להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :

הדברת צרעות ודבורים

מדביר לצרעות ודבורים

צרעות שבונות קן בבית, במשרד, במפעל או בכל מקום אחר, יוצרות מצב בעייתי ומסוכן. חלק מהזנים של הצרעות עלולות לעקוץ כמה פעמים ולא פעם אחת כמו הדבורה ולכן הן מסוכנות לבני האדם וגם לחיות מחמד וכדאי מאוד לבצע הדברת צרעות בהתאם.

הדברת צרעות

איתור קינים של צרעות

קינים של צרעות נראים כמו חלת דבש או קנים מבוץ . הצרעות מקבעות את הקינים הללו במקומות שונים כמו צמוד למרזבים, לארגזי הרוח בגגות רעפים, בבלוקים של בתים, משקופי תריסים ועוד. מכיוון שהקינים ממוקמים בגובה, קשה להבחין בהם בשלב ראשון. רק אם מרימים את הראש כלפי מעלה או רואים צרעות, מבינים שבסביבה זו יש קינים של צרעות ומחפשים אותם כדי לטפל בהם.

 

✔️ הדברת צרעות החל מ199 ש"ח
  ✔️ חומרים ירוקים מאושרים המשרד להגנת הסביבה ללא ריח וסימנים
אחריות מלאה בכתב על כל הדברה
לא פתרנו את הבעיה חוזרים ללא עלות !
✔️זמינות 24 שעות ביממה 
צוות מוסמך ומקצועי עם נסיון של 30 שנה ! 
100% אחוזי הצלחה בהדברת נגד צרעות ! 
שירות בפריסה ארצית רחבה
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו : 
 
קן צרעות
קן צרעות - צרעה טייחת

קן צרעות

קן צרעות של צרעה מזרחית יהיה לרוב במקומות שהצרעה יכולה להיכנס ולהתחיל לבנות את הקן מבלי שתחשף לאור או בני אדם כמו בתוך קירות , בתוך תריס גלילה , בתוך צינורות , מרזבים וכו' 

קן של צרעה טייחת יהיה לרוב באזורים יותר פתוחים כמו בניינים , יהיו באזורים עם מים ובוץ לצורך בניית הקן וימצאו בעיקר בגובה , ברוב המקרים שלנו הקן יהיה בין הקיר לבין התקרה אפשר לראות את הקנים כמעט בכל בניין בארץ . 

קן צרעה גרמנית יהיה קטן יותר , יהיה מאוד דומה לקן של צרעה מזרחית גם בצורה וגם במיקום אך קטן יותר . 

קן דבורת העץ יהיה לרוב בתוך מוצרי עץ כמו פרגולות , דקים , עצים , ארונות וכו' 

הדברה של קן צרעות

הדברת צרעות היא פעולה מורכבת וההמלצה היא לקרוא למדבירים שלנו שיבצעו פעולה מורכבת זו ולא לבצע זאת באופן עצמאי לאור הסיכון הרב בנושא זה. אם הצרעות יחושו בסכנה שאורבת להם, כדי שלא יעקצו אדם זה במטרה למנוע את הריסת הקן. כשמדובר בכמות גדולה של צרעות שנמצאות בתוך הקן זוהי סכנה ממשית במיוחד כיוון שקשה ליצור אומדן מראש, כמה צרעות נמצאות בתוך הקן וברוב המקרים הכמות היא גדולה מאד.

המדבירים שלנו עברו השתלמויות מקצועיות וקיבלו הכשרה מקצועית למטרה זו. לכן הם מגיעים להדברה מסוג זה מוגנים לחלוטין, כדי שלא ייעקצו על ידי הצרעות במהלך הדברת הצרעות. המטרה היא להוריד את כל הקן בשלמותו כולל כל הצרעות שנמצאות בפנים, מכל סוג, המלכה, הפועלות והחיילות וכך בבת אחת להיפטר מכולן.

בבוקר הצרעות יוצאת מהקן כדי לאתר מזון, אך בלילה הצרעות נשארות בתוך הקן ולכן זו ההזדמנות הטובה ביותר לבצע את הורדת הקן כשכולן בפנים וכך לחסל בבת אחת את הבעיה. לא אחת מדובר בכמה קינים הסמוכים זה לזה ולכן חשוב להיות ערוכים מראש ולתכנן את הפעולות.

הדברת צרעות במנוע
הדברת צרעות

שיטות הדברת קן צרעות

מעבר להשמדת הקן בשלמותו באמצעות הדברה צרעות באופן כימי שהוא חומר קטלני אשר משמיד את כל כמות הצרעות, יש אפשרות להשתמש בשיטות נוספות כמו:

  • הצבת מלכודות כדי ללכוד את הפועלות שיצאו ללקט מזון 
  • ריסוס ואיבוק איזור הקן 
  • הנחת פיתיונות של בשר מורעל כאשר לא מוצאים את מיקומו של קן הצרעות.
הדברת צרעות

סוגי הצרעות בקינים

בקינים אפשר לראות צרעת טייח שגודלן הוא בין 30-10 ס"מ, או צרעות מזרחיות שגודלן בין 4-2 ס"מ או צרעות גרמניות שהן קטנות 13-10 מ"מ. כולן אוהבות להימצא בקרבת מגורי האדם ולכן מוצאים את הקינים שלהן במקומות מוסתרים או גבוהים, מאד שקשה להבחין בהם בשלב הראשון אלא רק לאחר שמבינים יש צרעות בבית, מוצאים את הקינים בתוך הבית או במעטפת אם מדובר בבית פרטי.

הדברת צרעות

הימצאותן של צרעות בבית היא בעיה מאוד מסוכנת !
לכן ההמלצה שלנו היא להזמין הדברת צרעות באופן מידי ומקצועי כדי לקטול את הבעיה באופן מוחלט ולא להשאיר קינים פעילים או צרעות שמסתובבות . 

התחייבות 100% לפתרון הבעיה !!
054-8849445

להצעת מחיר וייעוץ -בWhatsApp לחץ כאן ! 

 

חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat