להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :

הדברת פשפשים (פשפש מיטה) בבת ים

הדברת פשפשים בבת ים עם אחריות מלאה !

הדברת פשפשים בבת ים עם מדביר מקצועי !

אנשים רבים עלולים לסבול מנוכחותו של פשפש המיטה, אשר עלול להפוך את שנת הלילה לסיוט. מדובר על חרק זעיר המגיע לגודל של 5 – 10 מ"מ בסך הכול, אך הוא נוטה לשכון במזרנים וברהיטים ישנים. כדאי לדעת כי מדובר על פשפש הניזון מדמם של בני אדם, דבר שעלול לגרום לאי נוחות מסוימת עבור רוב האנשים. מעבר לכך, כדאי לציין כי אנשים רגישים עלולים לפתח תגובה אלרגית כתוצאה מהעקיצה שלהם, ולכן חשוב לטפל בבעיה מוקדם ככל הניתן. 

ההמלצה הכללית היא ליצור קשר עם חברת הדברות מקצועית ואמינה שמתמחה בתחום, על מנת לקבל זיהוי וודאי של המזיק ולהתאים עבורו את צורת ההדברה היעילה ביותר. אנו בחברת אילנית הדברות מתמחים בתחום של הדברת פשפש מיטה בבת ים. אנו מספקים שירותי הדברה מקצועיים ואיכותיים 24/7 ומספקים אחריות מלאה על העבודה.

✔️ הדברת פשפשים  (פשפש המיטה ) בבת ים החל מ499 ש"ח

  ✔️ חומרים ירוקים מאושרים המשרד להגנת הסביבה ללא ריח וסימנים
הדברה + קיטור ב140 מעלות 

אחריות מלאה בכתב על כל הדברה
לא פתרנו את הבעיה חוזרים ללא עלות !

✔️זמינות מהיום להיום 
צוות מוסמך ומקצועי עם ניסיון של 30 שנה !
שירות בפריסה ארצית רחבה
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו : 
 

הדברת פשפשים בבת ים ⭐⭐⭐⭐⭐

הדברת פשפש מיטה על ידי מדביר מקצועי

הדברת פשפש מיטה בבת ים – טיפים ועצות למתחילים

כל מי שמגלה כי הוא חולק את המיטה שלו עם פשפשי מיטה, עלול להילחץ מהסיטואציה. אין ספק כי מדובר על תחושה לא נעימה במיוחד, מאחר וכל מי שסובל מהתופעה מגלה סימני עקיצה באזור הבטן והירכיים שלו. ברוב הפעמים קשה לזהות את פשפש המיטה, בשל הגודל הזעיר שלו. מעבר לכך, כדאי לציין כי מדובר על חרק בעל צבע שקוף, אשר משנה את צבעו לחום- אדמדם לאחר מציצת הדם. 

זהו חרק מהיר במיוחד, הפעיל בעיקר בשעות הלילה בשל הרגישות הגבוהה שלו לאור. כדאי לדעת כי פשפש המיטה מסוגל להטיל כ- 200 ביצים כל שבוע, לכן יש צורך לטפל בו מוקדם ככל הניתן. רק הדברה מקצועית יכולה לסייע להיפטר מהפשפש אחת ולתמיד, מאחר ומדובר על חרק שעלול להתפשט בקלות לכל הרהיטים בבית. לכן יש צורך באיש מקצוע שמגיע מהתחום ומכיר את שיטות ההדברה היעילות ביותר עבורו.

הדברת פשפש מיטה בבת ים – נקודות חיוניות שכדאי להכיר

קודם כל, חשוב לציין כי ניתן למצוא פשפשי מיטה בכל מקום בעולם, דבר שמגדיל את הסיכון להידבק מהם בחו"ל. לא מעט אנשים חוזרים מהחופשה שלהם בליווי של חבר לא רצוי, אשר עובר לגור במיטה שלהם. לא פעם ניתן להידבק בפשפשי מיטה בהוסטלים ואכסניות זולות, אשר אינם מקפידים על רמה גבוהה במיוחד של היגיינה. כמו כן, חברות תעופה רבות אינן מקפידות לנקות את המושבים שלהן בצורה סדירה, דבר שגם כן עלול להגדיל את הסיכון להידבק בפשפש המיטה ולקחת אותו הביתה.

בנוסף לכך, כדאי לדעת כי רהיטי יד שניה או רהיטים שלוקחים מהרחוב, עלולים להכיל פשפשי מיטה, ולכן יש צורך לנהוג במשנה זהירות. מעבר לכך, הפשפש יכול לעבור ממקום למקום באמצעות ספרים, קרטונים, בגדים וכדומה, לכן קצב ההתפשטות שלו גבוה במיוחד.

פשפש המיטה בבת ים – איך הוא הגיע אלינו ?

פשפש המיטה הינו חרק כל כך קטן שהוא יכול להיכנס לכל מקום ולכל חפץ בלי שתשימו לב , פשפש המיטה מגיע אליכם לדירה באמצעות 2 אופציות : או שהוא היה בדירה והתעורר מתרדמת כאשר נכנסתם , פשפש המיטה יכול להיות בתרדמת בלי לינוק דם עד כ שנה ! 

או שהייתם מחוץ לדירה וישנתם במקום שהפשפש המיטה היה שם והוא עבר איתכם אליכם חזרה לדירה בתוך הבגדים או המזוודה 

או לחילופין שהכנסתם רהיט הביתה מדירה שהייתה נגועה בפשפש המיטה 

הדברת פשפש מיטה בבת ים - איך זה מתבצע בפועל ?

כאשר אנו מגיעים להדברת פשפש מיטה אנו תחילה שולחים ללקוח דף מפורט עם הסבר מדוייק על איך צריך להכין את הדירה לצורך ייעול כדי שההדברה תהיה טובה ואיכותית . הכנת הדירה על ידי הלקוח היא פעולה הכרחית לא פחות מהדברת הפשפש מיטה על ידינו , ללא הכנת הדירה וטיפול בחפצים האישיים הבעיה לא תיפטר . 

לאחר מכן אנו מתחילים בפעולת קיטור בכל החדר ב140 מעלות , פעולה זאת קוטלת גם את הביצים וגם את הבוגרים ולאחר מכן אנו מבצעים הדברה עם חומר הדברה ייעודי לפשפש מיטה כדי שישמר בדירה למשך שנה שלמה ! 

מדוע חשוב אחריות מלאה בהדברת פשפשים בבת ים ?

לפשפש המיטה יש מחזור חיים שמאפשר לו להתפתח במהירות , להסתתר במקומות חשוכים שאינם נגלים לעין והוא יכול להיות בתרדמת עד שנה ללא פונדקאי בסביבה , בעבר היינו מעניקים אחריות ל-3 חודשים ואז ענף המדבירים הגדיל לחצי שנה אך תחום האחריות לא היה מספיק הוגן מול הלקוחות שהיו מגלים לאחר 9 חודשים פשפשים והיו גובים מהם הדברה נוספת . 
כיום אנו חברת אילנית הדברות מעניקים אחריות מלאה על הדברת פשפשים בבת ים לשנה שלמה כדי באמת לוודא שאכן פתרנו את הבעיה כי גם לנו חשוב להיות הוגנים בשביל הקארמה ! 

גלגול החיים של פשפש מיטה

איך לוודא שאכן המדביר פשפשים בבת ים ביצע עבודה כראוי -

הזמנתם מדביר פשפשים בבת ים וכעט אתם יושבים וממתינים לבחון את התוצאות אך חשוב לנו להסביר לכם שהמקצוע שלנו מאוד מזכיר רופאים שאתם מקבלים מהם תרופה וממתינים לפתרון , בעבר היו מדבירים חאפרים ללא רישיון מרססים לאנשים רק מים ללא חומר הדברה והלקוחות לא היו יודעים מה קרה ולכן זה יצר ספקות בענף ההדברה . 

אם אתם רוצים לדעת שאכן המדביר פשפשים בבת ים ביצע את העבודה כראוי אתם יכולים תחילה לוודא את החומרים שאיתם פעל ולראות אם הם אכן מתאימים לפשפש המיטה , שנית אתם יכולים לשים מדבקות דבק של עכברים ברגליים של המיטה ולראות אם אכן יש פשפשים חדשים שניסו להגיע אליכם מאזורים אחרים בחדר . 

הדברת פשפשים (פשפש המיטה בבת ים )

פשפשים בבת ים - דרכי מניעה

כדי להימנע מפשפשים בבת ים עליכם לוודא שאף אחד מבני הבית לא מבין איתו חפצים מהרחוב כמו ספות מיטות , בגדים ארונות וכו' 
כאשר אתם הולכים לישון במקום זר כמו מלון צימר אכסניה צבא כלא וכו' וודאו שאין סימנים לפשפשים על המזרון ובסיס המיטה שהכל נקי ואסטטי . 
אם ישנתם במקום זר עליכם לוודא שאתם עושים כביסה מעל 60 מעלות לכל הבגדים שאיתם הייתם ושימו את המזוודה בשמש כ-3 ימים . 

עקיצת פשפש המיטה , האם היא מסוכנת ?

פשפש המיטה הינו חרק מאוד מיוחד , הוא מוצץ דם כל יומיים שלושה בכמות מאוד מכובדת של שאיבה של 3-5 דק בכל פעם . הפשפש מיטה בעל מערכת חיסונית חזקה מאוד וחיידקים ווירוסים לא מצליחים להתפתח בגופו , כך שהפשפש מיטה לא מעביר מחלות כלל מנגד זה זאת תכונה שגם מקשה עלינו על ביצוע הדברה לפשפש מיטה כי הוא מפתח תנגודת לחומרי ההדברה וזה מצריך מאיתנו להחליף חומרי הדברה בכל שנה כדי להתחדש עם הטכנולוגיה ! 

הדברת פשפש המיטה בבת ים - מה המחיר ולפי מה הוא נקבע ?

הדברת פשפש המיטה מחיר נקבע על פי כמה גורמים , תחילה המחיר נקבע על רמת הנגיעות בדירה , ישנם דירות עם הזנחה של שנים ויש דירות שלאחר עקיצה אחת כבר מצלצלים ומזמינים הדברת פשפש מיטה וזה מאוד מקל לנו על העבודה שנגיעות קלה . 

דבר שני הוא כמות החדרים המיועדים לטיפול וגודל החדרים , המחיר מתחיל ב499 ש"ח לחדר בהזמנת כמות חדרים מרובה , אם וכאשר מדובר בהדברת חדר אחד סטנדרטי ובודד המחיר מתחיל ב 800 ש"ח 

אנו בחברת אילנית הדברות מספקים שירותי הדברת פשפש מיטה בבת ים החל ממחיר של 499 ₪. אנו מקפידים להשתמש אך ורק בחומרי הדברה ירוקים, העומדים בסטנדרטים המחמירים ביותר של המשרד להגנת הסביבה.

כמו כן, אנו מספקים שירותי הדברה בנוסף לחיטוי בקיטור ב- 140 מעלות, על מנת להבטיח השמדה מוחלטת של פשפשי המיטה בבית. להזמנות ופרטים נוספים, צרו קשר.

מדביר לפשפש המיטה בבת ים

עוד פוסטים בנושא הדברת פשפשים בבת ים :

הדברת פשפש המיטה

פשפש המיטה סנו

פשפש המיטה סנו פשפש המיטה הינו חרק בעל עמידות גבוהה מאוד לקוטלי מזיקים , המון תכשירי הדברה הוצאו משימוש בשל עמידותם של פשפשי המיטה .

קרא עוד »
הדברת פשפש מיטה

הדברת פשפש המיטה

הדברת פשפש המיטה טיפול בפשפשים במיטה הדברת פשפש המיטה  חרקים זעירים 5-10 מ"מ משך התפתחות מהיר 7 ימים מביצה לבוגר. צבעו שקוף ולאחר מציצת דף

קרא עוד »
חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat