להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :

הדברת חולדות

מדביר חולדות מקצועי

חולדות נראות במקומות רבים בסביבה של אזור המגורים. המטרה של הדיירים היא להרחיק אותן כיוון שהיא מעבירה מחלות ולכן חשוב שהיא תורחק לצמיתות ע"י ביצוע הדברת חולדות.

לקוחות אשר מתקשרים אלינו לאחר שראו חולדה, מזמינים את חברת הדברה אילנית הדברות לבצע הדברת חולדות לאור הניסיון רב השנים שלנו ביצוע הדברת חולדות באופן מקצועי וייסודי והעובדה שיש לנו רישיון ייעודי לעסוק בהדברות בתחום ספציפי זה.

במאמר זה תוכלו ללמוד על 10 פעולות למניעת חולדות , הדברת מכרסמים מחיר ? לוכד חולדות מקצועי , הדברת חולדות בגג רעפים , הדברת חולדות בבית ובביובים , המשיכו לקרוא ותלמדו באמת איך לפתור את הבעיה ! 

הדברת חולדות
הדברת חולדות

זיהית חולדה ? מחפש לוכדי עכברים  ? כרסומים באריזות מזון?

מומלץ לפנות לחברת הדברת חולדות מקצועית ! 

הדברת חולדות החל מ 299 ₪
100% אחוזי הצלחה בהדברה ולכידת חולדות !
✔️זמינות 24 שעות ביממה ללכידה
פיזור רעלים מקצועיים עם מנגנון השהייה דור 2 או לכידה הומנית ! 
צוות מוסמך ומקצועי עם נסיון של 30 שנה ! 
שירות בפריסה ארצית רחבה
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו : 
 

הדברת חולדות⭐⭐⭐⭐⭐

הדברת חולדות בביוב או בבית

החולדות חיות במחילות מתחת לאדמה וכאשר הן מחפשות מזון הן מסתובבות בסמוך לבתים ולעיתים חודרות גם פנימה בדרכים שונות, כתוצאה מכך יש לבצע הדברת חולדות בבית כדי למגר את התופעה. חלק מן הדרכים חולדות נכנסות לתוך הצנרת ומסוגלות ללכת נגד זרם המים ולהגיע כמעט לכל קומה, גם אם מדובר בקומה גבוהה מאד, במקרה כזה מדביר חולדות מקצועי יבצע הדברת חולדות בביוב כדי להגיע גם אל מקומות פחות נגישים.

במקרים רבים חולדות מתמקמות ליד פחי הזבל כיוון שהן מחפשות מזון, ומתמקמות בכמה מקומות אופייניים. לכן לפני שמזמינים מדביר חולדות שיבצע הדברת חולדות חשוב לבצע כמה פעולות כדי למנוע את הגעתן כמו לדוגמה:

 • חשוב לסגור את פתחי הביוב, כדי לא לאפשר להן להיכנס פנימה.
 • לגזום את העצים שגדלים צמוד לבית, כיוון שהן מתחבאות שם בתוך הצמחייה העבותה.
 • סתימה של מחילות כדי שהן לא תוכלנה להיכנס ולצאת.
 • סגירה של חדרי אשפה ואי מתן אפשרות שלהן להגיע לפרי או לאוכל המיועד לכלבים ולחתולים.
 • אי מתן הגעה למים כיוון שהן מגיעות לשתות אותם, כמו מי מזגנים, השקיה וצינורות נוזלים.
למידע נוסף על לוכד חולדות

הדברת חולדות בבית

כאשר בעיית החולדות היא בתוך בית לא משנה אם בית קרקע או דירה קומה חמישית , חל איסור על פיזור רעלים!

פיזור רעלים בתוך בית סגור מאוד מסוכן גם לבני האדם בדירה וגם לבעלי החיים , היו מקרים שמדבירים פיזרו רעלים בדירות והילד שיחק ומצא שקית כחולה ויפה עם ריח מאוד נעים והחליט לטעום את הרעל , יש המון מקרים של הרעלות בעלי חיים בבית שאכלו את הרעלים . 

אחת הבעיות הנפוצות בפיזור רעלים בתוך דירה היא שהחולדה לאחר יומיים שלושה מתה במקום שאי אפשר להוציא אותה כמו בתוך קיר גבס או מאחורי ארון מטבח , פגר של חולדה מביא עימו ריח נוראי לכמה ימים ובנוסף גם רימות שמתפתחות כך שלמעשה אתם מזמינים מדביר לפתרון בעיית חולדות ויוצאים עם נזק גדול מכך . 

השיטה הטובה ביותר להדברת חולדות בבית היא הצבת מלכודות ללכידה ובנוסף פיזור רעלים במחילות ובתיבות האכלה מסביב לבניין או לבית , כך שלמעשה החולדות ימשכו בעזרת חומר המשיכה לרעלים למחוץ לבית ויאכלו וימותו מחוץ לבית .

הדברת חולדות בראשון לציון
מדביר חולדות מקצועי

הדברת חולדות בדירה בבניין

כאשר מבצעים הדברת חולדות בדירה בבניין צריך לשים לב לאיך מבצעים את הטיפול , לא פעם נתקלנו בעבודות של חברות הדברה שונות שביצעו פיזור רעלים בדירה והחולדות אכלו את הרעל ומתו במקום שאין גישה אליו, לאחר הדברת החולדות המוות שלהם מביא עימו רימות זבובים וריח מטורף שמציף את כל הבית למשך שבועיים לפחות  .

כאשר נכנסים באופן שיטתי חולדות בדירה אופן הדברת החולדות היא רק על ידי הצבת מלכודות ולכידתם , לאחר מכן על המדביר להראות ללקוחות מאיפה החולדות מגיעות , איך אפשר למנוע את חזרתם , הדברה לחולדות לצמיתות היא לא פעולה אפשרית כי מדבירים אינם קוסמים ולא יכולים לעצור את הטבע אבל אפשר בפעולות פשוטות למנוע את כניסתם אלינו לדירה , אז כשמדובר בהדברת חולדות מקצועית , פונים רק למקצוענים אילנית הדברות חברת הדברה המתמחה בהדברת חולדות בדירה 

 

מחילות של חולדות בשורשים של עץ
מחילות של חולדות בשורשים של עץ

אפשר לראות בתמונה איך המחילות של עכברים וחולדות מאוד גלויות לעין אך אף אחד לא באמת שם לב לחורים באדמה שצצים פתאום , מדביר מקצועי חייב לשים לב למחילות הללו ולשים בפנים עמוק רעלים כדי לחסל את כל המשפחה של המכרסמים .

הדברת חולדות
הדברת חולדות

הפתרון הוא הדברת חולדות מאסיבית בכל השטח

יש לבצע הדברה נגד חולדות בכל השטח. העירייה מבצעת בדרך כלל בהתאם לצורך, הדברת חולדות בכל האזורים הציבוריים בסביבת המגורים וגם בבורות הביוב. מדביר חולדות מיומן מבצע הדברה ייעודית נגד חולדות ונגד עכברים בחדר של פחי האשפה ובתוך הבניין המשותף או בחצר של הבית הפרטי. 

מדובר בשקיות של רעל אנטי-קוגולנטים אשר פוגע במערכת קרישת הדם בחולדות שאוכלות זאת, כיוון שהן חושבות שמדובר במזון החולדות לוקחות כמה גרגרים גם לבני המשפחה שלה וכך מצליחים להרוג את כולם לאחר כמה ימים בודדים . 

בתוך הרעל קיים גם חומר ששמו " ביטרקס" והוא יוצר אצל מי שאוכל אותו אך אינו חולדה, תחושה של בחילה. כך יוצרים מערכת בטיחות במקרה שילד או חיית מחמד אוכלים בטעות רע .

הדברת עכברים
הדברת חולדות בביוב

מתי צריך הדברה לחולדות ?

הדברה לחולדות יעילה לטווח זמן מסויים מהסיבה שהרעלים בדרך כלל מורכבים מהמון חומרי משיכה שפג תוקפם לאחר 1-3 חודשים ולכן אין צורך לבצע הדברה מונעת לחולדות בכל סיטואציה . 
הדברה לחולדות צריכה להתבצע לאחר שראיתם חולדה בחצר , זיהיתם גללים בחצר או בבית , ראיתם מחילות חדשות או כל סימן המעיד שיש מכרסם אצלכם בשטח . 
ישנם המון סוגי גללים שמאוד דומים לצואה של חולדות ולא תמיד זה באמת חולדה ולכן כאשר אתם תוהים אם יש לכם חולדה בבית או לא אנו ממליצים ליצור איתנו קשר ולשלוח לנו תמונות ואנו נוכל לעזור לכם באהבה ולאבחן מה יש לכם בבית , למדריך זיהוי גללים תוכלו להיכנס למאמר שכתבנו בנושא : קקי של עכבר או חולדה 
ת
וכלו בנוסף להציב פתיונות ברחבי הבית כדי לבדוק האם יש חולדות – חשוב להציב את הפתיונות באזורים שרק חולדות יכולות להיכנס .. 

קקי של עכבר או חולדה
קקי של חולדה

חולדה באסלה מה עושים ?

רבים המקרים שנתקלנו בחולדה שהצליחה לשחות נגז הזרם , או בלילה כאשר הצינורות חלולים ולעלות לנו דרך האסלה , הכירו את חולדת החוף !  החולדה מוכרת ביכולתה לעצור את נשימתה ולשחות חזק ככל האפשר ולעלות לנו מתוך האסלה . החולדות החוף חיות בביובים ורק מחפשים פתח חדש של דירה קרובה לעלות ממנו ,  חולדה שיוצאת מהאסלה זה מוכר יותר בדירות קרקע או במקסימום קומה 2 . כאשר זיהיתם חולדה שיצאה מהאסלה עליכם מיד לצלצל לחברת אילנית הדברות שתשלח אליכם מדביר מקצועי ומוסמך ללכידת החולדה באסלה .  חולדה שיוצאת מהאסלה יוצרת תחושת אי נעימות וחוסר ביטחון בדירה ועליכם להזמין מדביר מקצועי שילכוד אותה וירגיע אתכם . 

איך לזהות האם זה עכבר או חולדה צעירה ?

בדרך כלל רוב הלקוחות שלנו חושבים שיש להם בבית עכבר אך למעשה אין הרבה איזורים שיש בהם עכברים , עכשיו לצורך ההבנה חשוב לזכור שהחולדות לא נולדות מיד גדולות ויש להם דרך ארוכה של כשנה עד שהם מגיעות לגודל מקסימלי .
בדרך כלל אם אתם גרים בקומות גבוהות בבניין רוב הסיכויים שיש לכם בבית חולדה ולא עכבר , כושר הטיפוס של חולדות לקומות גבוהות מאוד מוצלח אפילו בגיל צעיר . אם אתם גרים בבית קרקע במושב יש סיכוי שיש לכם עכברים או חולדות צריך לבחון על ידי הצואה , סימני הכניסה או סימני הכרסום , אם ראיתם אותה והיה לה אוזניים גדולות או זנב מאוד ארוך והיא הייתה יותר גדולה מקופסאת גפרורים סיכוי גבוה שזה חולדה ולא עכבר .

עלות הגעה ממוצעת של מדביר מקצועי לניטור וטיפול נע בסביבות ה350 ש"ח והוא יוכל להגיד לכם בדיוק מה יש לכם בבית , איך הוא נכנס ולאן הוא ברח והוא יתפוס אותו במהירות האפשרית ! 

לכידת חולדות

קיימת אופציה גם לבצע לכידת חולדות באמצעות מלכודות גדלות. השיטה היא להניח במלכודת טונה בשמן וגם למרוח את דפנות הכלוב בשמן זה. הריחות הללו משכנעים את החולדה להיכנס פנימה כדי לאכול את המזון שאהוב עליה.

מכיוון שמקומן של החולדות הוא בטבע ולא בסביבת המגורים, לוכד חולדות לוקח את המלכודת לשמורת טבע או לכל מקום אחר שהוא רחוק מסביבת המגורים ושם הוא משחרר את החולדה כך שתחזור למקום הטבעי שלה.

נכון לכידת חולדה נשמעת פעולה קלה, לשים פיתיון מתאים והופ היא נתפסת . ממש לא , לכידת חולדות פעולה מאוד קשה ומאתגרת ומאוד הכרחי להפעיל מחשבה מרובה ואסטרטגיה מתאימה מכיוון שהם חיות מאוד מאוד חכמות . מעבר לכך המלכודות צריכות להיות מקצועיות וחזקות המבוצע ע"י מדביר חולדות מקצועי . המלכודות שמוכרים לצרכן בכל טמבוריה או מכולת מאוד חלשות ומבזבזות את הכסף של הלקוח.

מה חולדות אוהבות לאכול

החלטתם ללכוד חולדה ואתם לא יודעים מה חולדות אוהבות לאכול ? לפני הצבת הפתיון המתאים עליכם להבין קודם איפה אתם נמצאים גיאוגרפית , אילו מאכלים זמינים לחולדות מסביב לביתכם . לדוגמא אם אתם גרים ליד חנות ירקות אז כמובן שהפתיון המתאים ביותר יהיה משהו צמחי או פירותי , אך אם אתם גרים במרכז תל אביב נמליץ לכם לשים בפתיון טונה או קבנוס כי יש המון פחי אשפה פתוחים שהם ניזונים מהם . תעשו סיבוב סביב הדירה במרחק של כ 50-100 מטר וחפשו מקורות מזון שחולדות יכולות לאכול ושימו פתיון מתאים ודומה באופיו . חשוב גם להבין איזה חולדה יש לכם בבית כי חולדה מצויה תעדיף תמיד מזון צמחי לעומת חולדת חוף שתעדיף מזון בשרי ושומני . האידיאל לכולם הוא טונה , שהוא בעל ריח מאוד חזק עם שמן צמחי והטונה שדומה מאוד לבשר בשביל החולדות .
קופסאות האכלה - מתקן ייעודי למילוי רעל למניעת האכלה על ידי בע"ח או ילדים
קופסאות האכלה - מתקן ייעודי למילוי רעל למניעת האכלה על ידי בע"ח או ילדים

פינוי פגרים - פינוי חולדות מתות

לאחר פיזור הרעלים החולדות לרוב יעדיפו למות במקומות סגורים וחשוכים כמו מחילות ובורות ביוב , לעיתים החולדות נכנסות לעליות גג / מחסנים / או ממש בפתח דלתינו

אנו חברת הדברה להדברת חולדות ועכברים נותנים שירות לפינוי פגרים 24/7

בנוסף לעיתים יש צורך בפינוי פגר חתול או פינוי פגר של חולד פינוי של כלב או אפילו קיפוד שגם שירות זה אנו נותנים .
למידע נוסף : פינוי פגרים

 

הדברת חולדות בגג רעפים

האם הרעשים שאתם שומעים בגג שלכם זה אכן חולדות ? 

המון מקרים היו לנו שהגענו לאחר הזמנה ללכידת חולדה בגג רעפים והבחנו לפתע ביונה או עטלף . 

חשוב לפני הזמנת מדביר להדברת חולדות בגג רעפים להבין האם זה באמת חולדות או בעל חיים אחר . 

כאשר אנו עושים הדברה לחולדות בגג רעפים צריך להבין ולסקור את השטח כמו שצריך , להבין מאיפה הם עולות והאם אפשר לטפל בהם בקרקע ולא בגג . 

אנו תמיד נעדיף לבצע הדברה לחולדות בגג רעפים בקרקע ולא בגג , אפשר בגג להציב מלכודות וללכוד אך חשוב להבין שאין לחולדות שם מזון או מים והם חייבות תמיד לרדת למטה ואם נפזר רעלים בגג למעלה יכול להיות שהם ימותו שם בגג וזה יצור לנו ריחות רעים בכל חלל הבית . 

מדביר מקצועי עם נסיון וידע יוכל לפתור לכם את הבעיה בגג רעפים ללא סכנה בצורה מקצועית , פנה אלינו לייעוץ ! 
למידע נוסף : הדברת חולדות בגג רעפים
 

איך למנוע מחולדות להיכנס אלי לדירה ?
10 פעולות שיבטיחו שחולדות לא יכנסו אליכם לדירה

חולדות לא מפסיקות להגיע אליכם לדירה ? אתם לא יודעים למה דווקא אליכם ? מיד ניתן לכם את כל הטיפים האפשריים למניעת כניסת חולדות אליכם לדירה ללא צורך בהדברת חולדות 

 1. סגירת חורים – חולדות יכולות להיכנס בחורים של 2 שקל עד 5 שקלים , לסתום את כל החורים האפשריים 
 2. גזימת עצים וענפים שנוגעים בדירתכם 
 3. סגירת מקורות מים נוזלים 
 4. סידור הצמחייה בגינה המשותפת בבניין – למנוע מקומות מסתור לחולדות 
 5. סידור בורות ביוב שבורים – החולדות רצות בביובים העירוניים וכאשר רואים פתח אור אצלכם בבניין מיד יוצאים משם והדירה שלכם הופכת להיות מטרה פוטנציאלית 
 6. סגירת פחי אשפה וצמצום מקורות מזון 
 7. לכסות את המחילות הישנות של החולדות בחול או בטון . 
 8. הפסקת האכלה של חתולים וכלבים בשטחים פתוחים – גם החולדות אוכלות את זה בלילה 
 9.  לצלצל לעירייה באופן קבוע אחת לחודש שיטפלו בהדברת חולדות בעיר מסביב לבניין 
 10. הזמנת הדברה לחולדות מקצועית על ידי חברת הדברה מקצועית 
מאיפה מגיעות חולדות ?

עמודים חדשים בנושא :

הדברת עכברים

הדברת עכברים

הדברת עכברים מדביר עכברים מקצועי עכברים הם מסוג החיות שרוב בני האדם מעדיפים לא לראות, בטח לא בפגישה אקראית בחדר האשפה או בתוך הבית. העכברים

קרא עוד »
הדברה לבתים פרטיים

הדברה לדירות ובתים פרטיים

הדברה לדירות ובתים פרטיים הדברה לבית משתגע מהנמלים ? הג'וקים משוטטים בבית ? ראית חולדה בחצר ? חברת אילנית הדברות נותנת מענה ללקוחות פרטיים כבר

קרא עוד »
חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat