להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :

הדברה בתל אביב

מדביר בתל אביב 

מחפשים חברת הדברה בתל אביב שמומלצת ומעניקה אחריות מלאה על כל הדברה ? המשיכו לקרוא >>> ​
האם יש בתל אביב חברת הדברה שעובדת בזמינות מיידית ? מה ההבדל בין הדברה ירוקה להדברה כימית ? הדברה לדירה חדשה בתל אביב ? כמה עולה הדברה בתל אביב ? הדברת מכרסמים בתל אביב, חברת הדברה מומלצת בתל אביב ? איזה חרקים מדבירים כשגרים בתל אביב ?
איך עושים הדברה ? המשיכו איתנו ומיד תגלו ..

✅ הזמינו מדביר בתל אביב החל מ-199 ש"ח 
✅ מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה 
✅ הדברת כל סוגי המזיקים והמכרסמים בתל אביב
ללא סכנה לבני אדם או בעלי חיים ! 
אחריות מלאה בכתב על כל הדברה
לא פתרנו את הבעיה חוזרים ללא עלות !
✅ ריסוס בית בתל אביב ללא ריח
כניסה לדירה לאחר שעה אחת בלבד
✅זמינות הדברה בתא מהיום להיום
✅ אחריות בכתב ואישור ביצוע על כל הדברה! 
 

הדברה בתל אביב ⭐⭐⭐⭐⭐

מדביר מקצועי
הדברה בתל אביב

מדביר בתל אביב מהיום להיום בזמינות מידית 24/7

חברת ההדברה אילנית הדברות מספקת שירותי הדברה בזמינות תוך מתן דגש משמעותי על מקצועיות ומחיר הוגן לכל שעה .
אנו מספקים שירותי הדברה בהזמנה מהיום להיום , אם השירות דחוף כמו לכידת חולדה בלילה אנו זמינים 24 שעות ביממה עם צוות מיומן בכוננות תמידית !
לא משנה אם אתם גרים בנאות אפקה או בשכונת שפירא המדבירים שלנו יגיעו אליכם באופן מיידי

הדברה בבורות ביוב
מדביר בתל אביב

הדברה לדירה חדשה בתל אביב

אופן תחלופת הדיירים בתל אביב מאוד מהירה , המון דירות שותפים , המון דירות של חברה צעירים שמחליפים דירות כמו גרביים , המון דירות ישנות ולא מתוחזקות עם בעל דירה שרק רוצה להרוויח 

כאשר אתם עוברים לדירה חדשה אנו ממליצים לבצע הדברה ירוקה נגד חרקים כדי לוודא שאתם באמת יכולים לישון בשקט ולהנות מהעיר המדהימה , 

כאשר מדביר מבצע הדברה לדירה חדשה בתל אביב מומלץ לבקש ממנו לבדוק על הימצאות חרקים אחרים בדירה או מכרסם 

הדברה בבית חדש
הדברה בבית חדש

הדברה ירוקה בתל אביב או כימית מה ההבדל ?

כאשר מדברים על הדברה ירוקה או כימית יש מעט בלבול , הדברות כימיות אלו כל ההדברות המבוצעות בריסוס ומנגד לכך הדברה ירוקה היא פעולת הדברה שמבצעים עם פורמולציות שאינן רעילות לאדם ולבעלי חיים כגון פיתיונות ג'ל או פיתיונות גרגירים (גרנולר) 

הדברה ירוקה בתל אביב אפקטיבית כנגד ג'וקים ( תיקן אמריקאי וגרמני) ונמלים  אין צורך לצאת מהדירה ואין סכנה לבעלי חיים ולבני אדם 

הדברה לבית
הדברה ירוקה בתל אביב

הדברה ירוקה בתל אביב איך היא מתבצעת אצלנו

הדברה ירוקה בתל אביב היא פעולה יום יומית שאנו מבצעים בעיר כבר משנת 1992 , הדברה ירוקה בתל אביב קיבלה חשיבות במהלך השנים בגלל הבניינים הישנים והלא מתוחזקים בעיר והחשיבות להדברה בטוחה עם חומרים טובים ולא רעילים . 

כאשר אנו מבצעים הדברה ירוקה חשוב קודם לדעת מהו סוג החרק שאנו רוצים לטפל בוא כי כל חרק יש לו את שיטת הטיפול הייחודית שלו בהדברה ירוקה . ניתן לכם דוגמא כמו הדברה ירוקה לג'וקים בתל אביב אנו מטפלים באמצעות ריסוס בחומר ללא ריח וסימנים בעל תקן מהמשרד להגנת הסביבה ויש צורך לצאת לשעה בלבד . 

מנגד זה ישנם הדברות בתל אביב באמצעות ג'לים או גרגירים שאינם רעילים כלל לבעלי חיים ובני אדם ולא מצריכים לצאת מהדירה בכלל .

הדברה ירוקה בתל אביב תתבצע אצלינו על ידי חומר מסוג טמפריד במינון 2-1 סמק לליטר , חומר תרכיז מתחלב בעל אפקטיביות מיטבית נגד חרקים עם שחרור איטי ובעל הרעילות הנמוכה ביותר שיש לאדם ! 

אז אם אתם מעוניינים בהדברה ירוקה בתל אביב אנו ממליצים קודם לצלצל אלינו לייעוץ והכוונה איזה הדברה אתם צריכים בדיוק ! 

הדברת ג'וקים ותיקנים
הדברת פשפש מיטה בתל אביב

סוגי ההדברות שאנו מבצעים

קשת הפעילות העסקית שלנו היא מאד רחבה וכוללת הדברה נגד תיקנים, נמלים, צרעות, מכרסמים, פרעושים, טרמיטים ועוד. 

הלקוחות שלנו מודעים לעובדה שהמדבירים שלנו הם כולם בעלי רישיון ולכן מבצעים עבודה מקצועית ביותר בכל מקום ומול כל אחד מהמזיקים, כדי שהלקוח ייפטר מהבעיה אחת ולתמיד וכך המזיקים לא יפריעו לשגרת חייו.

כאשר אנו מבצעים הדברת ג'וקים ונמלים בדירה אנו פועלים עם חומר מסוג טמפריד בעל היעילות הגבוה ביותר נגד חרקים בישראל ( וגם הכי יקר בשביל מדבירים) בעל הרעילות הנמוכה ביותר שיש לאדם . 

החור הינו מיקרו קפסולרי ומשחרר באיטיות את החומר הפעיל כדי להביא לתוצאות ארוכות טווח , אנו נרסס את כל הפנלים של הדירה ולאחר מכן תצטרכו לצאת מהדירה לשעה בלבד ! עלות טיפול להדברה ירוקה בתל אביב לדירת 3 חדרים נע בין 250-350 ש"ח 

הדברת פשפשים בתל אביב מתבצעת בשיטה אחרת לגמרי מהסיבה שהפשפשים הינם חרקים קטנים שמסתתרים לאורך כל היום במקומות לא צפויים כגון חריצים בקירות , שקעי חשמל , מאחורי תמונות , כיסים בבגדים וכו' 

אנו נבצע קיטור ב120 מעלות לכל המזרונים והמיטות בבית כדי להרוג את הבוגרים והביצים של המזרנים ולאחר מכן נבצע הדברה בחומר ייעודי מסוג דלתא סופר שהוא תרכיז מתחלב בעל שארתיות גבוהה של לפחות שנה על גבי כל הרצפה והקירות כדי שהפשפש בשלב מסוים יצא ממקום המסתור יגע בחומר וימות . עלות טיפול נעה בין 500-1000 ש"ח לחדר 

מדביר בתל אביב
מדביר בתל אביב
הדברת פסוקאים
הדברות בתל אביב

הדברת חולדות בתל אביב

תל אביב היא עיר מאוד בעייתית מבחינת חולדות , גם בגלל עבודות הרכבת הקלה שמרעידות בלי הפסקה את הקרקע וגורמות לחולדות לרוץ ממקום למקום , אלה גם בגלל הקרבה לים יש חולדות מסוג חולדות חוף שמאוד אוהבות את הקרבה לחופים . חולדות מגיעות בעיקר לדירות בתל אביב על ידי טיפוס על עצים וכניסה דרך חלון או על ידי טיפוס על כבלים או צינורות הבניין . 

כשמבצעים הדברה לחולדות בתל אביב צריך להבין האם מבצעים הדברה לבניין או בתוך דירה . ברוב הבניינים אין ועד ויש צורך באיסוף כל דיירי הבניין ולהסביר להם את הבעיתית בהימצאות חולדות בתל אביב ולבצע פיזור רעלים מסביב לכל הבניין . 

בנוסף כאשר יש בעיית חולדות בתל אביב מומלץ לצלצל לעירייה לטיפול מיידי ברחובות . למידע נוסף על הדברת חולדות לחץ עלי 

ריסוס לעסק בתל אביב

אנו מבצעים הדברות לכל מקום אשר יש בו בעיית מזיקים תוך הקפדה על שמירה על שגרת העסק והעובדים  , רישיון ההדברה של אילנית הדברות מקנה לנו ביצוע פעולות בכל מקום ללא הגבלות כלל .

אנו מבצעים הדברות לעסקים  בהתאם לשעות פעילות העסק  וקבלת הקהל .

אנו מבצעים הדברות שונות עם חומרים שונים לכל עסק , אנו מתאימים את סוג ההדברה ואופן הטיפול עם דגש על בטיחות הן של העובדים והן של הלקוחות . 

הריסוס לעסק בתל אביב ללא ריח וללא סימנים ואינו פוגע כלל בבני אדם ובעלי חיים אך בעל רעילות גבוהה מאוד לחרקים . 

הדברה במשרד

הדברת פשפש המיטה בתל אביב

הדברת פשפש המיטה בתל אביב היא פעולה מאוד שכיחה בעיר בשל תחלופת הדיירים הרבה מחודש לחודש , המון אנשים משכירים דירות לטווחים קצרים , דירות ABNB , סאבלטים וכו' 

המון מסירות מיטות ומזרונים וכך למעשה גם פשפש המיטה עובר מדירה לדירה . אנו מבצעים הדברה לפשפש מיטה במקצועיות רבה ונסיון של 30 שנה ! 

הדברה לפשפש מיטה היא עם אחריות מלאה ל12 חודשים וכוללת גם ריסוס בחומר ייעודי וגם קיטור ב140 מעלות לקטילה מיידית גם של הבוגרים וגם של הביצים ! 

כדי להימנע מההתחלה מפשפש המיטה מומלץ קודם לקרוא את הפוסט הבא : איך להימנע מפשפש המיטה 

הדברת פשפש המיטה
הדברת פשפש מיטה בתל אביב

הרחקת יונים בתל אביב

בישראל נושא היונים משפיע בצורה אכזרית על מרבית הדירות והבתים הפרטיים ושלא נדבר על מבנים גדולים ומפעלים שסובלים ממכת יונים באופן שוטף כבר שנים רבות .
המון אנשים שמאכילים את היונים זמן רב באבולוציה יצרו דורות שלמים של יונים שפשוט מגיעות ויושבות לנו על הגג ומחרבנות ערמות של לשלשת שגורמת גם לנזק בריאותי וגם למפגע רכוש
כדי לבצע הרחקת יונים יש צורך תחילה להגיע למבנה או לדירה ולבחון את היונים בזמן שהייתם , לאחר מכן לבנות תוכנית אסטרטגית על איך אפשר לפעול דרכם עם הציוד והטכנולוגיה הנדרש . 
הטיפול מתבצע על ידי מדביר מקצועי בעל היתר הדברה ואישור מהמשרד להגנת הסביבה והפיקוח העירוני לפעול כנגד יונים בתל אביב 

הרחקת יונים בתל אביב
הרחקת יונים בתל אביב

הדברת טרמיטים בתל אביב על ידי מדביר מקצועי

הטרמיטים בתל אביב הם נושא מאוד מפחיד לבעלי הדירות שהאסוציאציה הראשונה שעולה להם זה חרקים שאוכלים את כל המבנה אך זה ממש לא נכון ! 

הדברת טרמיטים בתל אביב זה כבר לא נושא מאוד מורכב והדברת טרמיטים היא פעולה קצת קשה למדביר אך פותרת את הבעיה ב100% אם מבצעים אותה עם חברת הדברה מקצועית ובעלת וותק 
הטיפול לטרמיטים בתל אביב מתבצע על ידי קידוחים זעירים בקרקע והזרקת חומר מסוג טרמינטור ישירות לקרקע וסתימת החורים לאחר מכן 
אנו מעניקים אחריות מלאה ל-3 שנים להדברת טרמיטים 

מדביר טרמיטים
מדביר טרמיטים

ריסוס בית בתל אביב - דבר שחשוב לדעת

הרבה אנשים חושבים שביצוע הדברה בתל אביב בדירה הקטנה שלכם יכולה לפתור את כל הבעיית חרקים , אנו לא רוצים להלחיץ אתכם אנחנו רק רוצים לנסות להסביר לכם. לדוגמא באזורי מרכז תל אביב רוב הביניינים מאוד לא מתוחזקים ללא וועד וללא תחזוקה שוטפת של הבניין , שלא נדבר על ביצוע הדברה בבורות ביוב של הבניין שקורה אחת לכמה שנים רחוקות שהמומלץ הוא ביצוע כל שנה . כאשר אתם מבצעים הדבר לדירה שלכם ואתם גרים בקומת ראשונה או פרתר עליכם לבקש מהמדביר שיבצע הדברה גם מסביב לדירה ואם הוא באמת נחמד אז גם שיפתח את הבור ביוב של הדירה הספציפית שלכם וירסס שם . ללא הפעולה הזאת ההדברה יכולה לעבוד אך החרקים ימשיכו להגיע בהמוניהם .

הדברה ירוקה בתל אביב - מה התפקיד של ומה תחום האחריות?

התפקיד של הדברת מזיקים היא לא למנוע מהחרקים להיכנס אלה להרוג אותם כאשר הם נכנסים , דמיינו לכם שאתם תיקן אמריקאי חזק וחמוד שמטייל ברחבי העיר , יש לכם כנפיים חזקות וגוף עטוף כיטין ואתם יכולים לעוף לכל דירה שרק מתחשק לכם . 

ההדברה לא יכולה למנוע מחרקים להגיע אליכם לדירה גם לאחר ההדברה . ההדברה בעלת חומרי דחייה אך לא חזקים די כדי להחזיק לאורך כל השנה והתפקיד העיקר של הדברה הוא שכל חרק שיכנס לדירה ימות לאחר כמה דק שמערכת העצבים שלו תיפגע . 

האחריות שהמדביר מעניק לאחר סיום ההדברה תקף רק לשטחים סגורים ( בתוך הדירה ) ולא לחצרות , מרפסות וכו' כי אנחנו לא יכולים לעצור את הטבע , רק להילחם בו ! 

אך אם תבצעו אלינו הדברה , אנו מתחייבים שכל חרק שיגיע לדירה לאחר כמה דקות ימות , במידה וזה לא קורה או שבעיית החרקים ממשיכה אנחנו נחזור ללא עלות! 

טיפ חשוב לפני הזמנת מדביר בתל אביב

בין אם אתם גרים במרכז תל אביב , צפון ישן או בשכונת כרם התימנים כמעט לכל הבניינים בתל אביב אין וועד בית והבניין לא מתוחזק ולא מבצעים בו הדברה המון שנים .
התיקן האמריקאי  (ג'וקים הגדולים) חי בעיקר בבורות ביוב של הבניין ולאחר שנים רבות ופיצוץ אוכלוסייה הוא מתחיל לבנות מושבות בבניין עצמו , בגגות רעפים חריצים וכו'
אנו ממליצים לאגד את כל הדיירים של הבניין ולהסביר להם את החשיבות של ביצוע הדברה לבניין עצמו.
כאשדר מבצעים הדברה לבניין כל הדיירים נהנים מכך שהתיקנים לא יגיעו אליהם לדירה וזה מפחית עד 70% את הסיכוי לתיקנים להיכנס לדירתכם .

למידע נוסף : הדברה לבנייני מגורים 

 

הדברה בתל אביב

הדברה ללקוחות MyTower תל אביב

חברתינו מספקת שירות ללקוחות אפליקציית MyTower בתל אביב , לקוחות אשר משתמשים באפליקציה במגוון ביניינים כגון גינדי TLV מגדל 1 ומגדל 2 , בינייני Blu גבול הרצליה תל אביב , בנייני אסותא , בניין ארלוזרוב , מגדל גאולה 14 תל אביב ומגדלי הילס בהרצליה זכאים להנחה משמעותית כאשר מבצעים הזמנה באפליקציה . 

אנו מספקים שירות למגוון חברות ניהול כי נבחרנו לאחר בדיקה קפדנית של חברתינו במתן שירות של מצויינות ודגש על איכות השירות ומקצועיות . 

אנו מספקים שירותי הדברה ירוקה ללא ריח וללא סימנים והכי חשוב אתם יכולים להיות רגועים כאשר אנחנו נכנסים אליכם לדירה לביצוע הדברה ללא חשש מפגיעה ברכוש או בדירה ! 

אנו מתחייבים על כל עבודה שלנו על טיב העבודה והמקצועיות ! 

אזורי השירות שלנו בתל אביב

גלילות,צוקי אביב,נוה שענן,דרום תל אביב,אזור תחנה מרכזית החדשה
כפר שלם,יד אליהו,שדה דב,תוכנית ל',כוכב הצפון,רמת אביב ג',אפקה,נחלת יצחק,שפירא
פלורנטין,קרית שלום,התקווה,נוה אביבים,רמת אביב,אוניברסיטת תל-אביב,תל ברוך צפון
,נאות אפקה,הדר יוסף,קרית שאול,המשתלה,צהלה,נוה שרת,רביבים,נוה דן,רמת החייל
נמל תל-אביב,הצפון הישן והחדש,בבלי,כרם התימנים,נוה צדק,שרונה,מונטיפיורי
צפון יפו,גבעת הרצל,יפו העתיקה, נמל יפו

מחפש מדביר מומלץ בתל אביב ? לוכד חולדות בתל אביב ? ריסוס בתל אביב ?
נבחרנו באיזי במקום הראשון במדבירים בתל אביב המלצות

לנו יש את האמצעים החדשניים לטפל בכל סוג של מזיקים. לכן אנו ממליצים לכם לשוחח אתנו בכל בעיה שאתם רואים בבית או בגינה, אנחנו נדריך אתכם מה לעשות ולאחר מכן נתאם את המועד לביצוע ההדברה המתאימה ביותר עבורכם.

חברת הדברה בתל אביב  ? הגעת למקום הנכון !  

להצעת מחיר בWhatsApp לחץ כאן ! 

 

הדברה בתל אביב מחיר

כאשר מדובר בהדברה בתל אביב מחירים יש המון סוגי הדברות והמון סוגי חרקים והמחיר נקבע באופן הוגן מול הלקוח בהתאם לסוג המזיק וגודל האזור המיועד לטיפול . 

פוסטים אחרונים בנושא :

ריסוס לבית

הדברה לפני או אחרי ניקיון

המון לקוחות שלנו בשיחה הראשונה איתנו שואלים את השאלה הזאת ולא יודעים מה לעשות האם להזמין את המנקה לפני ההדברה או לבצע את את ההדברה

קרא עוד »
סימנים לנגיעות תיקנים בארון מטבח

הדברת נמלים במטבח

מדי פעם אתם משאירים פרוסה על השיש וחוזרים לאחר כמה רגעים ורואים את כל הנמלים חוגגים לכם על הסנדוויץ? המון נמלים שמטיילים לכם בין הכלים

קרא עוד »
הדברת טרמיטים

טרמיטים במשקוף

לפתע קמתם ביום בהיר וגיליתם המון טרמיטים מפוזרים בכל רחבי הבית , מעופפים מסביב למנורות או המון כנפיים מפוזרות על הרצפה מסביב לדלת ? הכירות

קרא עוד »
הדברת טרמיטים בקירות

טרמיטים בקירות

חרקים קטנים הופיעו אצלך בבית מהקיר ואתה לא יודע מה לעשות? האם זה טרמיטים או נמלים? איך עושים טיפול לטרמיטים בקירות ועם אילו חומרים מבצעים

קרא עוד »
שחרן יהודה

הדברת עקרבים

הדברת עקרבים הדברת עקרבים : עקרבים הם חרקים מאוד מסוכנים בארצינו החמה , בכל שנה נרשמים מספר של מקרי מוות עקב עקיצת עקרבים אז טיילתם

קרא עוד »
הדברה לסוכה נגד מזיקים

הדברה לסוכה

הדברה לסוכה מדביר לסוכה | הדברה ירוקה לסוכות חג שמח לכולם , מקווים שהיה לכם צום קל וגמר חתימה טובה לכולם , החלטתם לקיים את

קרא עוד »
הדברת פשפש המיטה

הדברת פשפשים

הדברת פשפשים הדברה לפשפשים : אז בטח אתם שואלים את עצמכם מי הם הפשפשים? איך מבצעים הדברת פשפשים? האם הפשפשים מסוכנים או איך אפשר להיפטר

קרא עוד »
חברת הדברה

PEST CONTROL SERVICE

PEST CONTROL SERVICE You came to Israel renting a  hotel or apartment and you discovered an attack on bugs? Did you show up at night

קרא עוד »
הדברה בבית עם תינוק

הדברה בבית עם תינוק

הדברה בבית עם תינוק נולד לכם תינוק? ברכות ואיחולים מצוות אילנית הדברות פתאום לאחר מס' שבועות זיהיתם גל של תיקנים או נמלים ברחבי הבית ואתם

קרא עוד »
ג'וקים במזגן

ג'וקים במזגן

ג'וקים במזגן תוכן עניינים ג'וקים במזגן הג'וקים מגיעים אליכם לבית ואין לכם מושג מאיפה ? ג'וקים במזגן זוהי בעיה מאוד נפוצה שהמון לקוחות מתלוננים עליה

קרא עוד »
קקי של חולדה

קקי של עכבר או חולדה

קקי של עכבר או חולדה המדריך לזיהוי צואה של עכבר או חולדה  קקי של עכבר או חולדה חולדות ועכברים הם בעלי חיים מאוד קטנים ושקטים

קרא עוד »
הדברת נמלים מחיר

מדביר מומלץ ומקצועי

מדביר מומלץ כל מה שרציתם לדעת על איך בוחרים מדביר מקצועי ומנוסה ! מדביר מומלץ אחראי ומנוסה מזמינים רק דרך חברה מוכרת וידועה ! אז

קרא עוד »
חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat