להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :

הדברה ירוקה

תוכן עניינים

מה זה הדברה ירוקה ?

מהי הדברה ירוקה ? למה היא עדיפה על הדברות אחרות ? כמה עולה הדברה ירוקה ? נגד איזה חרקים היא יעילה ? למה אילנית הדברות היא החברה הטובה ביותר לביצוע הדברה ירוקה ? המשיכו לקרוא ונענה על כללל השאלות 

 אז מהי הדברה ירוקה ? במהלך השנים להדברה ירוקה יש כמה משמעויות שלפעמים הלקוח מאוד מבולבל וכבר לא יודע מהי הדברה ירוקה , אז כעט נסביר לכם ונרגיע אתכם שהדברה ירוקה הינה הדברה באמצעות חומרים עם הרעילות הנמוכה ביותר שיש לאדם או באמצעות הדברה ללא תכשירים כימיים באמצעות פורמולציות ללא ריח או צבע כגון ג'ל או גרגירים לאחר המקרה בירושלים עם משפחת גרוס כאשר המדביר ביצע הדברה בחומרים מסוכנים והרג 2 ילדות קטנותנושא ההדברה הפך להיות נושא מאוד קריטי והמון לקוחות חוששים לפני ביצוע ההדברה אז כתגובה לתחושות המשרד להגנת הסביבה מבצע הנחיה מסודרת כל כמה חודשים לכל המדבירים המוסמכים בנוגע לתכישירם מאושרים לשימוש , מינון , שיטות הדברה במקומות חריגים ללא רעלים כמו בתי חולים , גלי ילדים והשתלמויות מקצועיות בנושא הדברת ירוקה כנגד מזיקים ללא אמצעים כימיים כמו הדברה מכאנית או פיזיולוגית . 

הדברה ירוקה באמצעים מכניים וטכנולוגיים

כיום ישנם המון מכשירי הרחקת חרקים ומכרסמים הפועלים באמצעות רעשים אולטרא סוניים אשר פועלים בתדרים שבני אדם לא יכולים לשמוע , המון חנויות מוכרות , המון מדבירים מציעים אך אין הוכחה ליעילותם , ומי שבאמת נהנה ממכשירים אלו הוא רק מי שמוכר אותם .. 

הדברה ירוקה באמצעים אלו לא באמת יעילה אך הדברה באמצעים מכניים לדוגמא הצבת דוקרנים ליונים או חסימת פתחים וחורי כניסה ויציאה למכרסמים הם פעולות נחוצות עוד יותר מפעולה כימית 
להדברת מעופפים לדוגמא אנחנו ממליצים על קטלני יתושים או חרקנים , אלו מנורות גדולות וכחולות (UVׂ) הידועים במשיכתם של חרקים , כאשר מעופפים מתקרבים למכשיר הם מתחשמלים ומתים . 

ההבדלים בין הדברה רגילה להדברה ירוקה

בעבר כאשר הייתם מזמינים מדביר לביתכם לביצוע הדברה , המדביר היה מרסס חומרים מאוד חזקים כמו זרחנים אורגניים , חומרים אלו בעלי שרידות מאוד גבוה ויכולים להחזיק המון שנים זה אמנם יתרון אך גם חיסרון משמעותי כי הרעלים מחלחלים למי תהום ומרגילים את העולם בנוסף היה צורך ליציאה מהדירה ל8-12 שעות והריח אפילו היה נשאר לכמה שעות לאחר מכן . 

ההדברה בזרחנים אורגנים כיום מתבצעת רק על ידי חקלאים ואיננה מותרת לשימוש ביתי כלל , בשנת 2014 היה מדביר שביצע הדברה בזרחנים אורגנים וגרם למוות של 2 ילדות קטנות בירושלים . לאחר מקרי הרעלה ומוות המשרד להגנת הסביבה שינה תפנית והחל לבצע רגולוציה קשה על ענף ההדברה וחוקק חוקים ותקנות מאוד מחמירות ,

המעבר לתכשירים מבוססים " פירתרואידים " – פירתרואידים הינם קבוצת קוטלי חרקים שמורכבים בצורתם הכימים לפירמתרין ( חומר המופק מצמח החרצית ) הפירתרואידים למעשה הם פירמתרינים סינטטים ורעילים מאוד לבעלי חיים ובעלי רעילות נמוכה לאדם וליונקים , הפירתרואידים מתפרקים יחסית מהר כיומיים שלושה ופוגעים במערכת העצבים של החרקים . 

