להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :

הדברת פרעושים

פרעושים

הדברת פרעושים , מי הם הפרעושים ? איך מזהים עקיצות פרעושים ? מאיפה הגיעו הפרעושים ? מה המחיר להדברת פרעושים ? כל המידע על הדברת פרעושים המשיכו לקרוא >>> 

חרקים זעירים, מוצצים דם , גורמים למטרדי עקיצות, עלולים להעביר מחלות לאדם ולבע"ח, מעבר הפרעושים בין פונדקאים כדי לעקוץ ולמצוץ דם הוא שמאפשר העברת מחלות, נוכחותם קשורה בנוכחות בע"ח המשמשים להם כפונדקאים, בעיקר הם נמצאים על כלבים, חתולים וחולדות. רק הבוגרים מוצצי דם, גם הזכר וגם הנקבה, הזחלים לא אוהבים אור ומעדיפים חושך. הביצים מוטלות על פונדקאי בדרך כלל, נופלות לקרקע ומתפתחות על הקרקע. 

בהעדר פונדקאי, או בחוסר תנאי מחיה נאותים (קור ויובש), מסוגל הבוגר להישאר בתוך פקעת הגולם עד שנה.

אז כפי שציינו, פרעושים מגיעים בדרך כלל לחיות המחמד בבית לכלבים וגם לחתולים. כל בעלי החיות הביתיות עושים כל שניתן כדי לא להגיע למצב שבו הפרעושים מתקרבים לחיות הללו.

כדי להיפטר מתופעה מטרידה זו אשר פוגעת מאד בבעלי החיים כיוון שהיא מוצצת את דמם ומגיעה גם לבני האדם, יש לבצע הדברה ירוקה לפרעושים רוחבית שמתבצעת בכמה שלבים, תחילה אצל בעלי החיים ולאחר מכן ריסוס של כל המרחב והחללים.

הדברת פרעושים
הדברת פרעושים
✔️ הדברת פרעושים מחיר החל מ 249 ש"ח 
  ✔️ חומרים ירוקים מאושרים המשרד להגנת הסביבה ללא ריח וסימנים חזרה למקום לאחר שעה בלבד
אחריות מלאה בכתב על כל הדברה
לא פתרנו את הבעיה חוזרים ללא עלות !
✔️זמינות 24 שעות ביממה 
צוות מוסמך ומקצועי עם נסיון של 30 שנה !
שירות בפריסה ארצית רחבה
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו : 

הדברת פרעושים⭐⭐⭐⭐⭐

פרעושים על בעלי חיים

הפרעושים נצמדים לבעלי החיים תוך כדי הטיול שלהם בפארק או ברחבי העיר. כדי למנוע זאת במקרים רבים בעלי הכלבים נעזרים בתכשירים וטרינריים לצורך הדברת פרעושים כמו כדורים או אמפולות שמטרתם היא להרוג ולדחות את הפרעושים מגוף בעל החיים שלנו או שימוש באביזרים שונים  חגורות מיוחדות אשר מרחיקות את המזיקים הללו. אך לא לכולם יש את האביזרים הללו וגם כשיש, לא תמיד ההצלחה היא של מאה אחוז. 

פרעושים על בעלי חיים
פרעושים על בעלי חיים

סימנים למוקדי פעילות

דבר ראשון , עקיצות פרעושים הן בדרך כלל בפלג גוף תחתון (מותניים ומטה). העקיצות מכאיבות מעט ומרגישים מיד עם העקיצה, מתפתחת אדמומיות קטנה מסביב לעקיצה. בדרך כלל העקיצות יהיו במקבצים של 2-5 עקיצות יחדיו או בשורה ישרה.

כיצד נדע שאכן יש לנו פרעושים ולא מזיק אחר

הבדיקה הטובה ביותר להמצאות פרעושים היא ללבוש גרביים לבנות גבוהות עד גובה הברכיים, בשעות הבוקר המוקדמות או בשעות הערב.
להתהלך באיטיות בכל האיזור ולנסות להבחין אם הגרב מתמלאת בנקודות שחורות ( פרעושים ).

הדברת פרעושים בצורה עצמאית, יכולה להימשך זמן רב עד לפתרון ובנוסף ישנה סבירות גבוה שהפרעושים יפתחו עמידות לחומרי ההדברה אם ניסיתם להילחם בהם לבד ! 

 בנגיעות פרעושים רק מדביר מוסמך עם חומרי הדברה ייעודיים לפרעושים יוכל לפתור את הבעיה.

שלבי הדברת פרעושים באופן עצמאי

בשלב הראשון של הדברת הפרעושים, מנקים היטב את חיית המחמד על ידי רחצה וחפיפה של הפרווה שלה. בתום שלב זה מבצעים ניקיון יסודי של הבית. שואבים באמצעות שואב אבק בעל יכולת יניקה גבוהה את כל חללי הבית הן לרוחבם והן לאורכם כד לשאוב את כל הפרעושים שקיימים על הרצפה ועל פריטי הריהוט השונים. 

כאשר משתמשים באחד משואבי האבק החדשים, אופן הביצוע הוא מצוין ולכן מצליחים לשאוב את כל הפרעושים או חלק נכבד ביותר מתוכם. (שימו לב שאת מיכל האחסון מנקים רחוק מהבית !)

מעבר לכך יש להיות ערניים, לשים לב אם רואים בבית נקודות שחורות נוספות ובמידת הצורך לבציע שוב יניקה וגם טיפול נוסף של רחצה וחפיפה לחיית המחמד.

עקיצות של פרעושים
עקיצות של פרעושים

מאיפה מגיעים פרעושים ?

הפרעושים מאוד אוהבים אזורים חמימים , הם לרוב יתחילו את הפעילות שלהם לקראת חודש אפריל כשהמזג אויר מעט מתחמם . לרוב מגיעים לביתנו על ידי 2 אופציות , על ידי בעל החיים שלנו שמטייל בגינה ופרעושים קפצו עליו או שנדבק מכלב אחר או כאשר יש המלטה של חתולים הפרעושים נמשכים לשילייה שעוטפת את הגורים .
לפעמים החתולי רחוב מוצאים מקום מאוד חמים במקט של הבניין או מאחורי איזה רהיט במחסן וממליטים שם גורים .. והופ לאחר כמה ימים כל המחסן מלא בפרעושים ולאחר צעד אחד במחסן אנו מדביקים את כל הבית

ריסוס נגד פרעושים

בשלב הבא כדאי להזמין את אחד מהמדבירים המקצועיים שלנו שיבצעו ריסוס לבית רוחבי לצורך הדברת פרעושים מסודרת בכל חלל הבית. את הריסוס מבצעים בשיטת "שטיפה" – מרטיבים את כל שטח הדירה ובכל המקומות הללו הפרעושים נוהגים להתחבא וכאשר מבצעים ריסוס עוברים על כל הנקודות האפשרויות כיצד למגר את תופעת הפרעושים, הביצים והזחלים שלהם שלרוב יהיו בחריצים בין המרצפות . 

כאשר מדובר בבית עם חצר, מבצעים ריסוס יסודי בכל החצר והגינה, כולל במחסנים כדי שההדברה תהיה ממוקדת ותפתור את הבעיה לחלוטין. כל פרעוש שנותר עלול להוביל לאחר מכן לתולדה של ביצים וזחלים ולכן כל הריסוס מתבצע באופן מקצועי ובתשומת לב רבה. 

בנוסף לכך המדביר מפזר חומר IGR שהוא ייעודי נגד הדגרות של ביצים וכך מונעים את התפתחותו של דור ההמשך, שעלול להתפשט שוב בכל סביבת המגורים. 

במהלך הדברת פרעושים בחצר, מרטיבים את הקרקע ומגרפים והופכים את האדמה כדי שאם קיימים פרעושים נוספים מתחת לאדמה, הם ייצאו בתהליך זה וייכחדו גם הם. 

גם על משטחים מרוצפים מרססים באמצעות פורמלציות מיקרופסולריות להשלמת המבצע המאסיבי שלא יאפשר הגעה של הפרעושים לשטח הבית.

הדברה בראשון לציון והסביבה
ריסוס נגד פרעושים
הדברת פרעושים
הדברה לפרעושים

הדברה למקלט נגד פרעושים

חתולים מאוד אוהבים לנוח במקלטים של בניינים , נקבות החתולים שבהריון מחפשות אחר מקום חמים ונוח ללא תנועת אדם או בעלי חיים במיוחד לצורך המלטת הגורים . 
הפרעושים נמשכים לשילייה העוטפת את הגורים ולאחר המלטלת החתולים הגורים . 
המון פעולות הדברה ביצענו במקלטים וזוהי פעולת הדברה מאוד נפוצה בקרב הדברת בניינים .
דיירי הבניין בדרך כלל לא נכנסים למקלט והבעיה מתגלה לאחר זמן מה כאשר הפרעושים פיתחו אוכלוסייה גדולה ולפעמים יש צורך בביצוע 2 פעולות הדברה בהפרש של כמה ימים אחת מהשניה לצורך קטילה לחלוטין של הפרעושים והביצים יחדיו . 
מחיר הדברת פרעושים למקלט הינו בין 300-500 ש"ח תלוי בגודל המקלט ( כולל לובי הבניין ואחריות מלאה עד פתרון הבעיה ! ) 
למידע נוסף : הדברת בינייני מגורים 

זיהית פרעושים  ? מחפש הדברת פרעושים  ? עקיצות בפלג גוף תחתון ?

מומלץ לפנות לחברת הדברת פרעושים מקצועית ! 

 053-4292959

הדברת פרעושים
Call Now Button
WhatsApp chat