הדברה בחיפה

הדברה בחיפה והקריות

מדביר בחיפה והקריות

הדברה בחיפה ובקריות ובאזורים הסובבים עם אחריות מלאה !
חזרו החרקים ? אנחנו חוזרים ללא עלות !

חיפה היא כל כך מדהימה , עיר צפונית קרירה אך מלאה בחרקים שגם עליה לא פסחו בעונת הקיץ החמימה .
בין אם אתם גרים בדניה , בת גלים או אפילו במרכז הכרמל , החרקים או החולדות יכולים להגיע לכל מקום ולכל שכונה .
בעבר נהגו אנשים לחשוב שאם הם יבחרו שכונה טובה לגור בה אולי זה יעזור להם נגד החרקים אך להפך , השכונה נראת מצויין , הבתים מרהיבים וגדולים אך הביובים מלאים בתיקנים !

 

הדברה בחיפה נקודות חשובות

בשנת 1992 סיפורינו התחיל בעיר חיפה , חיים וחנן אבא ובן החלו את ההדברות בחיפה במפעלים באופן שוטף ולאט לאט התגלגלנו מפה לאוזן לאחת החברות הגדולות בתחום . יש ברשותינו זהב ! הזהב הזה הוא הניסיון שלנו של 30 שנה בהדברת חרקים ומכרסמים מכל הסוגים בכל קצוות הארץ ובחיפה בפרט ! 

כאשר אתם מזמינים מדביר בחיפה עליכם לוודא היטב שהוא מכיר את האזורים והשכונות ואת בעיות החרקים השונות .. 

ההדברות הנפוצות בחיפה

בחיפה נהוג מאוד לבצע הדברה ירוקה , יש חשיבות רבה בעיר לשמירה על הטבע והבריאות .. אפשר לראות את הסוגיה הזאת במגמת עליה עוד עם סיפור אסדת הגז . אנו בחברת אילנית הדברות מעודדים שמירה על בריאות וביטחון תוך שמירה על עבודת הדברה טובה ושלא יהיה לכם ג'וקים בבית !
כאשר מבצעים הדברה ירוקה בחיפה אנו מגיעים ותחילה מבצעים סריקה בכל החלל הפנימי והחיצוני של הבית ובונים אסטרטגיה נכונה לבית לצורך הדברת החרקים והכי חשוב שההדברה תחזיק לפחות שנה !
הדברת ג'וקים בחיפה היא פעולה מאוד נפוצה וגם הדברת נמלים , הנמלים הינם חרקים שכבשו כל יבשת אפשרית מלבד אנטרטיקה , אפשר להגיד שהם הכובש הכי גדול בהיסטוריה !

✔️ הדברה ירוקה בחיפה לבית החל מ199 ש"ח 
  ✔️ כל החומרים ירוקים ומאושרים המשרד להגנת הסביבה ללא ריח וסימנים
אחריות מלאה בכתב על כל הדברה
לא פתרנו את הבעיה חוזרים ללא עלות !
✔️זמינות 24 שעות ביממה 
מדביר בחיפה עם ניסיון ומקצועיות של 30 שנה ! 
מגיעים לכל אזורי חיפה והקריות מהיום להיום נגד כל סוגי המזיקים 
לוכד עכברים בחיפה  24 שעות ביממה !
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו : 
 
Pesticide before event
מדביר בחיפה
מדביר מקצועי
הדברה ירוקה בחיפה

מדביר בחיפה מעכשיו לעכשיו

אנו בחברת אילנית הדברות פועלים 24 שעות ביממה עם צוות מוסמך ומיומן שישן עם עין אחת פקוחה בשבילכם ! 

אנו דואגים להגיע ממקום למקום במהירות רבה על האופנועים שלנו ללא צורך לעמוד בפקקים בכביש החוף , הפעולה העיקרית שמצריכה מדביר מהיום להיום 24 שעות היא לצורך לכידת חולדות או לוכד עכברים 

אם יש לכם בעיית מכרסמים בבית מוזמנים לקרוא עוד במאמר הבא על " הדברת מכרסמים

 

הדברת ג'וקים ותיקנים
הדברת ג'וקים בחיפה

למה חשוב לבצע ריסוס לבית כל שנה בחיפה

קמתם בבוקר וראיתם תיקן אמריקאי מטייל לכם בסלון של הבית ? בלילה התיקנים יוצאים מהחדר אמבטיה ?
בוקר טוב לתיקנים !
התיקנים הינם חרקים שהבית גידול העיקרי שלהם הוא בביובים של הבית , והביובים של העיריה .
כל שנה כאשר מפסיקים הגשמים לקראת חודש מרץ – אפריל התיקנים יוצאים להזדווגות ומתחילים לפתח אוכלוסיות גדולות של ג'וקים בביוב . כאשר אתם הולכים לישון הצינורות אינסטלציה וניקוז אצלכם בבית חלולים כאשר המים לא זורמים וזה בדיוק הטיימינג המתאים ביותר של התיקנים לעלות אלינו לדירה .
בין אם אתם גרים בקומה 10 או בית אם יש לכם בית פרטי אנו ממליצים לבצע הדברה לדירות ובתים פרטיים באופן שוטף כל שנה בתאריך קבוע כדי באמת למנוע מהתיקנים לעלות אלינו לבית .
 

לוכד חולדות ועכברים ברמת גן
לוכד עכברים בחיפה

הדברת טרמיטים בחיפה עם מדביר מוסמך

טרמיטים הינם חרקים זעירים בכמה זורות התפתחות בגודל של כ 3-7 מ"מ וצבעם צהוב חלקם עם כנפיים וחלקם ללא , הטרמיטים מאוד דומים בצורתם לנמלים אך הם בכלל ממשפחת התיקנאים ולא קשורים לנמלים מלבד הצורת ההתנהגות במעוף הכלולות לאחר הגשם הראשון . 

הטרמיטים יכולים לבנות מושבה במשך כמה שנים אצלכם בבית בתוך הקירות או במתחת למרצפות ואתם לא תדעו על כך כמה שנים מהסיבה שהם רגישים מאוד לאור וטמפרטורה . 

מדביר לטרמיטים בחיפה יגיע אליכם ויבצע קידוחים זעירים בקוטר 4 מ"מ במרצפות צמוד לקירות במקומות ספציפיים ויזריק חומר רב לתוך הקרקע כדי ליצור מעטפת של חומר פעיל ולאחר מכן אנחנו גם נסתום לכם את החורים בצורה יסודית . 

הדברה לטרמיטים מצריכה רישיון הדברה מיוחד ולא מדביר דירות רגיל בשל המורכבות בעבודה ,אנו חברת אילנית הדברות מעניקים שירותי הדברה לטרמיטים בחיפה והקריות כבר 30 שנה עם צוות מיומן שיעניק לכם אחריות מלאה ל-3 שנים על כל העבודה ! 
למידע נוסף : הדברת טרמיטים 

הדברת טרמיטים מאחורי משקוף
הדברת טרמיטים בחיפה

האם המדביר שהזמנתי הביתה מקצועי ?

מאוד קשה בתור לקוח לבקר את המדביר , אין לכם את הידע המתאים כדי לדעת בידיוק איפה הם המקומות שעליו להתמקד עליהם ולכן עכשיו ניתן לכם את העצות לבדיקת המדביר האם הוא ביצע הדברה טובה . תחילה עליכם להבין שחומר ההדברה לאחר כמה שעות מביצוע ההדברה החומר הופך להיות רעלן מגע ולא נשימתי , זאת אומרת שהחרקים בשעה הראשונה שנמצאים בבית ימותו כולם אך החרקים שיגיעו במחוץ רק אחרי שיגעו בחומר המערכת החיסונית שלהם תיפגע והם ימותו – זה לוקח בערך כ 5 דקות 

המדביר צריך לרסס בכל שטח הבית ובכל מקום שיכול להוות חממה למזיקים בעיקר המקומות הנפוצים בהימצאות חרקים הם בארון מתחת לכיור במטבח ובחדרי אמבטי , בורות ביוב , חיצים וסדקים בקירות חיצוניים , מקלטים ומחסנים וכו' 

האם צריך הדברת פשפשים בחיפה ?

פשפש המיטה מאוד רגיש לטמפרטורות נמוכות , חיפה היא עיר יחסית קרירה והחודשים חמים בה מגיעים קצת באיחור בגלל הגובה של העיר אך הפשפש המיטה הצליח לשרוד עם התנאים הללו ואנו בשנים האחרונות מגיעים יחסית הרבה לעיר ומבצעים הדברת פשפש המיטה בחיפה . 

הדברת פשפש המיטה בחיפה כוללת הגעה לדירה לצורך ניטור וסריקה , לאחר מכן אנו מפעילים קיטור ב140 מעלות ( הפשפש המיטה מת ב52 מעלות ומעלה ) בכל רחבי הדירה ובעיקר בספות ומזרנים . לאחר שהרתחנו את כל הדירה עם הקיטור אנו עושים " ווידוא הריגה " לפשפש המיטה ומבצעים ריסוס לבית בחומר ייעודי 

אחריות על הדבר פשפש המיטה היא לתקופה של 12 חודשים , במידה והפשפשים יחזרו אנחנו נחזור ללא עלות ! 

 

לוכד עכברים בחיפה 24 שעות ביממה הגעה תוך 30 דקות

בחיפה יש המון חולדות ועכברים שלאחר הגשמים המחילות שלהם מתמלאות במי גשמים והם נכנסים לאנשים לתוך הדירות , בדרך כלל חולדות ועכברים יכנסו בשעות החשכה ואתם תשימו לב אליהם על ידי הגללים או אם תראו אותם . 
אם ראיתם סימני גללים או חולדה רצה לכם במטבח מהר אל תבזבזו זמן חייגו אלינו 0548849445 ונגיע אליכם במהרה ללכוד את העכברים או החולדות במקום ! 
אנחנו פועלים כבר 30 שנה בלכידת עכברים וחולדות בחיפה עם צוות מיומן וחד כמו סכין שיתפוס כל מכרסם שיהיה באזור . 
כמו כן אנו ממליצים לבצע הדברת חולדות ועכברים מסביב לבית או לבניין כדי לוודא שאכן אין מכרסמים נוספים שיוכלו להגיע … למידע נוסף : הדברת עכברים

שירותי הדברה בחיפה שביצענו לאחרונה :

הדברה ירוקה לבניין בחיפה ברחוב האסיף  : 

ביצענו הדברה לבניין בן 4 קומות בחיפה נגד תיקנים , התחלנו בקומה העליונה ביותר וממנה ירדנו את כל החדר מדרגות וריססנו גם את ארונות החשמל , לובי , מקלט ובסוף את חדר הזבל ומעטפת הבניין החיצונית וכל בורות הביוב ומנענו מחרקים להיכנס לבניין לאורך כל העונה . 

הדברה לנמלים בדירת 4 חדרים בחיפה ברחוב יד לבנים : 

דירה שסובלת זמן רב מנמלים החליטה לעצור את התופעה עם מדביר מחיפה מקצועי מטעמינו שביצע ריסוס לנמלים בכל הבית והענקנו תעודת אחריות עד הנמלה האחרונה בבית עם חומרים ירוקים ללא ריח מסוג שהם המכיל ביפנטרין שפוגע במערכת העצבים של הנמלים 

הדברה לתיקן גרמני בחיפה ברחוב ישעיהו : 

בדירת 3 חדרים בשכירות הדיירים סובלים ממכה קשה של תיקן גרמני שכנראה הגיעה אליהם עם אספקת מזון מהסופרמרקט , ביצענו הדברה לתיקן גרמני עם ג'ל ייעודי שהוא לוקח לתוך המקום מסתור ומרעיל את כל האוכלוסייה ללא צורך לצאת מהבית וללא סכנה לבני אדם ובע"ח אחרים .

הדברה לפשפש המיטה בחיפה ברחוב טרשניחובסקי : 

בדירת 5 חדרים ההורים חזרו מצימר שכניראה היה נגוע כבר בפשפשים והביאו איתם הביתה את החרקים הנוראים הללו , ביצענו לדירה קיטור ב150 מעלות ולאחר מכן הדברה יסודית והענקנו תעודת אחריות לשנה שלמה עד פתרון הבעיה והלקוחות כבר באותו היום חזרו לישון במיטה בשקט . 

הדברה באמצעות ג'ל
הדברת תיקן גרמני בחיפה

המלצות על חברות הדברה בחיפה

אנו חברת אילנית הדברות לא יכולים להעיד על עצמינו שאנחנו חברת הדברה מומלצת בחיפה , יש המון חברות מוכרות כולנו קולגות ואנו מכבדים את כל המדבירים . אנו מעודדים מקצועיות תוך שמירה על הגינות ושקיפות מול הלקוח . 

אצלינו תקבלו מחיר מלא בטלפון ללא שינויים וללא תוספות וללא הפתעות . 

האחריות אצלינו היא אחריות מלאה ללא תוספת תשלום . אנו לא מסכימים לקחת תשלום אם לא פתרנו את הבעיה באמת .

אנו עם וותק בתחום הדברת מזיקים כבר 30 שנה ! וכל צוות העובדים שלנו בעלי רישיון בתוקף

ולכן עם כל הסיבות הללו אתם תחליטו אם אנחנו חברת הדברות מומלצת בחיפה 

עמוד זה נכתב על ידי
ליאור זליקובסקי – מדביר מוסמך מספר היתר 2650 

המנהל של אילנית הדברות ודור שלישי למדבירים,
מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים.
רוצים להתייעץ איתי ? 
חייגו עכשיו 054-8849445

 

הדברה בחיפה והקריות ⭐⭐⭐⭐⭐

מדביר מוסמך מקצועי ומומלץ עם רישיון הדברה

הדברות בחיפה :