השימוש בפירתרואידים כיום אצל מדבירים מאוד נפוץ והתכשירים המאושרים לשימוש כיום ללא ריח ויש לצאת מהאזור שטופל לשעה בלבד ללא סימנים או ריח כלל 

חשוב תחילה לפני ביצוע הדברה בפירתרואידים או הזמנת מדביר לוודא שיש למדביר רשיון הדברה בתוקף , והתכשיר שאיתו משתמש מאושר לשימוש על ידי המשרד להגנת הסביבה ! 

✔️ הדברה ירוקה החל מ 199 ₪
  ✔️ חומרים ירוקים מאושרים המשרד להגנת הסביבה ללא ריח וסימנים
אחריות מלאה בכתב על כל הדברה
לא פתרנו את הבעיה חוזרים ללא עלות !
✔️זמינות 24 שעות ביממה 
צוות מוסמך ומקצועי עם נסיון של 30 שנה ! 
הדברה ירוקה לבית
שירות בפריסה ארצית רחבה
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו : 
 
הדברה ירוקה
הדברה ירוקה

ההדברה הירוקה המשולבת שלנו

אצלנו בחברת אילנית הדברות מבצעים הדברה ירוקה משולבת , ההדברה הינה עבור תיקנים נגד כל סוגי החרקים באמצעות שיטות מכניות , פיזיולוגיות וכימיות  

ההדברה נעשית באמצעות חומרים שהם תוצרת כחול לבן ובעלי הרעילות הנמוכה ביותר לאדם ובעלי הרעילות הגבוהה ביותר לחרקים ! 
אצלנו תקבלו אחריות לשנה שלמה לא משנה מתי ביצעתם את ההדברה חורף קיץ או אביב
במידה והתיקנים יחזרו .. אנחנו נחזור ללא עלות !! 

החומרים שלנו נוסו במיוחד לחרקים של ארצינו , לפעמים מדבירים משתמשים בחומרים תוצרת חוץ שחומרים אלה מיועדים לאותם חרקים זה נכון ,אך החרקים מפתחים תנגודות שונות לחומרי ההדברה במדינות שונות ולכן חשוב לעבוד עם חומרים תוצרת ישראל לחרקים בישראל !

ההדברה הירוקה המשולבת שלנו תצריך ממכם לצאת מהדירה לשעה בלבד , ללא ריח ללא סימנים והכי חשוב ללא סכנה !
(ישנם אפשרות ללא יציאה מהדירה למקרים ספציפיים או לשימוש בפורמולציית ג'ל או גרגירים )

המשיכו לקרוא וגלו עוד שיטות נוספות לביצוע הדברה ירוקה .. 

אחריות על הדברה

תחילה עלינו להבהיר לקוראינו דבר מאוד פשוט , ההדברה איננה קסם ואיננה יכולה לעצור את הטבע ..
ההדברה לא יכולה למנוע מחרקים להיכנס לדירה ולא יכולה להחזיק מעמד זמן רב בתנאי חוץ .
לחרקים יש כנפיים רגליים ויכולות טיפוס וחדירה לכל מקום , תכשירי ההדברה תפקידם להחזיק מעמד בתוך החלל הסגור וכל חרק שיכנס יגע בחומר והמערכת החיסונית שלו תיפגע ולאחר מספר דקות הוא ימות .
(לתיקן לדוגמא לוקח בין 5-10 דקות עד שמת לגמריי )
רוב תכשירי ההדברה הירוקים מורכבים מפירתרואידים הידועים בכושר התפרקותם המהיר בשמש .
החומרים נהרסים מהלחות , מהשינויי טמפרטורה , שמש , וכו' ואינם יכולים להחזיק מעמד בחוץ זמן רב ולכן אין אחריות על שטחים פתוחים , חצרות או מרפסות.

