להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :
צ

הדברה בתל אביב

מדביר בתל אביב 

מדביר מוסמך

תל אביב עיר מדהימה שמאכלסת מאות אלפי תושבים מכל המינים מכל הסוגים ובין היתר מקום מקלט להמון בעלי חיים , שפע של חולדות ומיליוני ג'וקים בכל מקום , אנחנו פועלים בת"א כבר 31 שנה וראינו הכל , כולם מאשימים את הרכבת הקלה בנוגע להתקפות מזיקים אך בעיות החרקים והמכרסמים תמיד היו בתל אביב ..
מחפשים חברת הדברה בתל אביב שמומלצת ומעניקה אחריות מלאה על כל הדברה ? במאמר הבא נסביר הכל על הדברה בתל אביב המשיכו איתנו ומיד תגלו ..

תוכן עניינים:
הדברה בתל אביב

מדביר בתל אביב מהיום להיום

חברת ההדברה אילנית הדברות מספקת שירותי הדברה בזמינות תוך מתן דגש משמעותי על מקצועיות ומחיר הוגן לכל שעה .
אנו מספקים שירותי הדברה בהזמנה מהיום להיום לכל סוגי החרקים , אם השירות דחוף כמו לכידת חולדה בלילה אנו זמינים 24 שעות ביממה עם צוות מיומן בכוננות תמידית !
לא משנה אם אתם גרים בנאות אפקה או בשכונת שפירא המדבירים שלנו יגיעו אליכם באופן מיידי.

השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ מקצועי

הדברה בבורות ביוב
מדביר בתל אביב

הדברה לדירה חדשה בתל אביב

אופן תחלופת הדיירים בתל אביב מאוד מהירה , המון דירות שותפים , המון דירות של חברה צעירים שמחליפים דירות כמו גרביים , המון דירות ישנות ולא מתוחזקות עם בעל דירה שרק רוצה להרוויח. 

כאשר אתם עוברים לדירה חדשה אנו ממליצים לבצע הדברה ירוקה נגד חרקים כדי לוודא שאתם באמת יכולים לישון בשקט וליהנות מהעיר המדהימה , 
הדברה לדירה ריקה בתל אביב עדיף מאשר ביצוע הדברה מאוכלסת מהסיבה שכשאנחנו מגיעים לדירה ריקה כל הקירות חשופים ואנחנו רואים את כל הבעיות המזיקים האפשרויות.

כאשר מדביר שלנו מבצע הדברה לדירה חדשה בתל אביב אנחנו משתמשים בחומרים ירוקים ידידותיים לסביבה ללא סכנה לבני אדם או בעלי חיים עם חומרים מאושרים משרד להגנת הסביבה . 
כמובן שכשר נגיע נבצע ניטור ובדיקה לכל הדירה לראות אם יש בעיות מזיקים שונות או סימנים להימצאות מכרסמים באזור . 

הדברה בבית חדש
הדברה בבית חדש

הדברה לגוקים ונמלים משולבת

כאשר מדברים על הדברה ירוקה אצלינו באילנית הדברות תקבלו שירות עם החומרים הכי טובים שיש בשוק תוצרת ישראל עם תו תקן ומאושרים על די המשרד להגנת הסביבה , הדברה ירוקה משמעותה שימוש בחומרים בעלי רעילות נמוכה לאדם ולבעלי חיים .

הדברה ירוקה בתל אביב נגד ג'וקים ונמלים יש צורך לצאת מהדירה לשעה בלבד ואין סכנה לבעלי חיים ולבני אדם ומתבצעת עם חומרים מקבוצת הפירתרואידים שידועים בהתפרקותם המהירה וברעילות הנמוכה לאדם .
 שהחומר מתייבש לאחר מכן התנהלות רגילה לחלוטין ואין סימנים או ריח . 

הדברה ירוקה בתל אביב

הדברה ירוקה בתל אביב איך היא מתבצעת אצלנו

הדברה ירוקה בתל אביב היא פעולה יום יומית שאנו מבצעים בעיר כבר משנת 1992 , הדברה ירוקה בתל אביב קיבלה חשיבות במהלך השנים בגלל הבניינים הישנים והלא מתוחזקים בעיר והחשיבות להדברה בטוחה עם חומרים טובים ולא רעילים . 

כאשר אנו מבצעים הדברה ירוקה חשוב קודם לדעת מהו סוג החרק שאנו רוצים לטפל בוא כי כל חרק יש לו את שיטת הטיפול הייחודית שלו בהדברה ירוקה . ניתן לכם דוגמא כמו הדברה ירוקה לג'וקים בתל אביב אנו מבצעים על ידי ריסוס כל המעטפת הפנימית של הדירה לרבות בורות ביוב וניקוזים באמצעות ריסוס בחומר ללא ריח וסימנים בעל תקן מהמשרד להגנת הסביבה ויש צורך לצאת לשעה בלבד . 

מנגד זה ישנם הדברות בתל אביב באמצעות ג'לים או גרגירים שאינם רעילים כלל לבעלי חיים ובני אדם ולא מצריכים לצאת מהדירה בכלל כגון הדברה לנמלי אש שאנו מפזרים גרגירים מיוחדים בכל שטח החצר שהנמלים לוקחות לקן ומרעילות את המלכה .

הדברה ירוקה בתל אביב תתבצע אצלינו על ידי חומר מסוג טמפריד במינון 2-1 סמק לליטר , חומר תרכיז מתחלב בעל אפקטיביות מיטבית נגד חרקים עם שחרור איטי ובעל הרעילות הנמוכה ביותר שיש לאדם ! 

אז אם אתם מעוניינים בהדברה ירוקה בתל אביב אנו ממליצים קודם לצלצל אלינו לייעוץ והכוונה איזה הדברה אתם צריכים בדיוק ! 

הדברת ג'וקים ותיקנים
הדברת פשפש מיטה בתל אביב

סוגי ההדברות שאנו מבצעים בעיר

קשת הפעילות העסקית שלנו היא מאד רחבה וכוללת הדברה נגד תיקנים, נמלים, צרעות, מכרסמים, פרעושים, טרמיטים ועוד. 

הלקוחות שלנו מודעים לעובדה שהמדבירים שלנו הם כולם בעלי רישיון ולכן מבצעים עבודה מקצועית ביותר בכל מקום ומול כל אחד מהמזיקים, כדי שהלקוח ייפטר מהבעיה אחת ולתמיד וכך המזיקים לא יפריעו לשגרת חייו.

כאשר אנו מבצעים הדברת ג'וקים ונמלים בדירה אנו פועלים עם חומר מסוג טמפריד בעל היעילות הגבוה ביותר נגד חרקים בישראל ( וגם הכי יקר בשביל מדבירים) בעל הרעילות הנמוכה ביותר שיש לאדם . 

החומר הינו מיקרו קפסולרי ומשחרר באיטיות את החומר הפעיל כדי להביא לתוצאות ארוכות טווח , אנו נרסס את כל הפנלים של הדירה ולאחר מכן תצטרכו לצאת מהדירה לשעה בלבד ! עלות טיפול להדברה ירוקה בתל אביב לדירת 3 חדרים נע בין 250-350 ש"ח 

הדברת פסוקאים
הדברות בתל אביב

הדברה לפרעושים בתל אביב

פרעושים יגיעו אליכם הביתה בדרך כלל באמצעות 2 מקרים : בעל החיים שלכם נגוע בפרעושים שהתחילו לרדת ממנו ולהתפשט בבית או לחילופין שעברתם במקום נגוע בפרעושים והם קיפצו לכם על הרגליים והדבקתם את הבית.
פרעושים הם חרקים קופצים והם שונים לדוגמא מפשפשים שהרבה מתבלבלים והם בכלל זוחלים ופעילי לילה ורק במיטה לעומת הפרעושים שהם פעילים לאורך כל היום ועוקצים בעיקר בפלג גוף תחתון . 
ההדברה לפרעושים תתבצע כמובן על ידי מדביר מוסמך ומקצועי עם חומרים ירוקים תוצרת ישראל המכילים גם IGR כדי לטפל בביצים של הפרעושים  . 
מחיר הדברה לפרעושים בתל אביב לדירה נע בין 350-600₪תלוי בגודל הדירה ועם אחריות מלאה עד פתרון הבעיה . 
מחיר הדברה לפרעושים בחצר בניין נע בין 350-800₪
מחיר הדברה לפרעושים במחסן בתל אביב נע בין 350-500₪ תלוי בגודל
מחיר הדברה של פרעושים במקלט נע בין 350-450₪

 

הדברה לצרעות ודבורים בתל אביב

צרעות ודבורים הם בעלי חיים שיהיו יותר פעילים בשיא הקיץ העונה שלהם בין מאי לנובמבר . 
בדרך כלל אתם תזהו קן צרעות מבוץ בבניין או לחילופין תגלו קן צרעות שנבנה לכם בתריס גלילה או שיש לכם צרעות במזגן . 
יש בתל אביב מספר מינים של צרעות ודבורים  : צרעה מזרחית , גרמנית , טייכת , כדית דבורת העץ ודבורת הדבש . 
הטיפול לכל צרעה מתבצע בצורה שונה , צרעה מזרחית יותר מסוכנת ולכן ההדברה יותר יקרה , צרעה כדית לא מסוכנת ובונה קנים מבוץ וההדברה יחסית פשוטה וזולה  , דבורת העץ שנקראת גם "דבור שחור" אוהבת לבנות קנים בפרגולות ובעצים ולא עוקצת בני אדם . 
לסיכום הדברה לצרעות היא נושא שיכול להיות מאוד מסוכן ועקיצה מצרעה מזרחית יכולה לשלוח אתכם לבית חולים , מצד שני לפעמים רואים צרעה והיא בכלל לא מסוכנת ואתם סתם נבהלים . 
פנו אלינו לייעוץ מקצועי כאשר יש לכם צרעות בדירה או בעסק בתל אביב ותקבלו ייעוץ מקצועי באהבה 🙂 
מחיר הדברה לצרעות בדירה 450-600₪
מחיר הדברה של צרעה כדית 350₪
מחיר פירוק קן מבוץ 350₪ 
מחיר הדברה לדבור עץ 350-600₪
מחיר הדברה לדבורים בתל אביב 400-600₪

 

הדברה בתא עם מדביר מקצועי במחיר הוגן

בתחום שלנו מאוד קשה "לעבוד" על הלקוחות ולדחוף להם שירותים שהם לא צריכים כי הרי לקוח שמזמין הדברה יודע בדיוק מהם בעיות המזיקים שיש לו בבית אבל כמו בכל תחום יש שרלטנים שינסו לדחוף לכם הדברות שאתם לא צריכים בואו נתן לכם דוגמא : 

הדברה בתל אביב שביצע לקוח שלנו אצל חברת הדברה אחרת לג'וקים ולנמלים ומניעה לחולדות , החולדות הם דינמיות ויכולות להופיע בכל שעה ואי אפשר באמת למנוע מהם להגיע … 
אפשר כמובן להציב תיבות האכלה אם מדובר בבית פרטי אך חשוב לזכור שגם הרעלים בתיבות האכלה הם עם תוקף של 3 חודשים בתנאי חוץ ומעבר לכך שאם תטייל לה חולדה ברחוב ותיכנס אליכם מהחלון שום חומר לא ימנע מהם ולכן אנחנו ממליצים לטפל בחולדות בתל אביב רק כאשר צפיתם בחולדות בסמוך לבית ולא לבצע מניעה .

הדברת פשפשים בתל אביב

הדברת פשפשים בתל אביב מתבצעת בשיטה אחרת לגמרי מהסיבה שהפשפשים הינם חרקים קטנים שמסתתרים לאורך כל היום במקומות לא צפויים כגון חריצים בקירות , שקעי חשמל , מאחורי תמונות , כיסים בבגדים וכו' 

איך מגיעים פשפשים לתל אביב 

הפשפשים מגיעים לדירות לאחר העברת חפצים ממקום נגוע למקום חדש או לחילופין לינה במקום נגוע אפילו לכמה שעות בודדות כי הפשפשים עומדים בכוננות ורק מחכים שיגיע דם חם וצעיר והם פשוט יכנסו לכם לתוך המזוודה או לכפלים של הבגדים בלי שתשימו לב , כמו כן יש הרבה הדברות לפשפשים שאנו מבצעים בתל אביב ואנחונ רואים איך הלקוחות זורקים את הבסיס של המיטה שנגוע בפשפשים ולאחר חצי שעה מישהו לוקח את זה לביתו יחד עם הפשפשים ומדביק את ביתו . 
אין קשר בכלל בין פרעושים לפשפשים והם לא מגיעים סתם ככה מהחלונות כמו נמלים ולא מגיעים מבעלי חיים משום סוג . 

מדביר לפשפש המיטה בתל אביב- איך מתבצע הטיפול?

אנו נבצע קיטור 150 מעלות לכל המזרונים והמיטות בבית כדי להרוג את הבוגרים והביצים של המזרנים ולאחר מכן נבצע הדברה בחומר ייעודי מסוג דלתא סופר שהוא תרכיז מתחלב בעל שארתיות גבוהה של לפחות שנה על גבי כל הרצפה והקירות כדי שהפשפש בשלב מסוים יצא ממקום המסתור יגע בחומר וימות .

לפני הגעתנו לטיפול יש צורך בהכנה מדויקת של החדר על פי פורמט מסודר שאנו נשלח לכם ונלווה אתכם מרגע ההזמנה ועד הפתרון הסופי ללא תוספת תשלום כלל ! 
לא פתרנו את הבעיה נחזור אליכם ללא עלות ! !
למידע נוסף : הדברת פשפשים

הדברה לפשפשים בת"א

השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ מקצועי

הדברת חולדות בתל אביב

תל אביב היא עיר מאוד בעייתית מבחינת חולדות , גם בגלל עבודות הרכבת הקלה שמרעידות בלי הפסקה את הקרקע וגורמות לחולדות לרוץ ממקום למקום , אלה גם בגלל הקרבה לים יש חולדות מסוג חולדות חוף שמאוד אוהבות את הקרבה לחופים . חולדות מגיעות בעיקר לדירות בתל אביב על ידי טיפוס על עצים וכניסה דרך חלון או על ידי טיפוס על כבלים או צינורות הבניין , יש חולדות חוף שיכולות אפילו לעלות לכם מהשירותים . 
כשמבצעים הדברה לחולדות בתל אביב צריך להבין מה קורה ומה הסיטואציה , אם ראו את החולדה בתוך הדירה או על החלון , האם ראו אותה בכניסה לבניין או בתוך החדר מדרגות וכו' 
לכל סיטואציה יש את השיטת טיפול שלה בין אם זה שימוש בפיזור רעלים בצורה מבוקרת או שימוש במלכודות או לבצע לכידה במקום . 
בדרך כלל אם החולדה במקם סגור אנחנו שולחים לוכד חולדות שמגיע ותופס אותה בידיים או על ידי פיזור מלכודות . 
אם החולדה מחוץ למבנה אז נעדיף לבצע פיזור של רעלים בתוך מחילות , בורות ביוב ותיבות האכלה וקופסאות סגורות כדי שהחולדות יאכלו את כל הרעלים וכל החולדות שבאזור ימותו לאחר מספר ימים . 
מחיר הדברה לחולדות נע בין 350-600₪

 

ריסוס לעסק בתל אביב

אנו מבצעים הדברות לכל מקום אשר יש בו בעיית מזיקים תוך הקפדה על שמירה על שגרת העסק והעובדים  , רישיון ההדברה של אילנית הדברות מקנה לנו ביצוע פעולות בכל מקום ללא הגבלות כלל .

אנו מבצעים הדברות לעסקים  בהתאם לשעות פעילות העסק  וקבלת הקהל .

אנו מבצעים הדברות שונות עם חומרים שונים לכל עסק , אנו מתאימים את סוג ההדברה ואופן הטיפול עם דגש על בטיחות הן של העובדים והן של הלקוחות . 
בדרך כלל לעסקים מתחום המזון אנחנו מעניקים שירות אחזקה שוטפת קבועה. 
יגיע אליכם מדביר מוסמך אחת לשבוע\חודש ויבצע טיפול שוטף ומונע של מזיקים לעסק.

בנוסף לכך אנחנו מבצעים שירותי לכידה והדברת חולדות ועכברים לעסקים בתל אביב עם הגעה תוך 30 דק . כל הלוכדים שלנו מהמרכז ויגיעו אליכם הכי מהר מכולם ! 

הדברה במשרד

הדברת פשפש המיטה בתל אביב

הדברת פשפש המיטה בתל אביב היא פעולה מאוד שכיחה בעיר בשל תחלופת הדיירים הרבה מחודש לחודש , המון אנשים משכירים דירות לטווחים קצרים , דירות ABNB , סאבלטים וכו' 

המון מסירות מיטות ומזרונים וכך למעשה גם פשפש המיטה עובר מדירה לדירה . אנו מבצעים הדברה לפשפש מיטה במקצועיות רבה ונסיון של 30 שנה ! 

הדברה לפשפשים כוללת טיפול בחדר באמצעות קיטור ב100 מעלות הרתחת המזרונים והספות , ולאחר מכן הדברה בחומר ייעודי וירוק ללא ריח ומאושר משרד הבריאות בכל הדירה . 

הדברה לפשפש מיטה היא עם אחריות מלאה עד פתרון הבעיה , אם לא נפתור את הבעיה נחזור בחינם ללא עלות . 

 

הדברת פשפש המיטה
הדברת פשפש מיטה בתל אביב

הרחקת יונים בתל אביב

בישראל נושא היונים משפיע בצורה אכזרית על מרבית הדירות והבתים הפרטיים ושלא נדבר על מבנים גדולים ומפעלים שסובלים ממכת יונים באופן שוטף כבר שנים רבות .
המון אנשים שמאכילים את היונים זמן רב באבולוציה יצרו דורות שלמים של יונים שפשוט מגיעות ויושבות לנו על הגג ומחרבנות ערמות של לשלשת שגורמת גם לנזק בריאותי וגם למפגע רכוש
כדי לבצע הרחקת יונים יש צורך תחילה להגיע למבנה או לדירה ולבחון את היונים בזמן שהייתם , לאחר מכן לבנות תוכנית אסטרטגית על איך אפשר לפעול דרכם עם הציוד והטכנולוגיה הנדרש . 
הטיפול מתבצע על ידי מדביר מקצועי בעל היתר הדברה ואישור מהמשרד להגנת הסביבה והפיקוח העירוני לפעול כנגד יונים בתל אביב 

הרחקת יונים בתל אביב
הרחקת יונים בתל אביב

סיפור מדהים על לכידת עכברים בתל אביב

הגענו לדירה בת 3 חדרים במרכז ת"א ברחוב אבן גבירול בקומה 12 , בניין חדש ומתוחזק עם חברת ניהול ואנשי תחזוקה באופן שוטף . 
הלקוחה שמה לב לגללים קטנים בארון מתחת למטבח ולא הבינה מה זה וניקתה את זה , לאחר יממה גילתה שוב את אותם הסימנים ופנתה אלינו לייעוץ ושלחה לנו תמונות וסרטונים ואכן הבנו שמדובר בעכבר או חולדה צעירה . 
לאחר שביצענו ניטור יסודי בדירה לא ממש הבנו מאיפה היא הגיעה לקומה 12 ואחרונה כי אכן כל הדירה הייתה סגורה מחורים וחריצים והם לא השאירו חלונות פתוחים כלל …

לאחר חצי שעה שהלוכד עכברים בתל אביב שובר את הראש איך היא נכנסה ולאן היא ברחה גילינו שפירקנו את הצוקל ( מתחת למטבח) גילינו חור קטנטן שמוביל לתוך הקיר יחד עם הצינור ניקוז של הסיפון וכך למעשה הבנו איפה החולדה מסתתרת ולאן היא ברחה . 
הצבנו מלכודות מקצועיות עם חומרי משיכה ולאחר שעתיים כשירד החשיכה אכן החולדה נלכדה והלקוח סגר את החור . 
חשוב להזמין בעל מקצוע עם ניסיון וידע מקצועי עתיר שנים מאשר מדביר זול שיגיע ולא יפתור את הבעיה … 

הדברת טרמיטים בתל אביב על ידי מדביר מקצועי

הטרמיטים בתל אביב הם נושא מאוד מפחיד לבעלי הדירות שהאסוציאציה הראשונה שעולה להם זה חרקים שאוכלים את כל המבנה אך זה ממש לא נכון! 

הדברת טרמיטים בתל אביב זה כבר לא נושא מאוד מורכב והדברת טרמיטים היא פעולה קצת קשה למדביר אך פותרת את הבעיה ב100% אם מבצעים אותה עם חברת הדברה מקצועית ובעלת וותק 
הטיפול לטרמיטים בתל אביב מתבצע על ידי מספר שיטות שונות כמו שיטת הקידוחים שמבצעים קידוחים זעירים בקרקע והזרקת חומר מסוג טרמינטור ישירות לקרקע וסתימת החורים לאחר מכן . בנוסף לכך יש את שיטת הפיתיונות באמצעות ג'ל או מערכת נמסיס , בג'ל פשוט מורחים ג'ל בסמוך למוקד ההתפרצות שלהם ובנגיעות קלה הפועלים מצליחים לקחת את הג'ל עד למלכה . בנוסף לג'ל יש את שיטת הנמסיס שמתקינים על מוקד התעלות בוץ את התיבות נמסיס שמכילות פתיון גרגירים יבש שהפועלים לוקחים למלכה ומחסלים את כל הקן . 
אנו מעניקים אחריות מלאה הדברת טרמיטים וכל הטיפול מתבצע עם מדביר מוסמך וחומרים ירוקים תוצרת הארץ.

מחיר הדברה של טרמיטים נע בין 1000-5000₪

מדביר מומלץ בהרצליה
מדביר טרמיטים בהרצליה מומלץ

פינוי פגר של חתול מת או כלב בתל אביב

בתל אביב ישנם המון בעלי חיים המשוטטים בחוץ כמו חתולים , כלבים חולדות עכברים וכו' 
אנו מעניקים שירות פינוי פגרים לחתול מת בתל אביב או כלב ואפילו יונים וחולדות ועכברים .
אנו מגיעים ואוספים את הבעל חיים לשקית פינוי גופות ייעודית ואטומה ולאחר מכן מעבירים להטמנה בשיתוף פעולה עם הרשויות ובי"ח הוטרינרי בבית דגן ומבצעים חיטוי במקום בו מת הכלב הציפור או החתול כדי למנוע העברת מחלות ונגיפים .

השירות הינו 24 שעות ביממה אך המחיר משתנה בהתאם לשעת ההזמנה .  

בתמונה הבאה תוכלו לראות פינוי חתול מת שנתקע ברכב ברחוב ארלוזרוב , ביצענו הגבהה לרכב עם ג'ק ופינינו את החתול לרשויות . 

פינוי חתול מת
פינוי חתול מת בתל אביב

ריסוס בית בתל אביב - דבר שחשוב לדעת

הרבה אנשים חושבים שביצוע הדברה בתל אביב בדירה הקטנה שלכם יכולה לפתור את כל הבעיית חרקים , אנו לא רוצים להלחיץ אתכם אנחנו רק רוצים לנסות להסביר לכם.
לדוגמא באזורי מרכז תל אביב רוב הביניינים מאוד לא מתוחזקים ללא וועד וללא תחזוקה שוטפת של הבניין , שלא נדבר על ביצוע הדברה בבורות ביוב של הבניין שקורה אחת לכמה שנים רחוקות שהמומלץ הוא ביצוע כל שנה .
כאשר אתם מבצעים הדבר לדירה שלכם ואתם גרים בקומת ראשונה או פרטר עליכם לבקש מהמדביר שיבצע הדברה גם מסביב לדירה ואם הוא באמת נחמד אז גם שיפתח את הבור ביוב של הדירה הספציפית שלכם וירסס שם . ללא הפעולה הזאת ההדברה יכולה לעבוד אך החרקים ימשיכו להגיע בהמוניהם .

הדברה ירוקה בתל אביב - מה התפקיד של ומה תחום האחריות?

התפקיד של הדברת מזיקים היא לא למנוע מהחרקים להיכנס אלה להרוג אותם כאשר הם נכנסים , דמיינו לכם שאתם תיקן אמריקאי חזק וחמוד שמטייל ברחבי העיר , יש לכם כנפיים חזקות וגוף עטוף כיטין ואתם יכולים לעוף לכל דירה שרק מתחשק לכם . 

ההדברה לא יכולה למנוע מחרקים להגיע אליכם לדירה גם לאחר ההדברה . ההדברה בעלת חומרי דחייה אך לא חזקים די כדי להחזיק לאורך כל השנה והתפקיד העיקר של הדברה הוא שכל חרק שיכנס לדירה ימות לאחר כמה דק שמערכת העצבים שלו תיפגע . 

האחריות שהמדביר מעניק לאחר סיום ההדברה תקף רק לשטחים סגורים ( בתוך הדירה ) ולא לחצרות , מרפסות וכו' כי אנחנו לא יכולים לעצור את הטבע , רק להילחם בו ! 

אך אם תבצעו אלינו הדברה , אנו מתחייבים שכל חרק שיגיע לדירה לאחר כמה דקות ימות , במידה וזה לא קורה או שבעיית החרקים ממשיכה אנחנו נחזור ללא עלות! 

הדברה לבניין בתל אביב

בין אם אתם גרים במרכז תל אביב , צפון ישן או בשכונת כרם התימנים כמעט לכל הבניינים בתל אביב אין וועד בית והבניין לא מתוחזק ולא מבצעים בו הדברה המון שנים .
התיקן האמריקאי  (ג'וקים הגדולים) חי בעיקר בבורות ביוב של הבניין ולאחר שנים רבות ופיצוץ אוכלוסייה הוא מתחיל לבנות מושבות בבניין עצמו , בגגות רעפים חריצים וכו'
אנו ממליצים לאגד את כל הדיירים של הבניין ולהסביר להם את החשיבות של ביצוע הדברה לבניין עצמו.
כאשדר מבצעים הדברה לבניין כל הדיירים נהנים מכך שהתיקנים לא יגיעו אליהם לדירה וזה מפחית עד 85% את הסיכוי לתיקנים להיכנס לדירתכם.

הדברה לבניין בתל אביב כוללת: 

 • ריסוס כל החדר מדרגות 
 • ארונות חשמל מים ותקשורת
 • חדר אשפה ומקלט 
 • מחסנים 
 • ריסוס כל בורות הביוב 
 • ריסוס בכל המעטפת החיצונית של הבניין
  בסיום ההדברה המדביר ידביר מודעה לכלל הדיירים עם הנחיות להמשך , סוגי החומרים , מס' רישיון וכל הפרטים הנחוצים 

  מחיר הדברה לבניין בתל אביב נע בין 350-1500₪תלוי בגובה הבניין , מספר הביובים 
  כאשר אנחנו מבצעים הדברה לבניין אנחנו מעניקים מחיר מוזל לדיירים שרוצים לבצע גם אצלהם בדירה במחיר של 200-300₪לדירה באותו היום והשעה .

הדברה ללקוחות MyTower תל אביב

חברתינו מספקת שירות ללקוחות אפליקציית MyTower בתל אביב , לקוחות אשר משתמשים באפליקציה במגוון ביניינים כגון גינדי TLV מגדל 1 ומגדל 2 , בינייני Blu גבול הרצליה תל אביב , בנייני אסותא , בניין ארלוזרוב , מגדל גאולה 14 תל אביב ומגדלי הילס בהרצליה זכאים להנחה משמעותית כאשר מבצעים הזמנה באפליקציה . 

אנו מספקים שירות למגוון חברות ניהול כי נבחרנו לאחר בדיקה קפדנית של חברתינו במתן שירות של מצויינות ודגש על איכות השירות ומקצועיות . 

אנו מספקים שירותי הדברה ירוקה ללא ריח וללא סימנים והכי חשוב אתם יכולים להיות רגועים כאשר אנחנו נכנסים אליכם לדירה לביצוע הדברה ללא חשש מפגיעה ברכוש או בדירה ! 

אנו מתחייבים על כל עבודה שלנו על טיב העבודה והמקצועיות ! 

הדברה בתל אביב שביצענו לאחרונה :

הדברה בתל אביב ברחוב פנקס לדירת 5 חדרים : 

ביצענו הדברה ירוקה נגד גוקים ונמלים לדירה בת 5 חדרים על חתולים , את החתולים הלקוח הוציא ל12 שעות והחזיר לאחר שטיפה יסודית של הדירה . 

הדברה בתל אביב בשכונת צהלה לבית פרטי  : 

הגענו לבצע הדברה בביוב של הבית הפרטי ובכל המעטפת , היה ללקוח 4 בורות ביוב שהיו מפוצצים בג'וקים , הלקוח לא רצה לבצע הדברה בתוך הבית כי היה לו בע"ח ולא היה לו איך להוציא אותם ולכן ביצענו רק בבורות ביוב ומעטפת בלבד וזה סביר להניח מה שיפתור להם את הבעיה .

הדברה בת"א נגד פרעושים ברחוב אלנבי : 

במחסן ברחוב אלנבי של חנות תכשיטים נכנסה חתולה וחיפשה מקום חמים ונעים להמליט את גוריה , לאחר עזיבת האמא והגורים הקטנים הפרעושים נשארו וכאשר העובד נכנס לקחת ארגז מהמחסן כולו התמלא בפרעושים . 
ביצענו הדברה לפרעושים בכל השטח והענקנו תעודת אחריות מלאה עד פתרון הבעיה . 

הדברה נגד חולדות בתל אביב לבניין ברחוב ארלוזרוב : 

ארלוזרוב בתל אביב הוא הרחוב אולי הכי עמוס בחולדות בגלל עבודות הבניה בעיר והמון מקומות מסתור ומקורות מים ומעבר לכך הקרבה לים שמושכת את החולדות החוף . 
ביצענו הדברה לחולדות על ידי פיזור של רעלים מסביב לכל הבניין וגם בבורות ביוב כדי לחסל את כל החולדות שבאזור , את הרעלים הצבנו בתיבות האכלה כדי להימנע מהרעלה של חתולי רחוב . 
הדברה לצרעות בתל אביב ברחוב בוגרשוב : 

הגענו לדירה בקומה שלישית עם בעיית צרעות שבנו קן ענקי בתריס גלילה , הצרעות בשעות היום היו מאוד תוקפניות ולכן הגענו עם מוט טלסקופי ארוך וחליפה דבורים מקצועית וביצענו הדברה לצרעות עם אבקה רטיבה ופתרנו את הבעיה בעלות כוללת של 450 ש"ח כי העבודה הייתה מסורבלת ומאוד קשה שארכה שעה וחצי . 

הדברה לפשפשים ברחוב הרצל תל אביב : 

הלקוחות עברו לדירה ולאחר חודש ימים התחילו להרגיש עקיצות , הדייר הקודם היה עם פשפש המיטה והשאיר להם את כל הציוד שלו וגם את הבעיה .
הלקוח שלנו לא רצה לזרוק את המזרון והמיטה שהיו נגועים מאוד ולכן ביצענו קיטור ב160 מעלות ושאיבה יסודית ולאחר מכן ביצענו הדברה לפשפשים באופן מקצועי והענקנו תעודת אחריות לשנה שלמה או עד פתרון הבעיה !

אזורי השירות שלנו בתל אביב

גלילות,צוקי אביב,נוה שענן,דרום תל אביב,אזור תחנה מרכזית החדשה
כפר שלם,יד אליהו,שדה דב,תוכנית ל',כוכב הצפון,רמת אביב ג',אפקה,נחלת יצחק,שפירא
פלורנטין,קרית שלום,התקווה,נוה אביבים,רמת אביב,אוניברסיטת תל-אביב,תל ברוך צפון
,נאות אפקה,הדר יוסף,קרית שאול,המשתלה,צהלה,נוה שרת,רביבים,נוה דן,רמת החייל
נמל תל-אביב,הצפון הישן והחדש,בבלי,כרם התימנים,נוה צדק,שרונה,מונטיפיורי
צפון יפו,גבעת הרצל,יפו העתיקה, נמל יפו

מחפש מדביר מומלץ בתל אביב ? לוכד חולדות בתל אביב ? ריסוס בתל אביב ?
נבחרנו באיזי במקום הראשון במדבירים בתל אביב המלצות

הדברה בתל אביב מחיר

כאשר מדובר בהדברה בתל אביב מחירים יש המון סוגי הדברות והמון סוגי חרקים והמחיר נקבע באופן הוגן מול הלקוח בהתאם לסוג המזיק וגודל האזור המיועד לטיפול . 

השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ מקצועי

עמוד זה נכתב על ידי
ליאור זליקובסקי – מדביר מוסמך מספר היתר 2650 

המנהל של אילנית הדברות ודור שלישי למשפחת מדבירים,
מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים.
רוצים להתייעץ איתי ? 
חייגו עכשיו 054-8849445 

 

הדברה בתל אביב ⭐⭐⭐⭐⭐

רישיון הדברה
חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat