הדברת פשפשים ( פשפש המיטה )בתל אביב

מדביר לפשפש המיטה בתל אביב עם רישיון ואחריות!

הדברת פשפש המיטה בתל אביב עם מדביר מקצועי

בתל אביב ישנם המון פשפשים שיכולים להגיע אליכם בכמה דרכים שבהמשך נספר עליהם , כמו כן אם הגעתם לעמוד זה כבר חקרתם על פשפש המיטה בתל אביב וכעט אתם רוצים לדעת איך אפשר להיפטר מפשפשים בתל אביב ? האם אפשר להיפטר ממנו לבד ? האם הוא מזיק לנו וכמה תעלה הזמנה של מדביר פשפשים בתל אביב המשיכו איתנו >>>               

אז מי אתה פשפש המיטה התל אביבי

פשפש המיטה התל אביבי הוא פשפש זעיר בגודל של כ 5 מ"מ בבוגר וכ 2 מ"מ כנימפה , הפשפשים בעלי גלגול חסר כלומר הם מרגע בקיעת הביצים רק גדלים וגדלים ללא החלפת צורה כמו לדוגמא הדברה לזבובים שהוא מחליף את צורתו ביצה , רימה , גולם ואז בוגר , הפשפשים בתל אביב פעילי לילה ועוקצים בדרך כלל אחת ל-3 ימים בפלג גוף עליון ומיד מסתתרים שוב לעיכול הדם .

גלגול החיים של פשפש מיטה

דרך ההגעה של הפשפשים לתל אביב

אז אם תהיתם שוק הפשפשים הוא לא המקור לפשפשים בתל אביב , לפשפשים אין כנפיים ואינם יכולים לעוף אליכם ובגלל רגישותם לתנאי חוץ הם גם לא יגיעו אליכם סתם ככה מהרחוב או מהטבע . פשפש המיטה בעל יכולת הסתתרות מהטובות ביותר אצל חרקים ותנועתו היא בריצה מאוד מהירה כדומה לתיקנים , הפשפש יגיע אליכם בשל 3 סיבות עיקריות :

לינה במקום נגוע – אם לנתם במקום נגוע כמו מלון צימר צבא אכסניה וכו' הפשפש מיד יעקוץ אתכם ויסתתר באחד הכיסים או על כפלי הבגדים שלכם ויעבור איתכם הישר לדירתכם .

הכנסה לדירה מוצר נגוע – אם הכנסתם לדירה מזרון , ספה , חולצה ף מזוודה או מוצר אחר נגוע

דירה שוכנת סמוך לדירה נגועה אחרת – הפשפשים יכולים לעבור דרך קירות בתוך החריצים בבטון ואפילו לעבור בין קומות לדירות עם כבלים של חשמל ותקשורתפרעושים או פשפשים - הבדל כספי עצום

ישנם המון לקוחות שמצלצלים ומזמינים הדברה לפשפשים שיש להם בעצם פרעושים והטיפול הוא שונה לגמרי גם מבחינה כלכלית וגם מבחינה ביצועית . 
הפשפשים הם חרקים שנמצאים בחדרי שינה ועוקצים רק בלילה בדרך כלל פלג גוף עליון ומשאירים סימנים ברורים בחדר על המיטה והבסיס מיטה , 
הדברה לפרעושים עולה כ 350-500 שח לדירה שלמה , לעומת הדברה של פשפשים שעולה כמה אלפים לטיפול בדירה .
לא בטוח מה יש לך בדירה התייעץ איתנו ותקבל ייעוץ הוגן ומקצועי שיכוון אותך לפתרון !

הדברת פרעושים

פרעושים – 

חרקים זעירים, גודלם כ2-4 מ"מ , צבעם שחור ומה שמאפיין אותם הם הקפיצות המהירות שלהם ועקיצות בפלג גוף תחתון בדגש על רגליים ופעילים ביום ונמצאים במקומות סגורים ופתוחים.
למידע נוסף : הדברת פרעושים 

מה עושים כשיש פשפש המיטה בתל אביב

כשיש צורך בהדברה של פשפש המיטה בתל אביב מומלץ לבצע טיפול יסודי עם מדביר מקצועי , בשל כושר ההסתתרות המעולה של הפשפשים הפעולת הדברה מאוד קשה ומצריכה ידע וניסיון מקדים . המדבירים שלנו באילנית הדברות עוברים השלמויות באופן שוטף על פשפש המיטה כדי להתחדש בסוגי חומרים יעילים יותר , ללמוד עליו תמיד דברים חדשים ולדעת לפתור את הבעיה עם הטכנולוגיות החדשות שמגיעות אלינו מרחבי העולם .

 

הדברת פשפש המיטה בתל אביב לבד ללא מדביר מקצועי -

פשפש המיטה הינו חרק בעל כושר התגלות מהטובים ביותר שיש לחרקים בישראל להציע והוא יוכל להסתדר כמעט בכל תנאים ולפתח תנגודת מול חומרים שונים בקלילות , השיטות הטובות ביותר להדביק פשפשים בתל אביב לבד הם באמצעות הפעולות הבאות :
שלב ראשון – פינוי החדר
עליכם להכניס את כל הארון בגדים שיש בחדר לתוך שקיות ניילון סגורות ולהתחיל לבצע כביסה מעל 60 מעלות לכל הבגדים כדי לחסל את כל הביצים והבוגרים שמסתתרים בבגדים .
כל שאר החפצים בחדר לבצע שטיפה יסודית או גיהוץ או שאיבה בשואב אבק או קיטור אם יש לכם .

שלב שני – בצעו ניקיון יסודי למיטה ולבסיס מיטה עם חומר ניקוי חזק , את המזרון מומלץ לשטוף ולשאוב -3 פעמים ולשים בשמש ל72 שעות , את בסיס המיטה אפשר לרחוץ היטב עם אקונומיקה , כלור או חומר ניקוי חזק אחר .

שלב שלישי – סגרו היטב את השקעים והחריצים בחדר עם דבק חזק כדי שהפשפשים לא יצאו משם , הציבו מלכודות דבק של עכברים ברגליים של כל המיטה והמתינו ללכידה של פשפשים חדשים .

הדברה לפשפשים ( פשפש המיטה) בתל אביב עם מדביר מקצועי -

אם החלטתם שאתם לא מוכנים לקחת סיכונים ולהתמודד עם פשפש המיטה ואתם רוצים לבצע הדברה עם מדביר פשפשים מקצוען אלו הם השלבים הנכונים לעבודה –

שלב ראשון –
עליכם להכין את הדירה בדיוק בפורמט המסודר שאנו נשלח לכם הכולל אריזה כל החדר וביצוע כביסה לבגדים ושאיבה יסודית למיטה ולמזרון בלבד כדי להפחית את האוכלוסיה .
שלב שני – קיטור
אנו מגיעים עם קיטור ב150 מעלות ומרתיחים את כל החדר את המיטה ואת הבסיס שקעים חריצים בקירות וכו'
שלב שלישי – הדברה לפשפשים

אנו מבצעים הדברה יסודית לכל הדירה עם חומר ייעודי לפשפש המיטה מסוג דלתא-סופר או אדמירל-סופר המכילים :  novaluron 4.71%, bifenthrin 4.71%

ללא ריח וללא סימנים לאחר ההדברה , לאחר הטיפול יש להיכנס חזרה לדירה לאחר 6 שעות ( כולל מקדם בטיחות שלנו ) ועם אחריות מלאה עד פתרון הבעיה ללא תוספת תשלום .   

✔️ הדברת פשפשים בתל אביב עם מדביר מקצועי החל מ 499 ₪

  ✔️ חומרים ירוקים מאושרים המשרד להגנת הסביבה ללא ריח וסימנים הדברה משולבת ריסוס + קיטור ב 150מעלות

ללא סכנה לבני אדם או בעלי חיים אפשר לחזור לישון בדירה באותו היום !  
אחריות מלאה בכתב על כל הדברה
לא פתרנו את הבעיה חוזרים ללא עלות !  
✔️זמינות מהיום להיום 
צוות מוסמך ומקצועי עם ניסיון של 30 שנה !  
ללא זריקת המזרונים והמיטות
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו : 

הדברת פשפשים בתל אביב  ⭐⭐⭐⭐⭐

זריקת המזרון והמיטה אינם הפתרון לפשפשי המיטה -

הפשפשים לא מסתתרים רק במזרון או רק במיטה אלה שהם יכולים להסתתר גם בשידות לילה שמציידכם או אפילו בשקעים ובחריצים שבקירות ולכן גם אם תזרקו את כל הדירה לאשפה לא תפטרו את הבעיה , רק אם תיקחו בקבוק של בנזין ותדליקו את הדירה הפשפשים יהרגו ואולי גם אתם ..

נגיעות של פשפש המיטה
נגיעות של פשפש המיטה

שיטות אחרות להדברה של פשפש המיטה בתל אביב

ישנם שיטות שונות שמגיעות אלינו לישראל בכל שנה מרחבי העולם אך לא כולם יעילות ולא כולם פותרות את הבעיה כמו שצריך ולאורך זמן , הדברה של פשפשים בתל אביב עם מדיבר מקצועי בדרך הרגילה הכוללת הדברה וקיטור עם הכנת החדר היא פעולה שמצליחה ב100% ללא ספקות אך כיום מתחילים לבצע טיפולים עם אנוקסיה שלילת חמצן כאשר מגיעים וסוגרים את החדר היטב ושוללים ממנו את כל החמצן או שיטה נוספת שהגיע מארה"ב היא פעולת הרתחה של כל החדר לטמפרטורה גבוה כדי לחסל את הבוגרים והביצים אך גם פעולה זאת לא נמצאה יעילה מאוד והם גם פעולות יקרות יותר כי אם הפשפש נמצא עמוק בתוך הקיר החום לא באמת ישפיע עליו .

כמה עולה הדברה לפשפש המיטה בתל אביב ?

הדברה יסודית עם מדביר מקצועי נעה בין 500-1000 ש"ח לחדר בודד , אתם בטח שואלים מדוע בכל ההדברות המחיר לפי מטר ובהדברת פשפש המיטה המחיר לפי חדר אז הסיבה לכך שכל חדר בהדברה הוא עולם חדש ומצריך טיפול יסודית חדר חדר ומיטה מיטה גם בהדברה וגם בקיטור ולכן המחיר נקבע בהתאם למספר החדרים בדירה וכמות המיטות שיש לטפל .
יש הבדל עצום מבחינת העבודה של המדביר אם יש לו בדירה 3 חדרים עם 2 מיטות לעומת דירת 5 חדרים עם 7 מיטות גם בכמות השעות עבודה וגם מבחינת החומרים .

אחריות המדביר פשפש המיטה בתל אביב -

מדביר מקצועי עם וותק וניסיון בענף יעניק לכם אחריות מלאה עד פתרון הבעיה לחלוטין , ישנם מדבירים שמנסים לתת אחריות רחבה יותר לשנתיים שלוש ואפילו שמענו על 5 שנים אחריות אך תחומי אחריות אלו הם נטו כדי לתפוס את הלקוח לשנים הבאות , פשפש המיטה עוקץ בכל לילה ולא נותן לישון ואפשר לוודא שאכן הבעיה נפתרה לאחר כמה ימים בודדים ללא עקיצות והאחריות הנכונה ביותר להעניק היא עד פתרון הבעיה לחלוטין , לכן אנו מעניקים אחריות מלאה עד פתרון הבעיה ומינימום שנה באופן הוגן.

זיהוי עקיצות

הימנעות מפשפש המיטה התל אביבי בעתיד

המניעה הטובה ביותר לא מצריכה פעולות מיוחדות כמו בהדברה של חולדות שיש צורך בסתימת חורים או גזימת ענפי עצים , המניעה הטובה ביותר לפשפש מיטה הוא לישון במקומות מבוקרים שאתם יודעים שאין שם פשפש המיטה , תוכלו למצוא את הרשימה של בני המלונות הנגועים בלינק הבא 
כמו כן בדיקה יסודית של המיטה והבסיס מיטה בכל מקום שאתם הולכים לישון , לא לפזר את הבגדים והחפצים האישיים בחדר ובמיוחד לא על הרצפה בלילה וכאשר אתם נכנסים חזרה הביתה עליכם לכבס את כל הבגדים מעל 60 מעלות ולשים את המזוודה בשמש 3 ימים .

פשפש המיטה
פשפש המיטה בתל אביב

סיפורים על הדברות פשפש המיטה בתל אביב :

הדברת פשפש המיטה בצפון ת"א ברחוב איינשטיין – 

בדירה בת 5 חדרים הגבר עובד הייטק ונסע לפגישת עסקים בניו יורק עם מלון 5 כוכבים שמימנה החברה , להפתעתו כבר בלילה הראשון הרגיש עקיצות וגירודים ביום שלמחרת ולכל אורך השבוע וכשחזר הביתה העקיצות הפסיקו לכמה ימים אך חזרו בגדול לאחר ימים בודדים , לאחר שמצאנו את הפשפשים בדירתו ביצענו הדברה לכל הדירה עם קיטור מקצועי שהציל לו את המזון והמיטה והענקנו לו אחריות מלאה עד הפתרון

הדברה לפשפש המיטה בבית מלון בתל אביב – 

במלון דירות במרכז העיר כניראה שישן לקוח שהיה נגוע בפשפש המיטה והדביק את החדר ואת 2 החדרים הסמוכים אליו כי לא טיפלו בזמן , הגענו וביצענו הדברה יסודית לחדרים שהיו נגועים ולאחר בדירה לא מצאנו נגיעות בחדרים נוספים , פתרנו את הבעיה בטיפול אחד יסודי . 

הדברה לפשפשים לדירת סטודיו בפלורנטין תל אביב –

בדירה קטנטנה בת 22 מטרים בפלורנטין עם גלריה הלקוחה חזרה מטיול קצר בסיני שהביאה איתה כנראה פשפשים לדירה , לאחר שמצאנו את הסימנים המעידים על כך ביצענו הרתחה לדירה עם קיטור והדברה יסודית ולאחר 6 שעות הלקוחה חזרה לדירה וההתנהלות הייתה רגילה לחלוטין . 

הדברה לדירה שכורה נגד פרעושים בדרום תל אביב – 

לאחר שהזמינו אותנו להדברה של פשפשים בדירה הגענו והבנו שמדובר בפרעושים שירדו מהחתול של אחד השותפים שהדביק את כל הדירה בפרעושים , כמובן שעדכנו את הלקוח שהמחיר זול יותר כדי לצאת הוגנים ומקצועיים וביצענו הדברה יסודית לדירה והלקוחות חזרו לדירה לאחר שעתיים ונפטרו מהפרעושים . 

הדברה לפשפשים בדיזינגוף בתל אביב – 

הגענו לדירה מעוצבת של 2 בחורות צעירות שהחליטו להביא בסיס מיטה מהרחוב ולשפץ אותה , הם לא הבינו מהם היו הסימנים השחורים עליה שכניראה היו הפרשות של פשפשים שמישהו זרק לרחוב וכך למעשה הם הכניסו את הפשפשים הביתה והדביקו את הדירה וסבלו עד שהגענו להציל אותם עם הדברת פשפש המיטה בתל אביב מקצועית עם אחריות מלאה עם חומר מסוג פרמתרול . 

 

מדביר לפשפשים בתל אביב מומלץ ומקצועי מזמינים רק מאילנית הדברות

אנחנו לא מותג מוכר כמו קוקה קולה אבל אנחנו בהחלט אחת החברות המובילות בתחום ההדברה בישראל ומוכרים בענף בשל הניסיון והמקצועיות שלנו כבר 30 שנה , אנו עסק משפחתי עם 3 דורות שמבצעים את העבודה שלנו בנאמנות מקצועיות ועם מחירים הוגנים , אנחנו לא מנסים למכור לכם שום דבר ולא אוהבים שבעלי מקצוע מנסים לדחוף לנו שירותים וכך אנחנו מתנהלים מול הלקוחות שלנו . 
כמו ששמתם לב במאמר ניסינו לעזור לכם לפתור את הבעיה לבד ונשמח תמיד גם לענות על שאלות וייעוץ חינם באהבה אך אנחנו רוצים שתדעו שיש חברה מקצועית ואמינה שתבצע הדברה יסודית אצלכם בדירה ותעניק לכם אחריות מלאה ובמידה וההדברה לא תפתור את הבעיה נחזור אליכם ללא עלות באופן הוגן ! 

הדברה לפשפשים (פשפש המיטה ) בתל אביב
חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat