להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :

053-4292959

הדברת טרמיטים מחיר

הדברת טרמיטים המלצות 

לא מעט אנשים בארץ סובלים מבעיה של טרמיטים, במיוחד כאשר מדובר על אנשים החיים בבתים פרטיים. הטרמיטים הינם חרקים קטנים העלולים לגרום נזקים כבדים לרהיטי העץ של כל אחד. חשוב להדגיש כי מדובר על חרק שאינו מזיק לבריאות, מאחר והוא אינו מעביר מחלות ואינו מסכן אנשים או חיות מחמד, אך הנזק שהוא עלול לגרום לרכוש הינו עצום.

אנו בחברת אילנית הדברות מספקים שירותי הדברת טרמיטים מחיר נוח ואטרקטיבי לכל כיס. אנו מספקים שירות מקצועי ואמין ומבטיחים אחריות מלאה לעבודה שלנו, ללא תוספת מחיר. אנו נהנים מ- 3 דורות של ניסיון בתחום, פתרונות יעילים לכל בעיה ושירות ברמה הגבוהה ביותר, תוך כדי הקפדה על שימוש בחומרי הדברה יעילים, העומדים בכל התקנים המחמירים ביותר של המשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות, פיתחנו שיטות עבודה ייחודיות לנו במהלך 30 שנות הניסיון שלנו בהדברת טרמיטים מחיר .

זיהית טרמיטים ? מחפש מדביר טרמיטים מומלץ  ? חברת הדברה עם ותק וניסיון ?

בהדברת טרמיטים נותנים רק למקצוענים לעשות את העבודה !
✔️ הדברת טרמיטים החל מ399 ש"ח
אחריות מלאה על העבודה !
לא פתרנו את הבעיה – חוזרים ללא עלות !!!
✔️זמינות 24 שעות ביממה 
צוות מוסמך ומקצועי עם נסיון של 30 שנה ! 
שירות בפריסה ארצית רחבה
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו : 
 

הדברת טרמיטים מחיר – נקודות חשובות שכדאי להכיר

ניתן למצוא היום בארץ שלושה סוגים מרכזיים של טרמיטים- טרמיט קרקע, טרמיט קציר וטרמיט עץ. טרמיט הקרקע למשל, מצוי מספר מטרים מתחת לפני הקרקע, לכן פעולת ההדברה שלו כוללת הזרקה של חומר הדברה ייעודי לתוך הקרקע עצמה. כדאי לדעת כי הקינים של הטרמיטים עלולים להגיע לעומק של עד 5 מטר בתוך האדמה ויותר , דבר המצריך לא מעט ידע, הבנה ומיומנות בתחום. רק מדביר מוסמך המחזיק ברישיון הדברה המאשר לו להדביר טרמיטים, רשאי לגשת למשימה מסוג זה. כדאי לזכור כי הטרמיטים עלולים לחסל תוך זמן קצר בלבד כמויות עצומות של עץ, המגיע בצורת דלתות, משקופים, פרקטים, רהיטי עץ וכדומה. לכן ברגע שיש חשש להימצאותם של טרמיטים בבית או בגינה, חשוב לפנות מיד לחברת הדברות מקצועית שמתמחה בתחום. אנו מספקים הדברת טרמיטים החל מ- 399 ₪ ומספקים אחריות מלאה על העבודה.

למה חשוב להזמין מדביר טרמיטים מקצועי ?

היינו בלא מעט מקרים שכאשר הלקוח הזמין מדביר טרמיטים לא מקצועי והוא עשה לו נזקים עצומים בדירה, שבירת מרצפות , פיצוץ צינורות , נזקי דלתות ומשקופים וכו' 

הדברת טרמיטים היא עבודה מאוד קשה כמו שיפוץ דירה ומחייב אתכם להזמין מדביר מקצועי שיודע מה הוא עושה ושלא יעשה לכם נזקים מעבר לנזק ברכוש .

הדברת טרמיטים מחיר – מה מעולם לא חשבתם לשאול?

השלב הראשוני בהדברת טרמיטים הוא זיהוי וודאי של המזיק. ניתן לבצע זאת בקלות ובמהירות, באמצעות שליחת התמונה של החרק לחברת ההדברות, במטרה להבטיח לעצמכם הדברה המותאמת באופן אישי לטרמיטים. יש לזכור כי הדברה מסוג אחר תהיה פחות יעילה, ולכן אין שום צורך לבזבז על כך זמן ומשאבים. אחד הסימנים המוכרים ביותר להופעת טרמיטים בבית, היא הימצאות של תעלות בוץ על משקופי הדלתות, מאחר והטרמיטים מאוד רגישים לאור, ולכן הם מגינים על עצמם באמצעות בניה של תעלות בוץ. כמו כן, מוצרי עץ חלולים ללא סימני נסורת, אמורים להדליק נורה אדומה. מחיר ההדברה תלוי בגודל הבית, כאשר אם מדובר על בית פרטי למשל, המחיר שלנו הינו 20 – 30 ₪ למ"ר. כאשר מדובר על הדברה של טרמיטים בדירה, המחיר עלול לנוע בין 300 – 3,500 ₪, בהתאם לגודל הדירה ורמת המורכבות של העבודה.

Pesticide before event

מחיר הדברת טרמיטים על פי מה הוא נקבע ?

הדברת טרמיטים מחירה נקבע על סמך כמה גורמים , תחילה חשוב להבין מה רמת הנגיעות אצלכם בבית , האם אתם סובלים מהטרמיטים שנים רבות או שלאחר כמה ימים ישר הזמנתם מדביר טרמיטים . 

שנית המחיר נקבע על ידי סוג העבודה , אצלנו בחברת אילנית הדברות מבצעים הדברת טרמיטים ב2 סוגי עבודה : טיפול בג'ל נגד טרמיטים וטיפול בקידוחים ברצפה  המחיר שונה בין טיפול לטיפול . 

גודל האזור הנגוע , ישנם מקרים שהטרמיטים נמצאים רק במשקוף וישנם מקרים שהטרמיטים נמצאים בכל רחבי הדירה ולכן חשוב להבין מהו גודל האזור המיועד לטיפול 

פריטים של טרמיטים לאחר מעוף כלולות

אז מה המחיר להדברת טרמיטים ??

למה חשוב להזמין חברת הדברה מקצועית להדברת טרמיטים ?

הדברת טרמיטים היא עבודה מאוד קשה , יש צורך בהמון הבנה בתחום וניסיון .

מעבר לניסיון בהדברת טרמיטים יש צורך בהבנה בבניה ובהנדסת בניין , אתם יכולים להזמין מדביר שאין לו מושג איך דירה בנויה והוא יכול לפוצץ לכם את הצנרת של הדירה .

מעבר לכם סימנים של טרמיטים מתגלים לאחר זמן מה , חשוב לבצע הדברת טרמיטים בחברת הדברה מקצועית עם ותק וניסיון שתיתן לכם אחריות ולא תתנער כאשר הטרמיטים חוזרים . אפשר לדעת לאחר מס חודשים בודדים האם נפתרתם מהבעיה סופית או לא , טעמו המתוק של המחיר הזול, מתפוגג הרבה לפני טעמה המר של האכזבה .

אנו בחברת אילנית הדברות מספקים שירות אמין ומקצועי 24/7. אנו מספקים אחריות מלאה לעבודה ומתמחים בהדברה ללקוחות פרטיים או עסקיים. אנו מעסיקים אך ורק את טובי המדבירים בארץ, תוך כדי הקפדה על מדבירים מוסמכים להדברת טרמיטים. רק מדבירים מסוג זה, רשאים לבצע את עבודת ההדברה המורכבת, אשר יכולה להשמיד את הטרמיטים אחת ולתמיד. לקבלת ייעוץ ולקבלת פרטים נוספים, צרו קשר.

Call Now Button
WhatsApp chat