להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :
צ

הדברה בראשון לציון

הדברה בראשון לציון עם מדביר מוסמך

ראשון לציון היא העיר הרביעית בגודלה בישראל שמכילה המון תושבים ובין היתר גם מגוון רחב מאוד של מזיקים בגלל השטחים הפתוחים של החולות שסובבים את העיר , הקרבה לים והתחזוקה של העיר .
תושבי ראשון לציון שמחפשים הדברה של גוף מקצועי לפתרון בעיית חרקים או מכרסמים , פונים אלינו לחברה מקצועית בעל מוניטין של 30 שנה מאזור ראשון לציון.

הדברה מהיום להיום בראשון לציון עושים רק דרכינו!
מבטיחים למחיר הטוב ביותר!!

תוכן עניינים - הדברה בראשון לציון

מדביר מוסמך

אז למה חשוב לבצע הדברה בראשון לציון?

לא משנה אם אתם גרים בנווה דקלים או ברמת אליהו , כל בית בישראל מומלץ לבצע הדברה באופן קבוע בכל שנה כדי למנוע מהחרקים להגיע ולהתפשט.
בכל שכונה יש את הבעיות שמאפיינות אותה בהתאם למתאר הקרקע והאוכלוסיה , לדוגמא ברמת אליהו יש מפגע רב של חולדות ועכברים , ותיקן גרמני .בגלל שישנם המון אוכלוסיות מהעדה האתיופית שמכינים תבשילים של העדה שלהם כגון אינג'רה , טלה וכו' והתיקן הגרמני מאוד אוהב את התבלינים האתיופים ונמשך לזה ומתפשט לאנשים בבית . 
בשל הריח החזק שיש לתבשילים המדהימים שלהם החולדות מריחות את הריחות ממרחקים ומיד מגיעים.
כמו כן גם בגלל שתושבים רבים ברמת אליהו מאכילים חתולים אז הפיזור של המזון בכל המדרכות כמובן שימשוך חולדות רבות להסתובב בשכונה . 

בשכונות אחרות מומלץ לבצע הדברה בראשון לציון באופן שוטף כדי להימנע מג'וקים שיחדרו לבית , בכל העיר ישנם המון בתים פרטיים בשכונות כגון נחלת יהודה , נווה ים , דקלים חוף וכו'
מומלץ לבצע הדברה בביובים נגד תיקן אמריקאי ובתוך הבית לבצע הדברה ירוקה נגד ג'וקים ונמלים

כאשר מבצעים הדברה בעיר חשוב לבדוק תחילה האם למדביר יש 

  1. רשיון הדברה בתוקף 
  2. חומרים מאושרים מהמשרד להגנת הסביבה 
  3. מקצועיות וניסיון והכרה של המזיק שהולכים לטפל בו 

מדביר בראשון לציון

ליאור הוא מדביר מקצועי שגר המון שנים בראשון לציון, הוא הבן של חיים שגם הוא מדביר וגם הוא בן של מדביר סבא של ליאור חנן. 

3 דורות של ניסיון תעסוקתי בתחום הדברת מזיקים, אם אתם מחפשים מדביר בראשון לציון חשוב להזמין מישהו שמכיר את העיר כמו שצריך ויודע בדיוק את הבעיות החרקים בעיר. ההכרה הגיאוגרפית מאוד תורמת כדי לפתור את בעיות החרקים בקלות רבה, לדוגמא אם לקוח מצלצל ואומר שהוא גר ברמת אליהו ויש לו ג'וקים קטנים ג'ינגים מיד אפשר להבין שיש לו תיקן גרמני שמאוד אוהב את האזור הזה. 
צריך שהמדביר שאתם מזמינים יכיר היטב את העיר ואת הבעיות שיש לעיר להציע נגיד לקוח מפרס נובל שמצלצל על עקיצות בחצר הבית בבריכה בשעות היום סביר להניח שמדובר בנמלי אש שהתפשטו באופן מוחלט בכל אזור המערב של ראשל"צ . 

מדביר מקצועי מראשון לציון יוכל להעניק לכם שירות 24 שעות ביממה עם יחס באמת הוגן וטוב כי בסופו של דבר אתם שכנים והמדביר מכיר היטב את בעיות העיר ואיפה לשים דגש .

מה תפקיד עיריית ראשון לציון בנוגע להדברה ?

כולנו סובלים לפעמים מבעיות חרקים ולא מבינים מאיפה הכל מתחיל .. הבעיה הראשונה של התפתחות חרקים באזור המגורים הוא בעיות תחזוקת העירייה בנוגע להדברה העיר ובורות הביוב .

כאשר אתה נתקלים בהמון ג'וקים בסביבת החניה של הבית או הבניין או לחילופין המון ג'וקים נכנסים מהחלונות והצנרת לאחר הזמנת המדביר אנו ממליצים להתקשר לעירייה (106) שתגיע לבצע הדברה בבורות הביוב מסביב לכל הבית שלכם . השירות הנל ללא עלות וכלול אצליכם בתשלומי הארנונה שכולנו משלמים . 

מעבר לכך כאשר ראיתם חולדות בראשון לציון גם אתם יכולים לפנות לעירייה לביצוע הדברת חולדות על ידי הצבת תיבות האכלה או פיזור של רעלים בבורות הביוב . כאשר הרחובות יהיו יקים ממזיקים גם הבית שלכם יהיה נקי .
אך חשוב להבין שעיריית ראשל"צ לא נכנסת לתוך בניינים ומטפלת אך ורק בעיר וברחובותכן, היא לא תיכנס אליכם לבית פרטי או לדירה ולא תתן מענה לבניינים פרטיים . 

האחריות בעת ביצוע הדברות בראשון לציון

כאשר מזמינים חברה מקצועית וטובה להדברה בראשון לציון חשוב להבין האם המדביר נותן אחריות ומה היא מכסה .
בדרך כלל מדביר אשר הוציא רישיון לא מזמן ואיננו מנוסה ומקצועי הוא ינסה לא להעניק לכם אחריות על ההדברה ולסבן אתכם בתירוצים .
מדביר מקצועי יוכל להעניק לכם אחריות מלאה בכל הנוגע להדברה והוא יעמוד מאחורי העבודה שביצע .
בדרך כלל לנמלים המשרד להגנת הסביבה המליץ אחריות ל3 חודשים , אחריות להדברת ג'וקים היא בדרך כלל שנה .
אחריות לטרמיטים היא בין שנה ל3 שנים ואחריות לפשפש המיטה בראשון לציון היא לשנה .
חשוב לבדוק עם חברת ההדברה שאין עלות הגעה נוספת במקרה של בעיה בהדברה ! בדרך כלל מדבירים נוהגים להגיד אחריות מלאה ולאחר מכן גובים 100 שקלים מהלקוח.
אצלינו באילנית הדברות תקבלו תעודת אחריות מלאה בכתב על כל פעולת הדברה ! 

 

הדברה בבורות ביוב

הדברה לבית חדש בראשון לציון

כאשר עוברים לדירה חדשה , אחד השירותים ההכרחיים הוא הדברה בבית חדש . זוהי אפשרות נהדרת לבצע הדברה כשכל חלל הבית פתוח לפני הכנסת הרהיטים .
כאשר כל חלל הבית פתוח לפני אכלוס מלא , יש אפשרות בביצוע הדברה חזקה ללא חשש מהרעלות של בעלי חיים או בני אדם כלל , בנוסף אפשר להגיע לכל החריצים ולכל המקומות שהחרקים אוהבים לשהות בהם .
לפעמים אנו עוברים לבית שאנחנו לא יודעים אילו בעיות חרקים יש בו וכאשר מבצעים הדברה בבית חדש אנו יכולים להיות בטוחים שהבית נקי מחרקים ! 

חשוב לבדוק לפני הדברה בבית חדש שהמדביר עושה ניטור למציאת סימני חרקים באופן יסודי , ומביא אחריות מלאה על כל העבודה !

חשוב להבין שהדברה לדירה חדשה איננה זולה יותר פשוט אין רהיטים בבית ויותר קל לנו להדביר אך כמובן שתצא לכם הדברה יותר טובה ויסודית אך לבסוף אנחנו מבזבזים את אותה כמות חומר ולכן אין אפשרות להוזיל במחיר . 

 

 

הדברה בבית חדש
הדברה בבית חדש

סוגי ההדברות שאנו מבצעים

קשת הפעילות העסקית שלנו היא מאד רחבה וכוללת הדברה נגד תיקנים, נמלים, צרעות, מכרסמים, פרעושים, טרמיטים ועוד. 

הלקוחות שלנו מודעים לעובדה שהמדבירים שלנו הם כולם בעלי רישיון ולכן מבצעים עבודה מקצועית ביותר בכל מקום ומול כל אחד מהמזיקים, כדי שהלקוח ייפטר מהבעיה אחת ולתמיד וכך המזיקים לא יפריעו לשגרת חייו.

בדרך כלל בכל אזור בראשון לציון יש בעיות חרקים שונות לדוגמא במערב ראשון מאוד נפוץ טרמיטים בכל האזור שקרוב לחולות ראשון , במזרח ראשון לציון מאוד נפוץ ביצוע הדברה לתיקן גרמני וחולדות ! 

במרכז ראשון לציון מבצעים לרוב הדברה ירוקה משולבת לתיקנים ונמלים בגלל שהעירייה לא מתחזקת היטב את נושא ההדברה בעיר . 

כמו כן אנחנו מעניקים שירותי הדברה לעסקים מכל הסוגים לרבות עסקי מזון , מרכזים וחברות ניהול . 
אנחנו עובדים בשיתוף עיריית ראשלצ בתחזוקה שוטפת לכל מוסדות החינוך בעיר , אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם יס פלאנט וסינימה סיטי להדברות שוטפות נגד מכרסמים וריסוס נגד עשבייה . 

 

הדברה בראשון לציון  ⭐⭐⭐⭐⭐

צוות הדברה

הדברת חולדות ועכברים בראשון לציון

חולדות ועכברים הינם חיות שמאוד נפוצות בראשון לציון ואנו כמעט כל שבוע מקבלים המון קריאות בראשון לציון מכל קצוות העיר . 
באזור שיכון המזרח ושכונת הרקפות נושא העכברים מאוד נפוץ בשל השטחים הפתוחים ועבודות הבניה שמרעידות את הקרקע . 
באזור רמת אליהו ואזור רוטשילד לדוגמא יש בעיית חולדות קשה מאוד שהם רצות בכל שעות היום והלילה לאורך כל הרחוב ונכנסות לאנשים הביתה גם אם הם גרים בקומה רביעית ! 
לצורך הדברת חולדות או הדברת עכברים אנו מפזרים רעלים מסביב לכל הבניין או בית פרטי בתוך קופסאות האכלה ייעודיות כאשר העכברים נכנסים לקופסא אוכלים את הרעלים ומתים לאחר 3 ימים . 
הרעלים באישור המשרד להגנת הסביבה ללא סכנה לבני אדם או בעלי חיים ! 
אנחנו עובדים עם רעלים מסוג רטרים פסטה הכי טובים שיש בשוק עם חומרי משיכה הכי חזקים שיפתרו לכם את הבעיה ב10000% 

מחיר הדברת חולדות נע בין 350-700₪ 

לוכד חולדות ועכברים ברשל"צ 24/7

ליאור אחד מצוות המדבירים שלנו תושב העיר ראשון לציון ואנו מעניקים שירות לכידת עכברים וחולדות בכל שעות היממה ובכל הימים כולל שבתות וחגים . 
אנו מגיעים ומבצעים סריקה בכל הדירה ומבצעים לכידה חיה ולאחר מכן משחררים את החולדה . 
במצבים כאשר לא מוצאים את החולדה אנו מציבים מלכודות מקצועיות עם חומרי משיכה לצורך תפיסת החולדה כאשר תחזור .
יש אפשרות לבצע לכידה הומנית או הצבת מלכודות הומניות ללא פגיעה בחולדה בכלל . 
מחיר לכידה בראשלצ נע בין 450-600₪

למידע נוסף : לוכד עכברים בראשל"צ 

קופסאות האכלה - מתקן ייעודי למילוי רעל למניעת האכלה על ידי בע"ח או ילדים

הדברת טרמיטים בראשון לציון

הטרמיטים הם מזיקים אשר ניזונים מתאית אשר קיימים בתוך ריהוט מעץ, דלתות ומשקופים. יש להם את היכולת לאכול את החלק הפנימי של פריטי העץ ללא הורדת הנסורת ולכן קשה לגלות אותם. רק לאחר שהדיירים שמים לב לפריט עץ חלול או סימני כנפיים או תעלות בוץ , הם מעבירים לנו תמונה ואנו מזהים שמדובר בטרמיטים. 

ההדברה במקרה זה נעשית בבית על ידי קידוח חורים והחדרת חומר ההדברה דרך החורים הללו. אם מדובר בבית פרטי גם בחצר נעשה טיפול זהה . הטרמיטים חיים במושבה ולכן בהדברת טרמיטים אנו מחדירים חומר הדברה בכל המעטפת כך שהחומר יחדור לתוך המושבה ויקטול את כולם. 

במקרים כאשר הנגיעות לא קשה ישנה אפשרות לטיפול ללא קידוחים וללא צורך לצאת מהדירה באמצעות פורמולציית ג'ל , את הג'ל אנו שמים בסמוך למושבה של הטרמיטים , הפועלות לוקחות את הג'ל חזרה לתוך הקן ומרעילות את כל הקן בעזרת הפתיון המורעל .

בנוסף לשני השיטות לעיל התווספה בשנים האחרונות שיטה חדשה ללא קידוחים עם פתיון גרגירים נמסיס שהטרמיטים לוקחים לקן ומרעילים את הקן , השיטה חדשה ויעילה מאוד אך לא מתאימה לכל סוגי המקרים ולכן אנחנו ממליצים לכם להתייעץ איתנו על הדברת טרמיטים לפני הזמנת מדביר מקצועי . 

הדברת טרמיטים

מה זה הדברה ירוקה ואיך היא מתבצעת

כשמזמינים מדביר ירוק חשוב להכיר ולהבין מה המשמעות של הנושא , כל חומרי ההדברה כיום בישראל מוגדרים כ"ירוקים" מהסיבה שיצאו מהחוק הזרחניים האורגניים ולמדבירים לא נותרה ברירות מלבד לרכוש רק את החומרים המורכבים מפירתרואידים שהם חומרים סינטטיים שמדמים את זמן החרצית . 

ההדברה הירוקה בדרך כלל תתיר לכם יציאה מהדירה לשעה בלבד וללא ריח וסימנים לאחר מכן ולא תסכן את הבריאות שלכם . 
ההדברה הנפוצה ביותר שאנשים מזמינים היא הדברה ירוקה נגד ג'וקים ונמלים עם אחריות מלאה לשנה ללא סכנה לבני אדם ובעלי חיים .

כמו כן אנחנו מבצעים הדברה ירוקה למגוון רחב מאוד של חרקים כמו תיקן גרמני , נמלים , דובון הקורים , נדלים וחרקי מזון .

הדברה לג'וקים ונמלים תתבצע על ידי ריסוס כל המעטפת הפנימית של הדירה עם חומר שקוף ללא ריח או סימנים , לאחר מכן תצטרכו להתרחק מהאזור לשעה בלבד עד ייבוש החומר ולאחר מכן התנהלות רגילה . 

מחיר הדברה לג'וקים ונמלים בראשלצ בדירה 250-400₪
מחיר הדברה של בית פרטי 350-700₪
מחיר הדברה של דג הכסף בראשון לציון נע בין 250-500 ₪

הדברת עכבישי זאב

הדברת נמלי אש בראשון לציון שיטות מעולות לניטור ומניעה !

בראשון לציון יש מפגע רב של נמלי אש כבר זמן רב בנוגע לנמלי אש , רוב האזורים הנגועים מצויים יותר באיזורי מערב ראשון לציון ונידועים בסביבת בתים עם בריכה . 

נמלי אש הועברו תחילה ממקום למקום על ידי משתלות אשר פיזרו ברחבי הארץ קנים של נמלים לגינות וחצרות של עיריות ובתים פרטיים ונמלת האש התפתחה והתרחבה כמעט לכל בית . 

נמלת האש יכולה להיות בבית קרקע ועד לדירה בבניין בקומה 10 , הנמלים מאופיינות בכך שהם קטנות , חומות , ועוקצות ומטיילות בכל מקום בבית .

כאשר אתם רוצים לבצע ניטור לנמלת האש אתם יכולים לעשות כך : לשים על מקל של ארטיק חמאת בוטנים ולפזר 4 מקלות בכל פינה בחצר באזור מוצל יחסית וקרוב להשקיה ולחזור לאחר שעה שעתיים לראות האם יש התפתחות על המקלות . 

ההדברה לנמלת האש בראשון לציון מתבצעת על ידי ריסוס של כל הדירה או המבנה בכל שטח הרצפה עם חומר ירוק מסוג פירתרואידים ללא סכנה לבני אדם או בע"ח , לאחר מכן אנחנו מפזרים חיצונית גרגירי פיתיון גרנולר כדי שהפועלות יקחו את הגרגירים למלכה ונחסל כך את כל הקן . 
לאחר ההדברה יש להתרחק מהאזור לשעה בלבד ולאחר מכן התנהלות רגילה לחלוטין . 

מחיר הדברה של נמלת האש בדירה נע בין 350-500 תלוי בגודל הדירה 

מחיר הדברה בבית פרטי נע בין 350-1000 ש"ח תלוי בגודל 

טיפים למניעת חרקים לבית :

לכל חרק יש את הפתרון שלו , כך שלמעשה יש אין סוף טיפים שאנו יכולים להמליץ לכם במניעת חרקים או חולדות לביתכם : 

למניעת ג'וקים בבית עליכם דבר ראשון להקפיד על סניטציה וניקיון של הבית , סגירת חלונות וחריצים במיוחד בלילה מהסיבה שהתיקנים עפים אלינו מהחלונות , לשוחח עם וועד הבית של הבניין שיבצע הדברה אחת לשנה בבניין או לבצע אצלכם בבית הדברה מקיפה אחת לשנה . 

למניעת נמלים בדירה עליכם לסתום את החורים במיוחד במקלחות ובטבח ואת הדופן בין הקיר לשיש עם סיליקון או רובה 

למנוע חולדות בראשון לציון תחילה עליכם לצלצל לעירייה 106 ולדאוג שיבצעו הדברה מסביב לרחוב שאתם גרים בו , כמובן שהם לא יכנסו אליכם לשטח הפרטי אך זה יפחית משמעותית את הסיכויים שהם יגיעו אליכם , לאחר מכן סתימת חורים וחריצים בקוטר של 5 שקלים ומעלה 

אזורי שירותי הדברה בראשון לציון שאנו נותנים :

קרית גנים
כרמים
רמת אליהו
נאות שקמה
אברמוביץ'
רמבם
רביבים
רמז
פואבלו
ועוד ..

שיכון המזרח
שכונת הרקפות
מזרח
משולש ג'בוטינסקי
נווה ים
קרית ראשון
נווה דקלים
פרס נובל
נווה חוף 

הדברה בראשון לציון המלצות

חשוב לפני הזמנת מדביר בראשלצ הוא לבדוק המלצות , אנחנו חיים בעידן מאוד טכנולוגי ובעידן הלשוני ( כפי שתיאר יובל נח הררי בספרו) שאנו אוהבים לדבר אחד על השני במיוחד כאשר זה נוגע בבעלי מקצוע .

כל אחד לפני הזמנת מדביר מבצע סקר מחירים אך שוכח לבצע סקר על טיב הבעל מקצוע והאם הוא בעל נסיון והוא פתר לחבר שלנו את בעיות החרקים .

לא כל מה שחשוב הוא המחיר , לפעמים טעמו הטוב של מחיר זול מתפוגג מהר יותר מטעמו המר של עבודה זולה .

אם תזמינו מדביר הכי זול כנראה שככה תראה העבודה והג'וקים ירקדו לכם בסלון לאחר חודש חודשיים ואז לכו תרדפו אחרי המדביר שביצע . לפני הזמנת מדביר היכנסו לגוגל , מדרג , איזי וחפשו המלצות על חברות הדברות מומלצות באזור עם מאגר לקוחות גדול .

אנו מבצעים הדברות לכל מקום אשר יש בו בעיית מזיקים , רישיון ההדברה של אילנית הדברות מקנה לנו ביצוע פעולות בכל מקום ללא הגבלות כלל. (מדביר דרגה 2 ) 

אנו מבצעים הדברות לעסקים ללא פגיעה בשגרת העסק , בזמנים נוחים בהתאם לשעות פעילות העסק .

אנו מבצעים הדברות שונות עם חומרים שונים לכל עסק , אנו מתאימים את סוג ההדברה ואופן הטיפול עם דגש על בטיחות הן של העובדים והן של הלקוחות . 

כל ההדברות שלנו בעלות אישור המשרד להגנת הסביבה .

לעמוד ההמלצות שלנו שלחץ עלי 

הדברה במשרד

זקוקים להדברה בראשון לציון מחיר ? מחפשים פתרונות בנושאים של מזיקים שונים 

לנו יש את האמצעים החדשניים לטפל בכל סוג של מזיקים. לכן אנו ממליצים לכם לשוחח אתנו בכל בעיה שאתם רואים בבית או בגינה, אנחנו נדריך אתכם מה לעשות ולאחר מכן נתאם את המועד לביצוע ההדברה המתאימה ביותר עבורכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ מקצועי

עמוד זה נכתב על ידי
ליאור זליקובסקי – מדביר מוסמך מספר היתר 2650 

המנהל של אילנית הדברות ודור שלישי למשפחת מדבירים,
מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים.
רוצים להתייעץ איתי ? 
חייגו עכשיו 054-8849445 

רישיון הדברה
חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat