הדברת נמלים

מדביר נמלים עם אחריות מלאה!

נמלים הם חרקים כל כך בעייתיים כי הם כל הזמן חוזרים , הם כבשו כל יבשת אפשרית .. אפשר להגיד שהם הכובש הגדול ביותר בעולם , ולכן כאשר מדובר בהדברת נמלים אנחנו הכתובת . 

אם חיפשתם חברת הדברה מקצועית שתיתן לכם אחריות מלאה ואם יחזרו הנמלים הם יחזרו ללא עלות , הגעתם למקום הנכון !! 

ליאור זליקובסקי מדביר מוסמך 2650

הדברת נמלים עם אחריות מלאה עד הנמלה האחרונה !

משפחת הנמלים משתייכת לקבוצת החרקים החברותיים,
הנמלים אינם נכללים בין מעבירי המחלות וגם אינם גורמים נזק לרכוש אבל עקב הימצאותם בבתינו ונמצאות במזוננו לא נעימה לאדם ולסביבתו.

נמלים הינם החרקים היחידים שכבשו כל יבשת אפשרית על פני כדור הארץ וזה הפך קשה לפתור את בעיית הנמלים בבית לבד. אך מדביר מקצועי יוכל לפתור את בעיית הנמלים ללא בעיה.

בישראל כ6  מינים נפוצים:
מורית נאה, מורית הבתים, בנאית ישראלית, נמלת הקציר קמפונית  ונמלת האש.

המושבה חיה ומתפתחת בקן ומורכבת מבעלי תפקידים:
מלכה, פועלות וחיילים.

גודלן מ- 0.5 מ"מ  עד 12 מ"מ.

נמלים הם תופעה לא נעימה בבית ובחצר ולכן הדיירים מבצעים כמה פעולות כמו למשל הדברת נמלים מקצועית, כדי למגר את התופעה שבה רואים טורים של נמלים אשר נעות במיקומים שונים לאורך ולרוחב מנקודה לנקודה. סימן ההיכר של משפחת הנמלים הוא תיל של חול שקיים בחצר או בדירה, כיוון שהנמלים הוציאו את גרגרי החול ויצרו ערימה.

הלקוחות שעדים למהלך זה של הנמלים, משוחחים אתנו כדי לתאם הדברת נמלים מאסיבית שתקטול את כל הנמלים וכך הם לא ייראו בתוך הדירות או בגינות סביב הבית.

הדברת נמלים

סוגי הנמלים בישראל

הנמלים הנפוצות בישראל הן מורית נאה, מורית הבתים, בנאית ישראלית קמפונית  ונמלת הקציר. בשנים האחרונות התווספה גם נמלת האש שהיא נמלה שונה לחלוטין בצורת ההיתנהגות שלה ועלולה לעקוץ ולפצוע את הציבור ולכן עושים כל שניתן כדי להכחיד אותה מהבתים ומהחצרות.

כמה עובדות על נמלים : 

 • הבנאית הישראלית – הנמלה הנפוצה ביותר בישראל מגיעות לעיתים קרובות לבתים וחצרות ובונות את הקנים שלהם בדרך כלל בשטח פתוח כגון חצר / שדה / עציצים / בקרקע מתחת לאבנים או בשורש צמחים ועצים לפעמים הם אפילו יוצרות תלולית של חול שיכולה להגיע עד ל 20 – 30 ס"מ גובה !
 • קמפונית – נמלים גדולות יחסית , חלקם עם כנפיים וחלקם ללא , פועלות בדרך כלל בשעות החשכה מאוד אוהבות להימצא על עצים גבוהים ומגיעות לבתים בדרך כלל על ידי ענפים שנוגעים בחלון הבית או על ידי תעופה . 
 • נמלי הקציר – נמלים מאוד נפוצות בארץ ומאוד גדולות , כולנו מכירים אותם בזכות השיירות הארוכות מאוד שהם יוצרות ושהם סוחבות על גביהם זרעים ומזון ישירות לקן עונת הפעילות שלהם הם בעיקר בסתיו ואביב לאחר הגשמים . 
 • מורית – נמלים קצות יותר וצבעם חום בהיר , נמצאות בעיקר באזורים לחים כמו שיש במטבח או במקלחות ומגיעות בעיקר דרך הצנרת של הבית ומערכות החשמל או דרך חריצים בקירות 
 • נמלת האש – הנמלה הקטנה ביותר בארץ , מגיע לבתים בעקבות קניה של עציץ נגוע ממשתלה או דרך החלונות או חריצים מחוץ לדירה , מאוד אוהבות להסתובב בכל רחבי הבית לעומת נמלים רגילות שיהיו בדרך כלל צמוד לקירות.
 • הנמלים נחשבים כחרקים המוצלחים ביותר והם כבשו כל יבשת אפשרית מלבד אנטרטיקה.
 • קן נמלים מורכב מפועלות שהם הנקבות, מספר בודד של זכרים ביצים גלמים וזחלים.
 • הנמלים מאוד אוהבים לקנות את הקנים שלהם באדמה או בקירות או בעצים.
 • הנמלים אינם ניזונים מעץ, הם ניזונים כמעט מהכל מלבד צלולוזה
 • הנמלים אינם מעבירי מחלות ואינם גורמים לנזקי רכוש.
הדברת נמלי אש
הדברת נמלים מחיר
✔️ הדברת נמלים  החל מ 199 ₪
  ✔️ חומרים ירוקים מאושרים המשרד להגנת הסביבה ללא ריח וסימנים
אחריות מלאה בכתב על כל הדברה
לא פתרנו את הבעיה חוזרים ללא עלות !
ללא זכנה לבני אדם או בעלי חיים !!!
✔️זמינות 24 שעות ביממה 
צוות מוסמך ומקצועי עם נסיון של 30 שנה ! 
אפשרות להדברה ירוקה נגד נמלים באמצעות ג'ל ללא יציאה מהדירה 
שירות בפריסה ארצית רחבה
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו : 
 

הדברת נמלים ⭐⭐⭐⭐⭐

רוצה לדעת את המחיר להדברה לפני שמזמינים ? מלאו את הפרטים במחשבון ההדברה שלנו ​

נמלים עם כנפיים-קמפונית פולחת

הנמלה המעופפת הנפוצה ביותר בישראל היא קמפונית פולחת (camponotus fellah) , המון מתבלבלים בינה לבין טרמיטים ויש אפילו מדבירים שמרמים לקוחות עם הנמלים הללו . 
קמפונית פולחת נמצאת לרוב בסביבת עצים גבוהים כמו אורן , אקליפטוס , אלון ועוד

הנמלה המעופפת הזאת מאוד אוהבת להגיע לבתים על ידי תעופה או אם יש לכם עצי ענפים שנוגבים בבית וכך הם נכנסות , לרוב הם יופיעו אצלכם חיות או מתות על המסילה של החלונות 
הקן של הקמפונית מתבסס על מלכה יחידה כמו מרבית הנמלים ו800-10000 פועלות שעובדות את הקן . 
הקמפונית פעילה לרוב בלילה ונמצאת ברוב היום על עצים ומתחת לשורשים ועצים רקובים , העונה שלהם היא מתחילת אפריל ועד סוף אוקטובר . 
בחודשים הראשונים של העונה יש מעוף כלולות בהם יוצאים הפריטים המכונפים ומבצעים זיווג בתעופה . 

איך להבדיל בין נמלה עם כנפיים לטרמיטים ?

מחושים :

לטרמיטים מחושים ישרים לעומת נמלים שהמחושים שלהם בצורת האות ו עם כיפוף 

כנפיים : 

לטרמיטים  זוגכנפיים ישרות שעומדות אחת על השניה ולנמלה כנפיים שיושבות אחת על השניה בצורה לא סימטרית , קצרות יותר משל טרמיטים ובערך באורך גופם 

גוף : 

לנמלים 3 פלגי גוף מחולקים באופן ברור ראש חזה שנץ  , לטרמיטים אין חלוקה ל3 חלקי גוף 

איך להבדיל בין נמלה רגילה לנמלת האש הקטנה ?

המון לקוחות רואים בכל הבית נמלים קטנות ובהירות שמזכירות מאוד את נמלת האש הקטנה אך חשוב להבין שלא כל הנמלים הקטנות בבית הם נמלי אש ויש אפילו מדבירים שילחיצו אתכם ויעלו את המחיר בשביל הדברת נמלים פשוטה למדי .. אז ההבדל העיקרי בין הנמלים הרגילות שבדרך כלל מורית נאה לעומת נמלת האש היא שנמלי אש עוקצות , שנית נמלי אש מסתובבות בכל מקום בבית לעומת נמלים רגילות שמסתובבות בעיקר צמוד לקירות ובמקומות לחים כמו מקלחת ומטבחים 
וההבדל העיקרי האחרון הוא שנמלי אש אוהבות מאוד לעלות על ספות ומיטות וכיסאות לעומת נמלים רגילות שלא סביר שיעלו לכם על המיטה או על הספה בכלל . 

קמפונית פולחת
קמפונית פולחת

המלכה של הנמלים

בואו נדבר רגע על תוחלת החיים של המלכה, מלכת הנמלים כמובן.

תוחלת חייה של מלכת נמלים יכולה להגיע ל-30 שנה (!!!), בעוד שנמלה שאינה מלכה חיה בין שנה לשלוש שנים בלבד. והזכרים? הם חיים רק שבועות ספורים.

במושבות הנמלים, רק מלכת הנמלים מתרבה. היא מטילה ביצים מופרות, שמהן יבקעו נקבות או מלכות, וביצים שאינן מופרות, שמהן יבקעו זכרים. מלכת הנמלים אינה יורשת את המושבה של המלכה-האם. היא יוצאת מהמושבה שבה נולדה, מקימה מושבה חדשה ומתחילה חיים חדשים ועצמאיים

חלקי הגוף של הנמלה

שיטות הדברת נמלים רגילות

מומחי ההדברה שלנו שעברו קורסים מקצועיים, מכינים את חומרי הדברת נמלים יעודיים. ריסוס נגד נמלים המכיל חומר ששמו פירתרואיד שאין בו ריח והוא ידידותי לסביבה. המדביר מרסס את כל רחבי הבית, מאחורי כל פריטי הריהוט ובמקומות שבהם נראו הנמלים כמו בחדר האמבטיה, במטבח, ליד ארונות תקשורת וחשמל, לאורך השבילים בחצר ועוד. 

הדיירים מתבקשים לצאת מהבית למשך שעה אחת בלבד ולאחר מכן אפשר לפתוח את החלונות ולאוורר את הבית, אף על פי שהחומר לא יוצר כל ריח. ההמלצה שלנו היא לא לשטוף את הרצפות מיד לאחר הריסוס אלא להמתין 48 שעות לספיגת החומר במרצפות. כאשר מדובר על הדבר נמלים, המטרה היא שהחומר ייטמע בתוך האריחים והפרקטים וכך אם בעתיד יגיעו נמלים הביתה, הן יחושו את החומר וימותו באופן מידי.

אפשר גם להניח ג'ל או גרגרי פיתיון מורעל במקומות שונים שבהם נראו הנמלים. הג'ל שמכיל חומר רעיל ולכן כשהנמלים לוקחות אותו עבורן ועבור כל הנמלים בקן, כולן מתות.

ובקצרה – הדברת נמלים יכולה להתבצע בכמה שיטות:

 • ריסוס – ריסוס חומר מסוג פירתרואיד ידידותי לאדם ללא ריח יציאה מהאזור לשעה בלבד ריסוס במקומות אשר מהווים חממה לנמלים כגון, אזור המטבח והמקלחת ,חריצים ,עדני חלון ארונות אמבטיה, עציצים, ארונות חשמל ותקשורת מסביב לכל הפאנל של הבית ובכל מקום אשר נראו נמלים.
 • ג'ל – טיפול בג'ל ייעודי כנגד נמלים, הנמלים לוקחות את פתיון הג'ל לקן ומרעילים את כל הקן. ללא סכנה לאדם או לבעלי חיים. בהדברת נמלים בג'ל אין צורך להיערך לפני או לצאת מהאזור.
 • גרגירי פיתיון – גרגירי פתיון אותו אופן עבודה של הדברת נמלים בדומה לג'ל רק בפורמולציית גרגירים ללא סכנה לאדם או לבעלי חיים ואין צורך להיערך לפני או לצאת מהאזור.
Pesticides for factories
הדברת נמלים

ריסוס נגד נמלים

נמלים חיים באוכלוסיות מרובות של אלפים ומאות אלפי פריטים ולכן השיטה היעילה ביותר להדברת נמלים היא בריסוס נגד נמלים . 

את הריסוס נגד נמלים מרססים ישירות לקן לצורך קטילת הקן והריגת המלכה , לאחר מכן מבצעים ריסוס היקפי בכל השטח ובכל מקום שיכול להיות חלק מהמסלול הליכתם של הנמלים . 

לאחר הריסוס נגד נמלים יוצאים מהדירה לשעה בלבד ולא נשאר סימנים או ריח כלל , האחריות על ביצוע ריסוס נגד נמלים היא ל3 חודשים מכיוון שהנמלים מתחתחים באזורים שונים בכל פעם ואי אפשר למגר את התופעה לתמיד , בעבר היו נותנים את תחום האחריות לשנה שלמה אך בגלל שאנו עובדים עם חומרים ירוקים וידודיתיים לסביבה בעלי רעילות נמוכה לאדם האחריות היא כזאת . 

 

 

הדברה בחצר במרכז הארץ

איך מבצעים הדברת נמלים לבד ? 

הנמלים החלו להיכנס לדירה ואתם מתחילים להשתגע ? 

במקרים כאשר הנגיעות יחסית קלה ואתם רואים מספר בודד של נמלים אתם יכולים לרכוש את אחד הג'לים הנימכרים כמעט בכל חנות וסופרמרקט ולמרוח את הג'ל בכל האזור שנצפו בו נמלים ( הג'ל מאוד רגיש לתנאי טמפרטורה ולחות ואנו לא ממליצים לשים אותו במקלחות ומטבחים ) 

לחילופין כאשר יש הרבה נמלים בגינה אנו ממליצים על קניית תכשיר בשם " גרנולר" ופיזורו בכל רחבי הגינה היכן שנצפו בו נמלים , התכשיר למעשה הינו סוכר טחון ומורעל שהנמלים לוקחות לקן ומרעילות את כל הקן . 

הדברת נמלים טבעית

שיטות רבות היו מאז ומעולם להדברת נמלים בדרך טבעית עם מוצרים שיש לכולנו בבית . אנו כעט נמליץ לכם על שיטות שונות שיבלבלו את הנמלים ויתנו להם תחושת אי נעימות באיזור 

 1. קינמון – מקלות קינמון הם שיטת עבודה מאוד עתיקה , הם יעילים בדחיית הנמלים מהאזור , אפשר לפזר קינמון טחון בכל האזור , מקלות קינמון במרחקים של מטר אחד מהשני או לחילופין לרסס מים עם קנמון על השטח אחד ליומיים 
 2. פלפל שחור – כן גם הוא אחת השיטות העתיקות עם פלפל שחור כי הוא בעל ריח מאוד חזק , כמו שאנחנו לאחר שאנחנו מריחים מקרוב פלפל שחור מיד תוקף אותנו רפלקס התעטשות חזק מרוב עוצמת הריח אז תתארו לכם מה קורה לנמלה שהולכת על פלפל שחור 
 3. קליפות תפוז או לימון – היום יש גם תכשירי הדברה אורגנים המבוססים על קליפות הדר , אפשר לגרד את התפוזים באזור או לטחון את הקליפות עם מים ולרסס בכל השטח , זה גם יהרוג וגם ידחה . 
הדברת נמלים טבעית עם פלפל שחור
הדברת נמלים טבעית עם פלפל שחור

איך אפשר להימנע מנמלים בבית

הנמלים לרוב יגיעו לאזורים בעלי סניטציה ירודה ( ניקיון ) או מקומות עם רמת לחות ורטיבות גבוהה . 
כדי למנוע מהנמלים להתפתח אצלכם בבית עליכם לוודא שקודם כל הבית נקי ואתם מבצעים ניקיון יסודי אחת לכמה ימים , הנמלים סוחבים על גופם את פירורי הלחם שנופלים על השיש ועל הרצפה לדוגמא וכאשר תבצעו ניקיון לעיתים קרובות כך תמנעו מהם מציאת מזון והם יחפשו בית אחר ! 

סתימת חורים וסדקים- הנמלים מגיעים מחוץ לדירה לתוך הדירה באמצעות כניסה דרך חריצים בקיר , סתימת החריצים עם רובה או סיליקון בהחלט תפחית את סיכויים לנמלים . 
להזמין מדביר אחת לשנה – מדביר שיבצע אצלכם הדברה בבית אחת לשנה בהחלט יבטיח לכם שלא יהיה לכם נמלים לאורך זמן ותוכלו להנות מבית נקי מחרקים . 

הדברה של נמלת האש

נמלת האש הקטנה אשר הגיעה לישראל בשנים האחרונות, עוקצת בני אדם ומדובר בעקיצות כואבות וצורבות במיוחד בדרגה של כוויה, כיוון שנוצרת שלפוחית אדומה והדבר נגרר אף להופעתן של אלרגיות.  כאשר מגלים כמה נמלות אש שמתרכזות בדרך כלל ליד מקורות מים כמו מי השקיה, בריכות שחייה, בריכות נוי, צנרת מים ועוד, חשוב לבצע הדברת נמלי אש מסודרת ולהכחיד אותן באופן מידי כדי שלא יתרבו ויהוו סכנה לבני הבית. המדביר שלנו מגיע כשהוא מוגן מכף רגל ועד ראש כדי שהנמלות לא יעקצו אותו וכך הוא מפזר את חומר ההדברה הגרגרי שיקטול את כולן. הנמלות הן עמידות ודי קשה להמית אותן אך הריסוס בשילוב עם פתיון גרגירים שמפוזר בכל השטח מצמצם את הבעיה ומחסל אותה לחלוטין.

הדברת נמלים מתבצעת בכמה שיטות , או בריסוס או ג'ל או פיזור גרגירי גרנולר 

ההמלצה שלנו היא לבצע הדברה לנמלים כל פעם שמתחילים לראות אותם ולא פחות מ3 חודשים 

כמובן , אחריות מלאה ל3 חודשים . אם הנמלים חוזרות אנחנו נחזור לטיפול נוסף ללא עלות ! 

ההמלצה שלנו היא בתחילת האביב עד סוף דצמבר  

אנשים שהתעניינו בהדברת נמלים התעניינו גם בזה...

כל מה שחשוב לדעת על נמלים ​

נמלים במטבח

הדברת נמלי אש

חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat