ספריי נגד טרמיטים או ג'ל – איזה חומר לטרמיטים יעיל ?

ספריי נגד טרמיטים - האם אפשר להיפטר מהם לבד ?

ספריי או ג'ל לטרמיטים מה עדיף

בשנים האחרונות המון חברות משווקות חומר נגד טרמיטים בתואריות של ספריי או ג'ל אך כמו בכל תחום לא כל המוצרים יעילים ולא כולם פותרים את הבעיה , לפני שאתם רצים לרכוש ספריי נגד טרמיטים חשוב שתדעו כמה דברים חשובים על טרמיטים ואיך אפשר להיפטר מהם לצמיתות המשיכו איתנו >>>

✔️ הדברת טרמיטים לבית לחצר או לעסק

  ✔️ חומרים ירוקים מאושרים המשרד להגנת הסביבה

אחריות מלאה בכתב על כל הדברה
לא פתרנו את הבעיה חוזרים ללא עלות !

✔️ פריסה בכל הארץ – הגעה מהיום להיום
 
צוות מוסמך ומקצועי עם ניסיון של 30 שנה !
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו: 

ספריי נגד טרמיטים

כעיקרון כמעט כל חומר יכול להרוג את הטרמיטים שיבואו איתו במגע אבל חשוב לפני שאתם הולכים לרכוש ספריי כחומר נגד טרמיטים לוודא אם אכן החומר מיועד כנגדם או שהו בכלל קוטל חרקים אחרים . מרבית הספריי שתקנו נגד חרקים אינם שארתיים ויעילים רק בריסוס ישיר על הטרמיטים
האירוסול לא נשאר באוויר ומתפרק מהר מאוד כך שאם אחרי שעה יגיעו טרמיטים חדשים הם לא יפגעו מהספריי .

ג'ל נגד טרמיטים

הג'לים שמשווקים נגד טרמיטים לציבור הרחב יעילים יותר לנמלים מאשר לטרמיטים ולא תמיד יפתרו את הבעיה אם הנגיעות גבוהה ועמוקה באדמה , הג'ל נגד טרמיטים פועל על מערכת הקיבה שלהם כשהם לוקחות את הג'ל אוכלות אותו ולאחר כמה דקות מתות  , הג'ל הרבה יותר יעיל מאשר ספריי כי הוא יותר שארתי לזמן ארוך ולא מתפרק לאחר כמה דקות בודדות .

ספריי נגד טרמיטים - האם אפשר לרכוש ולטפל לבד ?

ישנם בשוק המון תכשירים שונים שמשווקים אותם נגד טרמיטים או חרקים נוספים כמו K2000 או דברים בסגנון אך שום ספריי נגד טרמיטים לא באמת יעיל והם טובים רק למי שמשווק אותם ולא באמת יפטרו לכם את הבעיה שוב מהסיבה שאי אפשר לדעת איפה הקן ואתם תהרגו רק את הפועלות אך השושלת תמשיך לפרוח מתחת לרגליכם .

סימני נגיעות טרמיטים
טרמיטים בבית

פתרון לטרמיטים לבד - האם זה אפשרי עם ספריי שקונים בסופר

הטרמיטים נמצאים מתחת לפני הקרקע כלומר הם נמצאים ברובם בחול שמתחת למרצפות או לחילופין אם זה טרמיטי עץ הם יכולים להיות בתוך המוצר עץ כמו ארון ולהשאיר רק את הקליפה החיצונית של המוצר , פעמים רבות הגענו לטפל בטרמיט עץ שנמצא במשקוף ולאחר שקילפנו מעט את המשקוף גילינו מאות אלפים של טרמיטים מסתובבים .
בגלל שמאוד קשה להגיע למלכה של הטרמיטים שיכולה להיות גם 5 מטרים מתחת לאדמה אז שום חומר לטרמיטים לא יעזור לכם מלבד לקרוא למדביר מקצועי שיגיע ויטפל בבעיה .

חומר לטרמיטים שבאמת יעיל ופותר את הבעיה

החומר הטוב ביותר לטרמיטים שפותר את הבעיה הוא מסוג פרמיס , רק מדביר דרגה 2 מסוג " מבנים ושטח פתוח " רשאי לרכוש חומר זה , מדביר דירות רגיל איננו יכול לרכוש או לבצע הדברה לטרמיטים .
החומר פרמיס הוא תרכיז מאוד סמיך שלאחר הזרקתו הוא שארתי למשך כמה שנים כלומר הוא גם פותר את הבעיה וגם מבטיח שלא יחזרו הטרמיטים לפחות ל-5 שנים אם עושים עבודה יסודית .

פיתרון לטרמיטים לכל החיים עם מדביר מקצועי

כאשר מדביר מקצועי מגיע לטפל בבעיית טרמיטים בבית תחילה הוא יבצע קידוחים מסביב לכל הדירה צמוד לקירות חורים זעירים בקוטר 4 מ"מ ויזריק חומר רב כ2-6 ליטר לכל חור כדי לספוג את כל החול בחומר פעיל מסוג אימדכלוריד עם תכשיר בשם פרמיס או טרמינול , לאחר הזרקת החומר המדביר שלנו יסתום לכם את החורים בגוון שתואם למרצפות וינקה את כל האזור בצורה יסודית . 

שיטות אלטרנטיביות לטיפול בטרמיטים

זריקת המוצרים – אם זיהיתם טרמיטים ברהיט אתם יכולים בשלב הראשוני לנסות לזרוק את המוצר בתקווה שהטרמיטים לא הספיקו להתרבות ולהתרחב לשאר הדירה
אדמה דיאטומית – פזרו מסביב לכל האזור הנגוע אדמה דיאטומית , הטרמיטים ידועים בדחייתם של האדמה הבורית ויעדיפו לשנות כיוון לשכן ליד ..
חומץ – חומץ יכול לקטול את הטרמיטים כשהם באים איתו במגע , לחילופין אם ראיתם טרמיטים שיוצאים מהקירות אתם יכולים לשפשף את הקיר עם חומץ ולראות את התגובה של הטרמיטים .

אחריות על טרמיטים - האם זה משנה מהי תקופת האחריות

נגיעות טרמיטים מתגלה לאחר כמה חודשים ואפילו שנה , הסימנים לטרמיטים מאוד ברורים וקשה מאוד לחיות בבית בלי לשים לב אליהם ..
תקופת האחריות הנדרשת לטרמיטים היא לטווח של 24 חודשים כדי לוודא שאכן הבעיה נפתרה אך היינו בעבר במקרים מאוד מאוד חריגים שחזרו הטרמיטים לאחר שנתיים ולכן הרחבנו את תקופת האחריות שלנו ל-3 שנים מלאות כדי להיות באמת הוגנים עם הלקוחות .
חברות הדברה אחרות מעניקות אחריות ל-5 שנים ויש כאלו שיגידו גם ל10 העניין הוא שהסימנים יופיעו הרבה זמן לפני ולא באמת צריך אחריות ל-5 שנים כי הבעיה צריכה להיפטר בטווח של שנתיים מקסימום והחברות ההדברה שמעניקות אחריות מורחבת ל-5 לדוגמא הם מעלות את המחירים ומנסות לקנות אתכם כלקוחות ל5-10 שנים קדימה וזה לא באמת נחוץ .

כמה עולה הדברה לטרמיטים ?

המחיר להדברת טרמיטים שונה מדירה לדירה ומאזור לאזור ותלוי בסוג הטרמיט , גודל האזור , שיטת ההדברה , סווג החומר וכו'
חלק ממרכיב המחיר הוא האחריות וחצי השני הוא העבודה עצמה , אנו מעניקים אחריות ל-5 שנים ולכן חשוב לשני הצדדים לבצע הדברה טובה ולפתור את הבעיה לצמיתות …

רוצה לדעת כמה תעלה הדברה לטרמיטים  ?
מחשבון ההדברה שלנו ותוכלו לדעת כמה תעלה ההדברה לבית שלכם

ספריי נגד טרמיטים