להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :

הדברה בבית עם תינוק

נולד לכם תינוק? ברכות ואיחולים מצוות אילנית הדברות

פתאום לאחר מס' שבועות זיהיתם גל של תיקנים או נמלים ברחבי הבית ואתם מאוד חוששים בואו נרגיע אתכם ונספר לכם הכל אודות שירותי הדברה והאם מומלץ לבצע הדברה בבית עם תינוק , מה האיסורים ומה ההנחיות שיש לבצע.

הדברת יתוש עש

חומרים מותרים בהדברה בבית עם תינוק

כאשר אנו מבצעים הדברה בבית עם תינוק אנו משתמשים אך ורק בחומרים תוצרת ישראל בעלי תו תקן ואישור מהמשרד להגנת הסביבה. אנו לא ממליצים לבצע הדברה בחומרים תוצרת חוץ או שימוש בחומרים אחרים לא על ידי מדביר. החומרי הללו יבטיחו לכם אחריות מלאה בנוגע לבטיחות ואין סכנות כלל כאשר שומרים על בטיחות.

האם צריך ריסוס בבית עם תינוק?

הכל שאלה של האם יש צורך וראיתם מזיקים או לא, אם אין לכם מזיקים בבית אנו לא ממליצים לבצע הדברה בכלל בין אם יש תינוק או בין אם לא .

כאשר יש חרקים בבית אנו ממליצים לבצע הדברה ירוקה על ידי ריסוס בכל רחבי הבית אשר נמצאו בהם חרקים ולשים לב מאוד בחדרים שיש בהם ילדים מתחת לגיל 3 אשר עדיין לא פיתחו רגישיות.

האם ההדברה מסוכנת לבני אדם בגירים או ילדים מעל גיל 3?

ההדברה מאושרת ואינה מזיקה כלל לבני הבית, לאחר ביצוע ההדברה יש צורך לצאת מהדירה לשעה בלבד. אנו עובדים עם חומרים בעלי LD50 מאוד נמוך ואפקיטיבי לחרקים ובמקביל בעלי רעילות נמוכה ביותר לאדם! ילדים מעל גיל 3 מתייחסים אליהם בהנחיות להדברה כמו בני אדם בוגרים ואין הנחיות מיוחדות

איך מתנהלים לאחר הדברה ירוקה בבית עם תינוק?

לאחר ההדברה בבית יש צורך לצאת מהדירה לשעה בלבד, לאחר מכן אנו ממליצים לא לשטוף את הדירה 48 שעות או על פי הוראות המדביר והקפיד להסתובב עם נעליים עד השטיפה, בנוסף אין לאפשר לתינוקות לזחול או כניסת בעלי חיים לדירה לפני ביצוע השטיפה.

בבתים שיש בעלי חיים או תינוקות זוחלים אנו ממליצים לבצע שטיפה לפני כניסת בעלי החיים או 24 שעות ולא לתת לילדים לזחול עד השטיפה.

יש לבצע שטיפה של המברשות שיניים היטב וכל מה שניכנס לפה כדי לשמור על בטיחות וכל צעצוע או מזון שנופל על הרצפה נזרק לפח או נשטף היטב עד השטיפה.

מדביר מקצועי

האם יש צורך להכין את הבית לפני הדברה בבית עם תינוק?

כמובן, יש צורך להכין את הבית היטב לסדר ולנקות אותו שיהיה נוח למדביר לעבוד. להרחיק את הרהיטים מהקירות כ 20 ס"מ , נעליים וחפצים אישיים. להרים את כל צעצועי הילדים, לשים לב שאין מוצץ זרוק מאחורי שידה או המיטה .

האם אפשר לבצע פעולות נוספות כדי להימנע לזמן מה מהדברה כשיש תינוק בבית?

כן, אפשר לבצע הדברה באמצעות ג'ל או גרגירים אשר לא פוגעים בבני אדם כלל או בבעלי חיים. את הג'ל התיקנים או הנמלים לוקחים למחילות ומרעילים את כל המושב. בדומה לכך גם הגרגירים שהם בעצם סוכר טחון ומורעל שניראה כמו חול שמפזרים אותו מסביב לבית והנמלים לוקחות אותו למחיות ומרעילות את כל הקן.

התקשרו אלינו וקבלו הצעת מחיר מהירה להדברת ג'וקים / הדברת נמלים בבית במחיר הטוב ביותר ע"י צוות מדבירים מקצועי עם רישיון!

מדביר עם רישיון

חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat