להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :
צ

איך יודעים שיש עכבר בבית?

המדריך המלא לאבחנת עכבר בבית

עכברים וחולדות הם חיות שהפכו להיות מאוד קרובים לבני האדם במהלך האבולוציה , כמעט בכל עיר יש או חולדות או עכברים שמסותתים להם בשעות הערב .. זיהיתם משהו מוזר בבית ?  חושדים שאולי יש עכבר בבית ? מהם הסימנים לזיהוי שיש עכבר בבית ?  מה עושים כשיש עכבר בבית ? כל התשובות לשאלות הנפוצות עכשיו במאמר הבא המשיכו איתנו >>>

✔️ הדברת עכברים החל 300 ש"ח לבית או לעסק 

  ✔️ הדברה או לכידה 24 שעות ביממה ! 

הגעה תוך 30 דקות ! 

✔️ פריסה בכל הארץ – הגעה מעכשיו לעכשיו

 

 
צוות מוסמך ומקצועי עם ניסיון של 30 שנה !
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו: 
 

איך יודעים שיש עכבר בבית - סימני נגיעות

עכבר או חולדה - מה יש לי בבית ?

חולדות הם חיות שמאוד דומות לעכברים אך הצורה הגודל שלהם שונה לגמרי מעכברים , עכברים הם חיות מאוד קטנות בממוצע עכבר בוגר מגיע לגודל של כ-10 ס"מ עם זנב ארוך ואוזניים יחסית גדולות .
החולדות הם הרבה יותר גדולות ומגיעות לגודל של כ 20 ס"מ ויכולות להיות במשקל של כ 500 גרם לעומת עכברים שהם כ30 גרם .

 אם העכבר בגודל של יותר מקופסא סיגריות אז כנראה שזוהי חולדה צעירה 

איך יודעים שיש עכבר בבית

 

הסימנים הנפוצים שבדרך כלל מעידים על כך שיש לכם עכבר בבית הם :

סימני גללים : הגללים של עכברים מאוד קטנים ושחורים ודומים מאוד לגרגירי אורז בצבע שחור , עכברים עושים יחסית הרבה גללים כך שאי אפשר לטעות .

סימני כרסום : העכברים עם שורש שן פתוח כלומר השיניים הקדמיות שלהם כל הזמן גדלות ולכן הם כל הזמן מכרסמים דברים , לחילופין יכול להיות סימני כרסום על אריזות מזון שהם ניסו לפתוח

סימני מחילות – לעכברים יש מחילות מאוד קטנות ועמוקות שיהיו עם פתח יציאה בקוטר של שקל אחד .

עכבר חי – אם זיהיתם עכבר חי רץ אז אין פה בכלל ספק ואין צורך להרחיב ..

קקי של חולדה

האם עכברים מעבירי מחלות -

העכברים חיים במקומות מאוד לא הגיינים וכמובן שיכולים להעביר מחלות במגע , עם הגללים והשתן ועם נשיכה , העברים יכולים להעביר עכברת , דבר , כלבת , אפטיטיס , חום גבוה כאבי שרירים , וכו'
מומלץ מאוד לאחר זיהוי של עכבר בבית לבצע ניקוי יסודי עם חומרי ניקיון בכל האזור שבו העכבר היה וכמו כן לזרוק מוצרי מזון שהוא נגע בהם ולהזמין מדביר מקצוע להדברה של עכברים ..  

חולדה צעירה
חולדה צעירה

האם עכבר יכול לטפס על קיר ?

עכברים בעלי כושר טיפוס טוב מאוד ויכולים לעלות כמעט על כל משטח , לקירות חיצוניים מחוספסים ( שליכט צבעוני או טמבורטקס וכו' ) העכברים יכולים לעלות בקלילות ויגיעו אפילו לקומה רביעית אם יש בהם תושייה לעכברים יש כפלים בכפות הרגליים שעוזרים להם לטפס על קירות ישרים בלי בעיה אך לרוב עכברים יכנסו לקומות תחתונות וחולדות יגיעו לקומות הגבוהות על ידי טיפוס על הקירות או על עצים .

האם עכברים חוזרים ?

עכברים הולכים תמיד בתנועה קבועה וקינסטטית כאשר הם היו במקום אפילו פעם אחת והרגישו נינוחים , ממש כמו שאתם נוהגים ברכב ומגיעים הביתה ולא זוכרים אפילו את הדרך שעברתם בגלל שאתם עושים את הנסיעה הזאתי בצורה קבועה בכל יום לעבודה כך גם העכברים רק שהם עושים זאת בביקור אחד בודד והלאה .

למה באים עכברים ?

העכברים יגיעו אליכם הביתה בדרך כלל כדי למצוא מים , מזון או מסתור . 3 המ'מים הללו הם הגורם העיקרי לעכברים ואם תדאגו להחסיר את שלושתם אתם תוכלו לוודא שאכן העכברים יחליטו לעזוב לשכנים וללכת לחפש מזון במקום אחר .
לאחר הגשמים הראשונים כל המחילות שלהם שהם עבדו עליהם במשך כל הקיץ מתמלאים במים ונסתמים והעכברים מחפשים מקומות מסתור אחרים והבית שלכם בהחלט יכול להיות אופציה .

עכבר בבית מה עושים ?

אנו ממליצים להזמין לוכד עכברים מיומן ומקצועי שיגיע לטפל בבעיה , אנו מעניקים שירותי לכידה והדברת עכברים 24 שעות ביממה עם צוות מוסמך עם רישיון בפריסה בכל הארץ .
30 דקות ואנחנו אצלכם , אנחנו לא מגיעים לעבוד אנחנו מגיעים לפתור לכם את הבעיה ..
יש פעמים שאנחנו לוכדים את העכברים במקום כשאנחנו מגיעים , יש מקומות שיש צורך בהצבת מלכודות עם חומרי משיכה במקומות שאי אפשר לבצע לכידה ויש מקומות שעדיף לפזר רעלים בתוך קופסאות מבוקרות .
כל מקרה לגופו אנו ממליצים לכם ליצור איתנו קשר לייעוץ מהיר ובאהבה :  0548849445

עלות לכידה של עכבר בבית

כשנכנס עכבר הביתה אי אפשר לדעת מתי זה יהיה אך הלוכד עכברים המקצועי שלנו יגיע אליכם תוך 30 דקות גם אם זה ב3 לפנות בוקר , המחיר ללכידת עכבר בדירה משתנה בהתאם לשעת ההגעה שלנו . 
עלות ביקור של לוכד עכברים לניטור : 250 – 350 ש"ח 
עלות לכידת עכבר בדירה : 350 – 800 ש"ח תלוי בשעה ובמורכבות הלכידה 
עלות הצבת מלכודות בדירה : 350-500 ש"ח 
מחיר הדברת עכברים : 350-600 ש"ח 

לוכד חולדות בפתח תקווה
חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat