הדברה למשרדים

משרד הוא בדיוק כמו דירה רגילה , תמיד יכולים להופיע חרקים חדשים ולפעמים הבהלה יכולה להרוס את שגרת העסק ,
מדוע חשוב לבצע הדברה למשרד? איך היא מתבצעת ? עבור אילו חרקים מומלץ לבצע הדברה במשרדים ?  המון ג'וקים במטבח? התיקנים רצים ליד הלקוחות? בוא וגלו את כל המידע לפני הזמנת מדביר למשרד..

הדברת משרדים - דגשים לפני הזמנת מדביר

כשמבצעים הדברה למשרד יש לשים 2 דגשים עיקריים:

  • זמן = כסף – כלומר אנו חייבים לבצע טיפול מהיר כנגד המזיק בלי לפגוע בהתנהלות השוטפת של המשרד.
  • שיטת טיפול – המון משרדים ממוקמים במשרדים ללא איוורור או עם עובדים בעלי רגישות ,זהו נתון שלא מתיר לנו לבצע ריסוס וכתוצאה מכך אנו חייבים להתאים את עצמנו למצב של המשרד ולטפל במזיק עם פורמולציה מתאימה. ( ג'ל, מלכודות וכו')

לחברתנו ניסיון רב בשירותי הדברה במשרדים ובנייני משרדים תוך שמירה על התנהלות נורמטיבית מצד העובדים והלקוחות ללא פגיעה בזמן עבודה או איכות ההדברה!

חשוב לשים לב האם למדביר שמגיע יש : 

רשיון הדברה למבנים גדולים ושטחים פתוחים – בלי דרגת רשיון זה למדביר אין את הידע והרישיון המתאים לביצוע הדברות במשרדים . 

חומרי הדברה מתאימים – אנו ממליצים על חומרי הדברה ישראלים , הם הכי יקרים למדבירים ונוסו על החרקים בישראל ולא על חרקים במדינה אחרת עם אבולוציה שונה .. 

ניסיון וידע בפתרון בעיות חרקים – לכל חרק יש את שיטת הטיפול הייעודית לו , בלי הניסיון המדביר יכול לשבש את כל שגרת המשרד עד לפתרון הבעיה 

 

✔️ זקוק להדברה למשרד מהיום להיום ?
הדברה למשרדים ללא פגיעה בשגרת המשרד והעובדים !

  ✔️ חומרים ירוקים מאושרים המשרד להגנת הסביבה ללא ריח וסימנים
אחריות מלאה בכתב על כל הדברה
לא פתרנו את הבעיה חוזרים ללא עלות !
✔️זמינות 24 שעות ביממה 
 שירות בפריסה ארצית רחבה
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו : 
 

עבור אילו חרקים מומלץ לבצע הדברה למשרד ?

ישנם המון סוגי חרקים מאוד נפוצים בישראל , ישראל היא ארץ חמימה ומאוד אהובה על חרקים שונים אך לא בכל מקום יש את אותם החרקים , אנו כעט ננמק אילו הדברות מומלצות לבצע במשרדים ואיך בידיוק מתבצעת ההדברה .. 

 

הדברה ירוקה למשרד למקקים ונמלים:

הדברה סטנדרטית , המדביר יגיע לאחר שעות הפעילות של המשרדים ויבצע ריסוס בכל המעטפת הפנימית של המשרדים על גבי חלונות , פיר אשפה , שירותים ובכל מקום שיכול להוות חממה לחרקים. 

ההדברה מתבצעת בריסוס בחומר מסוג פירתרואידים החומר בעל הרעילות הנמוכה ביותר לאדם ובעל רעילות גבוהה לחרקים , יציאה מהאזור לשעה בלבד ללא ריח וסימנים . 

למידע נוסף : הדברת ג'וקים 

הדברת תיקן גרמני למשרד :

תיקן גרמני הינו חרק קטן וחום בעל 2 פסים שחורים על גבו ומצוי בדרך כלל במטבחים , הוא מגיע למשרדים על ידי כך שמביאים אותו עם האספקה של המזון או המוצרים . 

התיקן הגרמני אוהב להסתתר בין כפלי קרטון , בתוך אריזות מזון ובתוך מכשירי חשמל . 

ההדברה מתבצעת באמצעות פורמולציית ג'ל שאנחנו מורחים מסביב לכל המטבח . 
הג'ל אינו רעיל לבני אדם , לא פוגע במוצרי מזון במטבח ואין צורך לצאת מהאזור . 
ממש התנהלות רגילה לחלוטין , וכמובן אנחנו מעניקים אחריות מלאה עד פתרון הבעיה ! 

הדברת נמלים
תיקן גרמני בן 8 חודשים
הדברה באמצעות ג'ל

הדברת זבובים במשרד :

זבובים במשרד זה תופעה מאוד נפוצה בגלל המון סיבות , העיקריות ביניהם הם בגלל שהעובדים כל היום מניחים את הכוסות קפה שלהם בכיור ולא שוטפים , המון כוסות שנשארות עד הבוקר .
הפחים תמיד מלוכלכים ולא עוברים שטיפה פעם בשבוע , המון ירקות ופירות שנשארים רקובים במטבח , המון אוכל שנשאר על השיש במהלך כל היום והמכונות שתייה שלא טופלו וכו' 

כאשר אנו מגיעים לבצע הדברה נגד זבובים אנו מרססים את כל הקירות , הפחים והתקרה של כל המשרד ולאחר מכן מציבים מלכודות ללכידתם הזבובים הנוספים 
מחיר הדברת זבובים למשרד נעה בין 300-800 ש"ח תלוי בגודל המשרד ומתבצעת לאחר שעות העבודה . 

@lior_zelik איך להיפטר מהזבובים במטבח #viral #fyp ♬ צליל מקורי - Lior zelikovsky

מתי מומלץ לבצע הדברה למשרד ?

לכל בעיית חרקים יש זמן שונה מטיפול לטיפול , אנו ממליצים לבתע הדברה למשרדים בכל שנה בתאריכים קבועים , אם המשרד גדול ומכיל הרבה עובדים מומלץ לבצע אחזקה שוטפת לעסק בביצוע הדברה באופן שוטף המדבירים המקצועיים שלנו יגיעו בשעות קבועות ותאריך קבוע ויבצעו סריקה וטיפול בכל נושא החרקים במשרד . לאחר מכן יופק דוח ללקוח עם נגיעות וסימני חרקים במידה והתגלו .  

בדרך כלל הימים הטובים לביצוע הדברה במשרדים הם בשעות הבוקר המוקדמות לפני תחילת העבודה או בימי שישי או ערבי חג בימים שהעסקים לא פעילים . 

 

הדברת חולדות ועכברים למשרד

גיליתם סימני כרסום ?   גללים חדשים במטבח ? כניראה שנכנס לכם מכרסם חדש וחמוד למשרד .. 

כאשר גיליתם סימנים אלו מומלץ לקרוא ללוכד מקצועי מאילנית הדברות שיגיע תוך 30 דקות כדי לפתור את הבעיה על ידי הצבת מלכודות או פיזור רעלים או אפילו אם תשמרו לנו על החולדה אנחנו נגיע ונלכוד אותה בידיים !
הדברה סביב המשרד נגד חולדות ועכברים מתבצעת על ידי פיזור רעלים במחילות ותיבות האכלה , המכרסמים יאכלו את הרעלים וימותו לאחר 72 שעות , ואם העכברים בתוך המשרד אנחנו נעדיף להציב מלכודות כדי ללכוד אותם במהירות לפני שיעשו נזק . 
 למידע נוסף : הדברת מכרסמים 

 

אחרי כמה זמן אפשר לחזור למשרדים ? 

בביצוע הדברה ירוקה נגד תיקנים ונמלים  עובדי המשרד יכולים לחזור לאחר שעה בלבד או עד ייבוש החומר אך כמובן שאנחנו נעדיף תמיד לבע את ההדברה לאחר שעות העבודה שלכם .
לכל הדברה יש את זמן היציאה על פי החומר שאיתו המדביר השתמש אך לרוב כאשר אנחנו מבצעים הדברה לעסקים אנחנו מנסים לפצור את הבעיה בדרכים יצירתיות בלי לפגוע בשגרת המשרד . 

לדוגמא כאשר מבצעים הדברת תיקן גרמני (הג'וקים הקטנים במטבחון ) אין צורך לצאת מהמשרד כלל . 

הדברה במשרד

כמה עולה הדברה למשרד ? ​

הדברה למשרד

אצלנו לא מתפשרים על איכות , תוך כדי שמירה על בטיחות ברמה הגבוה ביותר!

חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat