הדברה בירושלים

הדברה בירושלים

מדביר בירושלים עם רישיון ואחריות מלאה

הדברה בירושלים עושים רק בחברת הדברה מקצועית עם ניסיון רב ואחריות מלאה !

ירושלים , עיר הבירה שלנו , העיר המדהימה ביופיה המרהיב עם שילובי העדות והמגזרים השונים . העיר הקסומה הזאת כבר ממזמן לא עיר נקיה מחרקים , החרקים אינם בררנים האם העיר היא עיר חשובה עבורנו או לא , המזיקים הגיעו אל העיר בירה ואנו כמו תמיד נילחם בהם עד שיעזבו ! 

הדברה בירושלים

אז את תחום ההדברה בירושלים אנו מתחילים כבר בשנת 1992 , חיים המדביר הראשי שלנו גדל כל חייו בירושלים ומכיר אותה כמו את כף ידו . 

בין אם אתם גרים בעיר העתיקה , רחביה , הולילנד או אפילו מאה שערים אנו מספקים פתרונות הדברה לכל השכונות בעיר בזמינות מיטבית ! אנו מכירים כל שכונה ושכונה ומבינים היטב את אופי החרקים שנמצאים בה . 

כן כן לכל שכונה ובכל אזור יש סוגי חרקים שונים המאופיינים לאזור , בואו ניתן מעט דוגמאות על ביצוע עבודות נפוצות בירושלים . 

סוגי הדברות נפוצות בירושלים

ההדברות הנפוצות בירושלים הינם ללא ספק הדברה ירוקה משולבת , הדברת ג'וקים  ונמלים בעלת אפקטיביות מקסימלית למשך שנה שלמה , ההדברה הינה עם חומרים תוצרת ישראל בעלי תקנים מתאימים מהמשרד להגנת הסביבה . 

הדברת פשפש המיטה בירושלים זוהי אחת העבודות הנפוצות בירושלים בשל החלפת מוצרים ורהיטים לבית אחד מהשני או לחילופין בגלל חלופת האנשים הרבה במקומות שונים כמו ישיבות , בתי מלון וכו' 

הדברת מכרסמים לבניין בירושלים – ירושלים היא עיר שמלאה בהמון חולדות ועכברים . אנו ממליצים לבצע הדברה נגד מכרסמים באופן שוטף אחת לכמה חודשים על מתן שלא יגיעו לדירות חולדות או עכברי שדה . 

הדברת טרמיטים בירושלים – הטרמיטים הינם חרקים שהתחילו את מסעם במרכז באזורי הים בערים כמו ראשון לציון , בת ים ותל אביב , אך גם הם הגיעו עד לירושלים והתחילו להדביק דירות שלמות , אנו מבצעים הדברת טרמיטים בירושלים עם אחריות מלאה ואם יחזרו לכם הטרמיטים אנחנו נחזור ללא עלות ! 

הדברת נמלי אש בירושלים – נמלי אש התפתחו מאוסטרליה לפני כמה עשורים והחלו להתפשט לכל עיר ועיר , כאשר אנו מבצעים הדברה לנמלי האש אנו מבצעים הדברה בחומר ייעודי לנמלים על ידי ריסוס בבית ופיזור פתיונות מורעלים גרנולר שהוא סוכר טחון ומורעל שהנמלים לוקחות לקן ומרעילות את כל המושבה , אין סכנה לבני אדם או בעלי חיים כלל וכל החומרים באישור המשרד להגנת הסביבה , עלות טיפול לדירה סטנדרטית מתחיל ב 300 ש"ח ובית פרטי החל 500 ש"ח תלוי בגודל 

✔️ הדברה בירושלים החל מ199 ש"ח
  ✔️ כל החומרים ירוקים ומאושרים המשרד להגנת הסביבה ללא ריח וסימנים
אחריות מלאה בכתב על כל הדברה
לא פתרנו את הבעיה חוזרים ללא עלות !
✔️זמינות 24 שעות ביממה 
מדביר בירושלים מקצועי עם נסיון ומקצועיות של 30 שנה  ! 
מגיעים לכל אזורי ירושלים נגד כל סוגי המזיקים 
לוכד חולדות בירושלים 24 שעות ביממה !
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו : 
 
Pesticide before event
מדביר מקצועי

הדברה ירוקה בירושלים

לאחרונה התחלנו לעשות יותר ויותר הדברה ירוקה בירושלים לאחר המקרה הטרגי בירושלים עם משפחת גרוס והרג 2 הילדות , חשוב מאוד לפני הזמנת הדברה בירושלים לוודא שאכן למדביר יש רישיון הדברה בתוקף ושהחומרים בהחלט ידידותיים ואינם פוגעים בבני אדם או בעלי חיים אחרים . 
הדברה ירוקה הינה הדברה עם חומרים סינטטיים מקבוצת פירתרואידים הדומים בהרכבם לצמח החרצית ומתפרקים יחסית מהר לעומת הזרחניים האורגניים . 

לוכד עכברים וחולדות בירושלים 24 שעות ביממה

בירושלים יש המון חולדות ועכברים שמסתובבים ברחבי העיר ללא הפסקה כבר שנים רבות והעירייה איננה מצליחה להישטלת על כל הכמות . 
במיוחד לאחר הגשמים הראשונים אפשר להבחין בחולדות שהמחילות שלהם מתמלאות במי גשמים והם מנסות להיכנס אליכם הביתה .. 
לוכד עכברים בירושלים יגיע אליכם וילכוד את העכבר או החולדה במקום עם הציוד המקצועי שלנו . 
במקרה שהחולדה תספיק להסתתר או לברוח אנו לא נשאיר אתכם לבד ונציב מלכודות מקצועיות עם חומרי משיכה ורעלים מקצועיים דור 2 שיעניקו לכם שקט ממכרסמים לאורך זמן ! 

לוכד חולדות ועכברים ברמת גן

הדברת טרמיטים בירושלים

הטרמיטים הם חרקים קטנים בגודל של כ 6-9 מ"מ בצורות שונות חלקם מכונפים חלקם שקופים עם גפי פה שחורים וחלקם בכלל נראים כמו נמלים צהובות , הסימני היכר שלהם בדרך כלל מופיעים לאחר שנה והם תעלות בוץ , סימני כנפיים , גילוי רהיטים אכולים או משקופים ועוד . 
הטרמיטים שוכנים לרוב בקרקע ולכן יש צורך להדביר את הקרקע כדי לחסל את כל המושבה ולכן אנו מגיעים לדירה ומבצעים קידוחים זעירים בגודל של כ 4 מ"מ ומזריקים חומר בלחץ רב עד לספיגת כל החול והחצץ מתחת למרצפות בחומר . 
לאחר מכן אנו סותמים את החורים בחומר איטום ומעניקים לכם אחריות מלאה ל-3 שנים כדי שנהיה באמת בטוחים שאכן פתרנו את הבעיה , לאחר הטיפול יש לצאת מהדירה לשעה בלבד ולאחר מכן התנהלות רגילה ללא סכנה לבני אדם ובע"ח .
ההדברה מתבצעת על ידי מדביר מורשה ומקצועי עם וותק של 3 עשורים ועם חומרים מאושרים מהמשרד להגנת הסביבה 
למידע נוסף : הדברת טרמיטים 

הדברת פשפשים בירושלים

הגענו לדירה בירושלים ברחוב דרך עזה עם 4 חדרים עם 8 נפשות שחיים בה שלקחו מזרנים מתרומות אך הם לא ידעו שאכן המזרונים נגועים בפשפשים ולאחר כמה חודשים של עקיצות בלילה הם החליטו ליצור קשר איתנו שנבוא לפתור להם את הבעיה ! 
שלחנו את ליאור המומחה שלנו לפשפשי מיטה שהגיע וביצע קיטור ב 100 מעלות לכל החדרים למיטות ולמזרונים ולאחר מכן ביצע הדברה מקיפה בכל הדירה בקירות רצפה תקרה וארונות . לאחר ההדברה לפשפשים בירושלים אפשר לחזור לישון בדירה לאחר 6 שעות ואין צורך לזרוק את המזרונים ! 
עלות הטיפול לפשפש מיטה נע בין 500-1000 ש"ח לחדר בודד ועם אחריות מלאה לשנה ! 
למידע נוסף : הדברת פשפשים 

מה ההבדלים בין פרעושים לפשפש המיטה בירושלים ?

פרעושים בירושלים

נקבת הפרעוש

הדברה לפרעושים בירושלים תתבצע על ידי ריסוס כל הבית עם חומר מסוג סנאטור הייעודי לפרעושים , הפרעושים הינם חרקים קטנים מאוד בגודל של כ 2-3 מ"מ וקופצים גבוה ועוקצים לאורך כל היום את פלג גוף התחתון .

פשפש המיטה בירושלים

הדברת פשפש המיטה בירושלים

הפשפש מיטה הינו חרק זעיר בין 5-8 מ"מ והינו אדום ונמצא בעיקר במיטות ומזרונים ופעיל בעיקר בלילה , נסתר לאורך כל היום ומשאיר עקיצות גדולות בפלג גוף העליון , הדברה לפשפש המיטה בירושלים מתבצעת ביחד עם פעולת קיטור ב 150 מעלות . 

מדביר בירושלים מהיום להיום

אנו חברת הדברה עם מדבירים הפרוסים בכל רחבי הארץ עם זמינות גבוהה מאוד אפילו ב 2 בלילה , אנחנו מעניקים שירותי הדברה באופן מקצועי , והכי הכי חשוב אצלינו שהשירות יהיה הוגן לכולם . 

בשנים שחלפו עלה עניין המודעות בהדברת מזיקים והמון אנשים מחפשים היום חברת הדברה בירושלים מומלצת שיבצעו הדברה מקצועית , שלא יחזרו החרקים והכי חשוב שבאמת יהיה בטוח ומאושר לפי התקנות .

 

הדברת ג'וקים ותיקנים

הדברה לבניין בירושלים

הדברה לבניין בירושלים תתבצע אך ורק עם מדביר מקצועי בעל היתר הדברה מסוג מבנים גדולים ושטח פתוח ולא מדביר דירות רגיל , ההדברה חייבת להתבצע לאחר הודעה לכל הדיירים על היום והשעה שההדברה מתבצעת ואין לצאת מהדירות בזמן הריסוס או הוצאת בע"ח . 
הדברה לבניין בירושלים תתבצע על ידי ריסוס כל הקומות בחדרי המדרגות , ארונות חשמל מים ותקשורת , לובי וחדר זבל ולאחר מכן כל המעטפת החיצונית ובורות הביוב
כאשר מבצעים הדברה לבניין בירושלים הפעולה מעניקה שקט יחסי לכל הדיריים בבניין מהסיבה שמרבית החרקים שעולים לדירות מגיעים מהבניין ומבורות הביוב , הדברה לבניין בירושלים מחיר החל 300 ש"ח 

דברים שחשוב לדעת לפני הזמנת מדביר בירושלים

החלטתם להזמין מדביר מקצועי לבצע הדברה אצלכם בדירה ? חשוב לברר איתו כמה דברים :

  1. רשיון הדברה בתוקף – חשוב לבדוק האם המדביר בעל הסמכה מקצועית מהמשרד להגנת הסביבה , תוכלו לבקש את מס הרשיון שלו ולבדוק באתר של המשרד להגנת הסביבה האם הוא רשאי ומה תוקף הרשיון 
  2. חומרי הדברה מאושרים – ישנם המון מקרים שמדבירים מנסים לבצע הדברה בתכשירים זולים ולא מתאימים לדירות ויוצרים סכנת חיים ממשית ( ראה את הכתבה על "המדביר מירושלים" ) 
  3. ניסיון ומקצועיות – לכל חרק יש את השיטתטיפול הייעודית לו , חשוב שהמדביר ידע לבצע הדברה מקצועית עבור כל חרק וטכניקות ואסטרטגיות שונות 
  4. מכשור מקצועי – אם המדביר לא יעבוד עם ציוד מקצועי וטוב יכול להיות שההדברה גם לא תצא טוב , לדוגמא אם יבצע קיטור בהדברת פשפש מיטה עם קיטור לא מספיק חזק וחם . 

 

הדברה בבית חדש

איך אפשר לדעת אם ההדברה טובה ?

לאחר סיום ההדברה המון לקוחות נשארים עם השאלה שאין להם מושג האם ההדברה שלנו טובה או לא , אז כדי לדעת עם ההדברה שלנו טובה תחילה עליכם לראות האם המדביר ביקר בכל החדרים ובכל המקומות שיכולים להוות חממה למזיקים , שנית אם אתם גרים בבית קרקע על המדביר לפתוח את בורות הביוב ולרסס נגד ג'וקים 

אם ראיתם ג'וקים מתים בימים שלאחר הריסוס אז הריסוס טוב ועובד ואין לכם מה לדאוג , מנגד זה חשוב להבין שהריסוס לבית לא מונע כניסת חרקים לדירה ורק כאשר חרק נוגע בחומר גם אם עברה חצי שנה ושנה הוא לאחר 5-6 דק אמור לפרפר ולמות . 

לפעמים התיקן בוגר בן שנה ורץ מהר ואתם נהלים וחושבים שההדברה לא עובדת אבל עליכם להבין שהג'וקים גם הם בעלי חיים ולוקח כמה דקות עד שהמערכת החיסונית שלהם ניפגעת , זה בדרך כלל לוקח כ 5 דקות 

מדביר בירושלים מומלץ
מדביר בירושלים מומלץ

מדוע יש הרבה פשפש המיטה בירושלים ?

פשפש המיטה הינו חרק קטן כ 5-10 מ"מ ונפוץ בכל העולם מדירות פרטיות ועד מלונות 5 כוכבים , בניגוד למרבית החרקים שמגיעים למקומות בעלי סניטציה ירודה הפשפש המיטה אינו משתייך למשבצת הזאת והוא נימצא בכל מקום שאליו הוא מצליח להגיע בין אם המקום נקי מאוד או מלוכלך מאוד . 

פשפש המיטה מועבר מדירה לדירה ומחדר לחדר בעזרתינו , כן אנחנו מקפיצים אותו ממקום למקום בהעברת חפצים כמו בגדים , מיטות , ספרים , מזוודות וכו' 

כן ישר עלה לכם המון סיטואציות של ישיבות , בתי מלון , אכסניות , בסיסים צבאיים מכינות קדם צבאיות וכו' 

במקומות אלו יש תחלופת אנשים רבה מאוד , מכבסים את הבגדים בדרך כלל באותו מקום יחדיו , בירושלים יש מנהג להעביר מיטות ומזרנים ובגדים מאדם לאדם ומשכן לשכן וכל הפעולות הללו הם גורם התפוצה של פשפש המיטה , אם אתם מעוניינים להימנע מהדבקת פשפש המיטה בביתכם עליכם לבצע פעולות מניעה , תוכלו לקרוא את המדריך הבא : המדריך להימנע מפשפש המיטה 

 

הדברת פסוקאים [ כיני ספרים ] בירושלים

הפסוקאים הם חרקים מאוד נפוצים בירושלים גם בדירות חדשות מקבלן וגם דירות ישנות יותר , הפסוקאים יגיעו בדרך כלל לדירות עם עובש , לחות ורטיבות . 
מאוד קשה להיפטר מהפסוקאים בלי מדביר , למעשה כמעט וזה לא אפשרי להיפטר מהם לבד .
ההדברה שלהם מתבצעת על ידי חומרים מאוד מיוחדים ומיקרו קפסולרים , מרססים את החומרים על הקירות ונותנים לקירות להיספג , יוצאים מהדירה לשעה עד ייבוש החומר ולאחר מכן התנהלות רגילה . 
יש דירות שמספיק להם טיפול אחד ויש כאלה נגועות יותר שצריכות 3-4 ואף יותר , הכל תלוי ברמת הלחות וכמות הפסוקאים שיש בדירה . 

אזורי שירות שלנו בירושלים :

רוממה
העיר העתיקה
מחנה יהודה
ממילא
רמות אלון
עין כרם
מלחה
גבעת שאול
קטמון
מגרש הרוסים
בית בגן
הר נוף
בית שמש
בית זית
פסגת זאב
שורש
בית מאיר
תלפיות
ועוד !

אילנית הדברות הינה חברת הדברה מומלצת ומקצועית בירושלים , אנו פועלים כבר 30 שנה במתן פתרונות הדברה בעיר הקודש בירושלים עיר הקודש .

אנו אחת מחברות הדברה בירושלים היחידות שמעניקות אחריות מלאה על כל עבודה ומבטיחים לכם שאם החרקים יחזרו אנחנו נחזור ללא עלות ! 

 מחפש מדביר בירושלים מהיום להיום ? פנה אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר ! 

 

הדברה בירושלים⭐⭐⭐⭐⭐

שירותי הדברה שביצענו לאחרונה בירושלים :

ריסוס לנמלים לדירה בירושלים ברחוב המגיד  : 

הגענו לדירה בקומה 1 בבניין מגורים שסובלים ממכה קשה של נמלים , הנמלים מסוג בנאית ישראלית שנכנסים מחריצים שיש בקירות הבית , ביצענו ריסוס לבית בכל המעטפת הפנימית ולאחר מכן גם בכל המעטפת החיצונית ופתרנו את הבעיה עם אחריות מלאה . 

הדברה לנדל ארסי בירושלים בהר אדר : 

בבית פרטי עם גינה מטופחת ומלאה באבנים ועצים כנראה שהייתה התפתחות של המון נדלים ולאחר הגשמים הם התחילו להיכנס פנימה לבית , ביצענו הדברה לנדלים בכל הקומת קרקע ובכל שטח הגינה והבטחנו שאף ילד לא יעקץ .. 

הדברה לפיצוציה בירושלים בשוק מחנה יהודה – 

בקיוסק בירושלים יש המון תיקן גרמני והוא החליט לשים סוף לכל נושא החרקים עם אחזקה שוטפת שלנו , מגיע אחת לחודש מדביר מקצועי לבית העסק ומוודא שאכן לא יהיו חרקים או מכרסמים כלל לאורך כל השנה במחיר זול המתחיל ב 300 ש"ח 

הדברה לדובון הקיקיון בירושלים ברחוב אלחריזי : 

בבית קרקע במרכז העיר ישנם  המון זחלים עם שיערות שפשוט מטיילים להם על צמח הקיקיון , שמם המקצועי הוא דובון הקיקיון והדברנו אותו על ידי ריסוס כל השטח החצר ועל גבי כל העצים והשיחים עם חומר ייעודי נגדם . 

הדברה בירושלים
הדברה בירושלים