להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :
צ

הדברה בטירת הכרמל

הדברת מזיקים בטירה : מדביר מקצועי מהאזור שלכם , ועם רישיון הדברה!

מדביר מוסמך

טירת הכרמל היא מרכז תיירותי ותרבותי משמעותי במחוז חיפה שבישראל, ואולי דווקא בגלל זה אף פעם לא חסרים שם מזיקים שונים כמו תיקנים גרמנים, פשפשי מיטה וטרמיטים. כל אדם שחי או עובר בטירה יודע כי הקרב נגד המזיקים הוא חלק בלתי נפרד מתרבות החיים במקום בעיקר בגלל הקרבה לחוף הים ולהרים. במאמר הבא נחקור לעומק את המזיקים הנפוצים בטירת הכרמל ונבין כיצד מדביר מוסמך של אילנית הדברות יכול לסייע לכם להתמודד איתם בבטחה בין אם בעזרת הדברה בריסוס ייעודי או במגוון אפשרויות הדברה אחרות העומדות לרשותו.

תוכן עניינים:
הדברה בטירת הכרמל

השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ מקצועי

הדברת תיקנים ונמלים עם מדביר מוסמך!

תיקנים אמריקאים הם אחד המזיקים הנפוצים ביותר בטירת הכרמל. הם מזיקים לשקט הנפשי של התושבים, ולפעמים מבצעים על בעיה ברמת הניקיון בבתי המגורים ובעסקים.

ההדברה נגד תיקנים ונמלים יחד בטירת הכרמל היא תהליך מורכב הדורש הבנה מעמיקה של המזיק ושימוש בשיטות יעילות ובטוחות. הנה כיצד ניתן נבצע את ההדברה בצורה היעילה ביותר:

קודם כל נאבחן

לפני התחלת ההדברה, חשוב לבצע אבחון מדויק של הבעיה, מציאת כל מקומות המסתור וקנים של הנמלים והתיקנים על מנת לבצעה הדברה יעילה. צוות המומחים שלנו יבצע בדיקה מקיפה של השטח וידע לזהות בידוק מהיכן הם מגיעים והכין למרוח את החומר ההדברה נגד נמלים וג'וקים.

תכנון

לאחר האבחון, צוות המדבירים המומחים של אילנית הדברות מתכננים את הפעולה ובוחרים את שיטת ההדברה המתאימה ביותר למקרה. יש לקחת בחשבון גורמים כמו רמת הנגיעות, המיקום של התיקנים, והמבנה של  העסק או הבית.

מחיר הדברה משולבת בטירה לבית פרטי 350-600₪
מחיר הדברה לדירה להדברה ירוקה נע בין 250-450₪ 

הדברת תיקן גרמני בטירת הכרמל – בבית ובעסק

בתהליך הדברה נגד תיקן גרמני, משתמשים בפיתיונות מורעלים המונחים במקומות אסטרטגיים בבית או בעסק. הפיתיונות, המופצים בצורת ג'ל, המהווים כלי יעיל להדברת התיקנים גרמנים. המדברים של אילנית הדברות יניחו את הג'ל בכל מקום אסטרטגי כולל בפינות מושכות כמו משטחי עבודה, קירות, רצפה, ואף בחריצים שבהם יכולים להתחבא הג'וקים.

הג'ל נגד תיקן גרמני מכיל עמילן תירס מורעל, אך מכיוון שמדובר בחרק שחי בנחיל, קיימת הנחה כי יהיה פרטים רבים של התיקן הגרמני בסביבה, ולכן נדרשת כמות רבה של ג'ל על מנת להשפיע על כל הקבוצה. כתוצאה מכך, ישנו הצורך להשלים את תהליך הדברה עם מלכודות פרומון דביקות המפוזרות במקביל. אלו מלכודות המונעות מהם להתפשט בחלל הבית, אף על פי שאינן מחסלות אותם באופן ישיר. המלכודות מוצבות במקומות נסתרים כמו מתחת למקרר או בכל מקום אחר בו ניתן להניח שהתיקנים יגיעו לחפש מזון. ייתכן כי יידרשו אפילו 2 או 3 ביקורים כדי לחסל את מושבת התיקנים הגרמנים סופית.

מחיר הדברה נגד תיקן גרמני בטירת הכרמל 350-500₪

הדברה בטירה

הדברת פשפשי מיטה

הפשפש הוא יצור קטן אך מציק ביותר, שיכול להפריע לשקט ולנוחות של תושבי טירת הכרמל. הדברת פשפשי מיטה בטירת הכרמל הוא תהליך מקצועי הדורש גישה משולבת של טיפולים מרובים. התהליך מתחיל בניטור ובבדיקה מקיפה של כל המקומות הפוטנציאליים בחדר, כולל מיטה, מזרן, שטיחים, רהיטים, וכל רהיט או חפץ אחר העשוי לשמש כמקום מגורים לפשפשים. בזמן הניטור, המדביר של אילנית הדברות מזהה את מיקומם של הפשפשים ומתכנן את הפעולה לפי זיהוי נקודות ההתקפה.

שלב הבא בהדברת פשפשי המיטה הוא שאיבת האבק באמצעות שואב אבק תעשייתי המיועד לשימוש נגד פשפשים. השואב מיועד לשאוב את הפשפשים ואת הביצים שלהם מכל השטחים הרכים והקשים בחדר השינה, ובכללם המיטה, המזרן, והרהיטים השונים.

לאחר שלב השאיבה, ממשיכים בתהליך הדברת פשפשי המיטה בטירת הכרבל באמצעות קיטור, שהוא טכניקה יעילה במיוחד לקטילת הפשפשים והביצים שלהם. יתרונה העיקרי של השיטה היא יכולתה להעניק תוצאות מיידיות. כדי להשלים את הדברת פשפשים בביתכם בטירת הכרמל ולהבטיח שכל הפשפשים חוסלו, בשלב הבא נבצע ריסוס נגד פשפשי מיטה של חומרים כימיים המשלימים את הטיהור ומביאים לסילוק מוחלט של הפשפשים מביתכם.

מומלץ להשתמש בשירות הדברה של אילנית הדברות, ולקבל טיפול של מדביר פשפשי מיטה מוסמך ובעל רישיון, שכבר הוכיח את יכולתו בהדברת פשפשים מהמיטה באופן מקצועי ויעיל. בכך, תוכלו להבטיח שההשקעה הכספית תוביל לתוצאות מרשימות, ותוביל לשיפור מידי באיכות החיים בבית.

מחיר הדברת פשפשי מיטה בטירת הכרמל 
דירת 2 חדרים : 1600₪
דירת 3 חדרים : 2100₪
דירת 4 חדרים : 2400₪
דירת 5 חדרים : 3000₪
אחריות מלאה עד פתרון הבעיה , ללא הגבלת זמן ! 

 

הדברת טרמיטים בטירת הכרמל בשיטת נמסיס

הטרמיט הוא מזיק נוסף שיש להתמודד איתו בטירת הכרמל. אך אם התקדמות הטכנולוגיה התפתחה גם טכנולוגיה ייחודית להדברה יעילה של טרמיטים ללא קידוח.

מערכת "נמסיס" היא שיטת הדברה מתקדמת המתמקדת בניטור, ניהול, וחיסול של מושבות הטרמיטים באופן יעיל וללא צורך בקידוח. השיטה מתבצעת באמצעות הפיתיון הנמסיס המותקן במקומות אסטרטגיים, שבהם שוכנים הטרמיטים. פיתיון זה מורכב ממעכב קיטין המועבר בין הטרמיטים ומסייע בחיסול הקן.

מערכת "נמסיס" מתאימה בעיקר ללקוחות שלא רוצים לבצע קידוחים בביתם או במקומות קשים להגעה. בנוסף, השיטה מתאימה לשימוש במקומות יקרים או רגישים, כמו חדרי מגורים או משטחים בעלי רצפת פרקט. בזכות יכולתה להדביר טרמיטים ללא קידוח, מערכת "נמסיס" מצויה בפני הלקוחות ככלי חשוב לשמירה על ביתם וסביבתם.

מחיר הדברת טרמיטים בטירת הכרמל:

הדברת טרמיטים ללא קידוח נע בין 1000-3000₪

הדברת טרמיטים עם קידוח 25 – 35 למטר 

השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ מקצועי

פינוי פגר יונה מגג בטירת הכרמל

הוזעקנו לפינוי פגר יונה מגג בית פרטי בטירת הכרמל. הלקוח התקשר בעקבות ריח נבלה חריף שהופיע באזור מסוים בביתו. כאשר הגענו למשימת פינוי פגר בטירת הכרמל  הבנו במהרה שמדובר ביונה שנפטרה על הגג ודורשת פינוי מיידי לפני שיגיעו גם מזיקים וחיידקים נוספים בעקבות הגופה שלה על הגג.

במהלך פינוי הפגר, ביצענו הסרה אחראית ומקצועית של הפגר ושל כל החומר האורגני המצוי סביבו, בהתאם להנחיות הבריאותיות. לבסוף ביצענו ריסוס מנע כדי לדאוג שלא יתפתחו רימות ומזיקים אחרים בסביבת הפגר גם לאחר פינויו.

עלות פינוי פגר בטירת הכרמל:

פינוי פגר כלב 350-600₪

פינוי פגר חתול 250-450₪

פינוי פגר יונים 250-350₪

פינוי פגר חולדה 250-350₪

השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ מקצועי

פינוי והדברת צרעות בטירת הכרמל

הפינוי והדברת צרעות הוא תהליך מקצועי וחשוב במיוחד במידה וישנה הימצאות פוטנציאלית של צרעות במבנים או בסביבות מגורים. הצרעות יכולות להיות לא רק מפחידות ולהפריע לאיכות החיים, אלא גם לגרום לנזק לנכסים ולמקומות מגורים. חשוב להקפיד על ביצוע פינוי והדברת צרעות על ידי מדביר מומחה עם וותק ורישיון.

תהליך הפינוי והדברת הצרעות בטירת הכרמל משלב ניתוח מדויק של המקום בו נמצאת התפרצות הצרעות, כולל המקורות האפשריים להם ואת התנאים המעודדים את ההתפשטות שלהן. לאחר ששלב הניתוח הושלם, נערכת תכנון מדויק לפעולת הפינוי, הכוללת הסרה יסודית של הצרעות ושל קניהן, וכן פעולות הדברה תוך שימוש בטכניקות ובחומרים המתאימים לסוג הצרעה ולסביבה בה מתבצעת ההדברה.

כל חומרי ההדברה בהם משתמשים המדבירים של אילנית הדברות  עומדים בתקנים ובהנחיות הבריאותיות הרלוונטיות.

עלות פינוי והדברת צרעות 400-600₪

השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ מקצועי

הדברת צרעות ודבורים באשקלון

מניעת והדברת רימות בבית

כדי למנוע הופעת רימות בבית, חשוב לשמור על רמת ניקיון גבוה ולקיים תחזוקה קבועה של הסביבה הביתית. ניקוי שוטף ומקיף של פינות לא נגישות, חיפוש וסילוק של מקורות לחומר אורגני כגון פסולת ושאריות מזון, ושימוש בסוגי חומרי ניקוי המונעים את התפשטותן של הרימות הם רק חלק מהפעולות החשובות למניעת הופעתן.

אך לפעמים רימות מופיעות שמסיבות אחרות שונות גם כאשר הבית שלנו מבריק ונקי, במקרים אלו רצוי ומומלץ לקרוא למדביר מומחה להדברת הרימות וביצוע טיפול מנע על מנת למנוע את הופעתן בעתיד.

כאשר אנו מבצעים הדברת רימות בבית, אנו נתמקד במציאת הגורם להופעתן ובעזרתם החומרים המתאימים נבצעה הדברת יסודית נגד רימות בטירת הכרמל. כך, הבית הופך למקום נעים ובטוח לכל דייריו, ללא חשש ממתקפת רימות ומבעיות הבריאות הקשורות אליהן.

עלות הדברת רימות בטירת הכרמל 350₪

השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ מקצועי

טרמיטים נמסיס

הדברה לחולד

הדברה לחולד בטירת הכרמל זה נושא מאוד נפוץ בגלל השטחים הרבים שיש בעיר . 
חולד הוא חיה שחופרת מתחת לקרקע ויכולה להגיע גם עד 5 מטר עומק , החולד יוצר גומות בקרקע בחצרות ובגינות ופוגע בעצים ושורשים . 

הדברה לחולד בטירה מתבצעת על ידי פיזור רעלים שמעורבבים עם שורשים , שיטה מיוחדת שסבא שלי פיתח עם הצלחה ב100% . 

מטמיעים בתוך האדמה את הרעלים בתוך המחילות של החולד ולאחר שבוע שבועיים החולד מחוסל יחד עם האוכלוסיה שבאזור . 
מחיר הדברה לחולד בטירה נע בין 350-600₪

הדברה לחפרפרת וחולד

מחירים נוחים שירות מעולה – אילנית הדברות כאן לשירותכם

בחירה באילנית הדברות היא בחירה בשירות ברמה גבוהה ואיכות עבודה המגיע גם עם אחריות עד לפתרון הבעיה. עם מחירים נוחים ושירות מעולה, המדבירים המומחים שלנו מתמקדים בשביעות רצונכם ובשמירה על ביתכם נקי ממזיקים. צרו קשר איתנו עוד היום ותוכלו גם אתם ליהנות מתוצאות מרשימות במחירים המתאימים לכל כיס. אל תתנו למזיקים לנצח!

השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ מקצועי

עמוד זה נכתב על ידי
ליאור זליקובסקי – מדביר מוסמך מספר היתר 2650 

המנהל של אילנית הדברות ודור שלישי למשפחת מדבירים,
מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים.
רוצים להתייעץ איתי ? 
חייגו עכשיו 054-8849445 

הדברה בטירה ⭐⭐⭐⭐⭐

רישיון הדברה
מדביר בטירה
חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat