להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :

הדברת עכברים

מדביר עכברים מקצועי

עכברים הם מסוג החיות שרוב בני האדם מעדיפים לא לראות, בטח לא בפגישה אקראית בחדר האשפה או בתוך הבית. העכברים כמו מכרסמים אחרים מסתובבים לא אחת בסביבת המגורים וכאשר הדיירים רואים אותם, הם מתקשרים אלינו כדי שנגיע לבצע הדברת עכברים בבית או בחצר.

המטרה היא לבצע הדברה נגד עכברים מוקדם ככל האפשר כדי להיפטר מהבעיה הלא נעימה וזאת לפני שכמות העכברים תגדל, עקב הריבוי הטבעי שלהם.

הדברת עכברים
הדברת עכברים

זיהית עכברים? ראית סימני גללים? כרסומים באריזות מזון? רעשים בלילה? 

מומלץ לפנות למומחים אשר יבצעו הדברת עכברים בהקדם האפשרי.

✔️ הדברת עכברים החל מ 299 ₪
100% אחוזי הצלחה 
✔️זמינות 24 שעות ביממה ללכידה
צוות מוסמך ומקצועי עם נסיון של 30 שנה ! 
שירות בפריסה ארצית רחבה
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו: 
 

הדברת עכברים בבית

אנחנו משתמשים בכמה שיטות לביצוע הדברת עכברים בבית. הדרך המתאימה ביותר להדברת עכברים שיש לה אחוזי הצלחה גבוהים היא פיזור רעל ייעודי נגד עכברים בבית אשר ממית אותם. מפזרים את גרגרי הרעל במקומות שונים במרחב הסמוך לבית כמו בחדרי האשפה, בגינה ובמקומות נוספים שבהם נראו לאחרונה עכברים.

הדברת עכברים בדירה
הדברת עכברים בדירה

מדביר עכברים מקצועי

מדביר עכברים מקצועי שלנו מגיע לצורך ביצוע הדברה נגד עכברים לבוש ומוגן מכף רגל עד ראש והוא מבצע הדברת עכברים ע"י ביצוע כל הפעולות הללו במיומנות ובאחריות רבה. לאור העובדה שמדובר בחומר רעיל, מדביר עכברים לעולם לא יפזר רעלים באופן חשוף שבעל חיים אחר יאכל ויורעל, המדביר לאחר סיום הפעולה מדביק מדבקות בכל הסביבה הקרובה על כך שפוזר רעל נגד עכברים. המטרה היא שההורים יקפידו שהילדים לא ירימו בטעות משהו מהרצפה ויאכלו וגם עבור הבעלים של חיות המחמד שלא יתקרבו למקומות האלה כדי שגם הם לא יאכלו בטעות חומר רעיל זה שאמור להיות מסוכן עבורם.

הדברת עכברים ופיזור הרעלים יתבצע בסביבה הטבעית של המכרסמים ( מחילות , שורשים של עצים , בורות ביוב או בתיבות האכלה ייעודיות בעלות תקן .

בהרכב של חומר רעיל זה קיים גם ביטרקס שהוא חומר שיוצר בחילה והקאה אצל בני אדם ואצל חיות מחמד, שאוכלים בטעות חומר רעיל זה וכך מנטרלים את החומר הרעיל מגופם. 

במקביל כדאי לנקות את החצרות מגרוטאות ולגזום עצים ושיחים, כדי להפחית את המקומות שבהם העכברים מתחבאים.

הדברת עכברים
מדביר עכברים

הדברת עכברים בסביבה הציבורית

כאשר רואים שיש עכברים באזורים ציבוריים כמו ברחוב או בפארק, יש לידע את הרשות המקומית לביצוע הדברה נגד עכברים ומודיעים על כך לציבור. המקומות הבולטים שבהם מסתובבים העכברים הם צנרת הביוב, פתחי ביוב במדרכות ובכבישים, ליד מקורות מים וליד מיכלי האשפה הגדולים. נציגי העיריה דואגים גם לסתום מחילות באמצעות בטון כך שלא יגיעו עכברים מהמחילות לקרבתם של בתי התושבים ולהחליף את המכסים של בורות ביוב של סגורים היטב .

לוכד חולדות
הדברת עכברים בבית

לכידת עכברים

יש מקרים שבהם מציבים מלכודות עם פיתיון כדי ללכוד את העכברים. המטרה היא בשלב שני להעביר אותם לשמורת טבע סמוכה ולשחרר אותם כך שיחיו בטבע, תוך תקווה שלא יחזרו שוב לבתי המגורים.

לוכד חולדות
לכידת עכברים

הדברה אלקטרונית נגד עכברים

אפשרות נוספת היא להניס אותם על ידי הצבת מכשיר בגינה שיש לו תדרים גבוהים לביצוע הדברה אלקטרונית נגד עכברים. התדרים הללו מפחידים את החיות ממשפחת המכרסמים וגם את הנחשים וכך הם בורחים מאזור זה. בני האדם אינם שומעים את התדרים הללו ולכן זה לא מפריע להם כלל , חשוב לציין שאין הוכחה שמכשירים אלו עובדים ולכן אנו בחברתנו נמנעים משיטות עבודה אלו .

קראו גם על: הדברת חולדות

לוכד חולדות בתל אביב
הדברה נגד עכברים
לוכד עכברים
לוכד עכברים

זיהית עכברים? ראית סימני גללים? כרסומים באריזות מזון? רעשים בלילה? 

מומלץ לפנות למומחים אשר יבצעו הדברת עכברים בהקדם האפשרי.

להצעת מחיר בWhatsApp לחץ כאן ! 

 053-4292959

Call Now Button
WhatsApp chat