הדברה למקלט

ריסוס למקלט נגד חרקים

הדברה למקלט היא פעולה שחייבת להיעשות לפחות אחת לשנה על ידי וועד הבניין או חברת הניהול שמתחזקת את המגדל . 
נושא המקלטים בישראל הוא נושא מאוד רגיש עוד מיימי מלחמת המפרץ , בישראל המציאות קצת קשה לאזרחים ומחייבת תחזוקה שוטפת גם למקלטים בשל השימוש הנפוץ בהם . 
איזה הדברות מבצעים במקלטים ? איך מתבצע ריסוס למקלט ? כמה עולה הדברה למקלט ? לאחר כמה זמן אפשר להיכנס חזרה למקלט ? והאם כל הנושא הזה מסוכן ? המשיכו איתנו >>> 

הדברה למקלט עם מדביר מקצועי

לאחר מבצע שומר החומות כולם הבינו שמקלט בבניין הוא לא מחסן של הדיירים ויש לתחזק אותו ולשמר אותו גם בכל הנושא של ריהוט וצבע וסיוד וגם בניקיון והדברה .
אחת לשנה יש צורך לבצע הדברה למקלט כי אף דייר לא היה רוצה לרדת למקלט בשעת הזעקה ולראות ג'וקים רצים על הקירות או חולדה מתרוצצת מאחורי הג'אנקיה . 

הדברה למקלט כחלק בלתי נפרד מהבניין

כאשר מבצעים אחת לשנה הדברה לבניין הכוללת : הדברה לכל החדר מדרגות , בורות ביוב , מעטפת חיצונית , חדר אשפה וארונות חשמל ותקשורת 
יש צורך בביצוע הדברה במקלט מהסיבה שהמקלט לרוב מאוורר ועם הרבה לחות וטמפרטורה קרירה ואופטימלית להתפתחות של הרבה מהחרקים .

הדברה למשרד

הדברה לג'וקים במקלט ( Pest control for cockroach shelter )

כמו שהתיקן האמריקאי מתפתח במהירות בבורות ביוב בגלל הלחות הגבוהה , הטמפרטורה והחושך כך גם במקלטים אתם יכולים למצוא אלפי תיקנים שמתרוצצים על הרצפה ועל הקירות .. דמיינו אזעקה חזקה ברחבי העיר , כל השכנים רצים במדרגות במטרה להגיע למרחב מוגן והופ על השכנה המבוגרת מהקומה השלישית נוחת תיקן ענקי על הראש וכל הדיירים נכנסים לבהלה . 
אפשר לחסוך את הסיטואציה הזאת בכמה עשרות שקלים בודדים בריסוס למקלט .

ריסוס למקלט נגד חרקים
✔️
הדברה למקלט עם מדביר מקצועי 
פתרון כל הבעיות במקלט
עם חברת הדברה עם וותק 30 שנה!
✔️זמינות מהיום להיום
הדברה ירוקה ללא סכנה לבני אדם ובעלי חיים
כניסה למקלט לאחר שעה !
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו :
054-8849445
 

הדברה למקלט ⭐⭐⭐⭐⭐

הדברה לג'וקים במקלט

הדברה ירוקה נגד ג'וקים - כניסה לאחר שעה בלבד

הדברה לפרעושים במקלט

הדברה ירוקה נגד פרעושים - כניסה לאחר שעה בלבד

הדברה לחולדות ועכברים במקלט

הדברה למכרסמים על ידי פיזור רעלים ומלכודות

הדברה לפרעושים במקלט 

חתולים הם הפכו כחלק בלתי נפרד מחיינו והם מופיעים בכל מקום ונכנסים לכל חלל סגור שיכול להוות להם בית חמים , המון חתולים בחודשי החורף נכנסים לתוך מקלטים ומחפשים רגע של מנוחה מהקור והגשם . 
אך חלק מהחתולים שמגיעים למקלטים לאורך כל השנה הם חתולות בהריון שמחפשות מקום שקט להוליד את הגורים הקטנים , כאשר החתולי רחוב עם פרעושים יולדים גורים כל הפרעושים יורדים מהאמא חתולה ונתפסים על השילייה שעוטפת את הגורים . 
כאשר האמא עוזבת את המקלט עם הגורים כל הפרעושים נשארים על הרצפה ומחפשים דם חם . 
הדברה לפרעושים במקלט תתבצע על ידי ריסוס כל השטח עם חומר ייעודי המכיל בתוכו חומר נוסף שיקטול את הביצים ( IGR ) 
לאחר הטיפול יש לצאת מהמקלט לשעה בלבד וכאשר תחזרו כל הפרעושים ייעלמו עם אחריות מלאה ! 

 

הדברה לחולדות ועכברים במקלט 

בבניינים ישנים שנבנו לפני המון שנים יש המון חורים ומחילות שמובילות את המכרסמים מחוץ לפנים בקיללות רבה , בהמון מקרים דלת החירום במקלט פתוחה וכך חתולים וחולדות ועכברים נכנסים לכל אורך השנה או דרך פתחי האיוורור . 
דבר נוסף שמעודד חולדות ועכברים להיכנס למקלטים היא אכסנה מרובה של ציוד וכך למעשה יוצרים המון מקומות מסתור לחולדות שמתחילות להרגיש בנוח במקלט . 
הדברה לחולדות ועכברים במקלט תתבצע על ידי פיזור רעלים מסוג נוגדי קרישה דור 2 עם מנגון השהייה של 3 ימים וחומרי משיכה חזקים , הרעלים שלנו הם הטובים ביותר בשוק ויבטיחו לכם שלאחר 3-4 ימים כל האוכלוסייה של החולדות תחוסל ! 

הדברה לטרמיטים במקלט

הטרמיטים מאוד אוהבים לחות ויתפתחו לרוב במקומות צמודי קרקע כמו מקלטים , המקלטים חשוכים , בעלי לחות גבוהה , ועם המון חול . 
למעשה המקלטים הם מקום אידיאלי להתפחות של טרמיטים וכאשר מגלים את אחד מסימני הנגיעות שלהם חייב לפנות למדביר מקצועי ומנוסה שיודע לפתור בעיית טרמיטים בבניינים . 
שיטת העבודה היא שונה לגמרי בין הדברת טרמיטים בדירה לעומת בניין ולכן חשוב להתייעץ עם חברת הדברה מקצועית וטובה . 

טיפים למניעת חרקים במקלט

מרבית החרקים יגיעו בעקבות רטיבות , לוחות , או פרצות שאפשרו להם להיכנס ולהתמקם , עקבו אחרי ההמלצות שלנו ותבטיחו מרחב מוגן לדיירים בבניין בשעת צרה . 

  1. פינוי חפצים ורהיטים – רוב המקלטים מכילים את כל הרהיטים שהדיירים לא רוצים לאחסן בבית , לפעמים יש רהיטים של עשרות שנים שכבר לא תקינים .. עליכם לפנות את המקלט ולצמצם ככל היותר את מקומות המסתור למזיקים 
  2. טיפול בלחות ונזקי מים – המון מקלטים עם לחות גבוהה או רטיבות שמחלחלת מהקירות או התקרה , טיפול יסודי בנזילות ובלחות תצמצמם את אוכלוסיית החרקים 
  3. איטום חורים וחריצים – סגרו היטב את המקלט את פתחי אוורור שלו הציבו בהם רשתות וסגרו היטב את הדלתות ומנעו כניסת חרקים ומכרסמים ופתחו רק בשעת צרה . 
  4. ניקיון – בקשו מהחברת ניהול או צוות הניקיון בבניין ביצוע של ניקיון יסודי למקלט אחת לחודש  
הדברה למקלט

כמה עולה הדברה למקלט

חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat