להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :
צ

פינוי פגרים

פינוי פגרים , נבלות ובע"ח אחרים

הסתובבתם בחצר וגיליתם פגר של חולדה או של חתול? מקרה גרוע מזה יכול להיות ממצב שלפתע פתאום ביום בהיר אתם מתחילים להריח ריח של נבלה מקירות הבית או מהנמכת התקרה.

אנו מבצעים את כל סוגי פינוי פגרים של כל סוגי בעלי החיים, פגרים או נבלות יכולים לגרום למחלות רבות , אנו לא יודעים איך החתול מת או החולדה , מעבר לכך שלאחר מות הבעל חיים יש בדרך כלל התפתחות של רימות שאוכלות את גופתו.

אין מה להילחץ, אנחנו תמיד זמינים בשבילכם לפינוי פגרים במחיר זול והוגן 24 שעות ביממה!

✔️ פינוי פגרים החל מ 150 ₪
שירות בפריסה ארצית רחבה
✔️זמינות 24 שעות ביממה 
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו : 
 

פינוי פגרים ⭐⭐⭐⭐⭐

תוכן עניינים : פינוי פגרים ונבלות

פינוי נבלות

נבלות הינם בעלי חיים אשר מתו מסיבה מסוימת כגון הרעלה, חולי, פציעה, הכשת נחש, חוסר במזון או מים וכו'

פינוי נבלות הינו פעולה יחסית פשוטה וקלה לבעל המקצוע אשר מגיע בשל כך שאין צורך לבצע סריקה ארוכה בחיפושים או לעלות לעליות גג חשוכים, כאשר אתם מעוניינים בביצוע פינוי נבלה אצלכם המדביר שלנו יגיע עם כפפות סטריליות ושקית אטומה ומיוחדת לצורך הפינוי ולאחר מכן יבצע חיטוי באזור הנגוע כדי שלא יתפתחו חיידקים או וירוסים.

יש לשים לב בין גודל החיה אותה מפנים, ישנם בעלי חיים גדולים מאוד כגון סוסים, פרות חמורים וכו' שמצריכים פינוי מיוחד עם טנדר או מנוף קטן להרמה מנגד זה פינוי של חתול או כלב או תן הינם פעולות קלות יותר וזולות יותר.

פינוי פגרים לבד - לא מומלץ

לצורך פינוי פגר יש תחילה להצטייד בכפפות לטקס או נטריל סטריליות בגלל המחלות , חולצה ארוכה, ונעליים סגורות. אנו ממליצים לעצור את הנשימה בשל גל הריח הנוראי כשמתקרבים לנבלה.

יש להרים את הבעל החיים מאחת הרגליים או מהזנב ולהכניסו ישירות לשקית ניילון אטומה ולסגור אותה היטב, לאחר מכן יש להכניס לשקית ניילון סגורה נוספת כדי לוודא אטימות במידה ויש התפתחות של רימות.
נכון שזה נשמע נוראי ? 
חשבו אחר כך על זה שצריך לקבור את החיה במקום מרוחק  , ואם ימצאו אותו תשלמו קנס של 1000-6000₪ והעמדה לדין בגין ע"פ צו סדר הדין הפלילי.
בשביל לחסוך את כל הצער והכאב בדבר אנחנו פה בשבילכם לקבור את הבעל חיים שלכם בצורה הוגנת ! 

פינוי חתול מת

החתולים מאוד אוהבים להיכנס למקומות חשוכים וסגורים ולמצוא מנוחה בלי הפרעה , לפעמים חתולים נכנסים למקומות שאינם יכולים לצאת משם כמו מנוע של רכב , גג רעפים או אפילו עץ גבוה ולאחר מכן מתים שם כתוצאה מרעב או קור . 
בתמונה שלפניכם אפשר לראות פינוי של חתול מת בתל אביב שנתקע ברכב ולא יכל לצאת , הגענו וביצענו שחרור של החתול מהמנוע והעברנו אותו למחלקה הוטרינרית להטמנה . 

מדוע חשוב לקרוא לאיש מקצוע שיבצע פינוי חתול מת

פינוי של חתול מת יכול להיות עקב רעב קור ואפילו מחלות שיכולות לעבור אליכם , מעבר לכך שלאחר פינוי חתול מת אנו מבצעים גם חיטוי לאזור כדי לוודא שאין חיידקים או חרקים שנותרו מהפגר . 
בעל מקצוע לפינוי פגר של חתול מת יעביר את החתול לרשויות המקומיות להמשך טיפול והטמנה מסודרת ללא פגיעה בקרקע ובכדור הארץ . 

פינוי חתול מת

פינוי פגר של יונים בחצר הבית

יונים לרוב מתות ממחלות כמו קלמידיה , כינים ועוד יכולה להתבצע הרעלה משנית או העברת מחלות כאשר חתול רחוב או הבעל חיים שאצלכם בבית יאכל או ישחק עם הגופה . אנו מבטיחים הגעה מהירה עד שעתיים מרגע הפניה לאיסוף פגר של יונים בחצר .

פינוי פגר של חתול

חתולים בישראל הם חיות מאוד נפוצות, כמעט בכל מקום שתלכו תוכלו לפגוש עשרות של חתולים שמשוטטים . אך גם הם בעלי חיים שחיות פה בשרידות ומלחה בינהם וביננו, ישנם המון חתולים שלא זוכים ליחס חם ולא מצליחים ללקט מזון או שחולים ולא מקבלים סיוע רפואי ומתים לאחר כמה ימים .

אנו מבצעים פינוי של חתול מת בכל מקום בפריסה ארצית רחבה 24 שעות ביממה !

להלן חוקי הקבורה בישראל בפינוי כלב או בעל חיים אחר :

חוקי פינוי כלבים וחתולים

לאן מתבצעת פינוי גופה של חתול או כלב?

פינוי פגר של כלב בדרך כלל הינו הליך רגיש במיוחד בשל חיית מחמד אהובה , באופן זהה גם חתול . פינוי פגרים של כלב וחתול נלקחות בהתאם להוראות המשרד להגנת הסביבה לשטח מרוחק ולא מיושב באזור פתוח כמו שדה או חורשת יער שהוגדר כמקום המאושר לקבירה או שאנחנו מעבירים את הגופה למשרד הווטרינרי בבית דגן שמטפל בגופות , כאשר אתם זקוקים לפינוי פגר של חיית מחמד שלכם אנו נדאג לבצע פינוי מכובד ולציין את המקום המדוייק או להיכן שליבכם נפשה.

לאן מתבצע פינוי סוס או פינוי בקר וצאן

כאשר מת סוס , פרה או בעל חיים גדול אחר יש צורך בפינוי מיוחד הכולל הזמנת מנוף לצורף הרמת הגופה הכבדה כאשר משקלה מגיע ל 500-600 קילוגרם , לאחר מכן יש צורך בהזמנה של שריפת הגופה או הטמנה באזורים המיועדים לכך על ידי המשרד לאיכות הסביבה כגון איזיטופ . המחיר משתנה בהתאם לפינוי האם צריך מנוף האם הזמנתם משרפה או מטמנה מכיוון שהגופה עלולה להוביל לזיהום הקרקע .

 

פינוי חולדות לאחר שנלכדו

אנשים רבים זוכים להיפגש עם חולדות או עכברים בביתם ומחליטים לעשות סוף לכל התרחיש הזה ומבצעים פיזור של מלכודות ושוכחים את התרחיש הנורא מכל שיש צורך לאחר מכן לשחרר אותם מהמלכודות חיים או מתים , אנו יכולים להגיע אליכם לבצע איסוף של חולדה שנלכדה במלכודות ואתם נגעלים לפנות אותה, מעבר לכך שכדי להימנע מהתרחיש הנל אנו מציעים שירות לוכד חולדות כולל איסוף במחיר הוגן וזול .

 
הדברה ולכידת חולדות

פינוי גוזלים של יונים

קמתם בבוקר והתחלתם לשמוע ציוצים של גוזל של יונה שבקע מהביצה ? אנו מעניקים שירות של פינוי גוזל של יונה מחלונות ומסתורי כביסה וחיטוי המקום מכיני יונים , לאחר בקיעת הביצים מתחיל להתרחש התפזרות של קרציונים בכל האזור ולאחר מכן לכל הבית . כיני יונים ידועים בגרימת מחלות נשימה ובעיקר דלקת ריאות לאחר נשימת כיני יונים .. 
עלות פינוי גוזלים מחלון או מסתור כביסה נע בין 300-500 ש"ח תלוי בכמות הגוזלים ונגישות המקום ( הטיפול כולל חיטוי )

 
פינוי גוזל יונה

חיטוי האזור אחרי פינוי פגר

חיטוי האזור לאחר פינוי פגרים הינו פעולה מאוד הכרחית בשל החיידקים והוירוסים עימם נושאים הפגרים והנבלות, מעבר לכך ישנם רימות אשר אוכלות את הבשר ומתפתחות במהירות רבה וכדי שכל הרימות לא יתפשטו לכם בבית ויהפכו לבעיה נוספת מומלץ לבצע הדברה במקום הפינוי וחיטוי יסודי כנגד וירוסים ונגיפים .

יש אפשרות לחיטוי האזור באמצעות אקונומיקה לא מדוללת וסמיכה, לשפוך על כל האזור ולנגד לאחר כ 15 דקות של שהייה, או לחילופין באמצעות כלור או חומרי ניקוי חזקים אחרים.

איך להוציא ריח של נבלה המדריך המלא

  1. תחילה עליכם לבצע סריקה ולמצוא את מקור הריח במידה ולא תמצאו את מקור הריח תוכלו לקרוא לנו לביצוע סריקה לאיתור פגרים.
  2. פינוי הפגר מהווה כ 80 אחוז מהפתרון , כאשר אתם לא יכולים למצוא את הפגר יש אפשרות לקנות סופח ריח הנמכר בכל חנות כל בו אופציה נוספת לאחר מציאת המקור כדי לחטא היטב את האזור לשפוך אקונומיקה ריחנית על כל האזור ולנקות לאחר 10 דקות של שהייה.

תולעים אוכלים גופות או בשמם המקצועי רימות

  1. לאחר מוות של חיה ההליך הטבעי שמגיעים זבובים ומטילים ביצים על הגופה ולאחר יום יומיים מתפתחות רימות שאוכלות את הפגרים ולאחר מכן מתחילות להתפשט לכל הבית. לכן לאחר פינוי פגרים אנו ממליצים לבצע הדברת תולעים ורימות באופן מקצועי על ידי מדביר מוסמך.

פינוי יונה מתה בנתקעה בתריסים

הגענו לפינוי של יונה מתה בתל אביב לאחר שנתקעה בתריסים , ביצענו פינוי לתוך שקית אטומה וייעודית ולאחר מכן ריססנו את כל האזור כדי לוודא שלא יתפתחו שם רימות זבובים או חיידקים נוספים . 
מהסיבה שהריסוס היה חיצוני לא היה צורך לצאת מהדירה כלל ולא היה ריח שנכנס פנימה לדירה . 

פינוי יונה מתה
פינוי יונה מתה

פינוי פגרים ונבלות מחירון

עמוד זה נכתב על ידי
ליאור זליקובסקי – מדביר מוסמך מספר היתר 2650 

המנהל של אילנית הדברות ודור שלישי למשפחת מדבירים,
ומספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים.
רוצים להתייעץ איתי ? 
חייגו עכשיו 054-8849445 

פינוי פגרים ונבלות
חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat