להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :
צ

הדברת פשפש המיטה

קמתם בבוקר עם סימני עקיצות גדולים ומשונים? זיהיתם חרק קטן ועגול שמטייל לכם על המיטה בבית? ישנתם במקום נגוע והבאתם אליכם הביתה חרקים ? הכירו את פשפש המיטה , חרק קטן ואכזרי שגורם לסבל הכי גדול שיש בחיים – לא נותן לישון! 
פשפש המיטה הוא חרק יוצא דופן, הוא פעיל רק בלילה בחושך מוחלט יוצא בשקט עוקץ אתכם וחוזר חזרה למקום מנוחתו. 
הדברה לפשפש מיטה חייבת להתבצע על ידי מדביר מוסמך שיודע היטב איך לפתור את הבעיה בצורה הכי מהירה ומקצועית וכמובן עם אחריות מלאה !

מדביר מוסמך

90% מהאתרים שנכנסתם אליהם עד כה אלו אתרי לידים של חברות פרסום שימכרו את הפרטים שלכם להדברה לאחר שתסגרו אצלהם, שימו לב מי המדביר שמגיע אליכם! 

כדי לבצע הדברת פשפש מיטה צריך רישיון מדביר מיוחד  (רישיון מדביר למבנים ושטחים פתוחים) רישיון מדביר ביתי רגיל אינו יכול לבצע עבודה כנגד פשפש המיטה.

לקוח שמבצע אצלנו הדברת פשפשי מיטה, מקבל טופס הכנת החדר באופן יסודי, ולאחר ביצוע ההדברה מקבל טופס הנחיות להתנהלות להמשך. 

את פעולת ההדברה כנגד פשפשי מיטה עושים בכמה שלבים:

 • ריסוס החדר הנגוע
 • טיפול בקיטור למזרן ולמיטה בחום גבוה
 • הרתחת כל הבגדים מעל 60 מעלות
 • שאיבה יסודית של כל החדר בשואב אבק

תוכן עניינים:
טיפול מניעה והדברת פשפשי מיטה

השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ מקצועי

מה זה פשפש המיטה?

פשפש המיטה הינו חרק זעיר שכולם מפחדים ממנו, בכל העולם כבר שמעו על הפשפשים שמתגנבים בלילה ועוקצים אתכם עקיצות גדולות וכואבות. פשפש המיטה חרק שפעיל לילה, יוצא אליכם בלילה בשקט כאשר אתם ישנים יעקוץ אתכם בפלג גוף העליון עקיצות ענקיות ובבוקר שתתעוררו לא תמצאו כלום. פשפש המיטה חרק מאוד מיוחד מאוד שונה בהתנהגות שלו ממרבית החרקים.

כעת נסביר בדיוק מי אתה פשפש המיטה? איך פשפש המיטה מגיע אליכם? איך מבצעים הדברה לפשפש המיטה?

הדברת פשפש מיטה

פשפש המיטה הוא חרק זעיר בגודל של כ 4-6 מ"מ צבעו שקוף ולאחר מציצת דף הופך לאדום \ חום, בעל כושר תזוזה מהירה (מטר וחצי בדקה), רגיש מאוד לאור ופעיל ליל. פשפש המיטה יכול להטיל 170 ביצים בשבוע ימים דבר שמצריך הדברת פשפש מיטה וטיפול מיידי כאשר יש אבחנה. ניתן למצוא פשפשי מיטה בכל מקום בעולם, ממקומות בעלי סניטציה נמוכה ועד מלונות 5 כוכבים. החממה העיקרית שלו היא מיטות או ספות, בחדר נגוע יכול להימצא בכל מקום ובכל חריץ בחדר לרבות שקעי חשמל מאחורי תמונות בתוך המזגן במסילות של השידות וכו'.

פשפשי המיטה הם מבין החרקים היחידים שמוצצי דם ולא מעבירי מחלות. פשפש המיטה לא עובר מעצמו ממקום למקום אלה מועבר על ידינו באמצעות העברת חפצים, מזוודות, ספרים, בגדים, קרטונים וכו'. אך אם חדר בדירה נגוע, קצב ההתפשטות שלו לשאר החדרים בתנאים אופטימליים מאוד מהיר.

איך ניתן לזהות פשפש מיטה?

מאוד קל לזהות שאכן מדובר בפשפש המיטה על ידי מענה על השאלות הבאות:

 • האם אתם נעקצים במהלך כל היום או רק בשעות הלילה?
  פשפש המיטה פעיל רק בלילה, אין מצב שתעקצו בכל היום הוא יעקוץ אתכם רק בלילה.
 • האם יש סימני דם על המזרן? פשפש המיטה לאחר שעוקץ משאיר סימני דם על המזרן או הסדין אז אם אינכם בטוחים שאכן מדובר בפשפש מיטה עליכם להחליף את הסדין לסדין לבן חלק ולראות האם יש שינוי.
 • סימני הכר נוספים של הפשפש הוא הסימנים השחורים שבדרך כלל מצויים בבסיס המיטה היכן שהוא מסתתר.
 • ריח רע למזרן.
 • ביצים קטנות וזעירות בכפלים של המיטה.
 • דרך נוספת כדי להיות בטוחים היא לשים מלכודת דבק מתחת לכל רגלי המיטה, פשפש המיטה בשלב מסויים ינסה לרדת מהמיטה כדי לעבור למקום אחר ומיד נשים לב כאשר יתפס.

האם יכול להיות שהפשפשים יעקצו רק בן זוג אחד במיטה?

מאוד אפשרי שיהיה לכם פשפשים בבית בשלב התחלתי ורק אחד משניכם תעקצו והשני לא ישים לב, בדרך כלל הפשפש מיטה יעקוץ רק אחד מבני הזוג במיטה ויפתח סלקטיביות לאותו סוג דם. כמו כן 34% מבני האדם לא מגיבים לעקיצות של פשפשי המיטה ורק לאחר שרואים את העקיצות מבינים שיש להם חרקים בבית. 

פשפש המיטה יעקוץ אתכם בדרך כלל 3-6 עקיצות גדולות בקו ישר עד שהוא ניזון מאופן מלא, פשפש המיטה יכול לשרוד כבוגר עד שנה ללא דם אדם כך שאם תחליטו לעזוב את הדירה הוא עדיין ישאר. 

הדברת פשפש מיטה

מה עושים הפשפשים שמרגישים בסכנה?

פשפש המיטה מאוד רגיל לתאורה ולרוב לא תגלו שיש לכם פשפשים בבית בשעות היום , במקרה שהפשפש מרגיש סכנה הוא משחרר פורומונים אזהרה שמתריעים לכל האוכלוסיה שמשהו לא בסדר .. 
כאשר הפורומון משתחרר מקבוצה מרובה של פשפשים דולף ריח רע שלי אישית מזכיר קצת כמו צמח "שיבה " . 

הדברת פשפש המיטה

שלב ראשון בהדברת פשפש המיטה

כאשר אנו מתאמים עם לקוח פעולת הדברה נגד פשפש המיטה אנו חייבים את שיתוף הפעולה מצד הלקוח לבצע הכנה מסודרת של החדר בפורמט ספציפי שאנו בנינו כדי להבטיח את הצלחת הטיפול נגדם בפעם אחת ולא במספר פעמים .
הכנת החדר היא גם בשביל להפחית את אוכלוסיית הפשפשים וגם כדי לשמור על בטיחות , הכנת החדר כוללת : 
כביסה של כל הבגדים מעל 60 מעלות ואריזה כל החפצים האישיים בחדר בשקיות ניילון כדי שנוכל לטפל בחדר בלי לפגוע בפריטים האישיים . 

שלב שני בהדברת פשפש המיטה - קיטור הדים חמים

בוגרי הפשפש מיטה מתים החל מ40 מעלות והביצים שלהם החל מ52 מעלות עקב הכיטין העוטף את הביצים .
את הקיטור מבצעים בכל החדר במיטה , בבסיס מיטה שקעים וחריצים בקירות לרבות שיטות ארונות ברגים וכו' 
את הקיטור מבצע מדביר מקצועי עם מכשיר אמריקאי המגיע ל150 מעלות וקוטל במיידית את כל הבוגרים והביצים שמסתרים . 

הדברת פשפש מיטה על ידי מדביר מקצועי

שלב שלישי בהדברת פשפש המיטה - הדברה מקצועית בריסוס

אנו לאחר הטיפול בקיטור נבצע הדברה יסודית לכל החדר עם מרסס מקצועי, את ההדברה מבצעים על קירות החדר תקרה ורצפה ארונות ושידות ובכל מקום שיכול להוות חממה לפשפשים ואיננו מגיע במגע עם בני אדם. חומר הדברה לפשפש המיטה הינו דלתא-סופר או אדמירל סופר או פרמתרול, חומרים אלה ייעודיים להדברת פשפש המיטה ונותנים תוצאות מדהימות כבר מהרגע הראשון.

לאחר הטיפול מדביר מקצועי יעניק לכם תעודת אחריות מלאה בכתב על ההדברה עד הפשפש האחרון, במידה והבעיה לא תיפטר אנו נחזור ללא עלות לבצע שוב!  

איך להכין את הדירה לפני הדברת פשפש המיטה?

פשפשי מיטה יכולים להיות בכל מקום בדירה, מאוד קשה למדביר לפתור את הבעיה ללא עזרה מצד הלקוח. כדי להטיב עם ההדברה ולייעל אותה ולגמור את הסיפור של פשפש המיטה בפעם אחת עליכם להכין את הדירה ולטפל בחפצים האישיים שלכם כי על המדביר יש איסורים על הדברת חפצים שונים כמו מיטות, בגדים וכו'
יכול להיות מצב שמדביר הגיע וביצע הדברה מעולה בחדר, אך הפשפשים מסתתרים בתוך הארון בגדים בתוך בגד ולא מפסיקים להגיע ולעקוץ.

לכן לשם כך עליכם להכין את הדירה לפני שהמדביר מגיע בצורה הבאה:

 • ניקיון יסודי של רצפת האזור המיועד לטיפול
 • פינוי כל הארונות בגדים לתוך שקיות ניילון.
 • כיבוס כל הבגדים שבשקיות מעל 60 מעלות או ייבוש במייבש לשעה, לאחר ייבוש יש לשים בחזרה בשקיות אטומות (לא להחזיר לארון!)
 • ריקון כל השידות בחדר שינה לשקיות פלסטיק .
 • הורדת וילונות ותמונות .
 • לרוקן את ארגזי המצעים שמתחת למיטה, שיהיו ריקים לחלוטין.
 • כיסוי טלויזיה בסדין \ שקית או להורידה.
הדברת פשפש המיטה מחיר
הדברת פשפש המיטה מחיר

מניעה וטיפול בפשפש המיטה

כדי להימנע מהתפשטות פשפש המיטה בדירתכם אנו נמליץ על איך עליכם לפעול נכון. פשפש המיטה מועבר בדרך כלל על ידי העברת מטענים, בגדים מיטות קרטונים וכדומה מדירות נגועות.  פשפש המיטה אינו יכול להתפשט בעצמו יותר מעשרות מטרים, וגם התפשטות לדירה סמוכה לדוגמה יכול לקחת לפשפש מיטה חיים שלמים. 

כדי להימנע מהדבקת דירתכם בפשפשי מיטה עליכם לפעול כך: 

 • בהגיעכם למקום לינה חדש (מלון, צימר, אכסניה, ישיבה, פנימייה) עליכם לבדוק היטב את המיטה והמזרון ושאין עליהם סימנים לנגיעות פשפש מיטה. 
 • מומלץ לשים כיסוי מזרון ייעודי נגד פשפש מיטה וסדין לבן לצורך זיהוי טוב יותר בהמשך הימים.
 • ארגון ה-OECD דיווח על מחקר בנושא פשפשי המיטה וגילה שהם יכולים לחיות במרחק של עד שמונה מטרים ממקום השינה של בני האדם. כך, שכדאי לבדוק גם בספות, בכיסאות לאורך רוכסני הכריות – זכרו שיש להם גוף שטוח שמאפשר להם להשתחל למקומות צרים במיוחד, גם דרך רוכסנים, תפרים או כפתורים.
 • לאחר השהייה שלכם עליכם לבצע כביסה לכל הבגדים שאיתם הייתם מעל 60 מעלות, בנוסף מומלץ לבצע שאיבה 3 פעמים לתיקים / מזוודות ולהניח בשמש ל 3 ימים. 

בתמונה : סימני צואה של הפשפשים 

הדברת פשפש המיטה זיהוי
פשפש המיטה זיהוי

תמונות של עקיצות פשפש המיטה

העקיצות של פשפש המיטה יופיע תחילה כסימנים אדומים רגילים וכואבים כמו עקיצה של יתושים,  לאחר מכן תופיע נפיחות קלה ואדמומיות (לאנשים רגישים התסמינים קיצוניים יותר), לאחר מכן יופיע כאב קל וגירודים לאורך כל היום. 

יש לטפל באמצעות משחות ייעודיות כגון פנסטיל ג'ל או בי-פנטן וכדומה לפי המלצת רופא מוסמך. 

חשוב להבהיר שהעקיצות הם רק בלילה ולא לאורך כל היום ובעיקר בפלג גוף עליון רק הגירודים נמשכים לכל אורך היום. 

כאשר מתעוררים בבוקר ורואים עקיצה מאוד גדולה וכואבת בהתחלה אנחנו לא בטוחים ממה זה, זה יכול להיות מיתוש, פרעוש או אפילו תגובה אלרגית אז כאשר מדובר בעקיצת פשפש מיטה חשוב לשלוח לנו תמונה ואנו נוכל להבחין ממה זה עלול להיות או שתוכלו להשתמש בתרופות סבתא כנגד פשפש המיטה כמו מריחת אלוורה.

עקיצות של פשפש המיטה
עקיצות של פשפש מיטה
הדברת פשפש המיטה

האם קשה להיפטר מפשפש המיטה?

פשפש המיטה חרק מאוד בעייתי ומאוד קשה להיפטר ממנו, לבדכם כניראה שלא משנה מה תעשו לא תצליחו להיפטר ממנו גם אם תזרקו את כל החדר לפח, המון לקוחות חושבים שאם נדבקו בפשפש המיטה זריקת המזרון תעזור להם אבל פשפש המיטה אוהב להסתתר בחריצים, בשקעים, מאחורי תמונות וכו'. ולכן גם אם תזרקו את המיטה והמזרון הפשפש יכול להישאר בחדר ואתם רק תעשו לעצמכם נזק כלכלי.

פשפש המיטה פיתח עמידות לתכשירי ההדברה השונים ויש צורך בהזמנת מדביר מקצועי שיודע וטיפל בהמון דירות ויודע מה הוא החומר הטוב ביותר ושיטת העבודה הטובה ביותר כדי להגיע לתוצאות מהירות. אם תחליטו לבצע הדברה לבדכם בעזרת K300 או תכשירים אחרים כניראה שרק תחזקו את פשפש המיטה.

כאשר מדובר בהדברה מסיבית מהסוג הזה אנו לא ממליצים להזמין את המדביר הזול ביותר שתמצאו כי הפתרון יכול להיות ארוך ומייאש גם עבורכם וגם עבור המדביר, מדבירים רבים מוציאים רישיון ונותנים מחירים זולים לצורך השגת ניסיון ולימוד במקום לבצע עבודות בחברות מוסמכות וללמוד מהם ולכן אם תזמינו מדביר זול כנראה שהבעיה לא תיפטר בפעם אחת וגם לא בפעמיים ושתצטרכו לבצע הכנה נוספת של הדירה כמה פעמים.

על המדביר לשלוח לכם דף מסודר המנחה אתכם בדיוק איך להכין את הדירה, ללא הכנת הדירה בצורה יסודית הבעיה לא תיפטר או שתיפטר לאחר המון זמן.

הדברת פשפש מיטה על ידי מדביר מקצועי

בתמונה : סימנים לפשפשים – ביצים , נשלים  וקקי של פשפשים 

סימנים לפשפש מיטה

כיצד ניתן להבטיח לעצמכם הדברה יעילה של פשפש המיטה?

קודם כל, חשוב לעבוד עם חברת הדברות ברמה הגבוהה ביותר, אשר מספקת אחריות מלאה על העבודה. מעבר לכך, כדאי לוודא כי החברה עובדת אך ורק עם חומרים ירוקים, העומדים בתקנים המחמירים ביותר של המשרד להגנת הסביבה. אנו בחברת אילנית הדברות מבצעים את ההדברה היעילה והמקצועית ביותר, בשילוב עם קיטור ב- 140 מעלות. אנו מקפידים על עבודה מקצועית ומהירה, הנעשית על ידי עובדים מיומנים ומנוסים, המחזיקים ברישיון המתאים בתחום.

לקבלת מידע נוסף, צרו קשר.

הדברת פשפש מיטה

הדברת פשפש המיטה מחיר – נקודות חשובות שכדאי להכיר

חשוב להבין כי פשפשי המיטה נפוצים בכל העולם, הם עלולים להימצא בהוסטלים זולים ובמלונות 5 כוכבים. כדאי לדעת כי פשפשי המיטה עלולים להגיע אליכם לא רק ממלונות, אלא גם ממושבים של אוטובוסים, מטוסים, רכבות וכדומה, מאחר ולא תמיד ישנה הקפדה על רמה גבוהה של סניטציה. כמו כן, לא מעט אנשים מביאים את הפשפשים הביתה באמצעות ספות או מיטות יד שנייה, אשר עלולות להיות נגועות בפשפשים. במקרים מסוג זה, אין מנוס אלא להזמין את שירותיה של חברת הדברה שמתמחה בתחום הדברת פשפש מיטה, מאחר וזוהי הדרך היחידה להיפטר מהמטרד.

אנו בחברת אילנית הדברות מספקים שירותי הדברת פשפש מיטה החל ממחיר של 499 ₪. המחיר הסופי תלוי בגודל הדירה וברמת המורכבות של העבודה.

האם צריך לזרוק את המזרון לפני הדברה לפשפש מיטה?

פשפש המיטה נוהג לבצע גללים והטלה של ביצים על המזרון עצמו אך אין לכם מה לדאוג ואין צורך בשלבים מוקדמים לזרוק את המזרון.

מתי כן צריך לזרוק את המזרון?

יש צורך לזרוק את המזרון כאשר הזנחתם את הבעיה זמן רב והצטברו המון פשפשים וביצים על המזרון ומאוד קשה לטפל בכל הנגיעות עם קיטור זה יכול לקחת כמה פעמים בכמה הגעות ועלות הטיפולים תהיה שווה למזרון חדש. או כאשר יש במזרון קרעים או חורים והפשפשים נכנסו לתוך המזרון עצמו והקיטור לא תמיד מצליח לחסל את הביצים בתוך המזרון עצמו אם המזרון עבה מאוד.

במרבית המקרים אנו לא זורקים את המזרון כלל, אנו עובדים עם קיטור מקצועי של חברת KARCHER הגרמנית שנותנת לחץ מאוד גבוה ב 140 מעלות צלזיוס ומרתיחה את כל המזרונים ונותנת תוצאות מדהימות באופן מיידי.

סימנים של פשפש המיטה

השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ מקצועי

איפה אפשר למצוא פשפשי מיטה ?

פשפש המיטה פעיל בלילה, מאוד רגיש לאור יום ויוצא פעם בכמה ימים למצוץ דם, אז איך אפשר למצוא חרק כל כך קטן בחדר כל כך גדול עם המון חפצים? 

פשפש המיטה מאוד אוהב להיות באזורים קבועים, בשל הניסיון הרב שלנו בהדברת פשפש מיטה אנו כבר יכולים לזהות אותו בקלות כמעט בכל דירה. 

כאשר הנגיעות קלה וזוהי רק תחילת הבעיה סיכוי נמוך מאוד שתמצאו אותו אך אם הוא גר אצלכם כבר תקופה אז בהחלט הוא יכול להיות במקומות הבאים: 

 • בכפלים של המזרן 
 • בבסיס של היטה בדגש על הברגים וגב המיטה 
 • בתוך הארגז מצעים מתחת למיטה 
 • בתוך השקעים הסמוכים למיטה 
 • מאחורי תמונות 
 • סדקים בקירות 
 • משקופים 
 • בתוך הארון בגדים או שידות 
 • בוילונות
 • בכל חפץ בחדר

לסיכום, פשפש המיטה יכול להיות בכל מקום בחדר שינה!

מקומות המסתור של פשפש המיטה

פשפש המיטה בצבא

בצה"ל נושא פשפשי המיטה הוא דבר מאוד נפוץ, המון חיילים מתחלפים באופן יום יומי ללא ניקוי הסדינים והמזרנים של החיילים. יכול להיות מצב שחייל סובל מפשפש מיטה בביתו הפרטי והוא מגיע לבסיס צבאי ופשוט מדביק את כל הבסיס שלו. 

המדבירים הצבאיים אינם בעלי ניסיון בהדברת פשפש מיטה ולכן דבר זה מחזק את התופעה ואת החוסן של הפשפשים. בואו נמליץ לכם על כמה טיפים חשובים שעליכם להקפיד שאתם או הילדים שלכם חוזרים מהצבא: 

 • דבר ראשון זה מניעה, על החייל לבדוק היטב היכן הוא ישן לראות שאין נגיעות של פשפשי מיטה בחדרו, גם אם זה לא במיטה שלו אלה במיטה ליד זה מסוכן מאוד. 
 • לא להכניס את החפצים האישיים של החייל לבית ללא טיפול במכונת כביסה.
 • יש אפשרות לשים מדבקות ניטור לפשפש מיטה לבדיקה האם יש פשפש מיטה.
 • במידה וגיליתם פשפש מיטה או נעקצתם בלילה נא ליצור קשר איתנו לייעוץ והכוונה. 
הכנת דירה להדברת פשפשים

משחה נגד עקיצות פשפשי מיטה

עקיצה של פשפש מיטה כואבת ומשאירה סימן מאוד גדול. האדמומיות אמורה לחלוף לאחר כמה ימים בודדים אילו יש כאלה שמאוד רגישים ועלולים לפתח תגובה עורית מסויימת, אנו ממליצים לאחר עקיצה של פשפש מיטה למרוח משחה נגד עקיצות בשם "פנסטיל ג'ל" או לחילופין "בי פאנטן" משחות אלו מעולות והומלצו על ידי רופאי עור בכירים. 

*נא להתייעץ עם רופא מוסמך לפני שימוש.

איך לטפל בעקיצות פשפשים

האם פשפש המיטה עוקץ רק בני אדם?

אמנם בישראל רק בני האדם סובלים מהפשפשים אך פשפש המיטה ידוע גם באהבתו לעופות כמו תרנגולות ועטלפים, היו כמה מעבדות באוסטרליה ובארה"ב שניסו לגדל את הפשפשים עם עכברי מעבדה או חתולים וכלבים, הפשפשים לא המשיכו להתפתח אולי בגלל עובי הפרווה שהם לא מצליחים לחדור.

הדברה לפשפש המיטה ברמת גן

חומר נגד פשפש המיטה

ישנם המון חברות שמוכרות תרסיס נגד פשפש המיטה אך תרסיסים אלו יהיו יעילים רק להרוג אותם ולא לפתור את הבעיה, ספריי נגד פשפש מיטה יהרוג את הפשפשים שיגיעו במגע עם החומר אך אתם לא יכולים לרסס את החומר על המיטה ועל הבגדים ופעולה זאת מחייבת קיטור חזק שיחסל את הפשפשי מיטה. 

החומר הטוב ביותר להדברת פשפש המיטה הינו דלתא סופר או טמפריד או פרמתרול שמותרים לשימוש רק למדבירים בדרגה 2 (מבנים ושטח פתוח ולא מדביר דירות רגיל) והם חומרים ירוקים המאושרים משרד להגנת הסביבה ופותרים את הבעיה ב 100%.

הדברת פשפשי מיטה

בדיקה לפשפש המיטה עם מדביר מקצועי

פעמים רבות אנשים נעקצים ולא יודעים ממה , אנחנו מקבלים מאות שיחות בחודש על לקוחות שמתעוררים בבוקר עם המון עקיצות ולא מוצאים את החרק . לפעמים זה פשפש המיטה לפעמים פרעושים או כיני יונים, יכול להיות יתושים ואפילו תגובה אלרגית . 
אנחנו באילנית הדברות מציעים שירות בדיקה ניטור של פשפש המיטה אצלכם בבית עם מדביר מקצועי 
שיבחן את כל הבית ויראה בדיוק מה עוקץ אתכם  .

עלות בדיקה לפשפש המיטה 250₪

 

מחיר ריסוס פשפש המיטה - למה מתמחרים לפי חדר?

התמחור של מדבירים לפשפש המיטה הוא לפי חדר מהסיבה שאנו מגיעים לטפל בחדר בצורה סטרילית מאוד ופחות משנה לנו מסדרונות הבית מטבח או שירותים, הפשפשים תמיד יעדיפו להיות בסמוך לשינתו של האדם כלומר בסלון או בחדרי השינה בלבד.

בדרך כלל הטיפול בפשפש המיטה מתבצע לדירה שלמה כי אי אפשר לדעת האם יש לכם בחדרים נוספים או לא ואם אנו רוצים להעניק לכם אחריות מלאה ושבאמת נפתור לכם את הבעיה חייב לבצע את כל הדירה. 

ב 99,99% מהמקרים יש למשפחה מכונת כביסה אחת בבית וכל הכביסה של הבית מתבצעת במקום אחד וכך למעשה אפשר להעביר את הפשפשים לכל הבית ומעבר לכך שהם מתפשטים בעצמם דרך הליכה על הרצפה או בתוך הקירות וכו'.

הדברת פשפש המיטה בירושלים

כמה עולה הדברת פשפש המיטה?

המחיר להדברת פשפש המיטה משתנה בהתאם לסיטואציה, הטיפול לפשפשים הינו הטיפול הכי יסודי שיש בתחום הדברת מזיקים ובשל כך מחיר הטיפול מתייחס לחדר. המחיר להדברה נקבע בהתאם למספר החדרים שיש לטלפל , כמות המיטות בחדר, רמת הנגיעות. במקרים בהם יש יותר מחדר אחד נגוע או מספר נוסף של מיטות בחדר המחיר משתנה.
המחיר נע בין 500-1200 ש"ח לחדר בודד. 

אצלנו תקבלו את המחיר בטלפון עוד לפני שנגיע, בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות. לא פתרנו את הבעיה – חוזרים ללא עלות! 

תקבלו מאיתנו בסיום העבודה דף הנחיות להמשך טיפול + תעודת אחריות מלאה בכתב לשנה! 

הדברה לפשפש המיטה ברמת גן

מה ההבדל בין פשפשים לפרעושים?

פשפשים ופרעושים הינם חרקים שונים לגמרי שרבים מלקוחותינו נוטים להתבלבל בינהם, המון מקרים היו לנו שלקוחות חשבו שיש להם פשפשי מיטה בבית ואלו בכלל פרעושים או להפך. 

כעת נסביר בדיוק מה ההבדל בין הדברת פשפשים להדברת פרעושים. 

ההבדל בין פשפש מיטה לפרעושים
ההבדל בין פשפש מיטה לפרעושים
פשפש המיטה פרעושים
מראהצורת אליפסה בצבע חום-אדום-בז'נקודות שחורות כמו ראש של גפרור
גודל5 מ"מ1-3 מ"מ
עקיצותפלג גוף עליון , עקיצות גדולות פלג גוף תחתון - עקיצות במקבצים
פעילות פעיל יום פעיל יום ולילה
סיכוןלא מעביר מחלות מעביר מחלות
הדברה שאיבה + קיטור + הדברה ריסוס בלבד
קקי של פשפשים
קקי של פשפשים

מחזור החיים של פשפש המיטה

פשפש המיטה הינו חרק בעל גלגול חסר, כלומר מביצה בוקר פשפש קטן (נימפה) שהולך וגדל לאט לאט ומשיל מעליו את השכבה הקודמת וכל פעם גדל ולא מחליף צורה.  פשפש המיטה בעל 6 דרגות התנשלות עד בגרות מלאה. מרגע בקיעת הביצים, בטמפרטורה של 18-24 מעלות קצב ההתפתחות לבגרות מלאה יהיה בין 5-6 שבועות. 

משך כל עקיצה נע בין דקה ל-3 דקות, משך ההתפתחות תלוי בטמפרטורה בחדר – מתחת ל12 מעלות הנקבות לא מטילות ביצים והביצים שהוטלו לא יבקעו, מעל 37 מעלות יש פגיעה בפוריות ובקצב התרבות. 

גלגול החיים של פשפש מיטה

ביצים של פשפש המיטה

נקבת פשפש המיטה יכולה להטיל כ 450-500 ביצים במהלך חייה, הביצים בגודל 1 מ"מ בצבע לבן בצורת קפסולה עם פתח בקצה, ממש כמו גרגיר מלח. מרגע הטלת הביצה הביצים בוקעות תוך שבועיים. הנקבה חייבת לעקוץ כדי להטיל ביצים ולהיות פוריה. משך כל עקיצה נע בין דקה ל-3 דקות, וקצב ההתפתחות האוכלוסיה תלוי בטמפרטורה בחדר – מתחת ל 12 מעלות הנקבות לא מטילות ביצים והביצים שהוטלו לא יבקעו, מעל 37 מעלות יש פגיעה בפוריות ובקצב התרבות. 

ביצים של פשפש מיטה

חלקי הגוף של פשפש המיטה

 • פשפש המיטה הינו חרק קטן בגודל 4-5 מ"מ.
 • חלוקת הגוף: ראש חזה ובטן 
 • העיניים שלהם מורכבות ממאות עיניות קטנות כמו זבובים. 
 • בעל כנפיים מנוונות שלא התפתחו אבולוציונית אך נשארו עם שנץ קטן. 
 • 3 זוגות רגליים 
 • על הבטן יש חלוקה לסגמנטים מאוד ברורה, בקדמת הראש יש מעין חדש קטן וקצר שממנו הפשפש ניזון. 
חלקי הגוף של פשפש המיטה

גווני העור של פשפש המיטה

לפשפש המיטה יש כמה גוונים שונים, פשפש המיטה ניזון מדם אדם והקוטיקולה (השכבת עור החיצונית) של הפשפש קצת שקופה בעלת גוון בז'.

לאחר שפשפש המיטה ניזון מדם אדם בכל שלבי הבגרות שלו הוא משנה את צבעו לחום – אדום – בז' תלוי בכמות הדם שהוא ניזון ממנה.  כמו כן לאחר שהפשפש הופך להיות בוגר וניזון בכל גופו בדם אדם הוא מקבל צבעים שחורים – אדום כהה. 

גווני העור של פשפש המיטה

שאלות ותשובות בנושא הדברת פשפש המיטה

תחילה עליכם להכין את הדירה/חדר בדיוק לפי דף ההסבר שהמדביר שלנו ישלח אליכם , לאחר מכן המדביר שלנו יגיע ויבצע פעולת קיטור ב140 מעלות למיטות והספות ואז ובצע הדברה בריסוס בחומר ייעודי נגד פשפשי מיטה 

כבר באותו היום תוכלו ללכת לישון בחדר שטופל , אנו עובדים עם חומרים ירוקים מאושרים המשרד להגנת הסביבה בעלי רעילות נמוכה לאדם 

פשפשי המיטה בין החרקים היחדים בעולם שאינם מעבירים מחלות למרות שהם מוצצים דם 

מחיר הדברת פשפשי מיטה נקבע בהתאם לגודל הדירה וכמות החדרים המחיר נע בין 499 – 1200 ש"ח לחדר 

נקבת הפשפש מיטה מטילה כ 350 בממוצע . כך שאם תמשכו את התופעה ולא תיפטרו מהם במהירות זה ילך ויקשה על ההדברה 

עמוד זה נכתב על ידי
ליאור זליקובסקי – מדביר מוסמך מספר היתר 2650 

המנהל של אילנית הדברות ודור שלישי למשפחת מדבירים,
מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים.
רוצים להתייעץ איתי ? 
חייגו עכשיו 054-8849445

הדברת פשפש המיטה ⭐⭐⭐⭐⭐

הדברת פשפשים
חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat