להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :

הדברה במרכז

שירותי הדברה במרכז 

הדברה במרכז עם אחריות מלאה!

הדברה במרכז על ידי מדביר מקצועי במחיר באמת הוגן וזול , והכי חשוב אצלנו תקבלו אחריות מלאה על כל העבודה  !

מחפשים חברת הדברה במרכז שתפתור לכם את בעיית החרקים והמכרסמים בבית במחיר הטוב ביותר?  אצלנו תוכלו להיות בראש שקט שלא יהיה לכם איזה שהו מזיק שיצוץ באמצע הלילה להטריד 

 

במאמר זה תוכלו לראות איך מתבצע הדברת עכברים במרכז ואיך מתבצע הדברת פשפש מיטה במרכז , אנו נותנים שירות לכל סוגי החרקים למיניהם כגון הדברת פרעושים במרכז והדברת גו'קים במרכז . החרקים הנפוצים ביותר במרכז הם תיקנים ונמלים ולכן אנו נבצע הדברה ירוקה במרכז באופן מקצועי והכי חשוב בטיחותי !

✅ הזמינו מדביר במרכז החל מ-150 ש"ח 
✅ מדביר מוסמך עם היתר הדברה 
בפיקוד המשרד להגנת הסביבה 
✅ הדברת כל סוגי המזיקים והמכרסמים
✅ ריסוס בית במרכז ללא ריח וסימנים
כניסה לאחר שעה אחת בלבד
✅זמינות הדברה מהיום להיום
✅ אחריות בכתב ואישור ביצוע על כל הדברה! 

הדברה בחצר במרכז הארץ
הדברה במרכז

מדביר במרכז זול וטוב

אז אם הגעתם עד לכאן כנראה שחיפשתם מדביר במרכז בזול ..

אנחנו בגישה מאוד הוגנת עם לקוחותינו תוך שמירה על מוניטין ומקצועיות באילנית הדברות .

אנו נותנים שירות בהדברה ירוקה במרכז כבר 30 שנה ויכולים להרשות לעצמנו להיות באמת זולים וטובים והכי חשוב לתת שירות באהבה ממש כמו שהיינו רוצים לקבל מבעל מקצוע .

אך חשוב מאוד להבין שאנו מוכרים שירות ולא מוצר , אנחנו לא נהיה תמיד הכי זולים אבל נהיה תמיד הכי מקצועיים , אנחנו מבטיחים לכם שירות הדברה מקצועי ואיכותי עד פתרון הבעיה ! 

הדברה במרכז היא פעולה מאוד נפוצה בשל גודל האוכלוסיה המקובצת באיזור זה , בשל כך נבצע הדברה לחרקים במרכז תוך שמירה אמיתית על בטיחות ובריאות לקוחותינו וחיות הבית .

כאשר אנו מבצעים הדברה במרכז אנו שמים דגש גם על חיות הבר העירוניות כמו חתולים שמסתובבים ברחובות ואין שום מצב שנסכן אפילו אותם .

בחברת ההדברה אילנית הדברות אנו נעשה ככל שאפשר לשמור על בטיחות , על מחיר הוגן , וחיוך תמיד !

הדברה בבורות ביוב
מדביר בתל אביב

הדברה ירוקה במרכז

הדברה ירוקה הינה הדברה באמצעות חומרים שלא רעילים לאדם כלל או בעלי רעילות נמוכה מאוד . 

אנו פועלים בעזרת חומרים תוצרת ישראל כחול לבן עם תקן מהמשרד להגנת הסביבה בעלי LD50 מאוד נמוך עם רעילות מאוד גבוהה לחרקים אך לצד זה החומרים בעלי הרעילות הנמוכה ביותר לאדם ללא ריח וללא סימנים . 

החומרים הינם פירתרואידים , חומרים סינטטים המופקים כדומה לפרמתרין שמופק מצמח החרצית , הפירתרואידים ידועים כחומרים בעלי רעילות נמוכה ליונקים ולא מסכנים חיי אדם . 

כאשר מבצעים הדברה ירוקה במרכז יש צורך לצאת מהדירה לשעה בלבד או לחילופין ללא יציאה כלל כאשר עובדים עם חומרים בפורמולציית ג'ל . 

למידע נוסף על הדברה ירוקה לחץ כאן ! 

הדברת מכרסמים במרכז - מגוון שיטות מקצועיות שונות

ישנם מגוון שיטות שונות לכידה של עכברים וחולדות במרכז , כאשר ראיתם בזמן קצר את המכרסם אנו יכולים ללכוד אותו עם לוכד מקצועי שממש תופס אותם עם היד , לחילופין יש לנו מגוון רחב של מלכודות שונות שמתאימות לתוואי שטח שונה כל אחת , כאשר המקום מלוכלך או שומני כמו שעושים הדברה למסעדה במרכז אנו נעדיף מלכודות קפיץ , כאשר החולדה צעירה וקלה אנו נעדיף מלכודות דבק , וכאשר הלקוח לא מתנגד אנו תמיד בגישה ההומנית ללכוד עכברים במרכז עם מלכודות כלוב ולשחרר אותם חזרה לטבע . תפקידינו הוא ללכוד עכברים במרכז ולא להרוג , כאשר מזמינים הדברת מכרסמים במרכז יש אפשרות גם לפיזור רעלים מסביב לבניין או לדירה ולאחר 72 שעות אנו יכולים להיות בטוחים שגם אם יש 100 עכברים או חולדות כולם ימותו בעזרת הרעלים ממתקדמים שלנו עם מנגנון ההשהייה .

מחיר הדברת מכרסמים במרכז משתנה בהתאם לגודל ושיטת העבודה ושעת העבודה , 

מאוד שונה אם תזמינו מדביר ביום שבת לעומת יום חול , אך כמובן אנו יכולים תמיד לעזור לכם להתמודד עם הבעיות עד שנגיע אליכם אם זה ב2 בלילה או ביום שבת . 

למידע נוסף על הדברת מכרסמים לחץ כאן 

הדברת ג'וקים במרכז - בטוח , זול ומקצועי והכי חשוב להיפתר באמת מהתיקנים

כאשר מבצעים הדברת ג'וקים במרכז זה מאוד תלוי בסוג המקום וסוג הג'וקים , הדברת ג'וקים במרכז היא שם מחליף להדברת תיקנים , הדברת תיקנים במרכז משתנה בהתאם לסוג התיקן . לתיקן אמריקאי הגדול עדיף לבצע הדברה ירוקה במרכז בריסוס ואילו בהדברת תיקן גרמני מבצעים בעזרת הדברה ירוקה במרכז באמצעות פורמולציית ג'ל

איך יודעים איזה תיקן יש לנו ? איך מזהים תיקן גרמני במרכז ?

התיקן הגרמני הינו חום בהיר, קטן בהרבה מהתיקן האמריקאי , ימצא כמעט תמיד רק באזורי המטבח מאוד אוהב מקומות לחים וחמימים  . כאשר מבצעים הדברת ג'וקים במרכז נגד תיקן גרמני אנו נשים ג'ל פתיון בכל האזור הנגוע תוך דגש על מוצרי חשמל .

השוני בין ריסוס לפתיון ג'ל הוא שריסוס בדרך כלל הוא רעלן מגע שפוגל על מערכת העצבים של התיקנים כלומר התיקן נוגע בחומר ומערכת העצבים שלו מתחילה להיפגע עד שהוא גוסס ומת , לעומר בפתיון ג'ל שהוא רעלן קיבתי שהתיקן צריך לקחת לקן להאכיל את המשפחה ולהרעיל את כל האוכלוסייה . 

אנו ממליצים לבצע ריסוס נגד ג'וקים אחת לשנה כדי לשמור על הבית לאורך כל השנה אך במקרים של תיקן גרמני ההדברה תתבצע אך ורק באמצעות ג'ל 

למידע נוסף על הדברת ג'וקים לחץ כאן 

הדברה לבית
הדברה ירוקה במרכז

הדברת טרמיטים במרכז – איך נפתרים מהם לתמיד

כאשר מדובר בטרמיטים נעשה רגע סוויץ ונעבור לקצת יותר רצינות , הטרמיטים הם חרקים מאוד בעייתיתים , אמנם לא מעבירים מחלות לבני אדם כלל אך הם גורמים נזק אדיר לרכוש שלנו .

כדי לבצע הדברת טרמיטים במרכז אנו נצטרך להבחין קודם בסוג הטרמיט , יש טרמיט עץ , טרמיט קציר וטרמיט קרקע ועוד . אנו בדרך כלל נבצע קידוחים מאוד קטנים במרצפות ונחדיר חומר ייעודי נגד טרמיטים ישירות לאדמה עד לחיסול המושבה .

הטרמיטים לרוב ימצאו מתחת למרצפות , וכדי להדביר את כל האוכלוסייה שיכולה להיות גם 5 מטרים מתחת לרצפה אנו נקדח ונזריק חומר רב עד שכל החול מתחת למרצפות יספוג את החומר ונבצע מעטפת מסביב לכל הבית של הדברה . 

לאחר מכן נסתום את החורים וניתן למלכה למות יחד עם כל הפועלות .

שיטה להדברת טרמיטים במרכז היא גם באמצעות פורמולציית ג'ל כאשר הג'ל הינו פתיון מורעל שהפועלות מובילות אותו ישירות למלכה וכך מתחסל הקן , פעולה זו אפשרית רק לנגיעות יותר קלה ולמקים ספציפיים ולא יכול להיות תחליף לביצוע הדברה בקידוחים . 

למידע נוסף על הדברת טרמיטים לחץ פה 

הדברת טרמיטים במרכז
הדברות בתל אביב

הדברת נמלים במרכז - מה הכי יעיל כאשר כל הבית מתמלא בנמלים

נמלים הם החרקים שהצליחו להגיע כמעט לכל יבשת אפשרית , הם הכובש הגדול ביותר בעולם , כמעט בכל מקום אפשר למצוא אותם בשל קצב ההתרבות שלהם ובשל כך אנו צריכים לדעת היטב איך מדבירים נמלים במרכז .

ישנם 2 שיטות עבודה להדברת נמלים ממש כמו הדברת גוקים . ריסוס נמלים – הדברה בחומר ייעודי ללא ריח וסימנים לאחר ריסוס נמלים במרכז תצטרכו לצאת לשעה בלבד וכאשר תחזרו הבית יהיה נקי מנמלים החומר יחזיק בדרך כלל בין 3 חודשים ועד שנתיים תלוי ברמת ניקיון של הדירה , רמת התחזוקה של הבניין או החצר , טמפרטורה ואזור גיאוגרפי  . השיטה השניה היא פיתיון מורעל כמו ג'ל או גרגירים . הג'ל יעיל למקומות סגורים עם טמפרטורה קבועה כמו דירות ,הנמלים לוקחות את הג'ל שמורכב מחומרי משיכה ורעלנים לתוך הקירות או האדמה ומרעילות את הכל הקן  הפתיונות המגורענים כמו גרנולר מתאימים יותר לגינות וחצרות והם סוכר טחון ומורעל שהנמלים סוחבות על גבם ישירות למושבה , מרעילות את המלכה וכל הקן מת.

הדברת פשפש מיטה במרכז - כל השיטות הטובות

פשפש המיטה הינו חרק קטן שיוצא בלילה וחוגג לנו על הגוף , עקיצות כואבות שמתגלות בבוקר מחרק שלא רואים אותו במהלך היום , פשפש המיטה במרכז מאוד נפוץ בגלל גודל האוכלוסייה וקצת החלפת הדירות והרהיטים . אך בשנים האחרונות פשפש המיטה התפשט לכל העולם והגיע לכל קצוות הארץ . 

פשפש המיטה יכול לשרוד עד ששנה ללא מציצת דם והמשמעות של זה היא שאתם יכולים לסוע לשון במלון 5 כוכבים בלאס ווגס ולהעקץ מפשפש המיטה לחזור ארצה ולאחר שנה כאשר תורידו את המזוודה מהמחסן הפשפש מיטה יצא ויתפשט בדירה 

כאשר מזמינים אותנו להדברת פשפש מיטה במרכז אנו מבצעים קיטור ב140 מעלות ששורף את הבוגרים והביצים ולאחר מכן עושים הדברה בכל הדירה נגד השרידים האחרונים , בנוסף על הלקוח חובה לבצע כביסה לכל הבגדים מעל 60 מעלות ועוד מגוון פעולות שהלקוחה יונחה על ידי המדביר . 

עם נסיון של 30 שנה אין מה להתווכח , שיטות העבודה שלנו עברו מאבא לבן ושוב פעם מאבא לבן , שלושה דורות של נסיון ומתן שירות הוגן באהבה !!

מחיר הדברת פשפש מיטה במרכז נע בין 500 ל 1200 ש"ח לחדר .

למידע נוסף על הדברת פשפש מיטה לחץ כאן 

הדברת פשפש מיטה על ידי מדביר מקצועי
הדברת פשפש מיטה במרכז

מתי הזמן הכי אופטימלי לביצוע הדברה במרכז ?

מרבית החרקים יחסית רדומים שחודשי הקיץ , המון חושבים שהם פשוט מתים ונעלמים אך ממש לא , הם פשוט בתרדמת באיזורים שאנחנו לא נמצא אותם בקלות .
החודשים הטובים ביותר לביצוע הדברת ג'וקים במרכז הינם בחודשים אפריל עד דצמבר .
חודשים אלו הם מתחילת האביב ועד לאחר הסתיו ללא גשמים וללא טמפרטורות נמוכות . בחודשים אלו מרבית החרקים מתפתחים וגם בונים קנים . לדוגמא אם תפתחו בור ביוב בחודשי החורף כמו ינואר פבואר סיכוי מאוד גבוה שלא תמצאו תיקנים בביובים , אם תפתחו ממש את אותו הבור ביוב לאחר כמה חודשים יותר לאזור מאי יולי תוכלו להיות מופתעים איך אוכלוסייה כל כך גדולה גדלה בזמן כל כך קצר .
לעומת זאת הדברת מכרסמים במרכז היא פעולה מאוד שכיחה והכרחית לכל ימות השנה ואפילו יותר בחורף כי הגשמים ממלאים להם את המחילות והחולדות והעכברים מחפשים מקומות מסתור כמו דירות , ביניינים ועסקים

אז לסיכום נמליץ לכם לבצע הדברה רק כאשר יש צורך ויש בעיית חרקים או לחילופין בעונה האביב ועד הסתיו 

למה יש יותר חרקים במרכז מאשר בשאר אזורי הארץ ?

 למעשה לכל אזור בארץ יש את החרקים המאפיינים אותו אך הסטיגמות במרכז זה טמפרטורה נוחה יותר מצפון הארץ או מהדרום , יש תחלופת אנשים רבה יותר , צפיפות רבה יותר , יותר בניינים ויותר אנשים .

התיקנים יתפתחו במהירות רבה יותר באזורי מרכז הארץ כי הביוב פעיל יותר , הטמפרטורה נוחה יותר לרוב חודשי השנה , הנמלים לעומתם יתפתחו בצורה אחידה בכל קצוות הארץ לא משנה איזה אזור . 

למעשה אי אפשר לבחון עובדה זאת בצורה רצינית כי משנה לשנה הטבע משתנה והחרקים לא מתפתחים יותר בתל אביב כי ערך הדירות גבוה יותר מחיפה והתיקנים והנמלים למעשה יתפתחו בכל אזורי הארץ ללא הבדל גיאוגרפי אך ישארו יותר במרכז בגלל שינוי  הטמפרטורה בחודשי החורף

מחפש חברת הדברה במרכז ? מדביר במרכז בזול ? 

חברת הדברה טובה ואיכותית שנותנת מענה לכל סוגי החרקים 24 שעות ביממה ? 

הדברת פשפש מיטה במרכז עושים רק בחברה מוכרת וטובה ! 

לחצו עלי להצעת מחיר בWhatsApp

פוסטים אחרונים בנושא :

סימנים לנגיעות תיקנים בארון מטבח

הדברת נמלים במטבח

מדי פעם אתם משאירים פרוסה על השיש וחוזרים לאחר כמה רגעים ורואים את כל הנמלים חוגגים לכם על הסנדוויץ? המון נמלים שמטיילים לכם בין הכלים

קרא עוד »
הדברת טרמיטים

טרמיטים במשקוף

לפתע קמתם ביום בהיר וגיליתם המון טרמיטים מפוזרים בכל רחבי הבית , מעופפים מסביב למנורות או המון כנפיים מפוזרות על הרצפה מסביב לדלת ? הכירות

קרא עוד »
הדברת טרמיטים בקירות

טרמיטים בקירות

חרקים קטנים הופיעו אצלך בבית מהקיר ואתה לא יודע מה לעשות? האם זה טרמיטים או נמלים? איך עושים טיפול לטרמיטים בקירות ועם אילו חומרים מבצעים

קרא עוד »
שחרן יהודה

הדברת עקרבים

הדברת עקרבים הדברת עקרבים : עקרבים הם חרקים מאוד מסוכנים בארצינו החמה , בכל שנה נרשמים מספר של מקרי מוות עקב עקיצת עקרבים אז טיילתם

קרא עוד »
הדברה לסוכה נגד מזיקים

הדברה לסוכה

הדברה לסוכה מדביר לסוכה | הדברה ירוקה לסוכות חג שמח לכולם , מקווים שהיה לכם צום קל וגמר חתימה טובה לכולם , החלטתם לקיים את

קרא עוד »
הדברת פשפש המיטה

הדברת פשפשים

הדברת פשפשים הדברה לפשפשים : אז בטח אתם שואלים את עצמכם מי הם הפשפשים? איך מבצעים הדברת פשפשים? האם הפשפשים מסוכנים או איך אפשר להיפטר

קרא עוד »
הדברה בבית עם תינוק

הדברה בבית עם תינוק

הדברה בבית עם תינוק נולד לכם תינוק? ברכות ואיחולים מצוות אילנית הדברות פתאום לאחר מס' שבועות זיהיתם גל של תיקנים או נמלים ברחבי הבית ואתם

קרא עוד »
ג'וקים במזגן

ג'וקים במזגן

ג'וקים במזגן תוכן עניינים ג'וקים במזגן הג'וקים מגיעים אליכם לבית ואין לכם מושג מאיפה ? ג'וקים במזגן זוהי בעיה מאוד נפוצה שהמון לקוחות מתלוננים עליה

קרא עוד »

השאר פרטים ומיד מדביר יצור איתך קשר !

חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat