הדברה בהרצליה

הדברה בהרצליה

מדביר בהרצליה

מחפש חברת הדברה בהרצליה מקצועית שתת לך מענה להדברת חרקים בהרצליה ?

שלום רב , אנו חברת אילנית הדברות מבצעים הדברה ירוקה בהרצליה כבר משנת 1992 . 

לא משנה באיזו שכונה אתם גרים , בהרצליה הירוקה או בנווה עמל נוף ים או בהרצליה פיתוח , אנו נותנים שירות הדברת מזיקים בהרצליה בכל רחבי העיר . אנו פועלים בפיקוח המשרד להגנת הסביבה ונדאג שהבית שלכם יהיה נקי ממזיקים באופן מקצועי ובטוח ! 

אז איך מבצעים הדברה בהרצליה ? כמה עולה הדברת טרמיטים בהרצליה ? באיזה זמינות אתם שולחים לוכד עכברים בהרצליה והאם יש פתרון אפקטיבי לנמלים בבית ? המשיכו איתנו ונענה לכם על כל השאלות עד למציאת מדביר מומלץ 

תוכן עניינים:
הדברה בהרצליה

Pesticide before event
הדבה ירוקה בהרצליה
מדביר מקצועי
הדברת מזיקים בהרצליה

הדברה בהרצליה , לאיזה חרקים מומלץ ?

הדברת חרקים בהרצליה הינה פעולה מאוד שכיחה וכמעט כל בית ודירה בעיר צריכים את השירות הזה לפחות אחת לשנה .

בעיר הרצליה בגלל הקרבה לחופי הים התיכון המון דירות בהרצליה פיתוח סובלי מחולדות וצריכים הדברת חולדות בהרצליה , בעלי בתים ודירות שיותר קרובים למרכז העיר צריכים יותר הדברת עכברים בהרצליה והדברת מזיקים נוספים בהרצליה . 

אתם יכולים לצלצל אלינו לייעוץ חינם ולקבל את הייעוץ הטוב ביותר לגבי הדברה בהרצליה בביתכם . 

ריסוס לבית לחצר או לעסק בהרצליה
✔️
הדברה דירה בהרצליה החל 250 ש"ח
אחריות מלאה בכתב על כל הדברה
לא פתרנו את הבעיה חוזרים ללא עלות !
✔️זמינות מהיום להיום
צוות מוסמך ומקצועי עם ניסיון של 30 שנה !
הדברה ירוקה ללא סכנה לבני אדם ובעלי חיים
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו :

 

למה חשוב להזמין מדביר בהרצליה שמכיר את העיר

לנו לחברת אילנית הדברות יש נסיון של שנים רבות בהדברת מזיקים בהרצליה , אנו פועלים בעיר הרצליה כבר משנת 1992 ואנו מכירים היטב את כל השכונות ואת כל סוגי המזיקים האפשריים בעיר . כאשר אתם מזמינים מדביר בהרצליה חשוב לבדוק איתו 2 דברים 

 • רישיון הדברה בתוקף 
 • חומרים באישור המשרד להגנת הסביבה 

לכל עיר יש את בעיות המזיקים שלה , לדוגמא בהרצליה יש בעיה קשה של חולדות חוף ולא חולדה מצויה כמו בראשל"צ 
מדביר מקצועי שמכיר את העיר יודע שהעירייה לא מתחזקת היטב את בורות הביוב וחייב שהמדביר יבצע אצלכם הדברה בבור ביוב אם אתם גרים בקומת קרקע או אם יש לכם בית פרטי .. 
אל תתפשרו על מדביר זול ולא מקצועי שיעשה לכם נזק גדול יותר בבית והחרקים לא יעזבו אתכם 

הדברה ירוקה בהרצליה

הדברה ירוקה בהרצליה היא ההדברה המרכזית שאנו מבצעים בעיר , הדברה ירוקה הינה הדברה עם חומרים בעלי הרעילות הנמוכה ביותר לאדם ובעלת הרעילות הגבוהה ביותר לחרקים  עם LD50 הנמוך ביותר .
יש אפשרות לבצע הדברה ירוקה בהרצליה נגד מגוון רחב של חרקים אך כדי להזמין הדברה ירוקה בהרצליה עליכם להבין קודם מהו סוג המזיק ולהתייעץ איתנו האם יש אפשרות לבצע נגדו הדברה ירוקה
כאשר מבצעים הדברה ירוקה אנו משתמשים בחומרים שאינם מסכנים בני אדם בתוארית מסוג ג'ל או גרגירים נגד תיקנים בהרצליה לדוגמא אנו מרססים את כל רחבי הבית בחומר מאושר מסוג שהם המכיל פירתרואידים ללא ריח וצבע ויש צורך לצאת מהדירה לשעה בלבד ולאחר מכן התנהלות רגילה לחלוטין . 

הדברת ג'וקים ותיקנים
הדברת חרקים בהרצליה

6 טיפים לייעל את ההדברה בהרצליה

כדי לייעל את ההדברה ולשמור על בטיחות מיטבית אנו נמליץ לכם לבצע כמה פעולות פשוטות שיעזרו למדביר לבצע את העבודה בצורה טובה יותר . 

 1. סדרו את כל הבית ותעשו שטיפה כדי שהחומר ידבק טוב יותר 
 2. הזיזו את כל הרהיטים מקירות הבית שהמדביר יוכל לרסס את כל הפנלים 
 3. כסו את המברשות שיניים ואת כל הכלים שעל השיש במטבח 
 4. פתחו את כל החלונות שהבית יהיה מאוורר 
 5. דברו עם וועד הבניין שיבצע הדברה בבורות הביוב 
 6. הציבו רשתות בכל החלונות וסגרו פתחים וחריצים 

הדברה ולכידת חולדות בהרצליה

כמו שהזכרנו בתחילת המאמר הרצליה שוכנת בסמוך לחופי ישראל . בהרצליה ישנם המון חולדות חוף אשר מגיעות לבתים בקרבת הים . הדברת חולדות בהרצליה היא פעולה שאנו עושים באופן קבוע וזה גם כתוצאה מהדברת חולדות בהרצליה על ידי העירייה באופן לא טוב ומקצועי . 

כאשר אתם גרים בהרצליה במרכז העיר אתם יכולים להיתקל המון בחולדה המצוייה שיכולה לטפס לדירות גם בקומה 10 בעזרת כפלים בידיים והרגליים שלה שמקנות לה יכולת טיפוס לכל דירה 

כאשר מזמינים אותנו להדברת חולדות בהרצליה הטיפול מתבצע על ידי פיזור רעלים או לכידת החולדות
אופן הפעולה משתנה בהתאם לאזור וסוג המבנה דירה או בית פרטי  

כאשר מבצעים לכידה אנו שולחים לוכד מקצועי שיגיע ויבצע סריקה בכל הדירה אם הלוכד ימצא אותה הוא ילכוד אותה באותו הרגע אך אם החולדה מסתתרת או שברחה אז הוא ישאיר מלכודות מקצועיות עם חומרי משיכה שילכדו אותה במהירות 
אם אתם גרים בבית פרטי וכל החצר שורצת חולדות אנו מבצעים פיזור של תיבות האכלה – תיבות סגורות שמכילות בתוכם רעלים שהחולדות נכנסות אוכלות ומתות לאחר 72 שעות , הרעלים אינם מסוכנים לבני אדם או בעלי חיים אחרים כלל . 

הדברה ולכידת חולדות

הדברת טרמיטים בהרצליה

הטרמיטים הינם חרקים זעירים אשר נמצאים בדרך כלל בקירות או במוצרי עץ ומדי שנה בחודשים קבועים יוצאים למעוף כלולות לצורך הזדווגות ובניית קן חדש . 
הטרמיטים לרוב יתעופפו אצלכם בחודשים ספטמבר-ינואר וצורתם מאוד דומה לנמלה עם כנפיים אך ישנם המון סימני הבדל ביניהם . 
הטרמיטים פוגעים בבתים על ידי אכילת העץ ובניית קן של מאות אלפי חרקים מתחת לרגליכם , הטרמיטים בונים את הקן מתחת למרצפות של הבית ויכולים להתפרס אפילו לבית פרטי של 4 קומות ולאכול את כל המשקופים והארונות בכמה שנים בודדות . 

הדברה לטרמיטים בהרצליה שביצענו לאחרונה הייתה ברחוב בן אליעזר בבית פרטי מאוד גדול שהדיירים מגיעים אחת לשנה לביקור ולאחר מכן חוזרים לצרפת . 
באחד מהביקורים הם נכנסו לבית וגילו סימני בוץ שיורדים מהתקרה והחליטו להזמין אותנו לביצוע הדברה לטרמיטים . 
הדברה לטרמיטים מתבצעת על ידי קידוח במרצפות של הבית והזרקת חומר רב לקרקע כדי לספוג את כל החול בחומר פעיל וליצור מעטפת של הגנה מסביב לכל הבית וכך לחסל את המלכה עם כל המושב , לאחר מכן אנו גם סותמים את החורים ומעניקים אחריות מלאה עד 5 שנים . 

תעלות בוץ של טרמיטים מהתקרה

הדברת פשפשים בהרצליה

הדברת פשפש המיטה בהרצליה היא פעולה שאנו מבצעים באופן קבוע מהסיבה שתושבי העיר מאוד אוהבים לבלות מחוץ לבית במלונות ומקומות אירוח שנגועים או אפילו לחזור מהצבא ולגלות שהבאתם איתכם פשפשים .
פשפש המיטה הינו חרק שמגיע אליכם הביתה אך ורק אם הבאתם לו טרמפ אליכם , איננו מגיע אליכם מהחלונות כמו תיקנים . 

הדברה לפשפש המיטה בהרצליה מחייבת להתבצע עם מדביר מוסמך שיגיע ויבצע קיטור ב150 מעלות לפחות לכל החדר ולאחר מכן הדברה יסודית . 
אנו מעניקים אחריות מלאה עד פתרון הבעיה בהדברת פשפשים בהרצליה ללא תוספת תשלום – חזרו הפשפשים אנו נחזור ללא עלות . 

הדברה לפשפשים בהרצליה מתבצעת עם חומר מסוג דלתא-סופר הטוב ביותר נגדם שאנו עובדים איתו כבר שנים רבות ופותר את הבעיה בטיפול אחד אינטנסיבי ללא ריח וללא פגיעה בבני אדם או בע"ח 

גלגול החיים של פשפש מיטה
גלגול החיים של פשפש המיטה בהרצליה

הדברת עכברים בהרצליה

עכברים הינם מכרסמים קטנים מאוד שיהיו מצויים תמיד רק בקרבת שדות או שטחים פתוחים , ישנם מצבים חריגים מאוד שעכברים מצליחים להגיע למרכז העיר הרצליה אך אלו הם לא מאופיינים בהגעתם לשם כי יש להם מחסור רב במזון שהם אוהבים . 

לפעמים מזמינים אותנו להדברת עכברים בהרצליה ואלו בכלל חולדות צעירות שמאוד קטנות ומזכירים עכברים . אך שיטת העבודה בהדברת עכברים בהרצליה דומה מאוד להדברת חולדות בהרצליה .
לרוב לוכד עכברים יעבוד עם מלכודות קטנות יותר או מלכודות מתוחכמות ועם חומרי משיכה על בסיס צמחי , את הדברה לעכברים בהרצליה מבצעים באופן דומה כמו הטיפול לחולדות מהסיבה שהרעלים אותם רעלים מורכבים מדגנים וחומרי משיכה על בסיס צמחי . 

אנו מספקים שירות לכידת חולדות ועכברים בהרצליה 24 שעות ביממה למידע נוסף לחץ עלי 

הדברת צרעות בהרצליה

צרעות הינם חרקים מאוד לא ידידותיים אלינו ואף מאוד מסוכנים , הדברת צרעות בהרצליה הינה פעולה מאוד נפוצה בשל הקרבה לשטחים הפתוחים , לשדות המקיפים את העיר , המון עבודות ובניית בניינים וכבישים יוצרים בוץ ואלו הם אבני הבניין לבניית קני הצרעות . 

הדברת צרעות בהרצליה מתבצעת אצלנו על ידי מדביר מוסמך וממוגן שיגיע ויחסל את הקן על ידי הזרקן חור מסוג טמפריד או צרעון ישירות לקן ויחסל את המלכה ואת הפועלות החומרים בעלי תקן מהמשרד להגנת הסביבה ואינם מסוכנים לבני אדם ובעלי חיים נוספים , וכמובן אצלנו תקבלו אחריות מלאה על כל הדברת צרעות בהרצליה ! 
המחיר להדברה נע בין 300-700 ש"ח תלוי ברמת הנגיעות , נגישות , שעה 

 

הדברת יתושים בהרצליה

היתושים מפוזרים בכל רחבי העיר וכמעט כל תושב הרצליה יודע שמאוד קשה להיפטר מהם לבד , בדרך כלל שפיכת מים עומדים ויצירת ניקוז לעציצים יכולה לפתור את הבעיה אך אם יש לכם הרבה יתושים ובעיקר מהסוג הטיגריס האסיאני שמאוד אוהב עצי פרי ולא נותן לכם לשבת בגינה עם המשפחה אנו ממליצים לבצע על ידי מדביר מקצועי הדברה ליתושים עם חומרים מסוג BUG שזהוא החומר הכי יקר ואיכותי שיש היום בישראל ונותן את התוצאות הטובות ביותר ליתושים לזמן ארוך , לקוחות מעידים שהפסיקו להעקץ למשך חודשים שלמים וזהו חומר מאוד יקר שלא כל חברת הדברה מחזיקה .. 
את החומר מרססים על גבי כל העצים של הבית ועל כל הקירות החיצוניים , העצים למעשה סופגים את החומר ומפיצים אותו למשך זמן מסויים תלוי בתנאי החוץ 
מחיר ריסוס ליתושים בהרצליה נעה בין 300 ל1500 ש"ח תלוי בגודל החצר 

פינוי חתול מת בהרצליה או חיות אחרות

בתמונה שלפניכם אפשר לראות חתול מת שתקוע ברכב בהרצליה , הלקוח צלצל והזמין אותנו לבצע פינוי פגרים וחיטוי של הרכב מחיידקים וחרקים . 
אנו מבצעים פינוי לכל סוגי החיות ומפנים אותם להטמנה בשיתוף פעולה עם הרשויות והבי"ח הווטרינרי בבית דגן . 

פינוי כלב מת , חתול , עכברים וחולדות , ובעלי חיים נוספים 

חל איסור על השלכת פגר של חיה בפח עירוני עקב מחלות רבות שיכולות להיגרם לכך לעוברי אורח ברחוב או למפנה אשפה כמו כן זיהום רב נגרם עקב הטמנת פגר של חיה במקום שלא ייעודי לכך ולכן חייב לפנות לאיש מקצוע שיגיע לפנות את הפגר במיידי.

כמו כן אנחנו מבצעים גם שירות של פינוי קן של יונים או ציפורים אחרות מהחלונות או ממסתור הכביסה או בכל מקום שהם מהוות להם חממה .

אזורי שירותי ריסוס והדברה בהרצליה:

אנו מעניקים שירותי הדברה בהרצליה בכל השכונות הבאים : 

הרצליה פיתוח 
נווה עמל 
נוף ים 
נווה אמירים 
נווה ישראל
גני הרצליה 
שיכון דרום 
וייצמן
גורדון 
יד התשעה ועוד … 

פינוי חתול מת
פינוי חתול מת בהרצליה

פעולות הדברה בהרצליה על ידי העיריה

העירייה בהרצליה תפקידה לדאוג רק לשטחים הציבוריים בעיר , העירייה אינה נכנסת לשטחי הבניינים הפרטיים . 

כאשר יש בעיית חולדות אצלכם בבניין בהרצליה עליכם דבר ראשון לפנות לעירייה שיעשו הדברת חולדות ברחבי השכונה , שיפתחו את בורות הביוב ויפזרו רעלים 

לאחר מכן אם החולדות יתמקמו אצלכם בבניית עליכם להזמין הדברת חולדות או הדברת עכברים בהרצליה על ידי חברת הדברה מקצועית . 

הדברה בבורות ביוב
הדברה בהרצליה

הדברה בהרצליה מחיר

מחיר הדברה בהרצליה משתנה בהתאם לגודל הדירה , סוג ההדברה , סוג החרק וכו' . לפני הזמנת מדביר בהרצליה חשוב לוודא שיש ברשותו : 

 1. רשיון הדברה בתוקף 
 2. חומרים מאושרים המשרד להגנת הסביבה 
 3. ידע וניסיון 
 4. מחיר הוגן עם אחריות מלאה ! 

אל תחשבו ארבעת הסעיפים הללו הם מובנים מאליו , יש היום מאות חאפרים שנכנסים לבצע הדברה בהרצליה ללא רשיון וללא ידע 
לא מעט נתקלנו בשיפוצניקים או אינסטלטורים שביצעו הדברה ללקוחות שלהם "על הדרך " 

מי שמחפש הדברה זולה שיקח בחשבון שכמו בכל ענף יש המון סוגי חומרים ישנם חומרים זולים שלא מחזיקים מעמד ומתפרקים מהם וישנם חומרים טובים ואיכותיים שיתנו לכם שקט להמון זמן 

מחפש חברת הדברה בהרצליה המלצות ? 

אנו חברת אילנית הדברות פועלים משנת 1992 במתן שירות הדברת חרקים בהרצליה באהבה ! 

אנחנו לא מגיעים לעבוד , אנחנו מגיעים לפתור לך את הבעיה ! 

חייג אלינו או השאר פרטים למטה ומיד מדביר יצור איתך קשר ! 

 

שאלות נפוצות בהדברות בהרצליה

יש המון חולדות בגלל קרבת העיר לחופי ישראל שמלאים בחולדת החוף , בנוסף בגלל תחזוקה העיר הירודה על ידי העירייה

המחיר להדברת מזיקים בהרצליה נקבע על פי סוג המזיק וגודל הדירה 

אנו ממליצים על ביצוע הדברה בהרצליה באופן שוטף כל שנה נגד תיקנים ונמלים והדברות נוספות כאשר אתם מבחינים בחרק מוזר . 

הזמנים משתנים בהתאם לסוג החרק שאנו נטפל בו , בדרך כלל זה שעה והמקסימום הוא 6 שעות במקרים חריגים . 

עמוד זה נכתב על ידי
ליאור זליקובסקי – מדביר מוסמך מספר היתר 2650 

המנהל של אילנית הדברות ודור שלישי למשפחת מדבירים,
בוגר בית הספר מקווה ישראל לחקלאות ובעל תואר בכלכלה וקיימות.
רוצים להתייעץ איתי ? 

חייגו עכשיו 054-8849445 

הדברה בהרצליה ⭐⭐⭐⭐⭐

רישיון הדברה

פוסטים אחרונות בנושא הדברות בהרצליה :

הדברה אקולוגית

הדברה אורגנית

הדברה אורגנית כיום שיש כל כך הרבה חומרים מזהמים בעולם החל ממשקאות מתוקים, מזון שמכילים המון חומרים לא בריאים וחומרים שמתפוגגים באוויר כמו פיח של

קרא עוד »
הדברת חולדות

הדברת חולדות

הדברת חולדות מדביר חולדות מקצועי חולדות נראות במקומות רבים בסביבה של אזור המגורים. המטרה של הדיירים היא להרחיק אותן כיוון שהיא מעבירה מחלות ולכן חשוב

קרא עוד »
הדברת עכברים

הדברת עכברים

הדברת עכברים מדביר עכברים מקצועי עכברים הם מסוג החיות שרוב בני האדם מעדיפים לא לראות, בטח לא בפגישה אקראית בחדר האשפה או בתוך הבית. העכברים

קרא עוד »
הדברת צרעות

הדברת צרעות

הדברת צרעות ודבורים מדביר לצרעות ודבורים צרעות שבונות קן בבית, במשרד, במפעל או בכל מקום אחר, יוצרות מצב בעייתי ומסוכן. חלק מהזנים של הצרעות עלולות

קרא עוד »