להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :

ריסוס לבית

ריסוס לבית נגד ג'וקים ונמלים הוא פעולה שכדאי לבצע באמצעות המדבירים שלנו אחת לשנה. בדרך זו מגנים על הבית מפניהם של המזיקים הטורדניים והלא נעימים.

מעבר לכך ישנם המון שיטות לריסוס הבית לבד באופן עצמאי שאנו נסביר לכם , נציג לכם כמה עולה ריסוס לבית ואיזה ריסוס לבית נגד פרעושים מומלץ וזה לא משנה אם אתם מחפשים ריסוס לבית בבאר שבע או ריסוס לבית בפתח תקווה אנו כאן כדי להסביר לכם את כל המידע שאתם צריכים לפני הזמנה של ריסוס לבית המשיכו לקרוא >> 

✔️ ריסוס לבית מחיר החל 199 ₪ 
  ✔️ חומרים ירוקים מאושרים המשרד להגנת הסביבה ללא ריח וסימנים
אחריות מלאה בסיום ההדברה – לא פתרנו את הבעיה ? חוזרים ללא עלות !
✔️זמינות 24 שעות ביממה 
צוות מוסמך ומקצועי עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
ריסוס ירוק לבית 
שירות בפריסה ארצית רחבה
חומרים תוצרת כחול לבן – יציאה לשעה בלבד ללא ריח ! 
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו : 
054-8849445
 
חברת הדברה

ריסוס לבית

בכל השנה אך במיוחד בחודשי הקיץ, אנו עדים להופעתם של תיקנים אשר עפים באוויר ונכנסים דרך התריסים לתוך הבית, או נכנסים דרך צנרת הביוב המובילה לסיפון שממוקם מתחת לכיור המטבח או לכיור של חדר הרחצה. 

כדי למנוע תופעה זו, אפשר להזמין אחת לשנה חברת הדברה מקצועית שלנו ובדרך זו לוודא שלאחר כניסתם לדירה הם ימותו תוך זמן קצר . גם אם תיקן מגיע במעוף ונכנס לתוך הדירה, הוא יגע ברצפה וימות תוך דקות בודדות. 

אנו פועלים עם חומרים תוצרת ישראל כחול לבן אשר פותחו וניסו נגד החרקים בישראל , חומרים אלו נותנים את האפקטיביות הגבוהה ביותר .

ריסוס לבית בהריון

בעבר כאשר ביצעו הדברה החומרים היו מאוד רעילים והיה צורך ליציאה ממושכת של כ 12-24 שעות מהדירה לפנות את כל התכולה של ארונות המטבח . כיום החומרים הרבה יותר ידידותיים מכילים פירתרואידים שהם קבוצת חומרים אשר מתפרקים מהר ואינם שארתיים כמו הזרחנים האורגנים שהיו ידועים כגורמי מחלות סרטן .

כאשר מבצעים הדברה לבית אשר מכיל אישה בהריון אנו שמים דגש על בטיחות ועובדים עם החומרים בעלי הרעילות הנמוכה ביותר לאדם עם LD 50 נמוך ורעיל מאוד לחרקים אך לא פוגע בבני אדם או בעלי חיים נוספים .

 החומרים הם ידידותיים ולכן אין צורך לפנות את כל תכולת הארונות אלא רק את ארון חומרי הניקוי, אשר ממוקם מתחת לכיור המטבח. 

מתאמים את מועד ההדברה וביום זה הדיירים ולצורך ייעול  זיזים את כל הריהוט הממוקם צמוד לקירות כדי שאפשר יהיה לרסס לאורכם של כל הקירות. המדביר המקצועי שלנו שעבר הכשרה ייעודית, מבצע ריסוס לבית מאסיבי בכל רחבי הדירה, תוך מתן דגש למיקומים אשר קרובים לצנרת הביוב כיוון שאלו הם המוקדים שמהם עלולים להגיע התיקנים. 

הנמלים מגיעות בדרך כלל ממקומות שיש בהם תשתית של חול וסמוכה לקווי המים שמקיפים את כל הבית. הריסוס לא יאפשר לנמלים להגיע למקומות הללו לאור ההשפעה של החומר שמשפיע עליהם.


ריסוס לבית

ריסוס עצמי לבית

אם ברצונכם לנסות ולפתור בעיו מזיקים בבית אתם יכולים לבצע כמה פעולות פשוטות שיעזרו לכם להילחם המזיקים ! הפעולות הראשונות שיש לבצע הוא סריקה בכל האזור ולהבין מאיפה החרקים עלולים להיכנס , סגירת חורים , פתחים וחריצים תפחית לכם משמעותית את החרקים בבית . סגירת מקורות מים נוזלים , גיזום צמחייה וכל דבר אשר יכול להועיל להתפתחות חרקים יש לצמצם כמה שאפשר . אפשר לרכוש חומרי הדברה חלשים יחסית בחנויות המיועדות לכך למהול במים ולרסס סביב כל קירות הבית ואיפה שנצפו החרקים . שפיכה של אקונומיקה \ סודה קאוסטיק פעמיים בחודש לכל הניקוזים בבית יועילו בקטילת אוכלוסיות בבורות ביוב . פיזור פלפל שחור או קינמון מסביב לשטח הבית ידוע כדוחה חרקים ויכול להועיל לכם אם יש לכם גינה או מרפסת .  

חומר ריסוס לבית

בעבר המון חנויות היו מוכרות חומרי הדברה מקצועיים או ביתיים עד המקרה בירושלים לאחר מוות של 2 אחיות כתוצאה משימוש בחומר הדברה חזק מאוד בבית . 

המון שאלות אנו מקבלים בעניין כגון "השכן ביצע אצלי ריסוס והריח לא עובר " גיסי קנה חומר וריסס והכלב לא מרגיש טוב מה עושים ? " 

כאשר מדובר ברעלים וחומרי הדברה אנו ממליצים לפנות למדביר מקצועי שיגיע ויבצע הדברה ירוקה וידידותית לסביבה בצורה אחראית וללא סכנות לבני אדם או בעלי חיים .

יש כיום תכשירים המיועדים לשימוש ביתי אך הם בעלי רעילות מאוד נמוכה והאפקטיביות שלהם נמוכה ולא מחזיקה יותר משבו ימים . לחילופין יש המון פתיונות ג'ל וגרגירים אשר נותנים תוצאות טובות אך הםלשימוש ממוקד בלבד . 

התנהלות בבית לאחר ההדברה

לאחר כשעה  אפשר לחזור הביתה ולהשאיר את כל החלונות הפתוחים כדי לאוורר את הבית. החומר הידידותי אינו משאיר ריחות או סימנים. ההמלצה שלנו היא לא לשוטף את המרצפות מיד לאחר הריסוס אלא להמתין כמה ימים ורק לאחר מכן לשטוף אותן באופן יסודי. בדרך זו החומר נספג היטב בלוחות הפרקטים ובאריחים ויוצר מצב שגם אם תיקן או נמלה מגיעים הביתה, הם מתים באופן כמעט מידי כיוון שהחומר נכנס למוחם והם קורסים.

לאור העובדה שהחומר קיים על הרצפה, ההמלצה שלנו היא לא לאפשר לתינוקות לזחול על הרצפה כיוון שהם משחקים בצעצועים שנופלים על הרצפה ובאופן טבעי הם מכניסים אותם לאחר מכן לפיהם. כך גם לגבי חיות מחמד יש לנקוט משנה זהירות. תמיד מומלץ לעדכן כי ישנם חיות מחמד בבית וכמו כן לקבל הסבר על החומרים בהם עושים שימוש בזמן הריסוס.  

בדרך זו אנו מבצעים ריסוס אחת לתקופה אצל כל הלקוחות שלנו וכך הם רגועים ומודעים לכך שהסיכוי שייכנסו הביתה נמלים או תיקנים הוא די קטן.

ריסוס לבית

ריסוס לבית נגד פרעושים

כאשר מבצעים ריסוס לבית נגד נמלים או תיקנים אנו מבצעים את הריסוס על גבי הפנלים ובמעטפת של כל הדירה כי החרקים הספציפים האלו הולכים בדרך כלל צמוד לקירות הפנים של הבית . 

כאשר מבצעים ריסוס נגד פרעושים אנו צריכים לבצע "שטיפה" של כל הבית כי הפרעושים נמצאים בכל מקום ,  בחומר ייעודי המכיל בתוכו גם IGR שילוב 2 החומרים יבטיח לנו קטילה גם של הבוגרים וגם של הביצים . 

למידע נוסף : הדברת פרעושים 

הדברת פרעושים

כמה עולה ריסוס לבית ?

ריסוס לבית מחיר משתנה בהתאם לגודל האזור המיועד לריסוס , סוג המזיק אותו תרצו להדביר , שעה , רמת נגיעות וכו' 

אצלנו בחברה אנו פועלים עם חומרים בעלי LD50 נמוך ( הרעילות הגבוהה ביותר לחרקים ) עם ממס אורגני אשר מקנה לו שמירה מתנאי טמפרטורה ולחות ומחזיק לאורך זמן . חומרים אלו הם החומרים הכי יקרים בשוק ההדברה ויש להתייחס לפרטרים אלו כאשר מזמינים חברת הדברה לביצוע הדברה . 

אם אתם מעוניינים בריסוס מקיף, אנחנו הכתובת המקצועית. דברו אתנו ונתאם מועד שנוח לכם כדי לבצע ריסוס מקצועי ומאסיבי בביתכם ובמידת הצורך ריסוס בגינה . 

האחריות משתנה בהתאם לסוג המזיק וסוג החומר שאיתו עבדנו , בדרך כלל לתיקנים האחריות היא לשנה 

יש עדיפות לבצע את הריסוס לאחר ניקיון יסודי של הדירה לצורך ספיגה טובה של החומר על המרצפות 

בדרך כלל יציאה מהאזור הוא לשעה בלבד אך יש מקרים שאין צורך לצאת מהדירה כלל 

החומרים שלנו נוסו על כל סוגי המשטחים ואנו יכולים להבטיח לכם שלא תהיה פגיעה בפרקטים או בכל סוג משטח 

ריסוס לבית שאנחנו מבצעים :

חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat