הדברה ברמת גן

הדברה ברמת גן

מדביר ברמת גן

מחפש חברת הדברה מקצועית ברמת גן להדברת חרקים ?

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, שמתעניינים בתחום של הדברה ברמת גן.יש לזכור כי אומנם החרקים והמכרסמים השונים מהווים חלק בלתי נפרד מהמערכת האקולוגית שלנו, אך אין זה אומר כי עלינו להשלים עם הנוכחות שלהם בבית או במשרד. במקרים מסוג זה, מומלץ לפנות לחברת הדברות מנוסה ומקצועית, שתוכל לבצע הדברה יעילה ואיכותית ברמת גן. מדובר על הדרך היעילה והמהירה ביותר להיפטר מהמטרד, על מנת לחזור לשגרת החיים הרגילה.

חשוב כמובן לבחור בחברת הדברות ברמת גן ברמה הגבוהה ביותר, שתוכל לספק שירות יעיל ומקצועי לכל אורך הדרך. רק חברה מסוג זה, תוכל לאבחן את סוג המזיק ולהתאים עבורו את שיטת ההדברה היעילה והאיכותית ביותר. אנו בחברת אילנית הדברות מספקים שירותי הדברה ברמת גן ברמה הגבוהה ביותר. אנו מעסיקים אך ורק מדבירים מוסמכים, בעלי רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה. 

תוכן עניינים:
הדברה ברמת גן

הדברה ברמת גן – מי בעצם זקוק לכך?

כל אדם שסובל ממטרד של מזיקים, יכול להיעזר בשירותיה של חברת הדברות מקצועית ורצינית. חשוב לזכור כי כל אחד עלול לסבול מחרקים שונים, כגון תיקנים, נמלים, פרעושים, פשפשי מיטה וכדומה. מדובר ללא ספק על מטרד מהותי, שעלול להפריע לשגרת החיים התקינה. אף אחד לא היה רוצה להתעורר באמצע הלילה, על מנת לגלות כי הוא חולק את חדר השינה שלו עם מספר ג'וקים או פשפשי מיטה רעבים. לכן במקרים מסוג זה, חשוב לפנות בצורה מידית לחברת הדברות ברמת גן מקצועית ומוכרת, שתוכל לספק הדברה ברמת גן יעילה ומהירה של כל הדירה. כמובן שהדבר נכון לא רק עבור חרקים, אלא גם עבור סוגים שונים של מכרסמים.

Pesticide before event

ריסוס ברמת גן – טיפים לבחירת חברת ההדברות המתאימה ביותר עבורכם

ניתן היום למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של חברות הדברה שונות, אך החוכמה היא כמובן לעבוד אך ורק עם חברה ברמת גן מוכרת וידועה, בעלת וותק של שנים בתחום. רק חברה מסוג זה, תוכל לספק לכל אחד את הידע, המיומנות והכלים המתאימים ביותר, על מנת להיפטר מהמזיקים אחת ולתמיד. כדאי לוודא כי החברה משתמשת בחומרי הדברה ייעודיים, העומדים בכל התקנים המחמירים ביותר של המשרד להגנת הסביבה ושל משרד הבריאות. יש לזכור כי חומרי הדברה לא מתאימים עלולים לגרום לנזקים כבדים לסביבה, לחיות הבית, לחיות הבר ואפילו לתינוקות וילדים. לכן חשוב לא להתפשר, אלא לבחור לעבודה את חברת ההדברות המקצועית ביותר בתחום.

 

המזיקים הנפוצים ברמת גן

המזיק הראשון ברשימה הוא אכן התיקן , הדברת ג'וקים ברמת גן היא פעולה נפוצה שאנו מבצעים כל יום במספר דירות בעיר , התיקנים אכן שוכנים בבורות הביוב ועולים לדירות דרך מערכות המים ודרך החלונות בתעופה .
העיר איננה מתחזקת היטב את מערכות הניקוז ולא תמיד מבצעת הדברה כל שנה בבורות ביוב אם אין תלונה או דרישה לכך ולכן כל התושבים סובלים מבעיות ג'וקים לאורך כל השנה .
הדברת ג'וקים ברמת גן מתבצעת אצלינו על ידי ריסוס חומר ירוק ללא סכנה לבני אדם או בעלי חיים וללא ריח וסימנים כלל מסביב לכל הבית , לאחר מכן יש לצאת מהדירה לשעה בלבד ואתם תקבלו מאיתנו אחריות מלאה וכל זה במחיר של 199 ש"ח.

הדברת פשפש המיטה ברמת גן היא הפעולה השניה שאנו לאחר אנליזה של הלקוחות שלנו קבענו שהיא הנפוצה ביותר בעיר בשל העליה בכמות התושבי חוץ ותחלופת הדירות המהירה . הפשפש מיטה הינו חרק זעיר שפעיל לילה ועוקץ ללא הפסקה לאורך כל הלילה עקיצות גדולות וכואבות .
הבעיה בהדברת פשפש מיטה שהוא אכן מסתתר בכל מקום בחדר מהמיטה והמזרון ועד לשקעים וחריצים בקירות ולכן גם אם תזרקו את כל החדר לא תפטרו את הבעיה ולכן אנו מטפלים בפשפשים באמצעות קיטור שמרתיח את כל החדר ל 110 מעלות ולאחר מכן מבצעים הדברה בריסוס לכל החדר .
גם להדברת פשפשים ברמת גן אנו מעניקים אחריות מלאה לשנה ללא תוספת תשלום על הגעה חוזרת במחיר שמתחיל ב 499 ש"ח

הדברת פרעושים היא הפעולה השלישית בגודלה בעיר בשל כמות החתולי רחוב המסתובבים בעיר , הפרעושים מאוד אוהבים להתפתח לאחר המלטת חתולה הפרעושים נדבקים לשיליה שעוטפת את הגורים ולאחר עזיבת החתולה והגורים הפרעושים נשארים ומתחילים להתפתח בכל האזור , כאשר אנו מבצעים הדברה לפרעושים אנו שמים דגש על בטיחות לבני אדם ובעלי חיים באזור ואנו מבצעים הדברה באמצעות חומרים ירוקים ללא סכנה כלל בתוספת IGR כדי לקטול גם את הפרעושים הבוגרים וגם את הביצים שלהם, עלות הטיפול לדירה נגד פרעושים היא החל מ 299 ש"ח

ריסוס נגד נמלים היא הפעולה אולי הכי נפוצה שיש בעיר מהסיבה שנמלים השתלטו על כל יבשת אפשרית ועכשיו אלכם בבית , הדברה לבית מתבצע על ידי ריסוס כל קירות הבית על הפנלים ובכל מקום שיכול להוות חממה לנמלים הריסוס מתבצע על ידי חומר מסוג דלתא סופר המכיל סיפרמטרין 10% בעל רעילות נמוכה לאדם וללא ריח וסימנים ולאחר הטיפול יש לצאת מהבית לשעה בלבד ותהנו לאחר מכן מבית נקי מנמלים לזמן ממושך .

הדברת ג'וקים בביוב
✔️ הדברה ברמת גן החל 250 ש"ח
  ✔️ חומרים ירוקים מאושרים המשרד להגנת הסביבה ללא ריח וסימנים
אחריות מלאה בכתב על כל הדברה
לא פתרנו את הבעיה חוזרים ללא עלות !
✔️זמינות 24 שעות ביממה 
מדביר ברמת גן מקצועי עם ניסיון של 30 שנה ! 
שירות בפריסה ארצית רחבה

הדברות ברמת גן נגד כל סוגי החרקים והמכרסמים ! 
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו : 
 

הדברה ברמת גן ⭐⭐⭐⭐⭐

למה יש חולדות ברמת גן ?

המון לקוחות שלנו טוענים שיש מכת חולדות ברמת גן בצורה מחרידה ולא נורמלית, לאחר שבחנו האם זה נכון גילינו למצוא שהם אכן צודקים, אחוז גבוה מלקוחותינו בחרו בשירות הדברת מכרסמים ברמת גן שלנו וזה בעקבות 2 דברים עיקריים: רכבת הקלה, תחזוקת העיר.

רעידות הרכבת הקלה גרמו לתחושת אי ביטחון לחולדות וחיפוש מקומות שלוים ושקטים שיוכלו לנוח ולגדל בו את גוריהם והם נכנסים לאנשים לדירות מסעדות ומשרדים. 

בדרך כלל יהיו המון חולדות לאחר יום גשום כי כל המחילות שלהם באדמה מתמלאות במים והדבר היחידי שיש להם לעשות הוא להיכנס למישהו לביתו החמים. 

תחזוקת העיר – חברת ההדברה ברמת גן שדואגת לתחזוקת העיר מקבלת מאות פניות ביום ולא יכולה להתמודד עם כולם ולכן יש המון חולדות בעיר, קצב ההתרבות של החולדות מאוד מהיר ודבר זה גורם לבעיה עתידית גדולה.

הזמנת לוכד עכברים ברמת גן יגיע ויעניק לכם שירות נגד העכברים והחולדות שהצליחו להיכנס אליכם או מסתובבות אצלכם בחצר על ידי לכידתם או הדברת חולדות עם רעלים באישור המשרד להגנת הסביבה, למידע נוסף: הדברת עכברים

הדברת ג'וקים ותיקנים

הרחקת יונים ברמת גן

תושבי רמת גן מאוד אוהבים להאכיל את היונים ברחבי העיר ובמיוחד לכיכר אורדיאה שהוכרזה כמפגע עירוני בכל הנושא של יונים, זה שמאכילים הרבה יונים זה מביא ילודה מאוד מהירה של יונים ומפתח את האוכלוסייה שלהם.
הרחקת יונים מקצועית תבוצע על ידי הצבת רשת / דוקרנים או פס חשמלי או קפיץ באזור הקינון שלהם לצורך זה שנמנע מהם לשבת לנו על החלון או גג הבניין.

כאשר מזמינים מדביר מקצועי להרחקת יונים חשוב לשים לב לניסיון והוותק במקצוע ולא כל שיפוצניק או הנדימן שיעניק לכם מחיר זול יוכל לפתור לכם את בעיית היונים 

הדברה בגג רעפים

מדביר טרמיטים ברמת גן עם וותק של 30 שנה !

טרמיטים הם חרקים קטנים מאוד שהנזקים שלהם מתגלים רק לאחר שמן רב מהסיבה שהם אוכלים את פריטי העץ ומשאירים רק את הקליפה החיצונית, לדוגמא הם יכולים לשכון בקרקע ולאכול את כל המשקופים של הבית ורק לאחר שנה אתם תגלו שכל המשקופים בעצם חלולים.
ולכן כשמבצעים הדברה לטרמיטים חשוב מאוד לבצע קידוח מסביב לכל הדירה צמוד לקירות ולהזריק חומר רב לקרקע וליצור מעטפת הגנה מסביב לכל הדירה ולאחר מכן לסתום את החורים כאילו שלא היינו שם כלל. למדביר טרמיטים ברמת גן חייב להיות רישיון הדברה דרגה 2 עם יתר הדברה לטרמיטים וידע מקצועי וניסיון כדי שלא יעשה לכם נזק בבית על ידי קידוח בצנרת או פיצוץ מרצפות 

עלות הדברה לטרמיטים תוכלו למצוא מחירון ההדברה שלנו 

מדביר טרמיטים בחולון

הדברת פשפש המיטה ברמת גן

פשפש המיטה עובר ממקום למקום על ידי האדם , למעשה כאשר תישנו במקום נגוע בפשפשים הם ידבקו לכם לבגדים ולמזוודה או לתיק ויעברו אליכם הביתה ! 
למעשה מאוד קשה להימנע מפשפש המיטה אתם יכולים לישון במלון 5 כוכבים או באכסניה זולה ובשניהם סביר להניח שיהיה פשפש מיטה . 

אז איך מטפלים בפשפש מיטה ברמת גן ? 

שלב ראשון – כביסה מעל 60 מעלות לכל הבגדים שיש לכם בבית , בטח אתם אומרים בראש שזה מטורף כן אנחנו יודעים אבל חייב לחסל את כל הפשפשים מהבגדים . (או הרתחה במייבש או גיהוץ או שאיבה יסודית בשואב אבק ) 
שלב שני – קיטור , אנחנו נגיע ונבצע קיטור למעשה נרתיח לכם את כל החדר את המזרון את השקעים את החריצים בקירות ובכל מקום שהפשפשים יכולים להסתתר . 
שלב אחרון – הדברה יסודית לכל הדירה , לאחר ההדברה יש לצאת מהדירה לשעתיים ולאחר מכן שהחומר מתייבש התנהלות רגילה בדירה ללא סכנה לבני אדם או בע"ח ! 

מחיר הדברה לפשפש מיטה ברמת גן נע בין 600-1200 ש"ח לחדר בודד תלוי במספר החדרים . 

הדברה לפשפש המיטה בסלון

מדביר מקצועי ברמת גן - מה עליו לעשות ?

אנו בחברת אילנית הדברות מספקים שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים. אנו זמינים 24/7 במטרה לספק לכל אחד מענה מהיר ויעיל לכל סוגי החרקים והמכרסמים. אנו מתמחים בשירותי הדברה ברמת גן ומבטיחים לספק את פתרון ההדברה היעיל ביותר לכל סוגי המזיקים. אנו מעניקים תעודת אחריות מלאה על העבודה, במטרה לספק שנת לילה טובה יותר ללקוחותינו. במידה ולאחר השלמת ההדברה הבעיה עדיין לא נפטרה, נגיע אליכם פעם נוספת ללא תוספת תשלום.

מעבר לכך, כדאי להדגיש כי אנו מעסיקים אך ורק מדבירים מוסמכים המחזיקים ברישיון הדברה מטעם המשרד להגנת הסביבה. המדבירים שלנו בעלי וותק וניסיון רב שנים בתחום, ולכן הם מסוגלים לזהות כל סוג של מזיק ולהתאים לו את שיטת ההדברה היעילה ביותר עבורו. לפרטים ולהזמנות, צרו קשר.

הדברה

אזורי השירות שלנו ברמת גן :

בורסה ברמת גן
מרום נווה
רמת אפעל
הלל
רמת חן
שיכון הצנחנים
כיכר אורדע
קריניצי
עוזיאל
קרית בורוכוב
נווה יהושוע
עמידר
ועוד ..

מחיר ההדברה על מה הוא מתבסס ?

מחיר הדברה ברמת גן משתנה בהתאם לגודל הדירה , סוג ההדברה , סוג החרק וכו' . לפני הזמנת מדביר ברמת גן חשוב לוודא שיש ברשותו : 

  1. רשיון הדברה בתוקף 
  2. חומרים מאושרים המשרד להגנת הסביבה 
  3. ידע וניסיון 
  4. מחיר הוגן עם אחריות מלאה ! 

אל תחשבו ארבעת הסעיפים הללו הם מובנים מאליו , יש היום מאות חאפרים שנכנסים לבצע הדברה ברמת גן ללא רשיון וללא ידע 
לא מעט נתקלנו בשיפוצניקים או אינסטלטורים שביצעו הדברה ללקוחות שלהם "על הדרך " 

הדברה ברמת גן

מחפש חברת הדברה ברמת גן המלצות ? 

אנו חברת אילנית הדברות פועלים משנת 1992 במתן שירות הדברת חרקים ברמת גן באהבה ! 

אנחנו לא מגיעים לעבוד , אנחנו מגיעים לפתור לך את הבעיה ! 

 

שאלות נפוצות בהדברות ברמת גן

יש המון חולדות בגלל תחזוקה העיר הירודה על ידי העירייה ובנוסף פעולות הקדיחות של הרכבת הקלה שמרעידות את הקרקע 

המחיר להדברת מזיקים ברמת גן נקבע על פי סוג המזיק וגודל הדירה 

אנו ממליצים על ביצוע הדברה ברמת גן באופן שוטף כל שנה נגד תיקנים ונמלים והדברות נוספות כאשר אתם מבחינים בחרק מוזר . 

הזמנים משתנים בהתאם לסוג החרק שאנו נטפל בו , בדרך כלל זה שעה והמקסימום הוא 6 שעות במקרים חריגים .