להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :

הדברה בבית שמש

הדברה היא היבט חשוב בשמירה על סביבה נקייה ובריאה בבית שמש. העיר, הממוקמת במחוז המרכז בישראל, ידועה באקלים החם וההתפשטות העירונית שלה, שיכולים ליצור תנאים אידיאליים לשגשוג של מזיקים כמו ג'וקים, מכרסמים ונמלים. ככזה, חיוני לנקוט באמצעים כדי לשלוט ולמנוע התפשטות של חרקים ומכרסמים.

 

אנחנו באילנית הדברות מבצעים את כל סוגי ההדברות בבית שמש על ידי מדבירים מוסמכים וחומרים ירוקים ללא ריח וללא סכנות! 

הדברה בבית שמש

תוכן עניינים:
הדברה בבית שמש

הדברה לג'וקים ונמלים בבית שמש

השלב הראשון בהדברה הוא זיהוי סוגי המזיקים הרווחים באזור. לידע זה חשיבות מכרעת שכן מזיקים שונים דורשים שיטות הדברה שונות. לדוגמה, תיקנים משגשגים בסביבות חמות ולחות ועלולים להפיץ מחלות בקלות. הם נמצאים בדרך כלל באזורים עם פסולת מזון, כמו מטבחים ופינות אוכל. מכרסמים, לעומת זאת, נפוצים באזורים עירוניים ועלולים להפיץ מחלות כמו הנטאווירוס, לפטוספירוזיס וסלמונלה. נמלים נפוצות גם בבית שמש והן ידועות בעמידותן וביכולתן לאתר מקורות מזון.

הדברה לג'וקים ונמלים בבית שמש היא ההדברה הכי נפוצה שאנחנו עושים בעיר. הקרבה להרי ירושלים, האוכלוסיה והבניה הצפופה ותחזוקת העיר הם הנקודות הכי קריטיות בהגעת המזיקים לעיר. כמו כן בבית שמש יש מזג אויר מאוד חם והטמפרטורה מאפשרת לחרקים רבים להתפתח בנוחות. 

כאשר אנחנו מבצעים ריסוס לבית יש לצאת לאחר מכן לשעה אחת בלבד ולאחר מכן התנהלות רגילה ללא סכנה לבני אדם.

  • מחיר הדברה לג'וקים ונמלים לדירת 2 חדרים: 250 ₪
  • מחיר הדברה לג'וקים ונמלים לדירת 3 חדרים: 280 ₪
  • מחיר הדברה לג'וקים ונמלים לדירת 4 חדרים: 300 ₪
  • מחיר הדברה לג'וקים ונמלים לדירת 5 חדרים: 350 ₪

*למידע נוסף על הדברה משולבת לג'וקים ונמלים

הדברה לחולדות ועכברים בבית שמש

הדברה לחולדות ועכברים זה ההדברה השניה שאנחנו מבצעים הכי הרבה בבית שמש, בשנת 2022 היה לנו 203 פניות בבית שמש להדברה של חולדות ועכברים או לכידה בשעת חירום כאשר חולדה ניכנסה לבית או עסק.
 
בדרך כלל ההדברה מתבצעת על ידי פיזור של רעלים או מלכודות כדי לחסל את החולדות והעכברים שבאזור.
 

רוצים להתייעץ איתי עם בעיית המכרסמים שיש לכם בבית או במשרד בנס ציונה ? דברו איתי 054-8849445

תיבות האכלה לחולדות

דרכי מניעה של חרקים בבית שמש

לאחר זיהוי סוג המזיק, השלב הבא הוא נקיטת אמצעי מניעה להפחתת נוכחותם. חלק מהאמצעים הללו כוללים:

  • ניקיון קבוע: ניקיון שוטף וניהול פסולת נכון חיוניים במניעת נגיעות מזיקים. יש לנקות מיד שאריות מזון, פירורים וחומרים אורגניים אחרים, ולאחסן את האשפה במיכלים אטומים.

     

  • איטום נקודות כניסה: מזיקים יכולים למצוא את דרכם בקלות לתוך מבנים דרך רווחים וסדקים בקירות, חלונות ודלתות. אטום כל פתח כדי למנוע חדירת מזיקים לבניין.
  • שימוש במלכודות ופיתיונות: מלכודות ופיתיונות יעילים בהדברת מזיקים, בעיקר מכרסמים. ישנם מספר סוגים של מלכודות ופיתיונות זמינים, כולל מלכודות הצמד, מלכודות דבק ופיתיונות רעל.
שימוש בחומרי הדברה: חומרי הדברה כימיים יכולים להיות יעילים גם בהדברת מזיקים. עם זאת, חיוני להשתמש בהם בבטחה ועל ידי מדביר מוסמך מטעמנו.

סוגי מזיקים נפוצים להדברה בנס ציונה

הדברה בבית שמש איך מבצעים ?
ריסוס בכל המעטפת החיצונית של הדירה עם חומר מסוג דלתא סופר כמו כן ריסוס כל הדירה מבפנים , פחים וניקוזים
בגלל המזג אויר החם יש הרבה דבורים וצרעות בבית שמש , הריסוס מתבצע על ידי מדביר מוסמך וחליפה מקצועית , ריסוס ישירות לקן וחיסול המלכה .
ריסוס העצים והגמעה וגיזום הענפים הנגועים , כמו כן ריסוס בכל המעטפת החיצונית של הבית עם חומר ליקרונית .
ריסוס נגד פרעושים על כל שטח הרצפה עם חומר שמתאים גם לביצים וגם לבוגרים - יציאה לשעתיים בלבד ללא ריח
הגעה מיידית של מדביר לפינוי פגר של כלב , חתול עכבר או ציפור וחיטוי האזור של גופה .
מדביר ג'וקים

הדברה של פשפשים בבית שמש

פשפשי מיטה הם חרקים מאוד נפוצים בבית שמש מהסיבה שיש הרבה תושבים שמעבירים מזרונים ומיטות מאחד לשני. 
 
חשוב לציין שהיוזמה לתרומה ולא לזרוק את החפצים היא יוזמה מבורכת אך חשוב לשים לב שאתם תורמים את המיטה או המזרון ללא פשפשים. 
 
הדברה לפשפשים מתבצעת על ידי קיטור ב 150 מעלות לכל החדר והמיטות והמזרונים, לאחר מכן הדברה מקצועית לכל הדירה וכבר באותו היום אפשר לחזור לדירה לישון ללא זריקת המזרונים! 
 
*למידע נוסף: הדברת פשפש המיטה 
הדברת פשפשים

מדביר בבית שמש מקצועי ומומלץ

מדביר מקצועי חייב להכיר כמה אמצעי הדברה לסוג הספציפי של נגיעות חרקים. חרקים מסוימים, כמו נמלים, שניתנים לשליטה באמצעות פיתיונות או קוטלי חרקים. עם זאת, נמלים עשויות להיות מאתגרות לשליטה, וחשוב להשתמש בשיטות הדברה מתאימות כדי למנוע את התפשטות ההדבקה.
 
טרמיטים הם חרקים נפוצים גם בבית שמש, והם עלולים לגרום נזק מבני משמעותי למבנים אם לא מטפלים בהם. חשוב לפנות לשירותי הדברה מקצועיים כדי לנהל נגיעות טרמיטים בצורה יעילה. אנשי מקצוע יכולים לערוך בדיקה יסודית ולהשתמש בשיטות בקרה מתאימות כדי לחסל את הנגיעות.
 
לסיכום, יש להתאים אמצעי הדברה יעילים לסוג הזיהום הספציפי של חרקים. חיוני לזהות את סוג המזיק ולהשתמש בשיטות הדברה מתאימות כדי למנוע את התפשטות המפגע. חיפוש שירותי הדברה מקצועיים יכולים לספק פתרונות יעילים לניהול והדברה של מזיקים בבית שמש.
זיהוי חרקים בוואטאפ

מחירון הדברה בבית שמש

בנינו עבורכם מחשבון הדברה מקצועי שתוכלו לקבל הצעת מחיר מדויקת על פי גודל הבית שלכם וסוג המזיק : 
var widgetOptions370868 = { bg_color: "transparent" }; (function() { var a = document.createElement("script"), h = "head"; a.async = true; a.src = (document.location.protocol == "https:" ? "https:" : "http:") + "//ucalc.pro/api/widget.js?id=370868&t="+Math.floor(new Date()/18e5); document.getElementsByTagName(h)[0].appendChild(a) })();
עמוד זה נכתב על ידי
ליאור זליקובסקי – מדביר מוסמך מספר היתר 2650 

המנהל של אילנית הדברות ודור שלישי למשפחת מדבירים,
מומחה לפשפשים ומספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים.
רוצים להתייעץ איתי ? 
חייגו עכשיו 054-8849445

הדברה בבית שמש ⭐⭐⭐⭐⭐

מדביר מוסמך מקצועי ומומלץ עם רישיון הדברה

שירותי הדברה נפוצים בבית שמש

חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat