להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :

הדברה ירוקה

מה זה הדברה ירוקה ?

מהי הדברה ירוקה ? למה היא עדיפה על הדברות אחרות ? כמה עולה הדברה ירוקה ? נגד איזה חרקים היא יעילה ? למה אילנית הדברות היא החברה הטובה ביותר לביצוע הדברה ירוקה ? המשיכו לקרוא ונענה על כללל השאלות 

 אז מהי הדברה ירוקה ? במהלך השנים להדברה ירוקה יש כמה משמעויות שלפעמים הלקוח מאוד מבולבל וכבר לא יודע מהי הדברה ירוקה , אז  הדברה ירוקה הינה הדברה באמצעות חומרים עם הרעילות הנמוכה ביותר שיש לאדם או באמצעות פורמולציות ללא ריח או צבע כגון ג'ל או גרגירים

✔️ הדברה ירוקה החל מ 199 ₪
  ✔️ חומרים ירוקים מאושרים המשרד להגנת הסביבה ללא ריח וסימנים
אחריות מלאה בכתב על כל הדברה
לא פתרנו את הבעיה חוזרים ללא עלות !
✔️זמינות 24 שעות ביממה 
צוות מוסמך ומקצועי עם נסיון של 30 שנה ! 
הדברה ירוקה לבית
שירות בפריסה ארצית רחבה
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו : 
 

תוכן עניינים

ההדברה הירוקה המשולבת שלנו

אצלנו בחברת אילנית הדברות מבצעים הדברה ירוקה משולבת , ההדברה הינה עבור תיקנים (ג'וקים ) ונמלים יחדיו 

ההדברה נעשית באמצעות חומרים שהם תוצרת כחול לבן ובעלי הרעילות הנמוכה ביותר לאדם ובעלי הרעילות הגבוהה ביותר לחרקים ! 
אצלנו תקבלו אחריות לשנה שלמה לא משנה מתי ביצעתם את ההדברה חורף קיץ או אביב
במידה והתיקנים יחזרו .. אנחנו נחזור ללא עלות !! 

החומרים שלנו נוסו במיוחד לחרקים של ארצינו , לפעמים מדבירים משתמשים בחומרים תוצרת חוץ שחומרים אלה מיועדים לאותם חרקים זה נכון ,אך החרקים מפתחים תנגודות שונות לחומרי ההדברה במדינות שונות ולכן חשוב לעבוד עם חומרים תוצרת ישראל לחרקים בישראל !

ההדברה הירוקה המשולבת שלנו תצריך ממכם לצאת מהדירה לשעה בלבד , ללא ריח ללא סימנים והכי חשוב ללא סכנה !
(ישנם אפשרות ללא יציאה מהדירה למקרים ספציפיים או לשימוש בפורמולציית ג'ל או גרגירים )

המשיכו לקרוא וגלו עוד שיטות נוספות לביצוע הדברה ירוקה .. 

הדברה ירוקה
הדברה ירוקה

אחריות על הדברה

תחילה עלינו להבהיר לקוראינו דבר מאוד פשוט , ההדברה איננה קסם ואיננה יכולה לעצור את הטבע ..
ההדברה לא יכולה למנוע מחרקים להיכנס לדירה ולא יכולה להחזיק מעמד זמן רב בתנאי חוץ .
לחרקים יש כנפיים רגליים ויכולות טיפוס וחדירה לכל מקום , תכשירי ההדברה תפקידם להחזיק מעמד בתוך החלל הסגור וכל חרק שיכנס יגע בחומר והמערכת החיסונית שלו תיפגע ולאחר מספר דקות הוא ימות .
(לתיקן לדוגמא לוקח בין 5-10 דקות עד שמת לגמריי )
רוב תכשירי ההדברה הירוקים מורכבים מפירתרואידים הידועים בכושר התפרקותם המהיר בשמש .
החומרים נהרסים מהלחות , מהשינויי טמפרטורה , שמש , וכו' ואינם יכולים להחזיק מעמד בחוץ זמן רב ולכן אין אחריות על שטחים פתוחים , חצרות או מרפסות.

הדברה ירוקה מחיר מומלץ

המחיר משתנה בהתאם לסוג האזור , גודל האזור , סוג המזיק , שעה , נגיעות וכו' 

הדברה ירוקה עם מכשירי הרחקה אלקטרוניים

כיום ישנם המון מכשירי הרחקת חרקים ומכרסמים הפועלים באמצעות רעשים אולטרא סוניים אשר פועלים בתדרים שבני אדם לא יכולים לשמוע , המון חנויות מוכרות , המון מדבירים מציעים אך אין הוכחה ליעילותם , ומי שבאמת נהנה ממכשירים אלו הוא רק מי שמוכר אותם .. 

אנחנו ממליצים על קטלני יתושים או חרקנים , אלו מנורות גדולות וכחולות (UVׂ) הידועים במשיכתם של חרקים , כאשר מעופפים מתקרבים למכשיר הם מתחשמלים ומתים . 

איך היו מבצעים הדברות פעם ?

פעם כאשר הייתם מזמינים מדביר לביתכם לביצוע הדברה , המדביר היה מרסס חומרים מאוד חזקים כמו זרחנים אורגניים , חומרים אלו בעלי שרידות מאוד גבוה ויכולים להחזיק המון שנים זה אמנם יתרון אך גם חיסרון משמעותי כי הרעלים מחלחלים למי תהום ומרגילים את העולם בנוסף היה צורך ליציאה מהדירה ל8-12 שעות והריח אפילו היה נשאר 

הדברת נמלת האש הקטנה

הדברה ירוקה לעכברים וחולדות

כיום יש אפשרות לביצוע הדברה ירוקה גם למכרסמים , חברת אילנית הדברות מבצעת הדברה ירוקה למכרסמים באמצעות מלכודות או רעלים
הרעלים מורכבים מחומרי משיכה , מנגנון השהייה של 72 שעות , חומר מר , חומר משמר

חומרי משיכה – חומרי המשיכה מבוססים על ריחות ודגנים שהם המאכל הטבעי של מכרסמים .
מנגנון השהייה של 72 שעות – רעלים אלה נקראים " רעלים דור 2 " , בעבר הרעלים היו ממיתים את המכרסמים לאחר כמה שעות וכל החולדות הנוספות היו מריחות את החולדה שמתה והיו מבינים שהיא אכלה משהו לא בסדר ולא היו נוגעים ברעלים , לכן כיום אנו עובדים עם מנגנון השהייה כדי לבלבל אותם וכדי שהם יקחו את הרעלים למחילות ויחסלו את כל האוכלוסייה יחדיו וימותו לאחר כמה ימים כולם
חומר משמר – חומר מסוג "פראפין" הדומה בתכונותיו לשעווה כדי לשמור על הרעלים לזמן רב מפני תנאי חוץ ( טמפרטורה , לחות , גשמים)
חומר מר – חומר מסוג ביטרקס כדי לשמור על בטיחות במצבים כאשר ילד / בעל חיים אחר שהוא לא מכרסם מיד מתעוררת לו בחילה ורצון להקיא

האם הדברה ירוקה פוגעת בצמחים ?

המון לקוחות שואלים אותנו את השאלה הזאת האם ההדברה שלנו תפגע להם בצמחים ובפרחים היפים בגינה שהם מטפחים , אז אחת ולתמיד אנו נענה לכם על השאלה ונרגיע אתכם .
אז התשובה היא לא , ההדברה שלנו מבוססת על פירתרואידים .
הפירתרואידים הינה תרכובת כימית המזכירה בהרכב הכימי שלה את הפרתרינים , הפרתרינים שהם קבוצה מאוד דומה מופקים מצמח החרצית . הפירתרואידים בדרך כלל עוברים מהילה במים ולא פוגעים בצמחים כלל . התפקיד של הפירתרואידים הוא שיבוש מערכת העצבים של החרקים ובעלי הרעילות הנמוכה ביותר לאדם .

האם ההדברה מזיקה לבני אדם ?

הרעלים של היום מאושר משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה , עבורו בדיקה קפדנית בנוגע לרעילות האדם .

הרעלים כיום מבוססים על פירתרואידים , חומר סינתתי אשר מופק מצמח החרצית בעלי רעילות נמוכה מאוד לאדם ואינו פוגע כלל , בהבדל לחומרים הישנים שהיו מסוג זרחנים אורגנים אשר הייתה להם שארתיות מאוד גבוה והיו מחלחלים למיי תהום והיו גורמים לסרטן ומחלות נוספות ואף למוות.
כיום אין סיבה להילחץ מהרעלים , כולם מאושרים וכולם ירוקים ללא ריח וללא סימנים ובעלי LD50 מאוד נמוך שאפקטיבי ביותר לחרקים .

הדברה ירוקה אורגנית ?

הדברה אורגנית היא הדברה עם חומרים מהצומח כגון קליפות תפוזים או לימונים , תכשירים אלו יעילים לבעיות ספציפיות , אם יש לכם בעיה רצינים של חרקים תכשירים אלו רק יפתחו לחרקים תנגודת וחוזקה נגד חומרי ההדברה הירוקים הייתה בעבר חברת הדברה אחת שהייתה עובדת עם התכשירים הללו ולצר לנו לבשר לכם שהם נמצאו לא יעילים ואפילו החברה פשטה רגל . 

חסרונות הדברה ירוקה

החסרונות בהדברה ירוקה שלא באמצעות ריסוס היא שהטיפולים מאוד ממוקדים באזור ספציפי נגד חרק ספציפי ואילו הדברות ירוקות בריסוס הם יותר כלליות וטובות נגד קבוצת חרקים כגון הדברה ירוקה נגד תיקנים ונמלים .
מעבר לכך החומרים יחסית ידידותיים בעלי רעילות נמוכה לאדם ופחות שארתיים אך החומרים שלנו בעלי אפקטיביות מאוד גבוהה עם LD50 מאוד נמוך , חומרים אלה יחסית יקרים למדבירים ולא כולם עובדים איתם . למידע נוסף על הדברת ג'וקים ותיקנים »

הדברה ירוקה במסעדה

איך לדעת אם המדביר שלי עשה לי הדברה ירוקה ?

כדי לדעת אם המדביר שהזמנת ביצע הדברה ירוקה תחילה עליכם לבקש ממנו להראות רשיון הדברה בתוקף , שנית עליכם לבקש לראות את סוג החומר , את האישור והתקן מהמשרד להגנת הסביבה , לכמה זמן עליכם לצאת מהדירה , האם הריסוס הוא בעל ריח חזק ? האם המדביר ירוק הוא בעל ידע ונסיון ? 

הדברה ירוקה מסוכנת לכלבים ?

אז אנחנו בכל שיחה עם לקוח שיש לו בעל חיים אם זה כלב או חתול או אפילו תוכי אנחנו תמיד נכנסים לדילמה של איפה לשים את בעל החיים עד לאחרי הריסוס , ואז נשאלת השאלה אם זה הדברה ירוקה למה זה מסוכן לבעלי חיים ? ההדברה הירוקה היא בעלת הרעילות הנמוכה ביותר לאדם אך לא כל ההדברות נוסו על בעלי חיים ולפעמים הכלב או החתול רגישים מאוד ואנחנו לא יודעים על הרגישות או אלרגיה של החיות שלנו עד שקורה משהו , המשרד להגנת הסביבה לא נתן תקנות מדוייקות לבעלי חיים ואיך לנהוג איתם בזמן ריסוס ולכן אנחנו מחמירים ביותר עם ההנחיות שלנו כדי לא לסכן ולשמור על בטיחות .

הדברה ירוקה לבית לכמה זמן להוציא את הכלב

סוגי ההדברות מאוד שונות ומותאמות בהתאם לסוג החרק , אם וכאשר הזמנתם מדביר עליו להגיד לכם במדוייק מתיח להחזיר את הכלב או החתול , כאשר מבצעים הדברה ירוקה בבית באמצעות ג'ל או גרגירים או מלכודות אין צורך להוציא את הכלב ואין סכנה כלל , אם מבצעים ריסוס לבית עליכם להוציא אותו עד לשטיפה יסודית ולא פחות מ24 שעות 

מה עושים אחרי הדברה ?

לאחר ההדברה ירוקה לבית ישנם המון פרטים מאוד חשובים שמומלץ לבצע כדי לשמור על בטיחות ומצד שני לשמור על טיב ההדברה .
לאחר ההדברה יש להקשיב להנחיות המדביר בנוגע שטיפת המרצפות , ישנן מרצפות שכושר הספיגה שלהם הוא 8 שעות וישנם משטחים בלי כושר ספיגה ארוך יותר .
מומלץ לבצע שטיפה יסודית של הדירה ( במקרים כאשר אין בעלי חיים או תינוקות בדירה ) לאחר 48 שעות מביצוע ההדברה .
כאשר ישנם בעלי חיים בדירה מומלץ לבצע את השטיפה לפני כניסת בעלי החיים – ישנם המון בעלי חיים כגון כלבים וחתולים שלפעמים רגישים מאוד לפרמתרטרין או פירתרואידים אחרים ואף אחד לא מודע לכך אם הבעל חיים שלו רגיש . יש מקרים שהחומר לא מספיק להתייבש היטב והכלב או החתול יכולים להיכנס לדירה ולהגיע לחומר והסוף יכול להיות לא נעים ..
לכן כדי לשמור על בטיחות מירבית אנו ממליצים להרחיק את בעלי החיים כמה שיותר זמן מהדירה והכי חשוב לבצע שטיפה יסודית לפני כניסתם .

נגד אילו חרקים עושים הדברה ירוקה ?

כאשר מבצעים הדברה ירוקה בפורמולציית ג'ל , הג'לים היום יעילים כנגד תיקנים ונמלים וטרמיטים
כאשר מבצעים הדברה ירוקה באמצעות פתיונות מגורענים (גרנולר) הטיפול יהיה יעיל כנגד נמלים בלבד
אם מבצעים הדברה ירוקה בריסוס עם חומרים בעלי רעילות נמוכה אפשר לבצע נגד כל סוגי החרקים

כדי להיות בטוחים אתם חייבים להתייעץ עם חברת הדברה מקצועית ואמינה שלא תנסה לדחוף לכם שקרים ושירותים שאתם לא באמת צריכים , לפני שאתם מזמינים מדביר מקצועי וודאו איתו שהוא מבצע ניטור בדירה למצוא את בעיות החרקים אצלכם בדירה . 

סימנים לנגיעות תיקנים בארון מטבח
סימנים לנגיעות תיקנים בארון מטבח

בהדברה ירוקה אין צורך לצאת מהדירה או במקסימום יציאה מהדירה לשעה בלבד 

האחריות להדברה ירוקה משתנת בהתאם לסוג החרק וסוג המקום וגודלו . המינימום היא 3 חודשים מקסימום זה שנה .  אם חזרו החרקים אנחנו חוזרים ללא עלות ! 

חומרים תוצרת ישראל בעלי תקן מהמשרד להגנת הסביבה בעלי רעילות נמוכה לאדם 

המחיר משתנה בהתאם לגודל המקום וסוג החרק , המחירים נעים בין 199 ש"ח  ל 450 ש"ח 

הדברה ירוקה הינה עם חומרים בעלי רעילות נמוכה לאדם וללא ריח או צבע ואילו הדברה ירוקה בעלי חומרים מאוד רעילים עם יציאה מהאזור לכמה שעות ועם ריח חזק 

הדברה ירוקה מחיר זול החל מ-200 ש"ח
אחריות מלאה בסיום ההדברה – לא פתרנו את הבעיה ? חוזרים ללא עלות !
חומרי הדברה ירוקים ידידותיים לסביבה – ללא סימנים וריח
הדברה ירוקה ללא יציאה מהדירה או כניסה לדירה לאחר שעה בלבד
הדברה עם חומרים ירוקים למבנים כולל מחסן, חנות, בית פרטי ועוד
צוות מוסמך ומקצועי עם רישיון המשרד להגנת הסביבה

שירות בפריסה ארצית רחבה

זמינות מיידית הדברה ירוקה מהיום להיום

חברת אילנית הדברות מבצעת הדברה ירוקה כבר 30 שנה ! אלפי לקוחות ממליצים שנהנו מבית נקי מחרקים !

להצעת מחיר וייעוץ חינם בWhatsApp לחץ כאן ! 

 053-4292959

הדברה אקולוגית

פוסטים אחרונים :

הדברה בבית עם תינוק

הדברה בבית עם תינוק

הדברה בבית עם תינוק נולד לכם תינוק? ברכות ואיחולים מצוות אילנית הדברות פתאום לאחר מס' שבועות זיהיתם גל של תיקנים או נמלים ברחבי הבית ואתם

קרא עוד »
ג'וקים במזגן

ג'וקים במזגן

ג'וקים במזגן תוכן עניינים ג'וקים במזגן הג'וקים מגיעים אליכם לבית ואין לכם מושג מאיפה ? ג'וקים במזגן זוהי בעיה מאוד נפוצה שהמון לקוחות מתלוננים עליה

קרא עוד »
קקי של חולדה

קקי של עכבר או חולדה

קקי של עכבר או חולדה המדריך לזיהוי צואה של עכבר או חולדה  תוכן עניינים קקי של עכבר או חולדה חולדות ועכברים הם בעלי חיים מאוד

קרא עוד »
הדברת נמלים מחיר

מדביר מומלץ ומקצועי

מדביר מומלץ כל מה שרציתם לדעת על איך בוחרים מדביר מקצועי ומנוסה ! מדביר מומלץ אחראי ומנוסה מזמינים רק דרך חברה מוכרת וידועה ! תוכן

קרא עוד »
חדקונית האורז

הדברת חדקונית האורז

חדקונית האורז איך מדבירים חדקונית האורז  , כל השיטות חדקונית האורז מניעה חדקונית האורז הדברה פתחתם את השקית של האורז וגיליתם המון חיפושיות קטנטנות עם חדק קדמי

קרא עוד »
לוגו -אילנית הדברות חברת הדברה

הדברה בגבעתיים

הדברה בגבעתיים מדביר בגבעתיים מומלץ תוכן עניינים גבעתיים העיר המדהימה , עיר מרכזית וחמימה מלאה בעצים ירוקים ובניינים צטופחים , אך החרקים לא פסחו עליה

קרא עוד »
לוכד עכברים

לוכד עכברים

לוכד עכברים לכידת עכברים 24/7 שעות לוכד עכברים זמין 24/7 שעות ומגיע במהירות למקרים דחופים! מה עושה לוכד עכברים? מה הופך לוכד עכברים למקצועי? איך

קרא עוד »
הדברת מכרסמים מחיר

הדברת מכרסמים מחיר

הדברת מכרסמים מחיר הדברת  מכרסמים המלצות אנשים רבים מתעניינים לגבי הדברת מכרסמים מחיר, מאחר ועונת הקיץ מביאה עימה לא מעט מכרסמים ומזיקים אחרים. אומנם הדבר

קרא עוד »
Call Now Button
WhatsApp chat