הדברת רימות זבובים

הדברת רימות / תולעים לבנות

מהם רימות? איך להרוג רימות זבובים בבית? רימות לבנות מסתובבות לכם במטבח? מה ההבדל בין רימות זבובים לזחלים של עש הקמח ההודי? תולעים לבנות בבית בכל מקום? המשיכו איתנו במאמר זה ואנו נסביר לכם בדיוק למה יש לכם רימות במטבח ואיך להיפטר מתולעים לבנות שמתחילות לעלות על הקירות.

רימות ( התולעים הלבנות שהתפזרו ברצפה בכל הבית )

אז תחילה נגדיר מיהם הרימות האלה, התולעים הלבנות שפתאום התעוררתם בבוקר וראיתם אותם מסתובבות בכל הבית.

רימות הינם הדרגה הצעירה של הזבובים, כלומר התולעים הלבנות במטבח הינם תוצאה של זבוב שהטיל ביצים ולאחר 20-24 שעות בקעו להם הרימות. התפתחות הרימות תלויה מאוד בטמפרטורה והלחות בסביבתם. הרימות יתפתחו בעיקר לאחר ריקבון של מזון, צואה, פגר או אפילו אם שכחתם את הפח זבל יומיים שלושה. רימות הזבובים לאחר 12-16 ימים עולים למעלה לתקרות הבית ושם בעצם מתגלמים והופכים לזבובים.

הדברת רימות זבובים
רימות זבובים בבית

קמת בבוקר וכל הבית התמלא בתולעים לבנות?

✔️ הדברת רימות זבובים החל מ 299 ₪
אחריות מלאה בכתב על כל הדברה
לא פתרנו את הבעיה חוזרים ללא עלות !
✔️זמינות 24 שעות 
רעלים ירוקים באישור המשרד להגנת הסביבה 
צוות מוסמך ומקצועי עם נסיון של 30 שנה ! 
שירות בפריסה ארצית רחבה
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו : 
 

הדברת רימות⭐⭐⭐⭐⭐

רוצה לדעת את המחיר להדברה לפני שמזמינים ? מלאו את הפרטים במחשבון ההדברה שלנו ​

למה יש תולעים לבנות (רימות) על התקרה? ​

לפעמים הלקוחות מאוד נבהלים מהתופעה המחרידה של לקום בבוקר ולראות את כל הבית מלא תולעים לבנות. תולעים לבנות האלה הם זחלים של עש הקמח ההודי בדרך כלל לאחר 10-14 ימים רוצים לעבור לשלב השלישי בחייהם שזהו שלב הגולם לפני שיהפכו להיות עש מעצבן שמתיישב לנו על הקירות. ולכן הם עולים במעלה הקירות להתגלם שם. תולעים לבנות יש מעין קרום דביקי אשר בעזרתו הם יכולים לעלות ולזחול כמעט על כל משטח אפילו על קירות ותקרה נגד כח המשיכה.

איך מזהים שזה אכן רימות זבובים? ​​

הרימות בצורתם דומים מאוד לתולעים לבנות, לזחלים של עשים ולעוד מגוון רחב של חרקים. אנו כעת נסביר לכם בדיוק איך להבין האם יש לכם רימות זבובים בבית או משהו אחר.
הרימות הינם חרקים בגודל של 8-12 מ"מ צבעם בז' צהבהב ומעט שקוף. מה שמאפיין את רימות הזבובים בעיקר הוא הנקודה השחורה בגופם והפה הצידי שמאוד קשה לראות אותו ללא מקרוסקופ.
רימות הזבובים הינם תולעים לבנות קטנות בעלי מרקם רך כמו ג'לי וצורתם מאורכת כמו צינור.

רימות זבובים
רימות זבובים

מאיפה מגיעות רימות זבובים ?

ברוב המקרים הרימות בבית מגיעות בשל זה ששכחתם את שקית הזבל כמה ימים או לחילופין האוכל של הכלב יכול להרקב או אפילו חתיכת מזון שנפלה מאחורי השידה ויצרה ריקבון.
ישנם סיטואציות שחולדות מתות או בעלי חיים אחרים בגגות או בתוך קירות גבס ומהפגרים שלהם נוצרים הרימות ואנו רואים איך הם נופלים עלינו מהתקרה.

הבדל בין רימות זבובים לזחלים של עש הקמח ההודי ​

פעמים רבות אנו מגיעים לדירות שחושבים שזה אכן רימות זבובים וזה בכלל ע ש הקמח ההודי שמתפשט במהירות .. לטיפול של עש המזון יש שיטות אחרות לגמרי, למידע נוסף קראו כאן על חרקי מזון ומחסן

רימות זבובים
רימות זבובים
 1. לבן \ בז' 
 2. אין רגליים 
 3. קצה בצבע שחור 
 4. קצה אחד יותר צר משני 
 5. לא יכול לזחול על קירות 
 6. גודלו בין 5-10 מ"מ 
זחל עש הקמח ההודי
זחל עש הקמח ההודי
 1. לבן \ בז' 
 2. ראש בצבע חום 
 3. רגליים קצרות 
 4. יכול לזחול על קירות 
 5. גודלו בין 5-10 מ"מ 

אז איך מתמודדים עם התולעים הלבנות (רימות) במטבח אתם בטח שואלים את עצמכם?

הרימות הזבובים בדירות אינן חרקים מסוכנים ואין לכם סיבה להבהל מלבד שתוך ימים בודדים כל הבית יתמלא בזבובים שיציקו לנו ללא סוף. כאשר רוצים לפתור את בעיות רימות הזבובים תחילה צריך לעשות סריקה ולחפש את מקור הבעיה, זריקת כל המזון הרקוב או את מקור הבעיה ולנקות היטב.

רימות בבית מה עושים ?

אם מצאתם את המקור להתפתחות הרימות מיד זרקו אותו לפח , אם לפתע הופיעו אצלכם תולעים לבנות במרפסת אז יכולה להיות גם תופעה שזבובים ריחפו מסביב לדירה ונכנסו והטילו ביצים שהתפתחו בטמפרטורה ותנאים אופטימליים אצלכם ולאחר בקיעת הביצים בקעו רימות .
הבעיה ברימות שאי אפשר לדעת איפה הם באמת וכל שעה צצים עוד ועוד רימות.. 

הדברה לרימות זבובים / תולעים לבנות לבד?

כאשר רימות הזבובים רק בשלב ההתפתחות ללא התפזרות בשאר חלקי הבית יש אפשרות לשפוך אקונומיקה לא מדוללת על כל שטח האזור ואז לנגב, אם לאחר מכן אתם ממשיכים לראות רימות כנראה שתצטרכו מדביר רימות מקצועי ואז אנחנו באמת נוכל לפתור לכם את הבעיה ב100% עם אחריות ! 

הדברת תיקנים
הדברה

תולעים בבית מה עושים ?

אם אתם רואים תולעים בבית שמטיילות על התקרה חשוב מאוד לקחת מטאטא ולנקות את כל התקרה מהתולעים , אנו ממליצים אפילו לטבול את המטאטא בדלי עם אקונויקה וממש לשטוף את התקרה כך למעשה אנחנו גם ננקה את המזון האורגני שיש לזחלים בתקרה . 
אם התולעים בבית מטיילות על הרצפה פנו אלינו מהר לביצוע הדברה לתולעים עם הדברה ירוקה שתוציא אתכם מהבית לשעה בלבד או עד ייבוש החומר . 

חייב לעשות את כל הדירה או שאפשר לעשות רק באזורים מסויימים ?

הרי כבר הסברנו איך הרימות מתפתחות בבית , הזבובים מרחפים בבית ומטילים את הביצים במקום שהטמפרטורה נוחה להם ואחוזי לחות גבוהים כמו מטבחים , מעברים ליד השירותים , מרפסות וכו' 
אם נניח יש לכם תולעים במרפסת יכול להיות מצב שפחי האשפה מתחת לחלון או למרפסת וכל הזבובים מגיעים אליכם להטיל ביצים בגלל הבדלי הטמפרטורה בין הבית לבחוץ . 
בקיצור ולעניין אנחנו לא ממליצים לבתע הדברה נקודתית נניח " רק במטבח " או " תעשה לי רק במרפסת " מהסיבה שאי אפשר לדעת איפה הזבובים הטילו ביצים .. 
היינו במאות סיטואציות כאלה של לקוחות עקשניים שהזמינו הדברה רק למטבח ויום למחרת כבר צלצלו להזמין לשאר חלקי הבית … 
אחריות מלאה = הדברה לכל הדירה ! 

איך להימנע מרימות זבובים בעתיד?

כעיקרון רימות זבובים מגיעות לאחר סניטציה ירודה וריקבון, אנו ממליצים ריקון פח הזבל באופן יום יומי ושטיפה יסודית של פח הזבל אחת לשבוע עם אקונומיקה.
לעשות ניקיון שבועי בבית ולוודא שאין שאריות מזון מסתתרות מאחורי רהיטים או מיטות.
שימו רשתות בבית על החלונות זהו יפחית משמעותית את כמות הזבובים שיגיעו אליכם הביתה מבחוץ, שימו לב שאם אתם גרים מעל החדר אשפה של הבניין עדיף לסגור את החלון בשעות היום כאשר הפחים מלאים. 

אם אתם גרים בבית פרטי – יש צורך לשטוף את הפחים אחת לשבוע שבועיים באקונומיקה וזרם מים חזק – זה יפחית משמעותית את הזבובים שיהיו בקרבת הבית. 
קטלני חרקים – המנורות הכחולות והיפות הציבו אחת במטבח במקום גבוה כדי שתחסל את הזבובים שמרחפים בשעות החמות של הצהריים אצלכם במטבח.

ריסוס רימות זבובים / תולעים לבנות

אז איך אנחנו כחברת הדברה מקצועית לרימות מטפלים ברימות זבובים?
ריסוס לרימות זבובים מתבצע על גבי כל שטח הרצפה בשיטת "שטיפה", אנחנו שוטפים את כל הדירה בחומר הדברה ייעודי נגד זבובים ורימות זבובים חומר על בסיס פירתרואידים.
החומר למעשה הורג את הרימות באופון מיידי ורואים ישר את התוצאות. לאחר מכן חוזרים לדירה ושוטפים אותה ומוודאים שאכן הדירה נקייה ומוכנה למגורים ללא זחלים תולעים לבנות או זבובים.
מחיר הדברה רימות זבובים עלול להשתנות מדירה לדירה בהתאם לגודל הדירה במ"ר.

רימות בחדר אשפה - איך הם הגיעו ואיך להיפטר מהם?

בחודשי הקיץ החמים יש טמפרטורה נהדרת להתפתחות רימות בתוך פחי האשפה הירוקים והגדולים, החדרי אשפה לרוב לא מאווררים והם מאוד חמים ללא מיזוג אויר ובמגדלים גבוהים של 8-15 קומות חדרים אלו הופכים להיות בעייתיים כאשר האשפה מתחילה להיות חמה. 

כאשר אחד הדיירים זורק לדוגמא בתוך הפח אשפה בשר מופשר, או סתם את שקית הזבל עם שאריות המזון ובחדר האשפה מרחפים זבובים זהו מתכון לאסון! 
הזבובים מטילים ביצים על כל האשפה ולאחר יום יומיים מתחילות לצאת הרימות מתוך השקיות ולמלא את הפח, אם הפח לא רוקן באותו היום אז הרימות מתחילות להתפשט לכל החדר זבל ומתחילים להדביק את שאר הפחים.

כדי להיפטר מרימות בחדר זבל יש צורך תחילה לצלצל לעירייה ל 106 שיגיעו לרוקן את האשפה, לאחר מכן יש לשטוף את הפחים היטב עם אקונומיקה לא מדוללת ולהעמידם בשמש כ48 שעות פתוחים! לאחר מכן אם ממשיכות הרימות להסתובב בכל החדר אשפה יש ליצור איתנו קשר לביצוע הדברה יסודית.

רימות במרפסת - למה קמת בבוקר ויש הרבה תולעים במרפסת

המון לקוחות טוענים שיש להם רימות זבובים במרפסת באופן קבוע שבא והולך ולא יודעים מהי הסיבה לכך ,הרימות בדרך מופיעות ביום בהיר וחמים במרפסת בדרך כלל בגלל צואת יונים או חדר אשפה בקרבת החלון , הזבובים מרחפים באזור ומחפשים מקום בעל טמפרטורה אופטימלית של 21 מעלות שברוב המקרים יהיה אצלכם במרפסת עם שמש נעימה להתפתחות הביצים ולאחר מכן הרימות, איך אפשר להימנע מרימות במרפסת?
התקינו רשתות למניעת כניסת הזבובים, נקו היטב את סביבת החלון ואל תתנו ליונים לקנן בחלון גם מחשש להתפרצות קרציונים.

מחיר הדברת רימות זבובים ותולעים לבנות

מחיר הדברה רימות זבובים עלול להשתנות מדירה לדירה בהתאם לגודל הדירה במ"ר

אחריות מלאה עד פתרון הבעיה ! 

רוצה לדעת את המחיר להדברה לפני שמזמינים ? מלאו את הפרטים במחשבון ההדברה שלנו ​

הדברת רימות זבובים VS הדברה של ג'וקים

יש הבדל עצום בין הדברה לג'וקים לעומת הדברה של רימות זבובים שהתפזרו בבית , הדברה לתולעים הקטנות האלה בבית תתבצע על ידי פיזור רחב של כל חומר ההדברה שבדרך כלל יהיה שהם או דלתא סופר על כל הרצפה מהסיבה שאי אפשר לדעת איפה הזבובים הטילו את הביצים ולכן כדי לוודא שאכן אנחנו פותרים את הבעיה נרסס הכל . 
הדברה לג'וקים תתבצע על ידי ריסוס כל המעטפת הפנימית של הדירה והתמקדות באזורי הצנרת כי זהו החממה של התיקנים . 

הדברה לרימות זבובים

רימות בבית מה עושים ?