הדברת חרקים

הדברת חרקים

ריסוס חרקים ע"י מדביר חרקים עם רישיון 

כאשר מדובר בהדברת חרקים או מזיקים אנו כאן כדי לתת לכם את כל ההסבר המלא על איך עליכם לפעול טרם הזמנת מדביר להדברת חרקים או מזיקים ! המשיכו איתנו וגלו מידע שלא ידעתם!

אז תחילה נסביר מהי הדברת חרקים, 
הדברת חרקים הינה הדברה המיועדת לטיפול בחרקים שנמצאים אצלכם בדירה, בבית, בבניין או בעסק שלכם. 

הדברת חרקים מתבצעת בהמון שיטות שונות, לכל חרק יש את השיטה הייעודית לו ואת החומר הדברה הספציפי בשבילו. בעבר היו פועלים עם כמה תכשירי הדברה בודדים שהיו מאוד חזקים והיו בעלי קשת פעולה רחבה אך גם היו עם קשת רחבה של גורמי מחלות שהם היו מעבירים. 

ליאור זליקובסקי מדביר מוסמך 2650
✔️ הדברת חרקים מחיר החל 250₪
בפיקוח המשרד להגנת הסביבה 
חומרים תוצרת ישראל באישור המשרד להגנת הסביבה 
צוות מוסמך ומקצועי עם נסיון של 30 שנה ! 
שירות בפריסה ארצית רחבה
אחריות מלאה ! – לא פתרנו את הבעיה ,נחזור ללא עלות ! 
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו : 

הדברת חרקים⭐⭐⭐⭐⭐

הדברת חרקים - איך היא מתבצעת?

ביצוע הדברת חרקים מאוד משתנה בהתאם לסוג החרק אך ישנם כמה שיטות מרכזיות שעליהם נדבר:

  1. ריסוס – ביצוע ריסוס של תכשיר הדברה על גבי כל המשטחים שמהווים חממה לחרקים. 
  2. ג'ל – הצבת פתיונות ג'ל מורעלים עם חומרי משיכה, החרקים לוקחים את הג'ל לקן ומרעילים את כל המושבה.
  3. גרגירים – בדומה לפתיונות ג'ל יש גם פתיונות גרגירים ליישום בשטחים חיצוניים כמו חצרות.
  4. בלוקים – רעלים נגד מכרסמים בצורת בלוקים קטנים ומרובעים.

האם הדברת חרקים יעילה לזמן ארוך?

כדי שהדבר חרקים תהיה אפקטיבית ותשפיע לפרק זמן ארוך, ההמלצה המקצועית שלנו היא לפזר רעל לא רק בחדרי האשפה, אלא גם בצנרת הביוב המסועפת כיוון שהמכרסמים חיים שם וכדי למנוע את ההגעה שלהם לתוך חנויות המזון הקטנות והגדולות יש לבצע הכחדה רוחבית.

גיזום הצמחיה הקרובה לבניין וצמצום מקומות מסתור, ייבוש מקורות מים, לפנות לעיריה לטיפול עירוני.

המדבירים המומחים שלנו נושאים רישיונות ברי תוקף לעסוק בכך ולכן הם בוחנים כל סיטואציה כדי למצוא פתרון מיטבי.

הדברת חרקים בבורות ביוב
הדברת חרקים בבורות ביוב

האם הדברת חרקים דוחה את החרקים מלהיכנס אלי הביתה?

רבים חושבים שתפקיד ההדברה הוא לדחות את החרקים ולמנוע מהם את הכניסה לדירה, החשיבה הזאת מוטעת כי החומר אינו דוחה מאוד את החרקים אולי רק קצת. לתיקנים לדוגמא יש כנפיים והם עפים במהירות לפעמים גם בלי לתכנן לאן באופן קינסטטי וגם אם ביצעתם הדברה יש מצב שיגיעו התיקנים אך לאחר שהם יגעו בחומר הדברה המערכת החיסונית שלהם תיפגע והם יפלו וימותו .

הדברת תיקנים
הדברת תיקנים

למה צריך לבצע הדברת חרקים בבית כל שנה?

איך החרקים מפתחים מצעים להתמודד עם חומרי הדברה ובכך נפגעים פחות או בכלל מהם.

על פי רוב, התופעה היא תופעה גנטית (מועבר מדור לדור) כתוצאה מזה שיש שוני מתפתחת אוכלוסיה עמידה יותר.

בנוסף לכל הפרמטרים הללו נכנס גם פרמטר התנהגותי, כגון: אם נשים את הראש מתחת למים, כל אחד יוכל להחזיק מעמד בצורה אחרת, תנגודת התנהגותית.

ולכן בשל העמידות הגבוה של החרקים לחומרי ההדברה השונים יש צורך לבצע כל שנה הדברת חרקים יסודית בבית או בבניין. 

הדברת חרקים לבניין האם היא חשובה?

כאשר כל ועד בית מבצע הדברה בבניין ההדברה מתבצעת בכל השטחים בבניין, בכל הקומות, מעטפת חיצונית ופנימית ארונות חשמל ומים והכי חשוב בבורות ביוב. 

התיקנים חיים בביובים ועולים לדירות דרך הצנרות, ועד בית שמבצע הדברה לבניין מפחית משמעותית ואף מונע את הגעת החרקים לדירות הפרטיות בשל זה אנו ממליצים לבצע הדברת חרקים לבניין באופן שנתי תוך הקפדה על בורות הביוב. 

הדברת ג'וקים ותיקנים

איך מתבצע הדברת חרקים בדירה?

אז אם אתם מתעניינים בהדברת חרקים בבית אנו נסביר לכם בדיוק איך הפעולות אמורות להתבצע, תחילה עליכם לוודא שיש ברשות המדביר רישיון הדברה בתוקף, חומר מאושר מהמשרד להגנת הסביבה ומיועד עבור החרק שאתם רוצים לטפל, שהוא מביא לכם אחריות על הביצוע. 

המדביר מבצע הדברת חרקים מסביב לכל הפנלים של הדירה , בכל החדרים, בארון מתחת לכיור במטבח , מאחורי מכשירי חשמל גדולים כמו מכונות כביסה ומקרר ובכל מקום אשר עלול להוות חממה למזיקים . 

ניתן דוגמא הדברת תיקנים (ג'וקים) רק מדביר מקצועי יוכל לדעת לפי הפרשות או נשלים או תיקי ביצים, את סוג התיקן ולפיכך יבצע את פעולת ההדברה:

1. ריסוס במקומות מסתור, בורות ביוב, מתחת לארונות מטבח, ארונות אמבטיה, תאי ביקורת של הביוב, ארונות חשמל ותקשורת ומסביב לכל הפאנל של הבית.

2. ההדברה מתבצעת בחומר שארתי שיקטול גם את הנימפות שיבקיעו זמן רב לאחר הריסוס.

3. שימוש בפורמלציה מתאימה לפי סוג מתאימה לפי סוג התיקן. ריסוס, איבוק, פיתיון מוצק (ג'ל ), מלכודות דבק + פורומון. 

הדברת חרקים ביתית

ישנם המון תכשירי הדברת חרקים ביתיות באופן עצמאי , תוכלו לרכוש מגוון רחב של תרסיסים בסופר או בחנות טמבור הקרובה לביתכם אך חשוב שתדעו שזה לא יעיל כמו הדברה ירוקה של מדביר מקצועי . 
כאשר מזמינים הדברה בחברה מקצועית אתם תקבלו שקט אמיתי למשך כל השנה מחרקים , ללא סכנה לבני אדם ובעלי חיים ולא תבזבזו את כספכם ואת זמנכם בספקולציה של תכשירים שלא באמת יהיו יעילים . 
התרסיסים השונים הנמכרים לציבור הרחב אינם שארתיים כלומר הם הורגים את החרקים רק אם מרססים עליהם ישירות ואם אחרי שעה יגיע חרק חדש הוא לא ימות לעומת הדברה מקצועית שנשארת על המרצפות למשך שנה גם אם תשטפו את הבית 100 פעמים 

הדברת חרקים בגינה

הדברת חרקים בגינה היא פעולה לא פשוטה בכלל כי אנו צריכים להתייחס להמון גורמים טיבעיים, כמו בעלי חיים נוספים, סוג מתאר השטח וכו'.

כאשר מזמינים הדברת חרקים לגינה חשוב להבין שתכשירי ההדברה לא יעילים לזמן ארוך מחוץ למבנה בגלל תנאי הטמפרטורה, לחות, השמש שורפת את חומרי ההדברה, עלים נושרים, חול מכסה את חומרי ההדברה במשב רוח קליל ועוד המון סיבות שפוגעות בטיב ההדברה. ולכן לפני שאתם מזמינים הדברת חרקים אליכם לגינה חשוב לבנות תוכנית אסטרטגית מקצועית עם המדביר לקטילת החרק שאתם מעוניינים לטפל.

איך למנוע מחרקים להגיע ?

סתימת חריצים וחורים – סתימת כל החורים הפנימיים והחיצוניים בבית יבטיחו לכם כניסת חרקים מבחוץ כמו נמלים , נדלים , תיקנים וכו' 

רשת בחלונות – הצבת רשתות בחלונות תמנע מחרקים מעופפים כמו עשים או תיקנים או זבובים ויתושים לחדור לבית ולהטיל ביצים 

גזימת עצים שנוגעים בקירות הבית – המון מזיקים כמו מכרסמים או נמלים נוהגים לעלות דרך העצים ישירות אליכם הביתה 

הזמנת מדביר מקצועי – ביצוע הדברת חרקים אחת לשנה תבטיח לכם שקט ממזיקים לאורך כל השנה !  

הדברה אלקטרונית לחרקים

ישנם המון מכשירים שונים שמשווקים בשנים האחרונות כ"מרחיקי חרקים " חשוב לנו להבהיר שאין כיום מכשיר שהוכח שדוחה חרקים באופן משמעותי, המכשירים הללו פולטים קולות אולטרא סוניים שאנו בני אדם לא יכולים לשמוע בתדרים מאוד חזקים וגורמים לשיבוש הפעילות של החרקים אך ישנם גם מכשירים שפולטים גם הם קולות כמו מנורות פלורסנט והחרקים לאחר זמן מה פשוט מתרגלים לרעשים. 

סוגי חרקים נפוצים להדברה