הדברה ירוקה לנמלים בג'ל

מחיר הדברה ירוקה

המחיר משתנה בהתאם לסוג האזור , גודל האזור , סוג המזיק , שעה , נגיעות וכו' 

ישנם שיטות רבות להדברת מזיקים וכל חרק עם שיטה אחרת ולכן המחירים הינם כלליים ויש צורך להתייעץ עם מדביר מוסמך שיבנה תוכנית אסטרטגית למזיק שאצלכם בבית 

הדברה ירוקה לעכברים וחולדות

כיום יש אפשרות לביצוע הדברה ירוקה גם למכרסמים , חברת אילנית הדברות מבצעת הדברה ירוקה למכרסמים באמצעות מלכודות או רעלים
הרעלים מורכבים מחומרי משיכה , מנגנון השהייה של 72 שעות , חומר מר , חומר משמר

חומרי משיכה – חומרי המשיכה מבוססים על ריחות ודגנים שהם המאכל הטבעי של מכרסמים .
מנגנון השהייה של 72 שעות – רעלים אלה נקראים " רעלים דור 2 " , בעבר הרעלים היו ממיתים את המכרסמים לאחר כמה שעות וכל החולדות הנוספות היו מריחות את החולדה שמתה והיו מבינים שהיא אכלה משהו לא בסדר ולא היו נוגעים ברעלים , לכן כיום אנו עובדים עם מנגנון השהייה כדי לבלבל אותם וכדי שהם יקחו את הרעלים למחילות ויחסלו את כל האוכלוסייה יחדיו וימותו לאחר כמה ימים כולם
חומר משמר – חומר מסוג "פראפין" הדומה בתכונותיו לשעווה כדי לשמור על הרעלים לזמן רב מפני תנאי חוץ ( טמפרטורה , לחות , גשמים)
חומר מר – חומר מסוג ביטרקס כדי לשמור על בטיחות במצבים כאשר ילד / בעל חיים אחר שהוא לא מכרסם מיד מתעוררת לו בחילה ורצון להקיא

האם הדברה ירוקה פוגעת בצמחים ?

המון לקוחות שואלים אותנו את השאלה הזאת האם ההדברה שלנו תפגע להם בצמחים ובפרחים היפים בגינה שהם מטפחים , אז אחת ולתמיד אנו נענה לכם על השאלה ונרגיע אתכם .
אז התשובה היא לא , ההדברה שלנו מבוססת על פירתרואידים .
הפירתרואידים הינה תרכובת כימית המזכירה בהרכב הכימי שלה את הפרתרינים , הפרתרינים שהם קבוצה מאוד דומה מופקים מצמח החרצית . הפירתרואידים בדרך כלל עוברים מהילה במים ולא פוגעים בצמחים כלל . התפקיד של הפירתרואידים הוא שיבוש מערכת העצבים של החרקים ובעלי הרעילות הנמוכה ביותר לאדם .

האם ההדברה מזיקה לבני אדם ?

הרעלים של היום מאושר משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה , עבורו בדיקה קפדנית בנוגע לרעילות האדם .

הרעלים כיום מבוססים על פירתרואידים , חומר סינתתי אשר מופק מצמח החרצית בעלי רעילות נמוכה מאוד לאדם ואינו פוגע כלל , בהבדל לחומרים הישנים שהיו מסוג זרחנים אורגנים אשר הייתה להם שארתיות מאוד גבוה והיו מחלחלים למיי תהום והיו גורמים לסרטן ומחלות נוספות ואף למוות.
כיום אין סיבה להילחץ מהרעלים , כולם מאושרים וכולם ירוקים ללא ריח וללא סימנים ובעלי LD50 מאוד נמוך שאפקטיבי ביותר לחרקים .

הדברה ירוקה אורגנית ?

הדברה אורגנית היא הדברה עם חומרים מהצומח כגון קליפות תפוזים או לימונים , תכשירים אלו יעילים לבעיות ספציפיות , אם יש לכם בעיה רצינים של חרקים תכשירים אלו רק יפתחו לחרקים תנגודת וחוזקה נגד חומרי ההדברה הירוקים הייתה בעבר חברת הדברה אחת שהייתה עובדת עם התכשירים הללו ולצר לנו לבשר לכם שהם נמצאו לא יעילים ואפילו החברה פשטה רגל . 

חסרונות הדברה ירוקה

החסרונות בהדברה ירוקה שלא באמצעות ריסוס היא שהטיפולים מאוד ממוקדים באזור ספציפי נגד חרק ספציפי ואילו הדברות ירוקות בריסוס הם יותר כלליות וטובות נגד קבוצת חרקים כגון הדברה ירוקה נגד תיקנים ונמלים .
מעבר לכך החומרים יחסית ידידותיים בעלי רעילות נמוכה לאדם ופחות שארתיים אך החומרים שלנו בעלי אפקטיביות מאוד גבוהה עם LD50 מאוד נמוך , חומרים אלה יחסית יקרים למדבירים ולא כולם עובדים איתם . למידע נוסף על הדברת ג'וקים ותיקנים »

הדברה ירוקה במסעדה

איך לדעת אם המדביר שלי עשה לי הדברה ירוקה ?

כדי לדעת אם המדביר שהזמנת ביצע הדברה ירוקה תחילה עליכם לבקש ממנו להראות רשיון הדברה בתוקף , שנית עליכם לבקש לראות את סוג החומר , את האישור והתקן מהמשרד להגנת הסביבה , לכמה זמן עליכם לצאת מהדירה , האם הריסוס הוא בעל ריח חזק ? האם המדביר ירוק הוא בעל ידע ונסיון ? 

הדברה ירוקה מסוכנת לכלבים ?

אז אנחנו בכל שיחה עם לקוח שיש לו בעל חיים אם זה כלב או חתול או אפילו תוכי אנחנו תמיד נכנסים לדילמה של איפה לשים את בעל החיים עד לאחרי הריסוס , ואז נשאלת השאלה אם זה הדברה ירוקה למה זה מסוכן לבעלי חיים ? ההדברה הירוקה היא בעלת הרעילות הנמוכה ביותר לאדם אך לא כל ההדברות נוסו על בעלי חיים ולפעמים הכלב או החתול רגישים מאוד ואנחנו לא יודעים על הרגישות או אלרגיה של החיות שלנו עד שקורה משהו , המשרד להגנת הסביבה לא נתן תקנות מדוייקות לבעלי חיים ואיך לנהוג איתם בזמן ריסוס ולכן אנחנו מחמירים ביותר עם ההנחיות שלנו כדי לא לסכן ולשמור על בטיחות .

הדברה ירוקה לבית לכמה זמן להוציא את הכלב

סוגי ההדברות מאוד שונות ומותאמות בהתאם לסוג החרק , אם וכאשר הזמנתם מדביר עליו להגיד לכם במדוייק מתיח להחזיר את הכלב או החתול , כאשר מבצעים הדברה ירוקה בבית באמצעות ג'ל או גרגירים או מלכודות אין צורך להוציא את הכלב ואין סכנה כלל , אם מבצעים ריסוס לבית עליכם להוציא אותו עד לשטיפה יסודית ולא פחות מ24 שעות 

התנהלות אחרי הדברה ירוקה

לאחר ההדברה ירוקה לבית ישנם המון פרטים מאוד חשובים שמומלץ לבצע כדי לשמור על בטיחות ומצד שני לשמור על טיב ההדברה .
לאחר ההדברה יש להקשיב להנחיות המדביר בנוגע שטיפת המרצפות , ישנן מרצפות שכושר הספיגה שלהם הוא 8 שעות וישנם משטחים בלי כושר ספיגה ארוך יותר .
מומלץ לבצע שטיפה יסודית של הדירה ( במקרים כאשר אין בעלי חיים או תינוקות בדירה ) לאחר 48 שעות מביצוע ההדברה .
כאשר ישנם בעלי חיים בדירה מומלץ לבצע את השטיפה לפני כניסת בעלי החיים – ישנם המון בעלי חיים כגון כלבים וחתולים שלפעמים רגישים מאוד לפרמתרטרין או פירתרואידים אחרים ואף אחד לא מודע לכך אם הבעל חיים שלו רגיש . יש מקרים שהחומר לא מספיק להתייבש היטב והכלב או החתול יכולים להיכנס לדירה ולהגיע לחומר והסוף יכול להיות לא נעים ..
לכן כדי לשמור על בטיחות מירבית אנו ממליצים להרחיק את בעלי החיים כמה שיותר זמן מהדירה והכי חשוב לבצע שטיפה יסודית לפני כניסתם .

הדברה בלי לצאת מהבית

ישנם חרקים מאוד ספציפיים שאפשר לבצע נגדם הדברה בלי לצאת מהבית בכלל , לדוגמא הדברת נמלים יכולה להתבצע באמצעות טיפול בג'ל ייעודי מסוג אלפא ג'ל המכין פיפרוניל 0.01% ו99.9% חומרי משיכה שלמעשה הנמלים לוקחות את הפתיונות ג'ל לתוך הקירות או החול מתחת למרצפות ומרעילות את כל הקן ומלכה , לג'ל אין ריח או צבע ואיננו מזיק לבני אדם או בעלי חיים . 

הדברה לנמלת האש ללא יציאה מהבית יכולה להתבצע בחומר מסוג גירית המכיל פיפרוניל 0.01% (FIPRONIL) וכל השאר חומרי משיכה ופתיונות על בסיס סוכר טחון , למעשה החומר מגיע בפורמולציה הדומה מאוד לחומר שמפזרים מסביב לכל החצר ומסביב לכל הבית וכך למעשה הנמלים לוקחות על גבם את הגרגירים לקן ומרעילות את הקן ואין צורך לצאת מהבית או להוציא את בעלי החיים מהשטח 

הדברה נגד תיקנים ( ג'וקים) בלי לצאת מהבית יכולה גם היא להתבצע באמצעות פורמולציית ג'ל פתיון מורעל מסוג מקספורס ג'ל לתיקנים המגיע אלינו מחברת BAYER גרמניה וידוע כבר למעלה מעשור על החוזר שלו נגד תיקנים בחומר פעיל במינון 0.05% FIPRONIL שהוא רעלן קיבתי חזק שאיננו רעיל לבני אדם ובעלי חיים אחרים . 

נגד אילו חרקים עושים הדברה ירוקה ?

כאשר מבצעים הדברה ירוקה בפורמולציית ג'ל , הג'לים היום יעילים כנגד תיקנים ונמלים וטרמיטים
כאשר מבצעים הדברה ירוקה באמצעות פתיונות מגורענים (גרנולר) הטיפול יהיה יעיל כנגד נמלים בלבד
אם מבצעים הדברה ירוקה בריסוס עם חומרים בעלי רעילות נמוכה אפשר לבצע נגד כל סוגי החרקים

כדי להיות בטוחים אתם חייבים להתייעץ עם חברת הדברה מקצועית ואמינה שלא תנסה לדחוף לכם שקרים ושירותים שאתם לא באמת צריכים , לפני שאתם מזמינים מדביר מקצועי וודאו איתו שהוא מבצע ניטור בדירה למצוא את בעיות החרקים אצלכם בדירה . 

סימנים לנגיעות תיקנים בארון מטבח
סימנים לנגיעות תיקנים בארון מטבח

מדריך להכנת הדברה ביתית מעולה ואפקטיבית

חומצה בורית ( BORIC ACID ) –  אבקה מעולה נגד תיקנים שאפשר לקנות במון חנויות לחומרי בניין , פזרו בזהירות עם כפפות את החומצה מסביב לבית כדי למנוע מהתיקנים להגיע אליכם , לחילופין אפשר להכין פתיון מורעל על ידי סוכר דבש וקמח – ערבבו יחד 5 כפות דבש , כוס סוכר וחצי קילו קמח וכוס חומצה בורית ו2 כוסות מים בצק אחיד ושימו בזהירות מסביב לכל הבית במקום שאין גישה לבני אדם נוספים או בעלי חיים אחרים פתיון מורעל לתיקנים ונמלים . 

אדמה דיאטומית – החומר היעיל ביותר לג'וקים ונמלים וחומר שלא רעיל לבני אדם או בעלי חיים נוספים , פזרו מסביב לכל הבית אדמה דיאטומית וראו איך הוא הורג תיקנים שמגיעים איתו במגע ( טיפ נוסף פזרו בעיקר על גבי החלונות ומתחת לכיורים ) 
 
אבקת כביסה – אפשר לשים אבקת כביסה בסיר קטן ולהרתיח אותו ולטייל איתו ברחבי הבית , אתם תהיו מופתעים מכמות הריח החזק שנשאר בבית לאורך כמה ימים ודוחה תיקנים מלהגיע . 
 
*כל הפעולות על אחריותכם בלבד 

בהדברה ירוקה אין צורך לצאת מהדירה או במקסימום יציאה מהדירה לשעה בלבד 

האחריות להדברה ירוקה משתנת בהתאם לסוג החרק וסוג המקום וגודלו . המינימום היא 3 חודשים מקסימום זה שנה .  אם חזרו החרקים אנחנו חוזרים ללא עלות ! 

חומרים תוצרת ישראל בעלי תקן מהמשרד להגנת הסביבה בעלי רעילות נמוכה לאדם 

המחיר משתנה בהתאם לגודל המקום וסוג החרק , המחירים נעים בין 199 ש"ח  ל 450 ש"ח 

הדברה ירוקה הינה עם חומרים בעלי רעילות נמוכה לאדם וללא ריח או צבע ואילו הדברה ירוקה בעלי חומרים מאוד רעילים עם יציאה מהאזור לכמה שעות ועם ריח חזק 

הדברה ירוקה

פוסטים אחרונים :

ריסוס לבית

הדברה לפני או אחרי ניקיון

המון לקוחות שלנו בשיחה הראשונה איתנו שואלים את השאלה הזאת ולא יודעים מה לעשות האם להזמין את המנקה לפני ההדברה או לבצע את את ההדברה

קרא עוד »
סימנים לנגיעות תיקנים בארון מטבח

הדברת נמלים במטבח

מדי פעם אתם משאירים פרוסה על השיש וחוזרים לאחר כמה רגעים ורואים את כל הנמלים חוגגים לכם על הסנדוויץ? המון נמלים שמטיילים לכם בין הכלים

קרא עוד »
הדברת טרמיטים

טרמיטים במשקוף

לפתע קמתם ביום בהיר וגיליתם המון טרמיטים מפוזרים בכל רחבי הבית , מעופפים מסביב למנורות או המון כנפיים מפוזרות על הרצפה מסביב לדלת ? הכירות

קרא עוד »
הדברת טרמיטים בקירות

טרמיטים בקירות

חרקים קטנים הופיעו אצלך בבית מהקיר ואתה לא יודע מה לעשות? האם זה טרמיטים או נמלים? איך עושים טיפול לטרמיטים בקירות ועם אילו חומרים מבצעים

קרא עוד »
שחרן יהודה

הדברת עקרבים

הדברת עקרבים הדברת עקרבים : עקרבים הם חרקים מאוד מסוכנים בארצינו החמה , בכל שנה נרשמים מספר של מקרי מוות עקב עקיצת עקרבים אז טיילתם

קרא עוד »
הדברה לסוכה נגד מזיקים

הדברה לסוכה

הדברה לסוכה מדביר לסוכה | הדברה ירוקה לסוכות חג שמח לכולם , מקווים שהיה לכם צום קל וגמר חתימה טובה לכולם , החלטתם לקיים את

קרא עוד »
הדברת פשפש המיטה

הדברת פשפשים

הדברת פשפשים הדברה לפשפשים : אז בטח אתם שואלים את עצמכם מי הם הפשפשים? איך מבצעים הדברת פשפשים? האם הפשפשים מסוכנים או איך אפשר להיפטר

קרא עוד »
חברת הדברה

PEST CONTROL SERVICE

PEST CONTROL SERVICE You came to Israel renting a  hotel or apartment and you discovered an attack on bugs? Did you show up at night

קרא עוד »
הדברה בבית עם תינוק

הדברה בבית עם תינוק

הדברה בבית עם תינוק נולד לכם תינוק? ברכות ואיחולים מצוות אילנית הדברות פתאום לאחר מס' שבועות זיהיתם גל של תיקנים או נמלים ברחבי הבית ואתם

קרא עוד »
ג'וקים במזגן

ג'וקים במזגן

ג'וקים במזגן תוכן עניינים ג'וקים במזגן הג'וקים מגיעים אליכם לבית ואין לכם מושג מאיפה ? ג'וקים במזגן זוהי בעיה מאוד נפוצה שהמון לקוחות מתלוננים עליה

קרא עוד »
חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat