הדברה לבנייני מגורים

הדברה לבנין

חברת אילנית הדברות פועלת בשוק כ 30 שנה ונותנת שירותי הדברה לבינייני מגורים ומשרדים באופן שוטף כנגד חרקים ומכרסמים 24 שעות ביממה בפריסה ארצית !

זקוק להדברה לבניין ? מחפש מה מחיר הדברה לבניין ? כל המידע על הדברה לבניין והדברה למקלט כל התשובות האם צריך הדברה לבניין ואיך מבצעים הדברת מכרסמים , הדברת צרעות לבניין ואילו חרקים עלולים להיות בבנייני מגורים , המשיכו לקרוא >>> 

החממה העיקרית לתיקנים היא בורות הביוב בבניינים. בניין שלא עושה הדברה אחת לשנה לפחות חושף את דיריי הבניין לסבל מתיקנים לאורך כל השנה.

התיקנים נמצאים בביובים ועולים לדירות דרך הצנרת עד לגובה של 20 קומות ויותר.

באותו אופן גם מכרסמים, לא מעט מקרים היו לנו של חולדות שהצליחו לעלות לדירות בקומות גבוהות.

הדברה לבנייני מגורים לא אמורה להיות עסק יקר ומביאה שקט לכל דיירי הבניין ממזיקים,

החומרים איתם אנחנו עובדים מאושרים המשרד להגנת הסביבה אינם פוגעים בהתנהלות הביניין כלל.

✔️ מחפש מדביר מומלץ לבניין ? 
הדברה לבניין החל מ-299 ש"ח 
✔️ חומרים ירוקים מאושרים המשרד להגנת הסביבה ללא ריח וסימנים
אחריות מלאה בכתב על כל הדברה
לא פתרנו את הבעיה חוזרים ללא עלות !
✔️זמינות 24 שעות ביממה 
שירות בפריסה ארצית רחבה
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו : 
 

הדברה לבניין ⭐⭐⭐⭐⭐

הדברה בבורות ביוב
הדברת בורות ביוב בבניין
הדברה לבניין

הדברת מזיקים בבנייני מגורים כוללת :

הדברת ג'וקים לבניין באופן שנתי תבטיח לכל דיירי הבניין שקט מחרקים אך ורק אם המדביר יבצע את כל השלבים הבאים :

ריסוס של כל חדר המדרגות והקומות בבניין ( בבנינים גבוהים 3 קומות תחתונות בלבד)

  • ריסוס ארונות חשמל \ מים \ תקשורת \ גז
  • לובי, מקלט, חדר אשפה
  • פתיחה וריסוס כל בורות הביוב
  • ריסוס מעטפת הבניין

בסיום ההדברה הועד מקבל תעודת ביצוע ומדבקת אזהרה לתלייה בבניין עם פירוט סוג החומר שרוסס והנחיות לדיירים.

הדברה ירוקה מחיר

הדברה לבניין - האם יש צורך בהכנה מראש ?

אנו מגיעים לבצע הדברה לבניין על ידי ריסוס כל החדר מדרגות יש חובה על הודעה לכלל הדיירים שמתבצע ולהכין אותם מראש . 
הסיבה היא לכך שיש אולי אנשים אלרגיים או רגישים לתכשירים שונים שחייבים להודיע להם שמתבצעת הדברה ומעבר לכך שלא תהיה סכנת החלקה שמישהי תרוץ במדרגות בדרך לעבודה ותיפול . 
הסיבה השניה שחייב להודיע לדיירים הם בגלל כלבים שאסור להוציא אותם עד ייבוש החומר לחלוטין ולא פחות מ 8 שעות לשמירה על בטיחות .

הדברה כנגד מכרסמים - הדברת חולדות לבניין :

אנו נגיע ונבצע סריקה מקצועית בכל שטח הבניין בחיפוש אחר מחילות ומקומות מסתור , לאחר מכן נציב תיבות האכלה ייעודיות עם תקן משרד להגנת הסביבה קשיחות ובתוכם נציב רעלים מסוג אנטי קוגלנטים . 
הרעלים מתחילים להיכנס לפעולה לאחר 72 שעות מרגע האכילה כדי למנוע חרדת רעל מהעכברים והחולדות , הדברת עכברים איננה מסוכנת לבני אדם ובעלי חיים ואין צורך להיערך לפני , כל הרעלים מוצבים באופן צנוע ללא הישג יד אדם או בעלי חיים אחרים בתוך מחילות , מקומות מסתור , ביובים ותיבות האכלה .

בסיום ההדברה הועד מקבל תעודת ביצוע ומדבקת אזהרה לתלייה בבניין עם פירוט סוג החומר שפוזר והנחיות לדיירים.

כל כמה זמן עושים הדברת עכברים בבניין ?

הרעלים מורכבים מחומרי משיכה וחומר משמר ( פראפין ) ששומר על החומר מפני תנאי חוץ , בדרך כלל על פי היצרן הרעלים מתפרקים והעכברים לא נמשכים אליהם יותר לאחר חודשיים שלושה תלוי איפה הצבנו אותם . 
מעבר לכך שהעכברים נמשכים לרעלים ואוכלים את הרעלים כך שאי אפשר להגיד בדיוק כל כמה זמן מומלץ לבצע אך הזמן האידיאלי הוא בכל פעם שאחד הדיירים מתלונן או באופן שוטף כל שלושה חודשים . 

הדברה לבית
רעל בביוב נגד חולדות
לוכד חולדות בפתח תקווה
הדברת חולדות בבניין

איך אפשר להרחיק עכברים וחולדות מהבניין ?

הבעיה העיקרית בבנייני מגורים היא שיש המון דיירים בבניין שלא מקשיבים להנחיות של הוועד לשמירה ותחזוקת הבניין ועושים נזקים שהם אפילו לא יודעים מכך .. אם תטפלו בסעיפים הבאים אתם תרחיקו עכברים מהבניין ויהיה לכם שקט לזמן ארוך וכך   .. 

האכלת חתולי רחוב – גם החולדות והעכברים באזור מגיעים בשעות הערב לאכול ולשתות מהמזון והשתייה שהשאירו לחתולים 
פחים פתוחים – החולדות והעכברים אוכלי כל ויגיעו לכל מקום שיהיה בו אוכל או פחים 
עצים קרובים לבניין – החולדה המצויה מאוד אוהבת להסתובב על עצים ובדרך כלל תיכנס לדיירים  הביתה דרך החלון אם העץ של הבניין נוגע בקיר 
העירייה – חיוג לעירייה שתגיע לבצע הדברה ברחוב תבטיח לכם שקט לזמן ארוך יותר אם יהיה פעולה רוחבית לכל הרחוב של רעלים תוך הזמנת מדביר מקצועי פרטי לבניין 

אילו חרקים יכולים להיות בבניין?

כאשר מבצעים הדברה בבניין חשוב לדעת אילו חרקים יכולים להיות בבניין , מתוך הנסיון הרב של חברת אילנית הדברות במתן שירותי הדברה לבניינים אנו יכולים לספר לכם על החרקים הכי נפוצים בהדברות בבבניין , 

הדברת ג'וקים לבניין היא דבר מאוד נפוץ מכיוון שהתיקנים אוהבים להיות בבורות בביוב ולכן חשוב שועד הבית יבצע הדברה לבניין כל שנה 

הדברת מכרסמים לבניין בגלל שהמכרסמים אוהבים לרוץ בביובים ולצאת איפה שהם רואים קצת אור אבל חשוב לבצע פעולות מניעה נגד מכרסמים כגון מים מטפטפים מהמזגן או בורות ביוב שבורים 

הדברת פרעושים לבניין – בגלל שחתולים אוהבים לחפש מקום חמים כמו מקלט או מחסן להמליט את הגורים , הפרעושים אוהבים להימשך לשילייה שעוטפת את הגורים וזה גורם מספר אחד בארץ לפרעושים 

האם צריך הדברה לבניין ?

מרבית התיקנים האמריקאים גרים בבורות ביוב או בגגות רעפים , הם למעשה מפתחים אוכלוסייה גדולה מאוד בזמן קצר והתיקנים הללו עולים לדירות הפרטיות הישר ממערכת הביוב אליכם למטבח או למקלחת . 

כדי להימנע מפגישת תיקנים בדירה יש לבצע אחת לשנה הדברה בבורות ביוב מסביב לכל הבניין מגורים שלכם . 

זה לא משנה אם אתם גרים בקומה 2 או בקומה 27 , לתיקנים יכולת תעופת מאוד טובה אשר מקנה להם יכולת הגעה לכל הקומות בבניין מעבר לטיפוס במערכות ניקוז .

חשיבות ההדברה בבורות ביוב בבניין

בורות הביוב הם מעין בורות שמרכזים את כל הצרכים שיורדים מהדירות בבניין דרך צינורות האינסטלציה הגדולים , כל הנוזלים שיורדים בשירותים מקלחת ומטבח יורדים ישירות לבורות הביוב ויוצרים מעין חממה חמימה ומלאה במזון אורגני לחרקים ובמיוחד לתיקן האמריקאי . 
התיקנים מתפתחים בבורות הביוב ויכולים ליצור אלפי תיקנים בכמה חודשים בודדים , כאשר אין זרימה של מים או נוזלים בצנרת התיקנים עולים לדירות ונכנסים דרך הצנרות לתוך הבתים ולכן חייב לבצע אחת לשנה הדברה בבורות ביוב שתבטיח שאף אחד מהדיירים לא יסבול מתיקנים לאורך כל העונה . 

הדברת צרעות לבניין

צרעות הינם חרקים שמאוד נפוצים בקרב בניינים , לרוב תוכלו לרדת למטה לחניה של הבניין ולהבחין בקנים מבוץ בתקרה אלו הם קינים של צרעה טייחת 

כאשר יש צרעות בבניין יש סכנה ממשית על הדיירים מעקיצות מאוד כואבות ואף אישפוז בבי"ח ולכן אנו חברת אילנית הדברות נגיע לטפל בכל קן צרעות שמטריד אתכם בבניין , חברת אילנית הדברות בעלת צוות מקצועי ומנוסה בהדברת צרעות בבניין 
הדברת צרעות בבניין מתבצעת על ידי מדביר מקצועי ומוסמך שיגיע מצויד עם חליפה ויחסל את קן הצרעות ויסירו . 
בדרך כלל הצרעות יגיעו לבניינים סמוכים למים , כמו בניינים ליד נחלים , מי מזגן נוזלים ויוצרים בוץ , נזילה בצנרת וכו' 
הצרעות בונות את הקנים שלהם בעזרת הבוץ ולכן יעדיפו להיות בבניינים סמוכים למים .

במידה ולא פתרנו את הבעיה אנחנו חוזרים ללא עלות ! 

 

קן צרעות

הדברת נמלי אש לבניין

נמלות אש בבניין הם נמלים מאוד קטנות שבדרך כלל אתם תראו אותם באזורים מוצלים מתהלכות בשיירה על צינורות השקייה , נמלי האש עוקצות עקיצות צורבות מאוד ומתפשטות לכל דיירי הבניין וניכנסות לתוך הבתים ולכן גם בגלל ההתפשטות שלהם וגם בגלל העקיצות החזקות יש לבצע הדברה לנמלות אש לבניין . 
ההדברה מתבצעת על ידי ריסוס הבניין כשלב ראשוני לחיסול מחצית מהאוכלוסייה שמעל פני הקרקע ולאחר מכן פיזור פתיונות מגורענים מסוג גרנולר על כל החצר הבניין לצורך קטילת הפריטים שמסתתרים . 
לאחר הטיפול יש לצאת לשעה בלבד מהאזור ולאחר מכן התנהלות רגילה . 
למידע נוסף : הדברת נמלי אש 

הדברת נמלים מחיר

הדברה למקלט

הדברה למקלט הינה פעולת הדברה מאוד נפוצה במצבי חירום כאשר המקלט הופך להיות שמיש על ידי כל דיירי הבניין , המקלט בישראל לצערינו הרב חייב להיות מקום בטוח , נעים לשהייה ממושכת ללא חרקים וללא חולדות ועכברים . 

כאשר מבצעים הדברת ג'וקים למקלט אנו מרססים את כל שטח המקלט הפנימי וכל הגרם מדרגות ולאחר מכן אנו יוצאים החוצה מרססים את כל המעטפת ואת הביובים הסמוכים למקלט וכך למעשה דואגים לשקט מתיקנים לאורך זמן .

עלות הדברת ג'וקים למקלט נע בין 200-350 ש"ח 

הדברה למקלט

הדברת פרעושים במקלט

המון חתולים במהלך כל השנה מוצאים במקלט של הבניין בית חם ונעים ומקום אופטימלי להמלטת חתולים . 

רוב המקלטים הינם בבניינים ישנים (כיום בונים ממ"ד בתוך הדירה ) ולכן רוב המקלטים הינם פתוחים עם המון דרכי כניסה ולמעשה מאוד קשה לחסום את הכניסה של החתולים או החולדות למבנה . 

הפרעושים נמשכים לשילייה העוטפת למעשה את הגורים לאחר שלב הלידה וכשהחתולים עוזבים את השיליה של אמם הפרעושים מתחילים להתפתח במקלט .

הפרעושים יכולים לשרוד במקלט המון זמן גם ללא פונדקאי ולמעשה כאשר מישהו יכנס למקלט הם ישר יתחילו לקפוץ עליו . 

כאשר מבצעים הדברת פרעושים במקלט אנו מרססים את כל השטח של המקלט בצורת "שטיפה"
עם חומר ייעודי הכולל בתוכו גם שIGR ( חומר המיועד לביצי הפרעושים ) 

מחיר הדברת פרעושים למקלט נע בין 300-450 ש"ח 

למידע נוסף : הדברת פרעושים 

הדברה ירוקה לבניין

הדברה ירוקה לבניין אינה פוגעת כלל בדיירי הבניין או חיות הבית שלהם , כאשר מבצעים הדברה ירוקה לבניין אנו משתמשים בחומר בעל רעילות נמוכה ביותר לאדם ובעלת הרעילות הגבוהה ביותר לחרקים . אין ריח ואין סימנים כלל , אפשר להוציא את הכלבים והחתולים לאחר שעה מביצוע ההדברה . 

מחיר הדברה לבניין משותף

הדברה לבניין משותף מחיר משתנה בהתאם לגודל הבניין , מס' בורות  ביוב לסוג טיפול 

מחיר הדברת גוקים לבניין משתנה בהתאם לגודל הבניין , וסוג הטיפול המחיר נע בין 300 ל 1500 שח 

המדביר שלנו יגיע עם חליפה מוגנת ויחדיר חומר ייעודי ישירות לקן כדי לחסל את הקן והמלכה 

הדברת צרעות הינה פעולה מאוד מסוכנת גם למדביר , מחיר ההדברה נע בין 300-1200 תלוי איפה נמצא הקן 

הדברת צרעות הינה פעולה מאוד מסוכנת גם למדביר , מחיר ההדברה נע בין 300-1200 תלוי איפה נמצא הקן 

הדברה לבניין :

הדברת חולדות בביוב

הדברת חולדות בביוב

הדברת חולדות בביוב בישראל יש 2 סוגים שונים של חולדות, חולדות חוף וחולדות מצויות אמנם הם נראות כמעט זהה אך הצורת ההתנהגות שלהם שונה לגמרי.

קרא עוד »
לוכד עכברים

סוגי עכברים בישראל

סוגי עכברים בישראל בישראל יש אקלים טרופי ומאוד נח להמון סוגים של עכברים שונים שלאט לאט מתחילים לחדור ולחיות בסימולטניות עם בני האדם, השאלה הגדולה

קרא עוד »
הדברת חולדות

האם חולדות חיות בלהקה?

האם חולדות חיות בלהקה? החולדות הם בעלי חיים עם אברי רבייה מאוד מפותחים שהתחזקו בשנים האחרונות עוד יותר, החולדות בישראל בעלות מבנה גוף מוארך כגליל

קרא עוד »
הדברה ולכידת לטאות

לכידה והדברת לטאות

הדברת ולכידת לטאות לטאות הם בעלי חיים ממשפחת הזוחלים, יש קונוטציה לנחשים ולכן המון מפחדים גם מלטאות וכולם רוצים לנסות להדביר לטאות או לפחות מנסים

קרא עוד »
טרמיטים בקיר בטון

טרמיטים בקיר בטון

איך מדבירים טרמיטים בבטון קמתם בבוקר וזיהיתם טרמיטים שיוצאים מקיר בטון? לא האמנתם שחרקים כל כך קטנים יכולים לאכול קיר בטון ואף לבנות מושבה שלמה

קרא עוד »
טרמיטים בפרקטים

טרמיטים בפרקטים

סימנים לטרמיטים בפרקט הטרמיטים ידועים באהבתם לעצים ופרקטים, למרות שבשנים האחרונות מרבית הפרקטים המותקנים אצל לקוחות הם בכלל פולימרים או למינציה עדיין יש לקוחות שמתקינים

קרא עוד »
רעל עכברים מומלץ איפה קונים

רעל עכברים מומלץ

רעל עכברים מומלץ איפה קונים? ומה כדאי לקנות? שימוש ברעל עכברים מאוד נפוץ בישראל, כאשר תזמינו מדביר הוא יגיע עם קופסה שיש בה רעל עכברים

קרא עוד »
חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat