להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :

טרמיטים במשקוף

לפתע קמתם ביום בהיר וגיליתם המון טרמיטים מפוזרים בכל רחבי הבית , מעופפים מסביב למנורות או המון כנפיים מפוזרות על הרצפה מסביב לדלת ? הכירות את הטרמיטים חרקים זעירים מאוד דומים לנמלים אך הם בכלל ממשפחת התיקנים ויוצרים נזק עצום לדירות ומוצרי עץ .

איך הטרמיטים פועלים?

בתחילת העונה יוצאים הזכרים והנקבות למעוף כלולות ומזדווגים וכל נקבה עפה לה למקום אחר ומתחילה לבנות את הקן שלה ממש כמו נמלים (ראו עוד: הדברת נמלים), המלכה יושבת עמוק באדמה יכול להיות גם 5 מטר מתחת לדירה ותפקידה הוא להטיל ביצים בכל יום ולהגדיל את אוכלוסיית הקן , לצידה עומדות הפועלות שתפקידם ללקט מזון ולבנות את הקן ולצידם עומדים הלוחמים ששומרים על הקן עם המנדיבולות שלהם.

אך הטרמיטים נכנסו אלינו הביתה?

הטרמיטים לאחר ההזדווגות בעלי כנפיים ויכולים לעוף לכל מקום כמו כל חרק בעל כנפיים אך לא לשכוח שהם בנאים גדולים ויצירתיים שיכולים לחדור לבתים גם דרך מערכות מים וחשמל , מערכות גז ותקשורת , מתחת למרצפות ולחדור דרך הקירות או אפילו אם קניתם רהיט מסוים מנגריה שהייתה נגועה או שהקבלן ריצף לכם עם חול שהיה נגוע ( משהו שהיה נפוץ בשנות ה 2000) ולמעשה אין הרבה דרכים שאפשר למנוע מהטרמיטים להגיע אליכם הביתה.

טרמיטים במשקוף – כל הסימנים לדעת האם יש לכם טרמיטים

הטרמיטים הם חרקים שמאוד רגישים לאור יום ובדרך כלל התנועה שלהם תהיה נסתרת או באמצעות תעלות בוץ , בדרך כלל אתם תשימו לב לטרמיטים במשקוף באמצעות זה שתראו המון כנפיים פזורים ליד המשקוף , או סימני חורים מאוד קטנים במשקוף שהופיעו פתאום או על ידי לקיחת מפתח או מברג ולנסות להקיש על תחתית המשקוף בין הרצפה למשקוף ולראות האם חלול.

הטרמיטים אוכלים את כל המשקופי עץ מבפנים משאירים את שכבת הצבע החיצונית כך למעשה אתם יכולים שישי לכם טרמיטים שנים ולא תשימו לב עד שתשטפו את הבית והמגב יקיש במשקוף ויעשה חור גדול פתאום .

סימנים נוספים הם תעלות הבוץ שהם יוצרים לצורך התנועה , הטרמיטים יוצרים באמצעות החול שבקירות ובאדמה ין תעלות יפות ומיוחדות מבוץ ונעים בפנים כדי שהתעלות ישמרו עליהם מפניכם ומפני התאורה.

✔️ הדברת טרמיטים במשקוף החל מ 300 ₪
  ✔️ חומרים ירוקים מאושרים המשרד להגנת הסביבה ללא ריח וסימנים
אחריות מלאה בכתב על כל הדברה
לא פתרנו את הבעיה חוזרים ללא עלות !
✔️ זמינות 24 שעות ביממה 
צוות מוסמך ומקצועי עם ניסיון של 30 שנה ! 
שירות בפריסה ארצית רחבה
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו : 
 

הדברת טרמיטים במשקוף תמונות

איך מדבירים טרמיטים במשקוף? כל השיטות האפשריות

הטרמיטים הם חרקים בעייתיים ומתפזרים בבית במהרה ותמיד אנחנו מעדיפים להמליץ ללקוח לבצע את השיטות הטובות והמהירות ביותר בפתרון כי כל פספוס קטן יוצר נזק עצום.

1) פתיונות ג'ל – הדברת טרמיטים ללא קידוחים על ידי טיפול בג'ל ייעודי נגד טרמיטים שהטרמיטים מלקטים ולוקחים למלכה והורגים את כל האוכלוסיה עם הפתיון המורעל, שיטה זאת היא פתרון זול ויעיל לנגיעות קלה בלבד.

2) קידוחים מתחת למרצפות – אנו מגיעים וקודחים חורים בקוטר 4-6 מ"מ בין מרצפות הרצפה כדי להזריק חומר הדברה לתוך הקרקע ששם נמצאים הטרמיטים ובסיום הטיפול אנו סותמים את החורים ושומרים על אסתטיות וניקיון. השיטה הזאת היא הפתרון הכי טוב והכי יעיל נגדם עם 100% הצלחה תמיד.

כמה עולה הדברת טרמיטים למשקוף?

המחיר להדברת טרמיטים במשקוף מאוד משתנת, יש לקוחות שמעדיפים פירוק של המשקוף וזריקתו, יש לקוחות שרוצים את הפתרון באמצעות ג'ל הזול יותר כפתרון ראשוני ויש כאלה שרוצים לבצע הדברה בכל הבית כאשר יש יותר ממשקוף אחד נגוע.

המחיר להדברת טרמיטים במשקוף נע בין 300-600 ₪ תלוי בסוג הטיפול וכמות המשקופים שרוצים לטפל בהם.

האם מומלץ לבצע הדברה במשקוף בודד ?

הטרמיטים מתפרסים ומושבה שלמה יכולה להתפרס על כ 30 מ"ר מתחת לריצוף ואתם בוודאי לא יכולים לדעת היכן שוכנת המלכה ואיפה עיקר הקן שלהם , גם המדביר המקצועי עם וותק של כמה עשורים לא יוכל לקבוע היכן בדיוק שוכן הקן ולפעמים המשקופים הם רק מוקד ההתפרצות ולכן כאשר יש נגיעות בדירה מומלץ לבצע את כל הדירה ולא רק משקוף בודד . 
הפער בין ביצוע הדברה לדירה שלמה או למשקוף בודד איננו פעם משמעותי אך כאשר מבצעים הדברה לכל הדירה הפתרון הוא ב100 אחוז לצמיתות ולא 50-50 בטיפול נקודתי במשקוף.

איך בוחרים חברת הדברה מומלצת לטרמיטים במשקוף?

בעולם כל כך מתקדם עם טכנולוגיה שעוקפת אותנו בכמה צעדים התשובה הטובה ביותר לשאלה היא לקרוא ביקורות על החברות הרבות שיש בשוק , יש המון חאפרים שיפוצניקים או מדבירים שאין להם את הרשיון המתאים לבצע הדברת טרמיטים והם פשוט יגיעו ויעשו לכם נזק עצום יותר ממה שהיה .

חברת הדברה מומלצת בדרך כלל תעניק לכם אחריות מלאה על כל העבודה , יגיע מדביר מוסמך ויציג לכם את הרשיון המותאם להדברת טרמיטים ואת החומר הייחודי לטרמיטים .

אנו חברת אילנית הדברות פועלים כבר מאז 1992 בהדברת טרמיטים בכל הארץ ועובדים עם כל סוגי הלקוחות , פרטיים עסקיים ומוסדיים ובעלי היתר הדברה לטרמיטים ומעניקים אחריות מלאה על כל עבודה!!

חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat