להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :
צ

טרמיטים במשקוף

טרמיטים יכולים להיות מזיק הרסני עבור בעלי בתים, מכיוון שהם עלולים לגרום נזק מבני משמעותי למבנים אם לא בודקים אותם. הדברה מקצועית של טרמיטים חיונית כדי להגן על הרכוש שלך ולמנוע תיקונים יקרים. אחת השיטות הנפוצות להדברת טרמיטים היא שימוש בטיפולים כימיים המיושמים על האדמה המקיפה את המבנה. כימיקלים אלו יוצרים מחסום שהטרמיטים אינם יכולים לעבור, מונעים מהם להיכנס למבנה ולגרום נזק. גישה נוספת היא שימוש בתחנות פיתיון, המכילות חומרים שהטרמיטים נמשכים אליהם ואז לוקחים בחזרה למושבה שלהם. שיטה זו יכולה להיות יעילה במיוחד לשליטה באוכלוסיות טרמיטים לאורך זמן. ללא קשר לגישה, חיוני לעבוד עם איש מקצוע מורשה שיוכל להעריך את היקף ההדבקה ולהמליץ על דרך הפעולה הטובה ביותר כדי להגן על הרכוש שלך.
לפתע קמתם ביום בהיר וגיליתם המון טרמיטים מפוזרים בכל רחבי הבית , מעופפים מסביב למנורות או המון כנפיים מפוזרות על הרצפה מסביב לדלת ? הכירות את הטרמיטים חרקים זעירים מאוד דומים לנמלים אך הם בכלל ממשפחת התיקנים ויוצרים נזק עצום לדירות ומוצרי עץ .

מדביר מוסמך

תוכן עניינים:
הדברה לטרמיטים במשקוף

השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ מקצועי

איך הטרמיטים פועלים?

בתחילת העונה יוצאים הזכרים והנקבות למעוף כלולות ומזדווגים וכל נקבה עפה לה למקום אחר ומתחילה לבנות את הקן שלה ממש כמו נמלים (ראו עוד: הדברת נמלים), המלכה יושבת עמוק באדמה יכול להיות גם 5 מטר מתחת לדירה ותפקידה הוא להטיל ביצים בכל יום ולהגדיל את אוכלוסיית הקן , לצידה עומדות הפועלות שתפקידם ללקט מזון ולבנות את הקן ולצידם עומדים הלוחמים ששומרים על הקן עם המנדיבולות שלהם.

 

אך הטרמיטים נכנסו אלינו הביתה?

הטרמיטים לאחר ההזדווגות בעלי כנפיים ויכולים לעוף לכל מקום כמו כל חרק בעל כנפיים אך לא לשכוח שהם בנאים גדולים ויצירתיים שיכולים לחדור לבתים גם דרך מערכות מים וחשמל , מערכות גז ותקשורת , מתחת למרצפות ולחדור דרך הקירות או אפילו אם קניתם רהיט מסוים מנגריה שהייתה נגועה או שהקבלן ריצף לכם עם חול שהיה נגוע ( משהו שהיה נפוץ בשנות ה 2000) ולמעשה אין הרבה דרכים שאפשר למנוע מהטרמיטים להגיע אליכם הביתה.

 

טרמיטים במשקוף - כל הסימנים לדעת האם יש לכם טרמיטים

הטרמיטים הם חרקים שמאוד רגישים לאור יום ובדרך כלל התנועה שלהם תהיה נסתרת או באמצעות תעלות בוץ , בדרך כלל אתם תשימו לב לטרמיטים במשקוף באמצעות זה שתראו המון כנפיים פזורים ליד המשקוף , או סימני חורים מאוד קטנים במשקוף שהופיעו פתאום או על ידי לקיחת מפתח או מברג ולנסות להקיש על תחתית המשקוף בין הרצפה למשקוף ולראות האם חלול.

הטרמיטים אוכלים את כל המשקופי עץ מבפנים משאירים את שכבת הצבע החיצונית כך למעשה אתם יכולים שישי לכם טרמיטים שנים ולא תשימו לב עד שתשטפו את הבית והמגב יקיש במשקוף ויעשה חור גדול פתאום .

סימנים נוספים הם תעלות הבוץ שהם יוצרים לצורך התנועה , הטרמיטים יוצרים באמצעות החול שבקירות ובאדמה ין תעלות יפות ומיוחדות מבוץ ונעים בפנים כדי שהתעלות ישמרו עליהם מפניכם ומפני התאורה.

הדברת טרמיטים במשקוף תמונות

איך מדבירים טרמיטים במשקוף? כל השיטות האפשריות

הטרמיטים הם חרקים בעייתיים ומתפזרים בבית במהרה ותמיד אנחנו מעדיפים להמליץ ללקוח לבצע את השיטות הטובות והמהירות ביותר בפתרון כי כל פספוס קטן יוצר נזק עצום.

1) פתיונות ג'ל – הדברת טרמיטים ללא קידוחים על ידי טיפול בג'ל ייעודי נגד טרמיטים שהטרמיטים מלקטים ולוקחים למלכה והורגים את כל האוכלוסיה עם הפתיון המורעל, שיטה זאת היא פתרון זול ויעיל לנגיעות קלה בלבד.

2) קידוחים מתחת למרצפות – אנו מגיעים וקודחים חורים בקוטר 4-6 מ"מ בין מרצפות הרצפה כדי להזריק חומר הדברה לתוך הקרקע ששם נמצאים הטרמיטים ובסיום הטיפול אנו סותמים את החורים ושומרים על אסתטיות וניקיון. השיטה הזאת היא הפתרון הכי טוב והכי יעיל נגדם עם 100% הצלחה תמיד.

הדברת טרמיטים ללא קידוח – הצבה של תחנות האכלה עיליות על גבי המשקופים המכילות פתיון מגורען ( כמו חול) , הטרמיטים למעשה יוצאים מהמשקוף ואוספים את הפיתיון המגורען לתוך הקן ומחסלים את הקן ואת המלכה תוך מספר שבועות , בנוסף יוצבו גם תחנות תת קרקעיות בחצר מסביב לכל הבית המכילות שבבי עץ לניטור ופיתיונות מגורענים לטרמיטים הקיימים . 

כמה עולה הדברת טרמיטים למשקוף?

המחיר להדברת טרמיטים במשקוף מאוד משתנת, יש לקוחות שמעדיפים פירוק של המשקוף וזריקתו, יש לקוחות שרוצים את הפתרון באמצעות ג'ל הזול יותר כפתרון ראשוני ויש כאלה שרוצים לבצע הדברה בכל הבית כאשר יש יותר ממשקוף אחד נגוע.

המחיר להדברת טרמיטים במשקוף נע בין 300-600 ₪ תלוי בסוג הטיפול וכמות המשקופים שרוצים לטפל בהם.

האם מומלץ לבצע הדברה במשקוף בודד ?

הטרמיטים מתפרסים ומושבה שלמה יכולה להתפרס על כ 30 מ"ר מתחת לריצוף ואתם בוודאי לא יכולים לדעת היכן שוכנת המלכה ואיפה עיקר הקן שלהם , גם המדביר המקצועי עם וותק של כמה עשורים לא יוכל לקבוע היכן בדיוק שוכן הקן ולפעמים המשקופים הם רק מוקד ההתפרצות ולכן כאשר יש נגיעות בדירה מומלץ לבצע את כל הדירה ולא רק משקוף בודד . 
הפער בין ביצוע הדברה לדירה שלמה או למשקוף בודד איננו פעם משמעותי אך כאשר מבצעים הדברה לכל הדירה הפתרון הוא ב100 אחוז לצמיתות ולא 50-50 בטיפול נקודתי במשקוף.

איך בוחרים חברת הדברה מומלצת לטרמיטים במשקוף?

בעולם כל כך מתקדם עם טכנולוגיה שעוקפת אותנו בכמה צעדים התשובה הטובה ביותר לשאלה היא לקרוא ביקורות על החברות הרבות שיש בשוק , יש המון חאפרים שיפוצניקים או מדבירים שאין להם את הרשיון המתאים לבצע הדברת טרמיטים והם פשוט יגיעו ויעשו לכם נזק עצום יותר ממה שהיה .

חברת הדברה מומלצת בדרך כלל תעניק לכם אחריות מלאה על כל העבודה , יגיע מדביר מוסמך ויציג לכם את הרשיון המותאם להדברת טרמיטים ואת החומר הייחודי לטרמיטים .

אנו חברת אילנית הדברות פועלים כבר מאז 1992 בהדברת טרמיטים בכל הארץ ועובדים עם כל סוגי הלקוחות , פרטיים עסקיים ומוסדיים ובעלי היתר הדברה לטרמיטים ומעניקים אחריות מלאה על כל עבודה!

השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ מקצועי

עמוד זה נכתב על ידי
ליאור זליקובסקי – מדביר מוסמך מספר היתר 2650 

המנהל של אילנית הדברות ודור שלישי למשפחת מדבירים,
מומחה לטרמיטים ומספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים.
רוצים להתייעץ איתי ? 
חייגו עכשיו 054-8849445

הדברת טרמיטים במשקוף⭐⭐⭐⭐⭐

טרמיטים
חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat