להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :
צ

הדברה לפני מעבר דירה

הדברה לפני כניסה

ליאור זליקובסקי מדביר מוסמך 2650

הדברה לדירה חדשה לפני כניסה

נכנסים לדירה חדשה? בשעה טובה​

חשוב מאוד לבצע פעולת הדברה לדירה חדשה לפני שנכנסים אליה, מהסיבה שאיננו יודעים איזה בעיות חרקים או מכרסמים היו בדירה אצל הדיירים הקודמים.

כדי שההדברה תהיה אפקטיבית ביותר עדיף לבצע הדברה לפני הובלת הרהיטים כשכל חלל הבית פתוח.

את ההדברה כנגד מזיקים מבצעים בחומר מסוג "פירתרואידים" בעל רעילות נמוכה ביותר לאדם ולסביבה מאושר על יד המשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות.

הדברה למכרסמים לבית חדש מבצעים על ידי פיזור רעלים בתוך תיבות האכלה ייעודיות סביב הבית , במקומות שאין גישה לאדם או לבעל חיים, בתוך בורות ביוב מחילות וכו'

הדברה לבית
הדברה לפני כניסה לדירה
✔️ הדברה לפני כניסה לדירה החל 250 ש"ח
  ✔️ חומרים ירוקים מאושרים המשרד להגנת הסביבה ללא ריח וסימנים
אחריות מלאה בכתב על כל הדברה
לא פתרנו את הבעיה חוזרים ללא עלות !
✔️זמינות 24 שעות ביממה 
צוות מוסמך ומקצועי עם נסיון של 30 שנה ! 
שירות בפריסה ארצית רחבה
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו : 
 

הדברה לדירה חדשה לפני כניסה ⭐⭐⭐⭐⭐

נגד איזה חרקים מומלץ לבצע הדברה לדירה חדשה

  • הדברה ירוקה – מבצעים הדברה מסביב לכל קירות הבית הפנימיים על גבי חלונות פתחי ניקוז ובכל מקום אשר יכול להוות חממה למזיקים, לאחר מכן נצא מהדירה ונבצע הדברה במעטפת החיצונית ובורות הביוב כדי שייעל את טיב ההדברה לאורך כל השנה. 
  • הדברה נגד עכבישים – בדרך כלל בדירות שעמדו הרבה זמן לפני אכלוס יש המון עכבישים שמגיעים ויוצרים קורי עכביש בתקרה, הדברה לעכבישים תתבצע בתקרה מסביב לכל קירות הבית ובכל המעטפת של הפנלים שצמודים לקירות.
  • הדברת נמלים בחצר – נבצע פיזור של גרגירי פיתיון מורעל על כל שטח הגינה כדי שהנמלים יקחו לקן וירעילו את כל הקן. 
  • הדברת יתוש עש כאשר המערכת ביוב עמדה זמן רב ללא זרימת מים היתושעשים אוהבים מאוד לדגור בבורות ביוב ולעלות מכל הניקוזים ויש צורך לבצע הדברה בתוך בורות הביוב ובכל הניקוזים בבית.
  • הדברה לדג הכסף לאחר המעבר עם הקרטונים או לאחר הצבת הפרקט סיכוי גבוה שתתקלו בחרק המיוחד הזה שאוהב מאוד מקומות לחים ולכן אנו נבצע הדברה מקיפה בכל הבית נגד דג הכסף שמסתתר מתחת לחפצים ופרקטים.

הדברה לדירה לפני אכלוס - מה היתרון?

כשאני בתור מדביר מוסמך נכנס לדירה חדשה שהלקוחות עדין לא היו מאוכלסים בה וטרם העבירו את הציוד אני ממש רואה את כל הדירה, אני רואה את כל הקירות הכל חשוף בפני. אני יכול לראות האם יש בעיות אחרות בדירה כמו נניח טרמיטים שעשו תעלות בוץ או נגיד חורי כניסה או יציאה של חולדה. 

היתרון בלעשות הדברה לפני העברת הרהיטים נותן למדביר את היכולת ממש להדביר את כל הדירה ב 100%.  כמו כן גם להדביר את הדירה לאחר האכלוס נותן תוצאות טובות אבל תמיד עדיף לפני העברת הרהיטים. 

האם צריך לעשות הדברה לדירה מהקבלן?

קיבלתם מפתח מהקבלן? בשעה טובה, אנחנו ממליצים לבצע הדברה לפני שאתם מעבירים את הרהיטים וממש לאחר שתסיימו את כל הניקיונות, לפעמים הקבלן משאיר את הדירות מאוד מלוכלכות מלאות באבק ואם נבצע הדברה לפי הניקיון יכול להיות מצב שהחומר לא ידבק טוב למרצפות. 

כמו כן הקבלן יכול להיות שם בבניין עציץ מלא בנמלים או לחילופין שם לכם חול מתחת למרצפות עם נמלים לדוגמה, בגלל זה עדיך לבצע הדברה לפני שאתם נכנסים לדירה כדי להימנע אחרי זה מיציאה מהבית, מהוצאת הילדים, מהזזת הרהיטים וכו'.

ריסוס לפני ניקיון או אחרי

השאלה הזאת תמיד עולה בכל שיחה וזה תלוי בסוג הדירה וסוג הניקיון, חשוב להבין שהחומר נדבק כמו דבק שקוף למשטח ולא יורד ממנו למשך שנה ולכן אם אתם מבצעים ניקיון עם חומרים חזקים כמו חומצות אז ברור שעדיף לבצע את ההדברה לאחר הניקיון שבטח אחרי פוליש ווקס שמלטש את המרצפות, ההדברה איננה משאירה לכלוך או סימנים ולכן במקרים כאשר הדירה חדשה לפני מעבר עדיף לבצע את ההדברה לאחר הניקיון גם כדי שהמשטח יהיה נקי והחומר ידבק אליו היטב.

למידע נוסף: הדברה לפני או אחרי ניקיון 

הדברה לפני פרקט או אחרי

פונים אלינו עם שאלות רבות בנושא התקנת פרקטים, האם לבצע הדברה לפני התקנת הפרקט או אחרי, הריסוס הינו חומר שהופך להיות רעלן במגע כך שעדיף לבצע את הריסוס לבית אחרי התקנת הפרקט. אילנית הדברות בעלת ותק ונסיון של 30 שנה ווכל החומרים שלנו נוסו על כל סוגי הפרקטים. 

כמה עולה הדברה לדירה חדשה ללא ריהוט?

לפעמים הלקוחות חושבים שאם הדירה ריקה אז יותר קל לנו להדביר את הדירה והמחיר אמור להיות זול יותר, להיפך גוטה להיפך!

כאשר הדירה ממש ממש ריקה כל קירות הבית חשופים ולמעשה אנחנו כמדבירים מבזבזים יותר חומר, יש מדבירים שאפילו מתמחרים דירה חדשה יקרה יותר אבל אנחנו ממש לא! 

אנחנו מתמחרים דירה חדשה בדיוק כמו שמתמחרים דירה ישנה ומאוכלסת כי לבסוף אנחנו מתמחרים לפי מטר. 

הכי טוב לבצע את ההדברה לאחר כל השיפוץ והניקיון , יום לפני ההובלה .

את הדירה תוכלו לנקות לאחר 48 שעות מביצוע ההדברה , כך החומר יספג הכי טוב ויחזיק למשך שנה 

האידיאל הוא לבצע הדברה משולבת נגד תיקנים ונמלים 

כן כמובן על כל ההדברות שלנו יש אחריות מלאה , חזרו החרקים ? אנחנו חוזרים ללא עלות ! 

חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat