להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :

הדברה בבת ים

מדביר בבת ים 

מדביר מקצועי בבת ים שזמין 24/7 ונותן אחריות מלאה ? כן הגעתם למקום הנכון !

חברת אילנית הדברות פועלת כבר 30 שנה במתן שירות הדברה בבת ים , אנו מתגוררים בבת ים כל חיינו ויודעים בדיוק איך לבצע הדברה בבת ים בצורה הטובה ביותר . 
בת ים עיר מדהימה אך הקרבה לים והבניינים הישנים הם גורמים להגעת מגוון רחב של מזיקים כמו חולדות עכברים ג'וקים נמלים טרמיטים ועוד 

אנחנו מעניקים שירותי הדברה בבת ים משנת 1992 וכל כך בטוחים בעצמינו שאנחנו יכולים לפתור לכם את בעיות המזיקים ב100 אחוז  עד שאנחנו מוכנים לתת אחריות מלאה , אם החרקים חוזרים אנחנו חוזרים ללא עלות !!

מדביר בבת ים שפנוי מהיום להיום ? הדברת פשפש מיטה בבת ים ? כמה עולה הדברת טרמיטים בבת ים ? הדברת חולדות בבת ים ? למה יש הרבה חולדות בבת ים ? האם הרכבת הקלה משפיעה על הופעת החרקים והמכרסמים בעיר ? כמה עולה הדברה ואיך היא מתבצעת ? ליאור מדביר מקצועי עונה על השאלות המשיכו לקרוא .. 

תוכן עניינים - הדברה בבת ים

הדברה בבת ים ⭐⭐⭐⭐⭐

הדברה בבית חדש
מדביר בבת ים

מה צריך לדעת לפני הזמנת מדביר בבת ים

כיום בעולם ההדברה יש המון חאפרים שינסו לדחוף לכם הדברה כמו חברות ניקיון שיפוצניקים הנדימנים וכו' אך עליכם להבין שמדובר ברעלים ופתרון בעיות חרקים והתעסקות עם הטבע וכמו הסיפור לפני מספר שנים בירושלים שהגיע מדביר ללא ניסיון והסמכה והרג 2 ילדות צעירות בירושלים כי לא ידע להתעסק נכון עם הרעלים , יש בעלי מקצוע שאי אפשר בלעדיהם ולא כדאי לחסוך כי אחרי זה התיקונים יקרים יותר כמו טכנאי גז , מדביר , אינסטלטור וכו' 

מדביר מקצועי חייב להיות בעל רשיון הדברה מהמשרד להגנת הסביבה ותדרשו ממנו להציג לכם אותו פיזית ! 
שנית עליו לעבוד עם חומרים טובים , איכותיים ומאושרים לשימוש .. קחו בחשבון אם תזמינו את המדביר הזול ביותר הוא יתן לכם מענה עם החומרים הזולים ביותר .. 
המדביר חייב להיות בעל מקצוע עם ניסיון וידע ולתכנן היטב איך הוא הולך לפתור לכם את בעיות המזיקים בבית לדוגמא בבעיר בת ים תיקנים (ג'וקים) ונמלים – זה למעשה ההדברה האידיאלית לדירה ההדברה חייבת להתבצע עם חומרים טובים וליישם אותם כמו שצריך במקומות הנכונים כמו בורות ביוב ניקוזים חלונות וכו'

אילו הדברות נפוצות בבת ים ? ​

הדברת ג'וקים בבת ים

היא פעולה מאוד נפוצה בעיקר הדברת תיקן גרמני שהוא חרק קטן יותר מהתיקנים הרגילים שאתם מכירים והוא מאופיין בזה שהוא נמצא לרוב רק במטבחים ומתחבה כאשר אתם מדליקים את האורות בבוקר בתוך המכשירי חשמל כמו תמי 4 וכו'  כאשר מבצעים הדברת תיקן גרמני בדירה אנו עובדים באמצעות פורמולציית ג'ל ללא ריח וללא יציאה מהדירה כאשר רוצים לעשות הדברת ג'וקים בבת ים לתיקן אמריקאי אנו נבצע ריסוס לבית על גבי הפנלים מסביב לכל הקירות בחומרים בעלי רעילות נמוכה לאדם ורעילות גבוהה לחרקים באישור המשרד להגנת הסביבה מסוג דרקר 10 דלתא סופר או טמפריד .

הדברת פשפשים (פשפש המיטה) –

חרק קטן שנמצא בחדרי שינה , פעיל לילה ועוקץ עקיצות חזקות מאוד כל הלילה , בדרך כלל מגיע לדירות על ידי טרמפ שהוא תפס עליכם או עם העברת חפצים כמו מזרנים מיטות בגדים וכו' 
הטיפול לפשפש המיטה מתבצע באמצעות קיטור 200 מעלות לכל החדר ולאחר מכן הדברה מקיפה על כל החדר קירות רצפה תקרה ארונות , יש צורך לבצע הכנה מוקדמת לחדר בפורמט מסודר שאני שולחים ללקוחותינו ולאחר מכן טופס התנהלות לאחר ההדברה וליווי מקצועי עד פתרון הבעיה .


הדברת פרעושים בבת ים :

יש המון חתולי רחוב שהאוכלוסייה שלהם התפתחה מאוד במהלך השנים , לאחר המלטה של חתול בדרך כלל מגיעים פרעושים שנמשכים מאוד לשילייה העוטפת את הגורים ולאחר עזיבת הגורים והאמא הפרעושים נשארים ומקפצים לכם על הרגליים החרקים הקטנים והמעצבנים הללו , יש צורך לבצע הדברה לפרעושים עם חומרים איכותיים בגלל שכבת הכיטין החזקה והעמידה של הפרעושים ולעבוד עם חומר נוסף מסוג IGR שקוטל את הביצים שלהם . 
אנו מעניקים אחריות מלאה עד פתרון הבעיה כאשר מבצעים הדברה לפרעושים .

הדברה לבית
הדברה ירוקה במרכז
מדביר לפשפש המיטה בבת ים
הדברת חולדות בבת ים

למה פשפש המיטה הוא חרק נפוץ בעיר ?

הדברת פשפשי מיטה בבת ים היא אחת העבודות הכי נפוצות שלנו בגלל קצת שינוי האוכלוסייה שקרה בשנים האחרונות , המון אוכלוסיות הגיעו מברית המועצות אתיופיה רוסיה ארצות ערב מהמזרח  וכו' בגלל קצת תחלופת האנשים היו המון מקרי הדבקה ממדינות פחות סניטריות אלינו , הדבקת פשפש מיטה בדירה היא לא מצריחה הרבה מהפשפש רק להיכנס אליכם למזוודה והופ הוא בישראל מדביק לכם את כל הדירה .

הדברת פשפש מיטה בבת ים מחייבת את המדביר לעשות עבודה יסודית ועם חומר ייעודי , רק מדביר עם מספיק נסיון יוכל לפתור את הבעיה של פשפש מיטה בבת ים .
לפני הדברת פשפש מיטה תקבלו מאיתנו טופס הכנה לדירה כדי שייעל את ההדברה על הצד הטוב ביותר , יגיע מדביר שלנו לבצע פעולת קיטור ב 140 מעלות ואז לאחר מכן יבצע הדברה בחומר ייעודי נגד פשפש מיטה למידע נוסף על פשפש מיטה לחץ כאן 

מדוע יש הרבה טרמיטים בבת ים ?

הטרמיטים בישראל במרבית המקרים יהיו בקרקע ואתם תתחילו לשים לב אליהם רק לאחר שתיראו המון כנפיים מפוזרות בבית סתם ככה או משקוף שנאכל מבפנים ונשארה רק המעטפת החיצונית הטרמיטים חוגגים בבת ים מהסיבה שלפני עשרות שנים הקבלנים היו מנסים לחסוך בעלויות והיו גונבים חול ממקומות שונים כדי לבנות בניינים , החולות היו נגועים בטרמיטים וכך למעשה המון ערים נפגעו אך בת ים נפגעה רבות מנזקי טרמיטים , אנו באילנית הדברות מבצעים הדברה נגד טרמיטים באופן מקצועי עם נסיון של 30 שנה !

אנו מבצעים הדברת טרמיטים ב2 סוגים שונים – טיפול בקידוח או טיפול בג'ל , השוני בין הטיפולים הוא רמת הנגיעות שיש בדירה וסוג הטרמיטים בדרך כלל הטיפול בג'ל הוא למקומות עם נגיעות קלה יחסית וזול בהרבה מהטיפול בקידוח .

הטיפול בקידוח מתבצע על ידי קדיחת חורים קטנים של 4 מ"מ כל חצי מטר מסביב לכל קירות הבית והזרקת חומר לקרקע בלחץ ( כ10 ליטר לכל חור ) וכך למעשה יוצרים מעטפת הגנה לכל הבית ומגיעים לקטילה של הטרמיטים ולאחר מכן סותמים את החורים בצורה אסטתית .
מחיר הדברה לטרמיטים בבת ים נע בין 1500-5000 ש"ח לדירה תלוי בגודל הדירה . 

למידע נוסף על הדברת טרמיטים לחץ כאן 

יש לי חולדה בבית מה עושים ? ​

אז אין תושב בת ים שלא חווה סיטואציה עם חולדות , החולדות הם חיות מאוד נפוצות בעיר בת ים בגלל הקרבה לחופי הים ובגלל עבודות הרכבת הקלה שמרעידות את כל הקרקע
ישנם 2 סוגי חולדות בעיר : חולדה מצויה וחולדת החוף .
החולדה המצויה אוהבת מאוד לטפל על עצים , כבלים , צינורות ולהיכנס לדירות דרך חלונות וחורים . תהיה הרבה בגגות ויכולה להיכנס לדירות גם בקומה 15
החולדה החוף לעומתה תעדיף להיכנס לקומות נמוכות ולהיות יותר על הקרקע , לרוב דירות קרקע יסבלו רק מחולדות החוף האזור הנגוע ביותר בחולדות החוף הוא רחוב בלפור בבת ים שמה אפשר לראות אותם מתרוצצים אפילו בשעות היום.

הדברת חולדות בבת ים מבצעים על ידי פיזור רעלים מקצועיים בתוך תיבות האכלה כאשר החולדה תיכנס לתוף הקופסא ותאכל את הרעלים או לחילופין לבצע פיזור במחילות ומקומות שאין הישג יד לבני אדם או בעלי חיים אחרים כמו חתולים וכלבים .. 

הדברת חולדות
הדברת חולדות בבת ים
הדברה
הדברה ירוקה במרכז

מה ההבדל בין הדברה ירוקה להדברה רגילה ? ​

הדברה ירוקה היא פעולת הדברה שמבצעים באמצעות חומרים ללא סכנה לבני אדם או בעלי חיים אחרים מלבד החרקים שאנו רוצים לטפל בהם והטיפול יכול להתבצע בכמה סוגי פורמולציות כמו ג'ל גרגירים אבקות או ריסוס .
הדברה ירוקה בבת ים לבית פרטי היא פעולה מאוד שכיחה , המון לקוחות מצלצלים ושואלים אותנו על איך מתבצעת הדברה ירוקה בבת ים וכמה היא עולה , ולכן נענה לכם עכשיו
אם בחרתם בנו להדברה בבית הפרטי או לדירה שלכם תקבלו מאיתנו טיפול מקיף הכולל ריסוס כל המעטפת הפנימית של הדירה בכל החדרים ובכל מקום אשר מהווה חממה לחרקים , המדביר שלנו יצא החוצה ויבצע גם ריסוס במעטפת החיצונית ובתוך בורות הביוב כדי לוודא שלא יכנסו חרקים מבחוץ . אצלנו תקבלו אחריות מלאה על כל עבודה , במידה והחרקים חזרו אנחנו נחזור ללא עלות !!
כאשר עושים הדברה ירוקה היציאה מהדירה היא לשעה בלבד או לחילופין ללא יציאה בכלל תלוי בסוג החרק שמטפלים בו .

איך בוחרים מדביר מקצועי בבת ים ? ​

היום ישנם המון דרכים להבין האם המדביר שהזמנתם מומלץ או שהוא סתם חארטה .. 
מדביר מקצועי יתן לכם מענה מהיר , יסודי ואיכותי תוך שמירה על שגרה רגילה . 
חברת הדברה מקצועית תעניק לכם אחריות מלאה על כל בעיה ועל כל טיפול שיבצעו ויחזרו בחינם כאשר תהיה בעיה בהדברה 
לפני שאתם בוחרים חברת הדברה מומלצת כנסו לאינטרנט וקראו עליהם ביקורות מגולשים , תשאלו שכנים וחברים על חברות מומלצות בעיר ואל תבחרו פשוט לפי המחיר כי טעמו המתוק של המחיר הזול נמוג הרבה לפני טעמה המר של האיכות הירודה.
עזבו את זה שאנחנו פועלים בבת ים כבר 30 שנה ואין בניין שלא ביקרנו בו , אתם יכולים למצוא עלינו מאות ביקורות והמלצות ברשת על השירות שלנו

אזורי השירותי הדברה בבת ים שלנו ​

אנו ילידי העיר ומתגוררים כבר 50 שנה בעיר עם כל משפחתינו אך עדיין נציין את השכונות שאנו מספקים בהם שירות הדברה בזמינות מהירה מהיום להיום : 

רמת הנשיא 
עמידר
רמת יוסף 
יוספטל 
בלפור 
הטיילת 
אזור המצווה 
שיכון ותיקים 
אזור אנה פרנק 
ואזור התעשייה ועוד .. 

אז בואו תגידו לי כמה עולה הדברה בבת ים ? ​

מחיר ריסוס בבת ים משתנה בהתאם לסוג המזיקים , כמות ההגעות , שעה , גודל האזור וסוג הנכס . 
יש פעולות כמו לדוגמא הדברת פרעושים שהמחיר נקבע לפי מ"ר כי יש צורך בהרטבת כל השטח לעומת הדברת נמלים שמרססים בסך הכל את המעטפת של הדירה ולכן המחיר דבר ראשון תלוי בגודל הדירה או האזור ולאחר מכן משליכים את הפרמטרים הנוספים .. 

הדברה ירוקה

יציאה מהדירה לשעה בלבד ללא ריח וסימנים
₪300
199 אחריות לשנה
  • תיקנים
  • נמלים
פופולרי

הדברת פשפש המיטה

הדברה + קיטור
₪800
499 אחריות לשנה
  • קיטור ב140 מעלות לכל החדר
  • הדברה ירוקה לכל החדר לקטילת הפשפשים והביצים

הדברת חולדות ועכברים

פיזור רעלים מסביב לכל האזור
₪450
299
  • קטילה לאחר 72 שעות של כל האוכלוסייה באזור
פופולרי

הדברת פרעושים

הדברה + IGR
₪500
299 אחריות עד פתרון הבעיה
  • הדברה בחומר מיקרוקפסולרי לקטילה של הבוגרים והביצים
פופולרי

מחפש חברת הדברה בבת ים ? מדביר בבת ים במחיר טוב ובזול ? 

חברת הדברה טובה ואיכותית שנותנת מענה לכל סוגי החרקים 24 שעות ביממה ? 

לחצו עלי להצעת מחיר בWhatsApp או השאירו פרטים למטה 

הדברה בבת ים
חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat