להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :

חדקונית האורז

איך מדבירים חדקונית האורז  , כל השיטות חדקונית האורז מניעה

חדקונית האורז הדברה

פתחתם את השקית של האורז וגיליתם המון חיפושיות קטנטנות עם חדק קדמי ? כל המגירה של הקטניות התמלאה בחרקים שחורים באוכל ? הכירו את חדקונית האורז . 

כל השיטות על איך מדבירים חדקונית האורז  , חדקונית האורז טיפול , הדברת חדקונית האורז  , ריסוס נגד חדקונית האורז  ועוד המשיכו לקרוא >>> 

חדקונית האורז

המטרה של אחסון המזון היא לשמור על כמות, טיב ואיכות המוצר במחסן. כשמדברים על אחסון מוצר יבש (כגון גרעינים וקטניות) אנחנו מתייחסים למוצר ולמחסן כמערכת אקולוגית. חדקונית האורז היא חיפושית ממשפחת החדקוניות, חרק מחסן, אחד החרקים הכי בעיתיים למזון מאוחסן. שייכים למערכת פרוקי הרגליים, חרקי מחסן אלו חרקים שהסתגלו לחיות בתנאים סגורים של מחסן (אוכל יבש – באזור של 15 אחוז לחות באוכל). מה שמאפיין את החרקים הללו הוא שיש להם מגן אשר עשוי מכיטין, שלד חיצוני שעשוי מכיטין (קוטיקולה)  חומר מאוד עמיד. גודלה בין 2-3 מ"מ , צבע חום –שחור, על כנפי החפייה 4 כתמים אדמדמים, כנפי תעופה מפותחים והראש מסתיים בחדק אופייני שמחוברים אליו זוג מחושים . הנקבה יכולה להטיל עד 500 ביצים במהלך חייה , הבוגרים חיים כ-8 חודשים מרגע הטלת הביצים עד הגעה לדרגת בוגר כ 3 שבועות .
חדקונית האורז הדברה

חדקונית האורז הדברה

כאשר לא הצלחתם להפטר מחדקונית האורז והם ממשיכים לפתח את האוכלוסייה שלהם אצלכם בבית או בעסק עליכם לבצע הדברה ירוקה ומקצועית על ידי מדביר מנוסה , מדביר שלא ידע איפה המקור ולאן לגשת לחפש כנראה של יפתור לכם את הבעיה ולכן חשוב להזמין חברת הדברה מומלצת וידועה עם וותק וניסיון של שנים בתחום ההדברה .

כאשר אנו מגיעים לבצע הדברה לחדקונית האורז אנו מבצעים סריקה במזון הנגוע וזורקים לפי סימני נגיעות , לאחר מכן מבצעים הדברה בחומר ייעודי ומאושר מהמשרד להגנת הסביבה עם LD50 נמוך ובעל רעילות גבוה לחרקים אך רעילות הנמוכה ביותר לאדם . 

 

✔️ הדברה לחדקונית האורז 
  ✔️ חומרים ירוקים מאושרים המשרד להגנת הסביבה ללא ריח וסימנים

ליווי אישי עד פתרון הבעיה !!

מתחייבים למחיר הזול ביותר !!!!

 100% הצלחה בהדברת חדקונית האורז וחרקי מזון נוספים 
הדברה ירוקה משולבת מלכודות + ריסוס 
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו : 
 

הדברה לחדקונית האורז המשוננת ⭐⭐⭐⭐⭐

חדקונית האורז
חדקונית האורז

מאיפה הגיעו אלינו החרקים במזון ?
המסלול של החדקונית אליכם הביתה ..

בדך כלל למרות התעופה המעולה של החדקונית היא לא תגיע אליכם מהטבע ומהחלונות וסתם תתעופף אליכם לתוך הפסטה .. בדרך כלל החדקונית מגיעה אליכם הביתה על ידי קניית מוצר בסופר , במכולת , בקיוסק קצת פיצוחים או בחנות תבלינים והמזון היה נגוע ולא עבר טיפול כראוי .. 
היינו אצל עשרות לקוחות שפשוט קנו אורז נגוע או מוצר מזון יבש אחר באחד מהסופרים המוכרים והגדולים, היינו אצל לקוחה שלא שמה לב שאחת השקיות עם הקטניות נגועה ולאחר כמה ימים כל הבית שלה היה מלא בהם .. איך אנחנו יודעים שזה ממזון שנקנה לאחרונה ? כי השקית האורז שהלקוחה קנתה הייתה אצלה רק יומיים אבל כל השקית כבר הייתה מלאה .. 
אך גם סיכויים גבוהים מאוד שתיכנסו לבעיה על ידי קניית פירות יבשים או תבלינים בחנויות טבע למיניהם שהסחורה שלהם לא עברה טיפול כראוי .
לבסוף אנו יכולים להגיד שזה פשוט ביש מזל כי אף אחד לא באמת בודק שקית שקית כאשר הוא בקניות אבל אל דאגה אנחנו פה בשבילכם כדי להציל את המצב 🙂 

חדקונית האורז טיפול
חדקונית האורז טיפול

האם חדקונית האורז מסוכן ?

חדקונית האורז איננה פוגעת כלל באדם או בבעלי חיים , איננה ידוע כמעבירה מחלות מלבד אכילתם שהיו לקוחות אשר העידו על בעיות עיכול וכאבי בטן .

חדקונית האורז נמצאת בעיקר באזורי המטבח ואיננה מתפשטת בבית במהירות למרות כושר התעופה שלהם,  מלבד ההתפשטות במטבח בארון המזווה . 

עיקר הפגיעה של חדקונית האורז הינה במזון היבש ( קטניות , קמחים , אבקות , וכו' ) 

איך מדבירים חדקונית האורז באופן עצמאי ?

לצורך קטילת חדקונית האורז אנחנו ניהיה כנים איתכם ונגיד שכאשר הנגיעות קלה זריקת ה מזון וניקוי עם אקונומיקה אמור לפתור לכם את הבעיה . 

אך כאשר הנגיעות קשה של מס ימים עד שבועות והם החלו להתפשט להמון אריזות מזון לא תמיד תצליחו להיפטר מהם לבד וכל עיכוב שווה זריקת מזון לפח . 

אם זרקתם את כל המזון הנגוע וביצעתם ניקיון יסודי למזווה ולאחר כמה ימים אתם ממשיכים לראות עוד ועוד חדקונית האורז עליכם להזמין חברת הדברה מקצועית לביצוע טיפול מתאים . 

חדקונית האורז מניעה

לצורך מניעת חדקונית האורז אנו ניתן כמה דגשים חשובים שעליכם להקפיד לבצע אותם כדי לצמצם את הסיכויים לנגיעות חוזרת . 

  1. קניית מזון יבש וסחורה בחנויות מומלצות נקיות וסגורות 
  2. לשים לב אם יש סימני נגיעות במוצרים שאנחנו קונים ( קטניות , תבלינים , אבקות למיניהם וכו' ) 
  3. שימרו על המזון בקופסאות אטומות – יש עדיפות לצנצנות זכוכית או פלסטיק עבה יותר מ 2 מ"מ 
  4. מזון בעייתי בשימוש בתדירות נמוכה שימרו במקפיא 
  5. בחשש לנגיעות הכניסו את המזון לשוק פריז במקפיא למשך 48 שעות . 
  6. הצבת מלכודות פורומון למשיכת בוגרים וניטור 
  7. זריקת מזון שלא בשימוש 

חדקונית האורז בבית - באיזה מוצרים היא יכולה להופיע

חדקונית האורז ידועה בחדירתה לאריזות קשות וסגורות הירמטי עד עובי של 1 מ"מ 

החדקונית קודחת בעזרת החדק שלה חור באורז או בשעועית ומטילה את הביצה שלה על החור ולאחר כמה ימים הביצים בוקעות . 

המזון המועדף עליה הם : אורז , שעועית , כוסמת , קמחים , אבקות אפייה למיניהם , קורנפלקס , פיצוחים פירות יבשים  וכו' 

אך חשוב להבין שבמוצרים שהם אבקתיים החדקונית איננה מטילה ביצים . 

הדברה לחדקונית האורז
הדברה לחדקונית האורז

טיפ נוסף למציאת מקור המזון הנגוע :

ישנם בתים עם המון מוצרי מזון והמון שקיות מזון וקשה מאוד לבצע סריקה לכל המזון כל 3 ימים ולראות איפה יש שינוי .. ולכן כדי לייעל את הסריקה אנו ממליצים שכל ארון וכל מגינה לחלק לשקיות ניפרדות כלומר לדוגמא מגירת תבלינים אז לשים את כל תכולת המגירה בשקית אחת גדולה וסגורה , לאחר מכן לכל ארון וככה בדיוק לקטלג את כל המוצרים ולהמתין לראות אם יש שינוי בשקית כולה , כך למעשה תוכלו לצמצם ולבצע סריקה רוחבית ומהירה וגם למנוע מהם לצאת מחוץ לשקיות . 

הדברה לחדקונית האורז על ידי מדביר מקצועי

כאשר אתם לא מצליחים להיפטר מהחרקים במזון אנו ממליצים להזמין חברת הדברה מקצועית לביצוע טיפול יסודי וכדי להפחית את ההוצאה הכלכלית של זריקת המזון .. 

כל יום שעובר ואתם לא מצליחים להיפטר מהחדקונית אתם מסכנים את המזון היבש אצלכם בבית ולפעמים המזון שתזרקו הוא יהיה הרבה יותר מהעלות הגעה של מדביר מקצועי . 

מדביר מקצועי יבצע סריקה יסודית בבית לנסות להבין איך ומתי הבעיה התחילה וינסה למצוא את המקור , יבצע הדברה מקצועית ויסודית עם חומרים מאושרים המשרד להגנת הסביבה ללא סכנה לבני אדם בעלי חיים או סכנה למזון וכך למעשה הבעיה תיפטר באופן מוחלט ואחראי 

עלות הגעה של מדביר מקצועי לטיפול שיפתור לכם את הבעיה לצמיתות נע בין 350 -500 ש"ח תלוי בגודל המטבח ורמת הנגיעות 

חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat