להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :
צ

הדברת טרמיטים ברהיטים

טרמיטים הם חרקים קטנים הניזונים מתאית, מרכיב מרכזי בעץ ובחומרים צמחיים אחרים. למרבה הצער, זה אומר שהם יכולים להרוס רהיטים, כמו גם מבני עץ אחרים. נגיעות טרמיטים עלולות להיות קשות לזיהוי, מכיוון שהחרקים נשארים לעתים קרובות חבויים בתוך העץ. עם זאת, סימני נגיעות עשויים לכלול חורים קטנים או מנהרות בעץ, כמו גם ערימות של נסורת דמויי נסורת. אם לא בודקים אותם, הטרמיטים עלולים לגרום לנזק משמעותי לרהיטים ולפריטי עץ אחרים, ואף עלולים לפגוע בשלמות של המבנה. אמצעי מניעה, כגון בדיקות וטיפול קבועים, יכולים לסייע בהגנה מפני נזקי טרמיטים.
טרמיטים ברהיטים הם נושא מאוד רגיש אצל רובנו , אף אחד לא רוצה לקנות רהיט ולגלות לאחר זמן מה שהוא נגוע בטרמיטים שאוכלים את הארון את הכיסא או השולחן מבפנים משאירים לנו את הקליפה החיצונית ..
אז מה עושים כשיש טרמיטים ברהיטים ? האם הטרמיטים נמצאים רק ברהיטי עץ ? איך מטפלים בטרמיטים ברהיטים ? ומה חשוב לשים לב .. המשיכו איתנו ונענה על השאלות  >> 

 
 

הדברת טרמיטים ברהיטים ⭐⭐⭐⭐⭐

תוכן עניינים:
טיפול מניעה והדברת טרמיטים ברהיטים

הדברת טרמיטים ברהיטים תמונות

מאיפה מגיעים הטרמיטים לרהיטים ?

הטרמיטים יכולים להגיע אליכם ממספר דרכים ובראש ובראשונה היא אם קניתם את הרהיט ממקום שנגוע בטרמיטים כמו נגרייה. 
ביצענו הדברה לנגרייה שהייתה נגועה מאוד שהדביק עשרות לקוחות בטרמיטים ( לא בכוונה ) הטרמיטים נכנסו לכל לוחות העץ והתגלו ללקוחות רק לאחר שנה שנתיים של פעילות בדירה. 

מעבר לכך שהטרמיטים יכולים בבגרותם להיכנס אליכם מהחלונות בעזרת הכנפיים שלהם או על ידי חפירה מתחת לקרקע עד אליכם. 

איך אפשר לזהות שיש טרמיטים ברהיטים ?

לפעמים הטרמיטים נגלים לאחר תקופה קצרה מאוד אך לפעמים לאחר שנים רבות של פעילות , בדרך כלל הטרמיטים יהיו מצויים ברהיטי עץ שמכילים תאית ( עץ חי או מת ) , הטרמיטי עץ הנפוצים בארץ יבנו תעלות בוץ באמצעות התאית והרוק בפיהם וינועו בעזרת הבוץ כדי שישמור עליהם מפני תנאי לחוץ ואור בגלל רגישותם .
הסימנים בדרך כלל שיופיעו עם טרמיטי עץ הם חורים זעירים , סימני כנפיים מפוזרים או תעלות בוץ או נסורת . 

אנו ממליצים לפני הזמנת הדברה לטרמיטים פנו אלינו לייעוץ חינם
ותקבלו פרספקטיבה מדויקת מה עושים 

ייעוץ לטרמיטים בוואטאפ

השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ מקצועי

איך נראים הטרמיטים ? 

הטרמיטים מאוד דומים לנמלים אך חשוב להבין שלמושבה של טרמיטים ישנם כמה צורות של הפרטים וביניהם : המלכה , הפועלות , לוחמים וזכרים 
כל פרט נראה שונה לגמרי ובדרך כלל מה שתראו זה או טרמיט בוגר שנראה כמו נמלה עם כנפיים או שתראו חרק זעיר בצבע לבן-צהוב בגודל של כ2 מ"מ ודומה בצורתו לנמלה בנאית רגילה . 
ההבדלים העיקריים ביניהם לבין נמלים הם המחושים של הטרמיטים שהם ישרים לגמרי וזוג הכנפיים שמכסה את גופם . 

איך מזהים טרמיטים בבית
טרמיטים בבית

מה עושים כשמגלים טרמיטים ברהיטים ?

בגדול ישנם 2 שיטות עבודה לטיפול בטרמיטים ברהיטי עץ והם: קידוח ופתיונות ג'ל. 

הטיפול בקידוח מתבצע כאשר יש טרמיטי עץ או קרקע שהתחילו להתפשט לכל הבית וחלק מהפעילות שלהם היא אכילה של הרהיט כמו ארון כיסא שידה משקוף וכו'.
והרהיט עצמו הוא מוקד ההתפרצות שלהם אך מרבית הפעילות נסתרת כמו לדוגמא טרמיטים בקירות או בקרקע 
הדברת טרמיטים בקידוח תתבצע על ידי קדיחה במרצפות חורים זעירים והזרקה של חומר רב בלחץ ישירות לקרקע כדי ליצור מעטפת של חומר פעיל מסביב לכל הדירה ולעצור את הפעילות שלהם . 

השיטה השנייה היא הטיפול בפתיונות ג'ל – מורחים ג'ל ייעודי עם פורומון משיכה בסמוך למוקד ההתפרצות של הטרמיטים והם למעשה אוכלים את הג'ל , לוקחים למלכה ומרעילים את הקן . 

ספרו לנו על סיטואציות שביצעתם הדברה לטרמיטים ברהיטי עץ :

הדברת טרמיטים בארון בגדים – 

ללקוחה ברעננה שהזמינה ארון מחברה גדולה ומוכרת לפני 4 שנים התחילה לשים לב לחורים זעירים בארון , לאחר ניטור ובדיקה של מדביר מקצועי הבנו שמדובר בטרמיטי עץ שהתחילו להתפרץ , ביצענו טיפול בג'ל מסוג אלפא הטוב ביותר לטרמיטים ואכן היה שקט ללקוחה עד היום . 

הדברת טרמיטים במזנון בסלון – 

הגענו לדירה בקומה גבוה שקיבלה את המזנון מיד 2 ולא זיהתה שמדובר במזנון נגוע בטרמיטים , הטרמיטים התחילו את הפעילות שלהם בצמוד לקירות ולכן היינו מחוייבים לבצע הדברה גם בקידוח וגל בג'ל כדי לפתור את הבעיה ולהעניק אחריות מלאה ! 

הדברת טרמיטים בשולחן פינת אוכל : 

לקוח הזמין שולחן גדול למטבח וגילה שלאחר שנה קצת נסורת שנופלת מהשולחן , לאחר זמן מה הוא התחיל לגלות גם סימני תעלות בוץ בתחתית השולחן ולאחר שהבנו באיזה טרמיט מדובר ביצענו טיפול בג'ל . 

הדברת טרמיטים במשקוף  – 

לקוח בראשון לציון התלונן על טרמיטים שיוצאים מהמשקוף של 2 חדרי שינה שנמצאים בצדדים שונים בבית , לאחר המלצה שלנו ללקוח הוא הבין שהטרמיטים הספיקו כבר להתפשט בכל הדירה אם הגיעו מקצה אחד לקצה שני ולכן ביצענו קדיחות בכל הדירה והזרקנו חומר רק לחול מתחת למרצפות ופתרנו את הבעיה . 

הדברת טרמיטים בארון בגדים – 

ללקוחה ברעננה שהזמינה ארון מחברה גדולה ומוכרת לפני 4 שנים התחילה לשים לב לחורים זעירים בארון , לאחר ניטור ובדיקה של מדביר מקצועי הבנו שמדובר בטרמיטי עץ שהתחילו להתפרץ , ביצענו טיפול בג'ל מסוג אלפא הטוב ביותר לטרמיטים ואכן היה שקט ללקוחה עד היום . 

הדברת טרמיטים בפרקט עץ  – 

לקוח התקין פרקט בקומה העליונה בביתו אך להפתעתו התחיל לגלות סימני בוץ שיוצאים מאזור הפנלים , לאחר שפירקנו את הפנל ולוח אחד מהפרקט גילינו מושבה שלמה שחיה מתחת לפרקט . 
פירקנו את הפנלים וביצענו קדיחות מסביב לכל הקומה ולאחר מכן ספגנו את כל הפרקט בחומר נגד טרמיטים מסוג טרמינטור והענקנו אחריות מלאה ל-3 שנים ללקוח לאחר שסתמנו את כל החורים וניקינו היטב כאילו לא היינו בדירה . 

הדברת טרמיטים במטבח – 

מטבח הוא אזור רגיש מאוד לקידוחים בגלל כל מערכת האינסטלציה גז וחשמל שעוברים בה ולכן הגענו עם מכשיר טרמי לבדיקה של הצנרת וקדחנו מסביב לכל המטבח יחד עם התוכניות הבניה של הדירה והזרקנו חומר רב לכל המטבח , לאחר מכן שמנו גם ג'ל פתיון כדי להבטיח שאכן פתרנו את הבעיה ללא הריסת המטבח . 

הדברה לטרמיטים ללא קידוח

בסוף שנת 2021 הגיע מומחה ספרדי לישראל ולימד את המשרד להגנ"ס שיטת הדברה חדשה באמצעות פיתיונות לחיסול הטרמיטים. 
את הקופסא מדביקים על קיר או רהיט נגוע ובתוך הקופסא יש פיתיונות מגורענים שהטרמיטים לוקחים לקן ולמלכה ולאחר מספר שבועות כל האוכלוסיה מתחסלת . השיטה מתחילה לצבור תאוצה בעולם ובמיוחד בישראל כי אין צורך לבצע קידוחים, העבודה אסתטית ומהירה. 
למידה נוסף: הדברה טרמיטים בשיטת נמסיס

כמה עולה הדברת טרמיטים לרהיטים ?

הדברה לטרמיטים מחיר משתנה בהתאם לסוג הטיפול , גודל האזור לטיפול או מספר הרהיטים . 
אנו מאמינים בשקיפות מלאה מול הלקוחות שלנו וכמו שאנחנו לא אוהבים שמגיע בעל מקצוע ומפתיע אותנו במחירים כך אנו לא רוצים להפתיע אתכם 
לנוחיותכם מחשבון הדברה מדוייק שיעניק לכם הצעת מחיר מדוייקת לנכס שלכם 

המתינו כמה שניות לטעינה של המחשבון …

השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ מקצועי

עמוד זה נכתב על ידי
ליאור זליקובסקי – מדביר מוסמך מספר היתר 2650 

המנהל של אילנית הדברות ודור שלישי למשפחת מדבירים,
מומחה לטרמיטים ומספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים.
רוצים להתייעץ איתי ? 
חייגו עכשיו 054-8849445

רישיון הדברה
חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat