להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :

הדברת פשפש המיטה

טיפול בפשפשים במיטה

הדברת פשפש המיטה 

חרקים זעירים 5-10 מ"מ משך התפתחות מהיר 7 ימים מביצה לבוגר.

צבעו שקוף ולאחר מציצת דף הופך לאדום \ חום, בעל כושר תזוזה מהירה, רגיש מאוד לאור ופעיל ליל.

פשפש המיטה יכול להטיל כ200 ביצים בשבוע ימים דבר שמצריך הדברת פשפש מיטה וטיפול מיידי כאשר יש אבחנה.

ניתן למצוא פשפשי מיטה בכל מקום בעולם, ממקומות בעלי סניטציה נמוכה ועד מלונות 5 כוכבים.

החממה העיקרית שלו היא מיטות או ספות, בחדר נגוע יכול להימצא בכל מקום ובכל חריץ בחדר לרבות שקעי חשמל מאחורי תמונות בתוך המזגן במסילות של השידות וכו'

מבין החרקים היחידים שמוצצי דם ולא מעבירי מחלות.

פשפש המיטה לא עובר מעצמו ממקום למקום אלה מועבר על ידינו באמצעות העברת חפצים, מזוודות, ספרים, בגדים, קרטונים וכו'
אך אם חדר בדירה נגוע, קצב ההתפשטות שלו בתנאים אופטימליים לכל שאר הדירה מאוד מהיר.

✔️ הדברת פשפש המיטה החל מ 499 ₪
  ✔️ חומרים ירוקים מאושרים המשרד להגנת הסביבה ללא ריח וסימנים
הדברה משולבת ריסוס + קיטור ב 140 מעלות
ללא סכנה לבני אדם או בעלי חיים !  

אחריות מלאה בכתב על כל הדברה
לא פתרנו את הבעיה חוזרים ללא עלות !
✔️זמינות 24 שעות ביממה 
צוות מוסמך ומקצועי עם נסיון של 30 שנה !
שירות בכל הארץ ! 
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו : 
 

הדברת פשפש המיטה ⭐⭐⭐⭐⭐

הדברת פשפש המיטה
הדברת פשפש המיטה

הדברת פשפש המיטה:

כדי לבצע הדברת פשפשי מיטה צריך רישיון מדביר מיוחד  (רשיון מדביר למבנים ושטחים פתוחים) רישיון מדביר ביתי רגיל אינו יכול לבצע עבודה כנגד פשפש המיטה.

לקוח שמבצע אצלנו הדברת פשפשי מיטה, מקבל טופס הכנת החדר באופן יסודי, ולאחר ביצוע ההדברה מקבל טופס הנחיות להתנהלות להמשך .. 

את פעולת ההדברה עושים בכמה שלבים :

 • ריסוס החדר הנגוע
 • טיפול בקיטור למזרן ולמיטה בחום גבוה
 • הרתחת כל הבגדים מעל 60 מעלות
 • שאיבה יסודית של כל החדר בשואב אבק
הדברת פשפשי מיטה

שלב ראשון בהדברת פשפש המיטה -

כאשר אנו מתאמים עם לקוח פעולת הדברה נגד פשפש המיטה אנו חייבים את שיתוף הפעולה מצד הלקוח לבצע הכנה מסודרת של החדר בפורמט ספציפי שאנו בנינו כדי להבטיח את הצלחת הטיפול נגדם בפעם אחת ולא במספר פעמים .
הכנת החדר היא גם בשביל להפחית את אוכלוסיית הפשפשים וגם כדי לשמור על בטיחות , הכנת החדר כוללת : 
כביסה של כל הבגדים מעל 60 מעלות ואריזה כל החפצים האישיים בחדר בשקיות ניילון כדי שנוכל לטפל בחדר בלי לפגוע בפריטים האישיים . 

שלב שני בהדברת פשפש המיטה - קיטור הדים חמים

בוגרי הפשפש מיטה מתים החל מ40 מעלות והביצים שלהם החל מ52 מעלות עקב הכיטין העוטף את הביצים .
את הקיטור מבצעים בכל החדר במיטה , בבסיס מיטה שקעים וחריצים בקירות לרבות שיטות ארונות ברגים וכו' 
את הקיטור מבצע מדביר מקצועי עם מכשיר אמריקאי המגיע ל150 מעלות וקוטל במיידית את כל הבוגרים והביצים שמסתרים . 

שלב שלישי בהדברת פשפש המיטה - הדברה מקצועית בריסוס

אנו לאחר הטיפול בקיטור נבצע הדברה יסודית לכל החדר עם מרסס מקצועי , את ההדברה מבצעים על קירות החדר תקרה ורצפה ארונות ושידות ובכל מקום שיכול להוות חממה לפשפשים ואיננו מגיע במגע עם בני אדם . 
חומר הדברה לפשפש המיטה הינו דלתא-סופר או אדמירל סופר או פרמתרול , חומרים אלה ייעודיים להדברת פשפש המיטה ונותנים תוצאות מדהימות כבר מהרגע הראשון . 
לאחר הטיפול מדביר מקצועי יעניק לכם תעודת אחריות מלאה בכתב על ההדברה עד הפשפש האחרון , במידה והבעיה לא תיפטר אנו נחזור ללא עלות לבצע שוב !  

מניעה וטיפול בפשפש המיטה:

כדי להימנע מהתפשטות פשפש המיטה בדירתכם אנו נמליץ על איך עליכם לפעול . פשפש המיטה מועבר בדרך כלל על ידי העברת מטענים , בגדים מיטות קרטונים וכדומה מדירות נגועות . 

פשפש המיטה אינו יכול להתפשט בעצמו יותר מעשרות מטרים , וגם התפשטות לדירה סמוכה לדוגמא יכול לקחת לפשפש מיטה חיים שלמים . 

כדי להימנע מהדבקת דירתכם עליכם לפעול כך : 

בהגיעכם למקום לינה חדש ( מלון , צימר , אכסניה , ישיבה , פנימייה ) עליכם לבדוק היטב את המיטה והמזרון ושאין עליהם סימנים לנגיעות פשפש . 

מומלץ לשים כיסוי מזרון ייעודי נגד פשפש מיטה וסדין לבן לצורך זיהוי טוב יותר בהמשך מהימים .

ארגון ה-OECD דיווח על מחקר בנושא פשפשי המיטה וגילה שהם יכולים לחיות במרחק של עד שמונה מטרים ממקום השינה של בני האדם.
כך, שכדאי לבדוק גם בספות, בכיסאות לאורך רוכסני הכריות – זכרו שיש להם גוף שטוח שמאפשר להם להשתחל למקומות צרים במיוחד, גם דרך רוכסנים, תפרים או כפתורים.

לאחר השהייה שלכם עליכם לבצעה כביסה לכל הבגדים שאיתם הייתם מעל 60 מעלות , בנוסף מומלץ לבצע שאיבה 3 פעמים לתיקים / מזוודות ולהניח בשמש ל3 ימים . 

הדברת פשפש המיטה

פשפש המיטה זיהוי

מאוד קל לזהות שאכן מדובר בפשפש המיטה על ידי מענה על השאלות הבאות

 • האם אתם נעקצים במהלך כל היום או רק בשעות הלילה ?
  הפשפש מיטה פעיל לילה , אין מצב שתעקצו בכל היום הוא יקעוץ אתכם רק בלילה
 • האם יש סימני דם על המזרן ? הפשפש מיטה לאחר שעוקץ משאיר סימני דם על המזרן או הסדין אז אם אינכם בטוחים שאכן מדובר בפשפש מיטה עליכם להחליף את הסדין לסדין לבן חלק ולראות האם יש שינוי
 • סימני הכר נוספים של הפשפש הוא הסימנים השחורים שבדרך כלל מצויים בבסיס המיטה היכן שהוא מסתתר
 • ריח רע למזרן
 • ביצים קטנות וזעירות בכפלים של המיטה 
הדברת פשפש המיטה זיהוי
פשפש המיטה זיהוי

סימנים לפשפש המיטה מוקדי פעילות:

 • עקיצות בכל פלגי הגוף כאשר ישנים על מזרון.
 • כתמי דם על המזרון.
 • כתמים שחורים על המזרון או הקיר.
 • דרך נוספת כדי להיות בטוחים היא לשים מלכודת דבק מתחת לכל רגלי המיטה, פשפש המיטה בשלב מסויים ינסה לרדת מהמיטה כדי לעבור למקום אחר ומיד נשים לב כאשר יתפס.

תמונות של עקיצות פשפש המיטה :

עקיצות של פשפש מיטה
הדברת פשפש המיטה

עקיצת פשפש המיטה

כאשר מתעוררים בבוקר ורואים עקיצה מאוד גדולה וכואבת בהתחלה אנחנו לא בטוחים ממה זה , זה יכול להיות מיתוש , פרעוש או אפילו תגובה אלרגית אז כאשר מדובר בעקיצת פשפש מיטה חשוב לשלוח לנו תמונה ואנו נוכל להבחין ממה זה עלול להיות  או שתוכלו להשתמש בפשפש המיטה תרופות סבתא השונות כמו מריחת אלוורה 

הדברת פשפש המיטה

עקיצות של פשפש המיטה

העקיצות של הפשפש מיטה יופיע תחילה כסימנים אדומים רגילים וכואבים כמו עקיצה של יתושים ,  לאחר מכן תופיע נפיחות קלה ואדמומיות ( לאנשים רגישים התסמינים קיצוניים יותר ) 
לאחר מכן יופיע כאב קל וגירודים לאורך כל היום . 
יש לטפל באמצעות משחות ייעודיות כגון פנסטיל ג'ל או בי-פנטן וכדומה לפי המלצת רופא מוסמך . 

חשוב להבהיר שהעקיצות הם רק בלילה ולא לאורך כל היום ובעיקר בפלג גוף עליון 
רק הגירודים נמשכים לכל אורך היום  . 

עקיצות של פשפש המיטה
מדביר מומלץ

מה ההבדל בין פשפשים לפרעושים ?

פשפשים ופרעושים הינם חרקים שונים לגמרי שרבים מלקוחותינו נוטים להתבלבל בינהם , המון מקרים היו לנו שלקוחות חשבו שיש להם פשפשים בבית ואלו בכלל פרעושים או להפך . 

כעט נסביר בדיוק מה ההבדל בין הדברת פשפשים לפרעושים . 

הדברת פשפש מיטה
הדברת פשפש מיטה

פשפש מיטה  

יותר גדול מפרעושים בהרבה , פעיל רק בלילה , עקיצות גדולות מאוד וכואבות , לא נמצא בקרב בעלי חיים , לא קופץ או עף רק הולך , אינו מעביר מחלות 

הדברת פרעושים

פרעושים 

חיות זעירות 1-3 מ"מ מוצצות דם במקבצים ישרים בד"כ 3-5 עקיצות בשורה , רגליים מותאמות לקפיצה גבוהה , חיים על פונדקאי בעיקר על כלבים, חתולים וחולדות.

הנזק שגורמים לאדם הוא מטרד, עקיצות ויכולים גם להעביר מחלות

רק הבוגרים מוצצי דם, גם הזכר וגם הנקבה

האם קשה להיפטר מפשפש המיטה ?

פשפש המיטה חרק מאוד בעייתי ומאוד קשה להיפטר ממנו , לבדכם כניראה שלא משנה מה תעשו לא תצליחו להיפטר ממנו גם אם תזרקו את כל החדר לפח , המון לקוחות חושבים שאם נדבקו בפשפש המיטה זריקת המזרון תעזור להם אבל פשפש המיטה אוהב להסתתר בחריצים , בשקעים , מאחורי תמונות וכו' ולכן גם אם תזרקו את המיטה והמזרון הפשפש יכול להישאר בחדר ואתם רק תעשו לעצמכם נזק כלכלי .

פשפש המיטה פיתח עמידות לתכשירי ההדברה השונים ויש צורך בהזמנת מדביר מקצועי שיודע וטיפל בהמון דירות ויודע מה הוא החומר הטוב ביותר ושיטת העבודה הטובה ביותר כדי להגיע לתוצאות מהירות. אם תחליטו לבצע הדברה לבדכם בעזרת K300 או תכשירים אחרים כניראה שרק תחזקו את פשפש המיטה .

כאשר מדובר בהדברה מסיבית מהסוג הזה אנו לא ממליצים להזמין את המדביר הזול ביותר שתמצאו כי הפתרון יכול להיות ארוך ומייאש גם עבורכם וגם עבור המדביר , מדבירים רבים מוציאים רישיון ונותנים מחירים זולים לצורך השגת ניסיון ולימוד במקום לבצע עבודות בחברות מוסמכות וללמוד מהם ולכן אם תזמינו מדביר זול כנראה שהבעיה לא תיפטר בפעם אחת וגם לא בפעמיים ושתצטרכו לבצע הכנה נוספת של הדירה כמה פעמים .

על המדביר לשלוח לכם דף מסודר המנחה אתכם בדיוק איך להכין את הדירה , ללא הכנת הדירה בצורה יסודית הבעיה לא תיפטר או שתיפטר לאחר המון זמן .

הדברת פשפש מיטה על ידי מדביר מקצועי

כיצד ניתן להבטיח לעצמכם הדברה יעילה של פשפש המיטה?

קודם כל, חשוב לעבוד עם חברת הדברות ברמה הגבוהה ביותר, אשר מספקת אחריות מלאה על העבודה. מעבר לכך, כדאי לוודא כי החברה עובדת אך ורק עם חומרים ירוקים, העומדים בתקנים המחמירים ביותר של המשרד להגנת הסביבה. אנו בחברת אילנית הדברות מבצעים את ההדברה היעילה והמקצועית ביותר, בשילוב עם קיטור ב- 140 מעלות. אנו מקפידים על עבודה מקצועית ומהירה, הנעשית על ידי עובדים מיומנים ומנוסים, המחזיקים ברישיון המתאים בתחום. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר.

הדברת פשפש מיטה

הדברת פשפש המיטה מחיר – נקודות חשובות שכדאי להכיר

חשוב להבין כי פשפשי המיטה נפוצים בכל העולם, הם עלולים להימצא בהוסטלים זולים ובמלונות 5 כוכבים. כדאי לדעת כי פשפשי המיטה עלולים להגיע אליכם לא רק ממלונות, אלא גם ממושבים של אוטובוסים, מטוסים, רכבות וכדומה, מאחר ולא תמיד ישנה הקפדה על רמה גבוהה של סניטציה. כמו כן, לא מעט אנשים מביאים את הפשפשים הביתה באמצעות ספות או מיטות יד שנייה, אשר עלולות להיות נגועות בפשפשים. במקרים מסוג זה, אין מנוס אלא להזמין את שירותיה של חברת הדברה שמתמחה בתחום, מאחר וזוהי הדרך היחידה להיפטר מהמטרד. אנו בחברת אילנית הדברות מספקים שירותי הדברת פשפש מיטה החל ממחיר של 499 ₪. המחיר הסופי תלוי בגודל הדירה וברמת המורכבות של העבודה.

פשפש המיטה הדברה - כל מה חשוב לדעת על הפשפשים

קודם כל, חשוב לדעת כי מדובר על חרקים קטנטנים, המגיעים לגודל של 5 – 10 מ"מ פשפש המיטה מוצץ דם כל 2-4 ימים  . מדובר על חרקים שמתרבים בצורה מהירה במיוחד וזמן ההתפתחות של החרק מגיע ל- 7 ימים בלבד. לכן כל מי שהביא עמו פשפשי מיטה מחו"ל, עלול לגלות כי האוכלוסייה שלהם גדלה מיום ליום בקצב מסחרר. למעשה, מדובר על חרק בצבע שקוף, ולכן לא פשוט להבחין בו ללא ציוד מיוחד. הפשפשים עוקצים לצורך מציצת דם, דבר שהופך אותם לחומים-אדמדמים. הפשפשים נוטים להיות פעילים בלילה, הם מאוד רגישים לעור ויש להם יכולת לזוז בצורה מהירה במיוחד. לכן כל מי שירצה להיפטר מהפשפשים, זקוק לשירותיה של חברת הדברות מקצועית ואמינה, שתוכל להתמודד עם המשימה בצורה הטובה והיעילה ביותר. ללא הדברה יעילה, פשפש המיטה רק ילך ויתרבה, מאחר והנקבה מסוגלת להטיל כ- 100 ביצים במהלך החיים שלה כבוגרת והביצים בוקעים לאחר 7-14 ימים כך למעשה האוכלוסייה של הפשפשים מכפילה את עצמה כל שבוע שבועיים .

האם צריך לזרוק את המזרון לפני הדברה לפשפש מיטה ?

פשפש המיטה נוהג לבצע גללים והטלה של ביצים על המזרון עצמו אך אין לכם מה לדאוג ואין צורך בשלבים מוקדמים לזרוק את המזרון .. 
מתי כן צריך לזרוק ? יש צורך לזרוק את המזרון כאשר הזנחתם את הבעיה זמן רב והצטברו המון פשפשים וביצים על המזרון ומאוד קשה לטפל בכל הנגיעות עם קיטור זה יכול לקחת כמה פעמים בכמה הגעות ועלות הטיפולים תהיה שווה למזרון חדש .. 
או כאשר יש במזרון קרעים או חורים והפשפשים נכנסו לתוך המזרון עצמו והקיטור לא תמיד מצליח לחסל את הביצים בתוך המזרון עצמו אם המזרון עבה מאוד .. 
במרבית המקרים אנו לא זורקים את המזרון כלל , אנו עובדים עם קיטור מקצועי של חברת KARCHER הגרמנית שנותנת לחץ מאוד גבוה ב140 מעלות צלזיוס ומרתיחה את כל המזרונים ונותנת תוצאות מדהימות באופן מיידי 

סימנים של פשפש המיטה

איפה אפשר למצוא פשפשי מיטה ?

פשפש המיטה פעיל לילה , מאוד רגיש לאור יום ויוצא פעם בכמה ימים למצוץ דם , אז איך אפשר למצוא חרק כל כך קטן בחדר כל כך גדול עם המון חפצים ? 

הפשפש מיטה מאוד אוהב להיות באזורים קבועים , בשל הניסיון הרב שלנו בהדברת פשפש מיטה אנו כבר יכולים לזהות אותו בקלות כמעט בכל דירה . 

כאשר הנגיעות קלה וזוהי רק תחילת הבעיה סיכוי נמוך מאוד שתמצאו אותו אך אם הוא גר אצלכם כבר תקופה אז בהחלט הוא יכול להיות במקומות הבאים: 

 • בכפלים של המזרן 
 • בבסיס של היטה בדגש על הברגים וגב המיטה 
 • בתוך הארגז מצעים מתחת למיטה 
 • בתוך השקעים הסמוכים למיטה 
 • מאחורי תמונות 
 • סדקים בקירות 
 • משקופים 
 • בתוך הארון בגדים או שידות 
 • בוילונות , או בכל חפץ בחדר או לסיכום , הפשפש מיטה יכול להיות בכל מקום בחדר שינה 

 

איך להכין את הדירה לפני הדברת פשפשי המיטה

פשפשים יכולים להיות בכל מקום בדירה , מאוד קשה למדביר לפתור את הבעיה ללא עזרה מצד הלקוח . כדי להטיב עם ההדברה ולייעל אותה ולגמור את הסיפור של הפשפש מיטה בפעם אחת עליכם להכין את הדירה ולטפל בחפצים האישיים שלכם כי על המדביר יש איסורים על הדברה חפצים שונים כמו מיטות , בגדים וכו'
יכול להיות מצב שמדביר הגיע וביצע הדברה מעולה החדר אך הפשפשים מסתתרים בתוך הארון בגדים בתוך בגד ולא מפסיקים להגיע ולעקוץ ולכן עליכם להכין את הדירה לפני שהמדביר מגיע בצורה הבאה :

 • ניקיון יסודי של רצפת האזור המיועד לטיפול
 • פינוי כל הארונות בגדים לתוך שקיות ניילון
 • כיבוס כל הבגדים שבשקיות מעל 60 מעלות או ייבוש במייבש לשעה, לאחר ייבוש יש לשים בחזרה בשקיות אטומות (לא להחזיר לארון ! )
 • נעליים מעילים ובגדים שאין אפשרות להרתיח לעשות שאיבה 3 פעמים עם שואב אבק ולהכניס בחזרה לשקית אטומה (את המיכל אחסון של השואב יש לנקות רחוק מהדירה )
 • ריקון כל השידות בחדר שינה לשקיות פלסטיק 
 • הורדת וילונות ותמונות 
 • חפצים מפלסטיק או זכוכית אפשר לשים במים רותחים 
 • לרוקן את ארגזי המצעים שמתחת למיטה, שיהיו ריקים לחלוטין
 • לרוקן את כל החפצים האישיים בחדר לשקיות אטומות
 • כיסוי טלויזיה בסדין \ שקית או להורידה
הדברת פשפש המיטה מחיר
הדברת פשפש המיטה מחיר

איך מתבצעת ההדברה של פשפש המיטה

ההדברה תתבצע רק לאחר הכנת החדר כמו שצריך לפי הפורמט המסודר שאנו נשלח לכם , ללא הכנת החדר יעילות ההדברה יורדת משמעותית . 

כעיקרון כאשר מבצעים טיפול לפשפש מיטה אנו תחילה נצבע קיטור ונרתיח את החדר כולל מיטה , בסיס מיטה , שקעים ובכל מקום אשר יכול להוות חממה לפשפשים להטלת ביצים או בוגרים 

לאחר מכן נבצע הדברה על כל החדר כולל קירות תקרה ארונות ורצפה 

ההגיון מאחורי הדברים הוא למעשה שבמידה וישנם פשפשים שלא מתו מהקיטור הם באיזה שהוא שלב ינסו לצאת ממקום המסתור שלהם ולהגיע אליכם כאשר ינסו להגיע הם יפגשו את החומר ההדברה וימותו , זה למעשה מה שיבטיח את הצלחת הטיפול באופן יסודי . 

פשפש המיטה בצבא

בצה"ל נושא פשפשי המיטה הוא דבר מאוד נפוץ , המון חיילים מתחלפים מאופן יום יומי ללא ניקוי הסדינים והמזרנים של החיילים . יכול להיות מצב שחייל סובל מפשפש מיטה בביתו הפרטי והוא מגיע לבסיס צבאי ופשוט מדביק את כל הבסיס שלו . 

המדבירים הצבאיים אינם בעלי ניסיון בהדברת פשפש מיטה ולכן דבר זה מחזק את התופעה ואת החוסן של הפשפשים . 

בואו נמליץ לכם על כמה טיפים חשובים שעליכם להקפיד שאתם או הבן שלכם חוזר מהצבא : 

 • דבר ראשון זה מניעה , על החייל לבדוק היטב היכן הוא ישן לראות שאין נגיעות של פשפשי מיטה בחדרו , גם אם זה לא במיטה שלו אלה במיטה ליד זה מסוכן מאוד . 
 • לא להכניס את החפצים האישיים של החייל לבית ללא טיפול במכונת כביסה 
 • יש אפשרות לשים מדבקות ניטור לפשפש מיטה לבדיקה האם יש פשפש מיטה 
 • במידה וגיליתם פשפש מיטה או נעקצתם בלילה נא ליצור קשר איתנו לייעוץ והכוונה  

משחה נגד עקיצות פשפשים

עקיצה של פשפש מיטה כואבת ומשאירה סימן מאוד גדול . האדמומיות אמורה לחלוף לאחר כמה ימים בודדים אילו יש כאלה שמאוד רגישים ועלולים לפתח תגובה עורית מסויימת , אנו ממליצים לאחר עקיצה של פשפש מיטה למרוח משחה נגד עקיצות בשם " פנסטיל ג'ל " או לחילופין "בי פאנטן " משחות אלו מעולות והומלצו על ידי רופאי עור בכירים . 

*נא להתייעץ עם רופא מוסמך לפני שימוש 

חומר נגד פשפש המיטה

ישנם המון חברות שמוכרות תרסיס נגד פשפש מיטה אך תרסיסים אלו יהיו יעילים רק להרוג אותם ולא לפתור את הבעיה , ספריי נגד פשפש מיטה יהרוג את הפשפשים שיגיעו במגע עם החומר אך אתם לא יכולים לרסס את החומר על המיטה ועל הבגדים ופעולה זאת מחייבת קיטור חזק שיחסל את הפשפשי מיטה . 
החומר הטוב ביותר להדברת פשפש המיטה הינו דלתא סופר או פרמתרול שמותרים לשימוש רק למדבירים בדרגה 2 ( מבנים ושטח פצתוח ולא מדביר דירות רגיל ) והם חומרים ירוקים המאושרים משרד להגנת הסביבה ופותרים את הבעיה ב100%

ריסוס פשפשים מחיר - למה מתמחרים לפי חדר ?

התמחור של המדבירים לפשפשים לפי חדר מהסיבה שאנו מגיעים לטפל בחדר בצורה סטרילית מאוד ופחות משנה לנו מסדרונות הבית מטבח או שירותים , הפשפשים תמיד יעדיפו להיות בסמוך לשינתו של האדם כלומר בסלון או בחדרי השינה בלבד.
בדרך כלל הטיפול מתבצע לדירה שלמה כי אי אפשר לדעת האם יש לכם בחדרים נוספים או לא ואם אנו רוצים להעניק לכם אחריות מלאה ושבאמת נפתור לכם את הבעיה חייב לבצע את כל הדירה . 
ב99,99% מהמקרים יש למשפחה מכונת כביסה אחת בבית וכל הכביסה של הבית מתבצעת במקום אחד וכך למעשה אפשר להעביר את הפשפשים לכל הבית ומעבר לכך שהם מתפשטים בעצמם דרך הליכה על הרצפה או בתוך הקירות וכו' 

הדברת פשפש המיטה מחיר

מחיר הדברת פשפש המיטה :

טיפול בפשפש המיטה הינו הטיפול הכי יסודי שיש בתחום הדברת המזיקים ובשל כך מחיר הטיפול מתייחס לחדר .

במקרים בהם יש יותר מחדר אחד נגוע או מספר נוסף של מיטות בחדר  המחיר משתנה .

הדברת פשפשי מיטה בפיקוח המשרד להגנת הסביבה אחריות בכתב על כל עבודה ! 

שאלות ותשובות בנושא הדברת פשפש המיטה

תחילה עליכם להכין את הדירה/חדר בדיוק לפי דף ההסבר שהמדביר שלנו ישלח אליכם , לאחר מכן המדביר שלנו יגיע ויבצע פעולת קיטור ב140 מעלות למיטות והספות ואז ובצע הדברה בריסוס בחומר ייעודי נגד פשפשי מיטה 

כבר באותו היום תוכלו ללכת לישון בחדר שטופל , אנו עובדים עם חומרים ירוקים מאושרים המשרד להגנת הסביבה בעלי רעילות נמוכה לאדם 

פשפשי המיטה בין החרקים היחדים בעולם שאינם מעבירים מחלות למרות שהם מוצצים דם 

מחיר הדברת פשפשי מיטה נקבע בהתאם לגודל הדירה וכמות החדרים המחיר נע בין 499 – 1200 ש"ח לחדר 

נקבת הפשפש מיטה מטילה כ 350 בממוצע . כך שאם תמשכו את התופעה ולא תיפטרו מהם במהירות זה ילך ויקשה על ההדברה 

עוד פוסטים בנושא :

הדברת פשפש המיטה

פשפש המיטה סנו

פשפש המיטה סנו פשפש המיטה הינו חרק בעל עמידות גבוהה מאוד לקוטלי מזיקים , המון תכשירי הדברה הוצאו משימוש בשל עמידותם של פשפשי המיטה .

קרא עוד »
חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat