלתא-סופר המכיל סיפרמטרין ויעיל למשך זמן ממושך כנגד נמלים מכל הסוגים אפילו נמלת האש , אנו מרססים על גבי הפנלים של כל הדירה ולאחר מכן יוצאים למשך שעה מהדירה וכשחוזרים אין נמלים ממש כמו קסם , אנחנו מעניקים אחריות מלאה על העבודה עד הנמלה האחרונה בלי אותיות קטנות ! 
מחיר הדברה לנמלים נע בין 250-450₪

הדברת פשפשים בגבעתיים היא נושא מאוד רגיש כי לפני 10 שנים בקושי היו פשפשים בעיר אך בשנים האחרונות הנושא התפרץ והפך להיות מאוד נפוץ, הדברת פשפשים בגבעתיים מתבצעת על ידי מדביר מקצועי ומוסמך שמבצע קיטור לכל הדירה ובעיקר למזרנים ולמיטות ולאחר מכן הוא מבצע הדברה יסודית עם חומר מסוג טמפריד דלתא סופר שהם או דינופליי שיעילים מאוד נגד הפשפש מיטה בעל פורמולציה מיקרוקפסולרית לאחר הטיפול תקבלו אחריות מלאה לשנה עד שהבעיה תיפטר! 
מחיר הדברה לפשפש מיטה נע בין 500-1000₪ 

הדברת עכברים בגבעתיים מתבצעת על ידי פיזור רעלים מסוג אנטיקוגלנטים שפועלים על מנגנון קרישת הדם של המכרסמים, החולדות והעכברים אוכלים ומתים לאחר 72 שעות יחד עם כל האוכלוסייה במחילות שלהם ובמקומות מסתור בדרך כלל הרעלים מוצבים מחוץ לבית במקומות שאין גישה לבעלי חיים אחרים מלבד מכרסמים או ילדים וכו'.
מחיר הדברה לעכברים החל 450₪ תלוי בסיטואציה 

איך בוחרים חברת הדברות מקצועית?
הדברת חולדות בגבעתיים

איך מבצעים הדברה לטרמיטים בגבעתיים ?

להדברת טרמיטים ישנם 2 סוגי טיפול שונים שמותאמים לסיטואציות שונות ונגיעות שונה: 

הדברת טרמיטים בגבעתיים עם קידוח- מהסיבה שקן הטרמיטים והמלכה שוכנים בקרקע אנו קודחים לאורך כל קירות הבית חורים זעירים ומזריקים חומר ייעודי לטרמיטים מסוג פראמיס לקרקע ( כ4 ליטר לכל חור ) ויוצרים מעטפת הגנה לכל הדירה ומרעילים את קן הטרמיטים ולאחר מכן סותמים את החורים בצורה יסודית 

הדברה לטרמיטים בגבעתיים ללא קידוח- באמצעות נמסיס , הצבת תיבות על גבי הקיר או תת קרקעיות באדמה המכילות פתיון גרגירים מורעל שהפועלים לוקחים למלכה ומחסלים את הקן תוך זמן קצר .
או פעולה זולה יותר ומתבצעת ללא קידוח וללא הכנת הביתה , אנו מגיעים עם פתיון ג'ל ומורחים אותו לכל אורך האזור שהתפרצו בו הטרמיטים כדי שהפועלות יקחו את הקן ישירות למלכה וירעילו את הקן. הטיפול בג'ל טוב רק לנגיעות קלה ולא יכול לפתור בעיית טרמיטים אם הנגיעות גדולה ועמוקה.

למידע נוסף ומחירים : הדברת טרמיטים

טרמיטים במשקוף בחולון
הדברת חולדות בגבעתיים

האם חייב להזמין מדביר לסילוק קן צרעות ?

ישנם כמה סוגי צרעות שונים ולא כולם מאוד מסכני חיי אדם ולא בכל קן צרעות צריך להזמין מדביר מקצועי. 
קן צרעות של צרעה כדית הינו סימן בוץ שאפשר להסירו לבד לאחר עזיבת הצרעות והזחלים מהקן אך לעומתו הסרת קן צרעות של צרעה מזרחית יכול לסכן אתכם עד להגעה לבית חולים או אפילו מוות לרגישים . 
הדברת צרעות מתבצע בדרך כלל עם מדביר מקצועי שמגיע עם חליפה ומסיר את הקן ומחסל אותו על ידי ריסוס או איבוק השטח והפעולה אורכת כ 20 דקות ועלותה כ 350-500 ₪ כך שלמעשה אנו לא ממליצים לבצע פינוי קן צרעות בגבעתיים לבד כדי לחסוך כמה מאות שקלים בודדים.

אנו בחברת אילנית הדברות מעניקים אחריות מלאה עד חיסול הקן ללא תוספת תשלום באופן הוגן כלפיכם! 

הדברת צרעות ודבורים באשקלון
הדברת חולדות בגבעתיים

חברת הדברה בגבעתיים בזול ? קודם חשוב לבדוק את האיכות ואז את המחיר ...

כמו שסבתא שלי הייתה אוהבת להגיד ," טעמו המתוק של המחיר הזול נמוג הרבה לפני טעמה המר של האיכות הירודה "
יש לפעמים בהדברה ירוקה בגבעתיים או בהדברות אחרות נוספות להכנה מוקדמת או ליציאה מהדירה כמו לדוגמא בהדברת פשפשים בגבעתיים יש צורך בהכנה של החדר לפני וליציאה של שעה לפחות מהדירה .
זה שאתם הזמנתם מדביר זול ולא מקצועי אתם בסוף תשלמו על זה בהכנה נוספת של הדירה במקרה שההדברה לא תצליח או לחילופין בלקחת חופש מהעבודה ולהזמין מדביר שיגיע לרסס עוד כמה נקודות ואז תצטרכו לצאת מהדירה או להוציא את בעלי החיים מהדירה לזמן רב .
אז כאשר אתם מזמינים חברת הדברה מומלצת בגבעתיים חשוב קודם להבין שיש להם ניסיון , מקצועיות , וותק והכרה של העיר ונקודות התורפה שלה .
אנו פועלים בגבעתיים כבר 30 שנה ויודעים היטב איך לפתור כל בעיית מזיקים במהירות האפשרית !
המחיר אצלנו מתחיל ב 250 ש"ח להדברה ירוקה משולבת תיקנים ונמלים ומשתנת בהתאם לגודל האזור וסוג השטח.

הדברת טרמיטים היא עבודה קצת יותר קשה ומצריכה קדיחה בכל הדירה לצורך החדרת החומר לחול מתחת למרצפות או לפירוק משקופים המחיר מתחיל בכ- 399 ₪  

"האם החברת ההדברה המומלצת שהזמנו עשתה עבודה טובה ?"

אז צלצלתם למדביר מומלץ שהשכנה המליצה לכם עליו ואתם עושים הדברה פעם ראשונה ולא יודעים האם העבודה טובה , אז תחילה עליכם לוודא האם יש לו ידע וניסיון ומקצועיות וכמה שנים הוא בענף … האם הוא מכיר את העיר ואת הנקודות תורפה שלה לכל שכונה . (לדוגמא באזורי דרך השלום ישנם המון טרמיטים) כאשר המדביר בגבעתיים נכנס אליכם לדירה תבקשו ממנו להציג רישיון מדביר בתוקף ! ותבקשו לראות האם החומרים שלו מאושרים בעלי תקן ומיוצרים בארץ ישראל כחול לבן. עליכם לוודא את תחום האחריות שהוא מביא לכם – לכל חרק יש את תחום האחריות שלו אך חשוב להבהיר שהאחריות היא רק על חללים סגורים ולא על שטחים פתוחים כמו גינות ומרפסות כי אי אפשר לעצור את הטבע . התפקיד של ההדברה היא לא למנוע מהחרקים להיכנס אלה דבר ראשון להרוג את כל החרקים בדירה , שנית היא שכל חרק שיכנס בעתיד יגע בחומר וימות לאחר כמה דק .
הדברה בגבעתיים

איזורי השירות שלנו בגבעתיים :

אנו מעניקים שירותי ריסוס בגבעתיים באזורים הבאים :
שכונת בורוכוב
שכונת שינקין
שכונת פועלי הרכבת
שכונת קריית יוסף
גבעת קוזלובסקי
גבעת רמב"ם
שכונת ארלוזורוב
שיכון המורים ועוד !

השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ מקצועי

צוות הדברה
עמוד זה נכתב על ידי
ליאור זליקובסקי – מדביר מוסמך מספר היתר 2650 

המנהל של אילנית הדברות ודור שלישי למשפחת מדבירים,
מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים.
רוצים להתייעץ איתי ? 
חייגו עכשיו 054-8849445

הדברה בגבעתיים ⭐⭐⭐⭐⭐

רישיון הדברה

שירותי הדברה בגבעתיים :

חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat