להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :

053-4292959

הדברה במרכז

שירותי הדברה במרכז 

תוכן עניינים

הדברה במרכז עם אחריות מלאה!

הדברה במרכז על ידי מדביר מקצועי במחיר באמת הוגן וזול , והכי חשוב אצלנו תקבלו אחריות מלאה על כל העבודה  !

מחפשים חברת הדברה במרכז שתפתור לכם את בעיית החרקים והמכרסמים בבית במחיר הטוב ביותר?  אצלנו תוכלו להיות בראש שקט שלא יהיה לכם איזה שהו מזיק שיצוץ באמצע הלילה להטריד 

 

במאמר זה תוכלו לראות איך מתבצע הדברת עכברים במרכז ואיך מתבצע הדברת פשפש מיטה במרכז , אנו נותנים שירות לכל סוגי החרקים למיניהם כגון הדברת פרעושים במרכז והדברת גוקים במרכז . החרקים הנפוצים ביותר במרכז הם תיקנים ונמלים ולכן אנו נבצע הדברה ירוקה במרכז באופן מקצועי והכי חשוב בטיחותי !

✅ הזמינו מדביר במרכז החל מ-150 ש"ח 
✅ מדביר מוסמך עם היתר הדברה 
בפיקוד המשרד להגנת הסביבה 
✅ הדברת כל סוגי המזיקים והמכרסמים
✅ ריסוס בית במרכז ללא ריח וסימנים
כניסה לאחר שעה אחת בלבד
✅זמינות הדברה מהיום להיום
✅ אחריות בכתב ואישור ביצוע על כל הדברה! 
0534292959
הדברה במרכז

מדביר במרכז זול וטוב

אז אם הגעתם עד לכאן כנראה שחיפשתם מדביר במרכז בזול ..

אנחנו בגישה מאוד הוגנת עם לקוחותינו תוך שמירה על מוניטין ומקצועיות באילנית הדברות .

אנו נותנים שירות בהדברה ירוקה במרכז כבר 30 שנה ויכולים להרשות לעצמנו להיות באמת זולים וטובים והכי חשוב לתת שירות באהבה ממש כמו שהיינו רוצים לקבל מבעל מקצוע .

הדברה במרכז היא פעולה מאוד נפוצה בשל גודל האוכלוסיה המקובצת באיזור זה , בשל כך נבצע הדברה לחרקים במרכז תוך שמירה אמיתית על בטיחות ובריאות לקוחותינו וחיות הבית .

כאשר אנו מבצעים הדברה במרכז אנו שמים דגש גם על חיות הבר העירוניות כמו חתולים שמסתובבים ברחובות ואין שום מצב שנסכן אפילו אותם .

בחברת ההדברה אילנית הדברות אנו נעשה ככל שאפשר לשמור על בטיחות , על מחיר הוגן , וחיוך תמיד !

הדברה בבורות ביוב
מדביר בתל אביב

הדברה ירוקה במרכז

הדברה ירוקה הינה הדברה באמצעות חומרים שלא רעילים לאדם כלל או בעלי רעילות נמוכה מאוד . 

אנו פועלים בעזרת חומרים תוצרת ישראל כחול לבן עם תקן מהשמרד להגנת הסביבה בעלי LD50 מאוד נמוך עם רעילות מאוד גבוהה לחרקים אך לצד זה החומרים בעלי הרעילות הנמוכה ביותר לאדם ללא ריח וללא סימנים . 

כאשר מבצעים הדברה ירוקה במרכז יש צורך לצאת מהדירה לשעה בלבד או לחילופין ללא יציאה כלל כאשר עובדים עם חומרים בפורמולציית ג'ל . 

למידע נוסף על הדברה ירוקה לחץ כאן ! 

הדברת מכרסמים במרכז - מגוון שיטות מקצועיות שונות

ישנם מגוון שיטות שונות לכידה של עכברים וחולדות במרכז , כאשר ראיתם בזמן קצר את המכרסם אנו יכולים ללכוד אותו עם לוכד מקצועי שממש תופס אותם עם היד , לחילופין יש לנו מגוון רחב של מלכודות שונות שמתאימות לתוואי שטח שונה כל אחת , כאשר המקום מלוכלך או שומני כמו שעושים הדברה למסעדה במרכז אנו נעדיף מלכודות קפיץ , כאשר החולדה צעירה וקלה אנו נעדיף מלכודות דבק , וכאשר הלקוח לא מתנגד אנו תמיד בגישה ההומנית ללכוד עכברים במרכז עם מלכודות כלוב ולשחרר אותם חזרה לטבע . תפקידינו הוא ללכוד עכברים במרכז ולא להרוג , כאשר מזמינים הדברת מכרסמים במרכז יש אפשרות גם לפיזור רעלים מסביב לבניין או לדירה ולאחר 72 שעות אנו יכולים להיות בטוחים שגם אם יש 100 עכברים או חולדות כולם ימותו בעזרת הרעלים ממתקדמים שלנו עם מנגנון ההשהייה .

מחיר הדברת מכרסמים במרכז משתנה בהתאם לגודל ושיטת העבודה .

למידע נוסף על הדברת מכרסמים לחץ כאן 

הדברת ג'וקים במרכז - בטוח , זול ומקצועי והכי חשוב להיפתר באמת מהתיקנים

כאשר מבצעים הדברת ג'וקים במרכז זה מאוד תלוי בסוג המקום וסוג הג'וקים , הדברת ג'וקים במרכז היא שם מחליף להדברת תיקנים , הדברת תיקנים במרכז משתנה בהתאם לסוג התיקן . לתיקן אמריקאי הגדול עדיף לבצע הדברה ירוקה במרכז בריסוס ואילו בהדברת תיקן גרמני מבצעים בעזרת הדברה ירוקה במרכז באמצעות פורמולציית ג'ל

איך יודעים איזה תיקן יש לנו ? איך מזהים תיקן גרמני במרכז ?

התיקן הגרמני הינו חום בחים , קטן בהרבה מהתיצקן האמריקאי , ימצא כמעט תמיד רק באיזורי המטבח מאוד אוהב מקומות לחים וחמיממים  . כאשר מבצעים הדברת ג'וקים במרכז נגד תיקן גרמני אנו נשים ג'ל פתיון בכל האזור הנגוע תןוך דגש על מוצרי חשמל .

למידע נוסף על הדברת ג'וקים לחץ כאן 

הדברה ירוקה במרכז

הדברת טרמיטים במרכז – איך נפתרים מהם לתמיד

כאשר מדובר בטרמיטים נעשה רגע סוויץ ונעבור לקצת יותר רצינות , הטרמיטים הם חרקים מאוד בעייתיתים , אמנם לא מעבירים מחלות לבני אדם כלל אך הם גורמים נזק אדיר לרכוש שלנו .

כדי לבצע הדברת טרמיטים במרכז אנו נצטרך להבחין קודם בסוג הטרמיט , יש טרמיט עץ , טרמיט קציר וטרמיט קרקע . אנו נבצע קידוחים מאוד קטנים במרצפות ונחדיר חומר ייעודי נגד טרמיטים ישירות לאדמה עד לחיסול המושבה .

לאחר מכן נסתום את החורים וניתן למלכה למות יחד עם כל הפועלות .

שיטה להדברת טרמיטים במרכז היא גם באמצעות פורמולציית ג'ל כאשר הג'ל הינו פתיון מורעל שהפועלות מובילות אותו ישירות למלכה וכך מתחסל הקן , פעולה זו אפשרית רק לנגיעות קלה יחסית 

למידע נוסף על הדברת טרמיטים לחץ פה 

הדברות בתל אביב

הדברת נמלים במרכז - מה הכי יעיל כאשר כל הבית מתמלא בנמלים

נמלים הם החרקים שהצליחו להגיע כמעט לכל יבשת אפשרית , הם הכובש הגדול ביותר בעולם , כמעט בכל מקום אפשר למצוא אותם בשל קצב ההתרבות שלהם ובשל כך אנו צריכים לדעת היטב איך מדבירים נמלים במרכז .

ישנם 2 שיטות עבודה להדברת נמלים ממש כמו הדברת גוקים . ריסוס נמלים – הדברה בחומר ייעודי ללא ריח וסימנים לאחר ריסוס נמלים במרכז תצטרכו לצאת לשעה בלבד וכאשר תחזרו הבית יהיה נקי מנמלים . השיטה השניה היא פיתיון מורעל כמו ג'ל או גרגירים . הג'ל יעיל למקומות סגורים עם טמפרטורה קבועה כמו דירות , הפתיונות המגורענים כמו גרנולר מתאימים יותר לגינות וחצרות .

הנמלים לוקחים את הפתיונות למושבה , מרעילות את המלכה וכל הקן מת.

הדברה אורגנית במרכז או כימית מה לבחור ?

כאשר מדובר בהדברות אורגניות אנו תמיד אומרים שפעולה זאת לא אפשרית, בגלל קצב התרבות החרקים והתפתחות האבולוצייה , החרקים פתחו עמידות גבוהה לתכשירי הדברה , אין היום הדברה אורגנית שבאמת עובדת אבל הדברה ירוקה בעלת רעילות נמוכה לאדם יש , ולבצעה הדברה ירוקה במרכז עושים רק באילנית הדברות חברת הדברה מקצועית שעובדת בכל הארץ .

למידע נוסף על הדברה אורגנית לחץ כאן 

הדברת פשפש מיטה במרכז - כל השיטות הטובות

פשפש המיטה הינו חרק קטן שיוצא בלילה וחוגג לנו על הגוף , עקיצות כואבות שמתגלות בבוקר מחרק שלא רואים אותו במהלך היום , פשפש המיטה במרכז מאוד נפוץ בגלל גודל האוכלוסייה וקצת החלפת הדירות והרהיטים . כאשר מזמינים אותנו להדברת פשפש מיטה במרכז אנו מבצעים קיטור ב140 מעלות כשורף את הבוגרים והביצים ולאחר מכן עושים הדברה בכל הדירה נגד השרידים האחרונים , בנוסף על הלקוח חובה לבצע כביסה לכל הבגדים מעל 60 מעלות.

עם נסיון של 30 שנה אין מה להתווכח , שיטות העבודה שלנו עברו מאבא לבן ושוב פעם מאבא לבן , שלושה דורות של נסיון ומתן שירות הוגן באהבה !!

מחיר הדברת פשפש מיטה במרכז נע בין 500 ל 1200 ש"ח לחדר .

למידע נוסף על הדברת פשפש מיטה לחץ כאן 

הדברת פשפש מיטה במרכז

מתי הזמן הכי אופטימלי לביצוע הדברה במרכז ?

מרבית החרקים יחסית רדומים שחודשי הקיץ , המון חושבים שהם פשוט מתים ונעלמים אך ממש לא , הם פשוט בתרדמת באיזורים שאנחנו לא נמצא אותם בקלות .
החודשים הטובים ביותר לביצוע הדברת ג'וקים במרכז הינם בחודשים אפריל עד דצמבר .
חודשים אלו הם מתחילת האביב ועד לאחר הסתיו ללא גשמים וללא טמפרטורות נמוכות . בחודשים אלו מרבית החרקים מתפתחים וגם בונים קנים . לדוגמא אם תפתחו בור ביוב בחודשי החורף כמו ינואר פבואר סיכוי מאוד גבוה שלא תמצאו תיקנים בביובים , אם תפתחו ממש את אותו הבור ביוב לאחר כמה חודשים יותר לאזור מאי יולי תוכלו להיות מופתעים איך אוכלוסייה כל כך גדולה גדלה בזמן כל כך קצר .
לעומת זאת הדברת מכרסמים במרכז היא פעולה מאוד שכיחה והכרחית לכל ימות השנה ואפילו יותר בחורף כי הגשמים ממלאים להם את המחילות והחולדות והעכברים מחפשים מקומות מסתור כמו דירות , ביניינים ועסקים

אז לסיכום נמליץ לכם לבצע הדברה רק כאשר יש צורך ויש בעיית חרקים או לחילופין בעונה האביב ועד הסתיו 

מחפש חברת הדברה במרכז ? מדביר במרכז בזול ? 

חברת הדברה טובה ואיכותית שנותנת מענה לכל סוגי החרקים 24 שעות ביממה ? 

הדברת פשפש מיטה במרכז עושים רק בחברה מוכרת וטובה ! 

לחצו עלי להצעת מחיר בWhatsApp

פוסטים אחרונים בנושא :

ג'וקים במזגן

ג'וקים במזגן

ג'וקים במזגן תוכן עניינים ג'וקים במזגן הג'וקים מגיעים אליכם לבית ואין לכם מושג מאיפה ? ג'וקים במזגן זוהי בעיה מאוד נפוצה שהמון לקוחות מתלוננים עליה

קרא עוד »
הדברת נמלים מחיר

מדביר מומלץ ומקצועי

מדביר מומלץ כל מה שרציתם לדעת על איך בוחרים מדביר מקצועי ומנוסה ! מדביר מומלץ אחראי ומנוסה מזמינים רק דרך חברה מוכרת וידועה ! תוכן

קרא עוד »
חדקונית האורז

הדברת חדקונית האורז

חדקונית האורז איך מדבירים חדקונית האורז  , כל השיטות חדקונית האורז מניעה חדקונית האורז הדברה פתחתם את השקית של האורז וגיליתם המון חיפושיות קטנטנות עם חדק קדמי

קרא עוד »
חברת הדברה

הדברה בגבעתיים

הדברה בגבעתיים מדביר בגבעתיים מומלץ תוכן עניינים גבעתיים העיר המדהימה , עיר מרכזית וחמימה מלאה בעצים ירוקים ובניינים צטופחים , אך החרקים לא פסחו עליה

קרא עוד »
לוכד עכברים

לוכד עכברים

לוכד עכברים לוכד עכברים 24 שעות תוכן עניינים לוכד עכברים שזמין 24 שעות ומגיע במהירות למקרים דחופים ! מה עושה לוכד עכברים ? מה עושה

קרא עוד »
הדברת מכרסמים מחיר

הדברת מכרסמים מחיר

הדברת מכרסמים מחיר הדברת  מכרסמים המלצות אנשים רבים מתעניינים לגבי הדברת מכרסמים מחיר, מאחר ועונת הקיץ מביאה עימה לא מעט מכרסמים ומזיקים אחרים. אומנם הדבר

קרא עוד »
הדברת נמלים מחיר

הדברת נמלים מחיר

הדברת נמלים מחיר הדברת  נמלים המלצות  אין ספק כי עונת הקיץ נחשבת לאחת העונות האהובות ביותר בארץ. מדובר על העונה המושלמת עבור כל מי שנהנה

קרא עוד »

השאר פרטים ומיד מדביר יצור איתך קשר !

Call Now Button
WhatsApp chat