להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :
צ

ריסוס לבית

ריסוס לבית נגד ג'וקים ונמלים , יתושים או חרקים אחרים זה פעולה שכדאי לבצע באמצעות המדבירים שלנו אחת לשנה. בדרך זו מגנים על הבית מפניהם של המזיקים הטורדניים והלא נעימים.

מעבר לכך ישנם המון שיטות לריסוס הבית לבד באופן עצמאי שאנו נסביר לכם , נציג לכם כמה עולה ריסוס לבית ואיזה ריסוס לבית נגד פרעושים מומלץ וזה לא משנה אם אתם מחפשים ריסוס לבית בבאר שבע או ריסוס לבית בפתח תקווה אנו כאן כדי להסביר לכם את כל המידע שאתם צריכים לפני הזמנה של ריסוס לבית המשיכו לקרוא >> 

תוכן עניינים:
ריסוס לבית

ריסוס לבית ⭐⭐⭐⭐⭐

ריסוס לבית

בכל השנה אך במיוחד בחודשי הקיץ, אנו עדים להופעתם של תיקנים אשר עפים באוויר ונכנסים דרך התריסים לתוך הבית, או נכנסים דרך צנרת הביוב המובילה לסיפון שממוקם מתחת לכיור המטבח או לכיור של חדר הרחצה. 

כדי למנוע תופעה זו, אפשר להזמין אחת לשנה חברת הדברה מקצועית שלנו ובדרך זו לוודא שלאחר כניסתם לדירה הם ימותו תוך זמן קצר . גם אם תיקן מגיע במעוף ונכנס לתוך הדירה, הוא יגע ברצפה וימות תוך דקות בודדות. 

אנו פועלים עם חומרים תוצרת ישראל כחול לבן אשר פותחו וניסו נגד החרקים בישראל , חומרים אלו נותנים את האפקטיביות הגבוהה ביותר .

ריסוס לבית נגד פרעושים

כאשר מבצעים ריסוס לבית נגד נמלים או תיקנים אנו מבצעים את הריסוס על גבי הפנלים ובמעטפת של כל הדירה כי החרקים הספציפים האלו הולכים בדרך כלל צמוד לקירות הפנים של הבית . 

כאשר מבצעים ריסוס נגד פרעושים אנו צריכים לבצע "שטיפה" של כל הבית כי הפרעושים נמצאים בכל מקום ,  בחומר ייעודי המכיל בתוכו גם IGR שילוב 2 החומרים יבטיח לנו קטילה גם של הבוגרים וגם של הביצים . 

למידע נוסף : הדברת פרעושים 

הדברת פרעושים

ריסוס לבית נגד יתושים

ריסוס לבית ליתושים זה נושא קצת מורכב , מצד אחד בקלות רבה אפשר להגיע לבית פרטי לרסס את כל החצר נגד יתושים אח לפתור את הבעיה לטווח ארוך זה כבר נושא מורכב יותר . 
ריסוס לבית פרטי ליתושים מחייב שיחות על השכנים לוודא שאכן אין להם מאגרי מים עומדים , הריסוס ליתושים מתבצע על ידי ריסוס כל השטח החיצוני של הבית לרבות קירות חיצוניים וכל העצים והשיחים ומקום דגירה של היתושים . 
בנוסף יתבצע חיפוש על ידי מדביר מקצועי מקורות מים לדגירת יתושים וייבושם . 
ריסוס ליתושים לדירות בבניין פחות אפקטיבי ויותר מומלץ לשים רשת יתושים מאשר לבצע ריסוס כי היתושים באויר וההדברה תהיה פחות אפקטיבית . 

ריסוס לבית לנמלים - למה חשוב לבצע הדברה לכל הבית ?

המון לקוחות רוצים לבצע הדברה לדוגמא רק במטבח או רק בשירותים כי ראו שיירה של נמלים שעוברת , כשמבצעים ריסוס לבית לנמלים חייב לבצע את הריסוס לכל הדירה מהסיבה שהנמלים נמצאים מתחת למרצפות ובתוך הקירות ונעות יחד עם הצנרת אינסטלציה ולכן כאשר תבצעו ריסוס לנמלים רק במטבח לאחר כמה ימים זה יצוץ שוב בחדר כביסה או במקלחת . 
למעשה כשמרססים רק מקום אחד זה יכול ליצור תגובה אינטנסיבית יותר בחדרים אחרים ולכן הבעיה לא באמת נפתרת ובשל כך לא תקבלו תעודת אחריות אם תבצעו ריסוס במקום ספציפי אחד . 
מעבר לכך שהמחיר לדוגמא לריסוס מטבח בלבד יהיה סביבות 250 ש"ח וריסוס כל הדירה יהיה בעלות של 300-350 ש"ח כך שהפערים לא משמעותיים ואנחנו ממליצים תמיד לבצע ריסוס לכל הדירה אם אתם רוצים שקט וודאות שהבעיה תיפטר . 

ריסוס לבית נגד חרקים שונים ..

לכל חרק שתרצו לרסס אותו יש את החומר הייעודי לו ואת שיטת היישום הייחודית , אין דבר כזה ריסוס פלא שפחות הורג את כל החרקים בבית . כדי להבין את מתודולוגיה נשווה בין הדברה של תיקנים ונמלים להדברה של זבובים . כשמבצעים ריסוס לבית לתיקנים ונמלים הריסוס מתבצע על הפנלים צמוד לקירות מסביב לכל הבית מבפנים ומבחוץ וריסוס כל בורות הביוב . כאשר מבצעים הדברה לזבובים אנו בכלל נרסס את פחי האשפה , קירות , תקרה ונציב מלכודות נגד זבובים החומר לריסוס לתיקנים ונמלים יהיה דרקר 10 או ספיר והחומר לזבובים יהיה טמפריד

ריסוס לבית מקצועי VS ספריי מהסופר K300

כמו בן אדם הגיוני הפעולה הראשונה שתנסו לעשות זה לקפוץ לסופר לקנות תכשיר ריסוס בכמה עשרות שקלים ותחשבו שחסכתם הזמנת בעל מקצוע .. 
ההבדל העיקרי בריסוס שתקנו לבין ריסוס מקצועי הוא השארתיות …
כאשר אנו מבצעים ריסוס לבית עם תכשירים מקצועיים החומרים נשארים פעילים למשך שנה ועד 5 שנים מהריסוס לעומת התכשירים השונים שיש ברחבי הסופרים שהם אינם שארתיים והם רק הורגים את החרקים שרוססו באותו הרגע .. 

הריסוס לבית שלנו נשמר על המרצפות גם אם תשטפו 300 פעמים את הרצפה לעומת הK100 מהסופר שלאחר 3 דקות כבר לא קיים . 

לבצע ריסוס לבית אחת לשנה יחסוך לכם קניית 12 בקבוקי תכשיר והמון כאבי ראש .. 

ריסוס לבית עם אישה בהריון

בעבר כאשר ביצעו הדברה החומרים היו מאוד רעילים והיה צורך ליציאה ממושכת של כ 12-24 שעות מהדירה לפנות את כל התכולה של ארונות המטבח . כיום החומרים הרבה יותר ידידותיים מכילים פירתרואידים שהם קבוצת חומרים אשר מתפרקים מהר ואינם שארתיים כמו הזרחנים האורגנים שהיו ידועים כגורמי מחלות סרטן .

כאשר מבצעים הדברה לבית אשר מכיל אישה בהריון אנו שמים דגש על בטיחות ועובדים עם החומרים בעלי הרעילות הנמוכה ביותר לאדם עם LD 50 נמוך ורעיל מאוד לחרקים אך לא פוגע בבני אדם או בעלי חיים נוספים .

 החומרים הם ידידותיים ולכן אין צורך לפנות את כל תכולת הארונות אלא רק את ארון חומרי הניקוי, אשר ממוקם מתחת לכיור המטבח. 

מתאמים את מועד ההדברה וביום זה הדיירים ולצורך ייעול  זיזים את כל הריהוט הממוקם צמוד לקירות כדי שאפשר יהיה לרסס לאורכם של כל הקירות. המדביר המקצועי שלנו שעבר הכשרה ייעודית, מבצע ריסוס לבית מאסיבי בכל רחבי הדירה, תוך מתן דגש למיקומים אשר קרובים לצנרת הביוב כיוון שאלו הם המוקדים שמהם עלולים להגיע התיקנים. 

הנמלים מגיעות בדרך כלל ממקומות שיש בהם תשתית של חול וסמוכה לקווי המים שמקיפים את כל הבית. הריסוס לא יאפשר לנמלים להגיע למקומות הללו לאור ההשפעה של החומר שמשפיע עליהם.


ריסוס לבית

ריסוס לבית עם בעלי חיים

כשיש בעלי חיים בבית מכל סוג אנו מחוייבים לשמור על בטיחות ברמה הגבוהה ביותר שיש ולבהטיח שהחברים הכי טובים שלנו מוגנים ואנחנו לא מסכנים אותם . 

יש תכשירים רעילים יותר ורעילים פחות לבעלי חיים אך יש גם בעלי חיים רגישים יותר ורגישים פחות לדוגמא חתולים מאוד רגישים לתכשיר בשם שהם שהוא הנפוץ ביותר בקרב המדבירים ורובם בכלל לא יודעים זאת . 

כאשר עושים ריסוס לבית עם בעלי חיים חובה להוציא אותם לפי הנחיית המדביר ( לא פחות מ12 שעות ) ושטיפה יסודית של האזור לפני שמחזירים אותם כדי לוודא שלא נשארו שאריות חומר הדברה. 

הדברה לפשפש המיטה בירושלים

ריסוס לבית עם תינוקות

ריסוס לבית עם תינוקות לא אמור לשנות את המצב יותר מדי , לרוב אנחנו לוקחים מקדם בטיחות של עוד שעתיים כדי לוודא שאכן כל הפעולה בטוחה . 
הריסוס לבית של היום איננו רעיל לבני אדם בצורה משמעותית ולא היה מקרה הרעלה בשנים האחרונות מפירתרואידים בטח ובטח שלא עם מדביר מקצועי עם רישיון וחומרים מאושרים על ידיד המשרד להגנת הסביבה . 
לאחר ההדברה מומלץ לא לתת לילדים לזחול על הרצפה עד השטיפה של הבית וכל חפץ או מזון שנופל על הרצפה לזרוק או לשטוף היטב . 
היציאה מהדירה לתינוקות תהיה מקסימום 3 שעות אך על פי התווית ילדים מעל גיל 3 יציאה לשעה . 
כאשר הילדים מתחת לגיל 3 עדיין לא התפתחו להם כל הרגישויות ואינכם יודעים לאילו חומרים הילד רגיש ולכן חשוב שהמדביר ידע היטב את העבודה , יעבוד לאט ובטוח וייקח בחשבון את זמני היציאה של התינוקות . 

שאלות ותשובות על הדברה

ריסוס עצמי לבית

אם ברצונכם לנסות ולפתור בעיו מזיקים בבית אתם יכולים לבצע כמה פעולות פשוטות שיעזרו לכם להילחם המזיקים ! הפעולות הראשונות שיש לבצע הוא סריקה בכל האזור ולהבין מאיפה החרקים עלולים להיכנס , סגירת חורים , פתחים וחריצים תפחית לכם משמעותית את החרקים בבית . סגירת מקורות מים נוזלים , גיזום צמחייה וכל דבר אשר יכול להועיל להתפתחות חרקים יש לצמצם כמה שאפשר . אפשר לרכוש חומרי הדברה חלשים יחסית בחנויות המיועדות לכך למהול במים ולרסס סביב כל קירות הבית ואיפה שנצפו החרקים . שפיכה של אקונומיקה \ סודה קאוסטיק פעמיים בחודש לכל הניקוזים בבית יועילו בקטילת אוכלוסיות בבורות ביוב . פיזור פלפל שחור או קינמון מסביב לשטח הבית ידוע כדוחה חרקים ויכול להועיל לכם אם יש לכם גינה או מרפסת .  

חומר ריסוס לבית

בעבר המון חנויות היו מוכרות חומרי הדברה מקצועיים או ביתיים עד המקרה בירושלים לאחר מוות של 2 אחיות כתוצאה משימוש בחומר הדברה חזק מאוד בבית . המון שאלות אנו מקבלים בעניין כגון "השכן ביצע אצלי ריסוס והריח לא עובר " גיסי קנה חומר וריסס והכלב לא מרגיש טוב מה עושים ? " כאשר מדובר ברעלים וחומרי הדברה אנו ממליצים לפנות למדביר מקצועי שיגיע ויבצע הדברה ירוקה וידידותית לסביבה בצורה אחראית וללא סכנות לבני אדם או בעלי חיים . יש כיום תכשירים המיועדים לשימוש ביתי אך הם בעלי רעילות מאוד נמוכה והאפקטיביות שלהם נמוכה ולא מחזיקה יותר משבו ימים . לחילופין יש המון פתיונות ג'ל וגרגירים אשר נותנים תוצאות טובות אך הםלשימוש ממוקד בלבד .

ריסוס לבית ⭐⭐⭐⭐⭐

התנהלות בבית לאחר ההדברה

לאחר כשעה  אפשר לחזור הביתה ולהשאיר את כל החלונות הפתוחים כדי לאוורר את הבית. החומר הידידותי אינו משאיר ריחות או סימנים. ההמלצה שלנו היא לא לשוטף את המרצפות מיד לאחר הריסוס אלא להמתין כמה ימים ורק לאחר מכן לשטוף אותן באופן יסודי. בדרך זו החומר נספג היטב בלוחות הפרקטים ובאריחים ויוצר מצב שגם אם תיקן או נמלה מגיעים הביתה, הם מתים באופן כמעט מידי כיוון שהחומר נכנס למוחם והם קורסים.

לאור העובדה שהחומר קיים על הרצפה, ההמלצה שלנו היא לא לאפשר לתינוקות לזחול על הרצפה כיוון שהם משחקים בצעצועים שנופלים על הרצפה ובאופן טבעי הם מכניסים אותם לאחר מכן לפיהם. כך גם לגבי חיות מחמד יש לנקוט משנה זהירות. תמיד מומלץ לעדכן כי ישנם חיות מחמד בבית וכמו כן לקבל הסבר על החומרים בהם עושים שימוש בזמן הריסוס.  

בדרך זו אנו מבצעים ריסוס אחת לתקופה אצל כל הלקוחות שלנו וכך הם רגועים ומודעים לכך שהסיכוי שייכנסו הביתה נמלים או תיקנים הוא די קטן.

ריסוס לבית חדש לפני כניסה

עברתם לדירה חדש ? בשעה טובה אנחנו מבינים אתכם ויודעים כמה כאבי ראש יש לכם …
עניין הריסוס הוא מאוד פשוט ועדיף לבצע ממש יום לפני ההובלה לאחר שסיימתם לנקות ולצבוע ולשפץ . 
את הריסוס לבית חדש מבצעים על הקירות ועל הפנלים על חלונות מסביב לכל הבית ובכל מקום שיכול להוות חממה למזיקים . 
בנוסף אם אתם גרים בבית קרקע מומלץ לבצע הדברה גם בבורות ביוב במידה ויש אצלכם בחצר . 

כמה עולה ריסוס לבית ?

ריסוס לבית מחיר משתנה בהתאם לגודל האזור המיועד לריסוס , סוג המזיק אותו תרצו להדביר , שעה , רמת נגיעות וכו'

אצלנו בחברה אנו פועלים עם חומרים בעלי LD50 נמוך ( הרעילות הגבוהה ביותר לחרקים ) עם ממס אורגני אשר מקנה לו שמירה מתנאי טמפרטורה ולחות ומחזיק לאורך זמן . חומרים אלו הם החומרים הכי יקרים בשוק ההדברה ויש להתייחס לפרטים אלו כאשר מזמינים חברת הדברה לביצוע הדברה .

 

עמוד זה נכתב על ידי
ליאור זליקובסקי – מדביר מוסמך מספר היתר 2650 

המנהל של אילנית הדברות ודור שלישי למדבירים,
מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים.
רוצים להתייעץ איתי ? 
חייגו עכשיו 054-8849445

ריסוס לבית
חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat