הדברה לעסקים

הדברה לעסקים

חברת הדברה מקצועית לכל סוגי העסקים

הדברה לעסקים

כשבעל עסק צריך להתמודד עם בעיות חרקים או מכרסמים זה מאוד לא נוח ותופס המון זמן מחשבה במקום לנהל את העסק בצורה נכונה, אנו חברת אילנית הדברות מספקים שירותי הדברה לעסקים מכל סוג בצורה ייחודית ומעניקים לכם שקט ממזיקים לאורך כל השנה ומורידים לכם מהראש את ההתעסקות עם חרקים.

מה חשוב לדעת לפני הזמנת מדביר לעסקים? מה צריך לעשות לפני ההדברה? האם ההדברה פוגעת במזון מוצרים או לקוחות? עבור אילו עסקים אתם נותנים שירות? איך מבצעים הדברה לעסקים? עבור אילו מזיקים צריך לבצע הדברה לעסקים? המשיכו איתנו ונענה לכם על השאלות » 

ליאור זליקובסקי מדביר מוסמך 2650
הדברה לעסקים
✔️ הדברה לעסקים – השקט שלך ממזיקים ! 
ללא פגיעה בשגרת העסק – 100% פיתרון 
✔️זמינות מהיום להיום
רעלים ירוקים באישור המשרד להגנת הסביבה
צוות מוסמך ומקצועי עם נסיון של 30 שנה !
פריסה בכל הארץ !!
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו :


הדברה לעסקים ⭐⭐⭐⭐

הדברה לעסקים - לא מה שחשבתם ..

ישנם המון סוגי חרקים והמון סוגי עסקים ולא עסק יש את החרקים המאופיינים לו, שיטת טיפול הדברה במאפייה תהיה שונה משיטת טיפול בחנות בגדים והדברה במחסן מזון תתבצע שונה מהדברה בקיוסק, אתם בטח שואלים את עצמכם מה ההבדל בין החרקים השונים או בין העסקים שהופך את הכל לכזה מסובך? 
מדביר מקצועי שתדברו איתו בטלפון מיד ישאל מה אופי המקום ומה העסק עושה בשוטף, עסקי מזון עם תחלופת מוצרים מהירה וסניטציה ירודה יותר יאופיינו כמקומות עם תיקן גרמני והטיפול בהם יבוצע אך ורק עם ג'ל ללא סכנה למזון או למוצרים, לעומת קיוסק שבוא יכולה להיות בעיית נמלים שנוכל לפתור אותה עם ג'ל או ריסוס לאחר שעות הפעילות. 

הדברה בחנות ספורט
הדברה בחנות ספורט

הכינו את העסק לפני שהמדביר יגיע !

אם אתם צריכים שירות הדברה למסעדה או לעסק מתחום המזון לפני הגעת המדביר עליכם לנקות היטב את הרצפה ואת המקום כדי שהמדביר יוכל באמת לפתור לכם את הבעיה והחומר ידבק היטב למרצפות, הזיזו את המקררים ואת משטחי הנירוסטה למרכז שכל שטח המסעדה והמטבח יהיו נוחים לעבודה, אם אתם מבצעים הדברה בחניות בגדים או מוצרים הרימו את הפריטים מהרצפה הזיזו דברים מהקירות כ 20 ס"מ ונקו היטב את הרצפה. 

הדברה בחברת חדשות I24
הדברה בחברת חדשות I24

האם ההדברה תפגע בשגרת העסק? מוצרים? לקוחות?

אנו לאחר אפיון העסק ובניית אסטרטגיה ספציפית לפתרון הבעיה בעסק שלך נגיע לאחר שעות הפעילות או שנבצע הדברה ירוקה ללא יציאה מהאזור בכלל עם פתיונות מורעלים שלא יסכנו אף אחד. 

כאשר מבצעים הדברה בריסוס מומלץ לבצע הכנה לעסק על ידי הרמה או כיסוי כל המזון והמוצרים ולהודיע ללקוחות שהחנות נסגרת ורק לאחר שאין אנשים בחנות אנו נתחיל את פעולת ההדברה .  

הדברה באמצעות ג'ל
הדברה באמצעות ג'ל

איך מבצעים הדברה לעסקים?

לאחר שנבין מהם בעיות המזיקים שיש לעסק ואיך העסק פועל ואילו מוצרים הוא מוכר או השירותים שהוא מספק נבנה תוכנית מדוייקת לעסק שלך, אנו נטפל במזיקים ללא פגיעה בשגרה היומית ונבצע את ההדברה לאחר שעות הפעילות ועם החומרים המאושרים לשימוש בהתאם לאופי העסק. 

ישנם הגדרות ספציפיות של המשרד להגנת הסביבה על אופן הביצוע ההדברה לעסקים לרבות היתר הדברה מיוחד להדברה בעסקים, מדביר ביתי רגיל איננו יכול לבצע הדברה בעסקים ויש צורך במדביר בשטח פתוח ובמבנים גדולים.

הדברה לחנות

כאשר אנחנו מגיעים לבצע הדברה בחנות אנחנו תחילה מבינים מהלקוח מה אופי החנות , אם לדוגמא מדובר בחנות שאינה מוכרת מזון סביר להניח שיהו 2 סוגים של חרקים : תיקנים או נמלים . 
חשוב לבצע את ההדברה בריסוס או באמצעות ג'ל וגרגירים לאחר שעות הפעילות כדי לא לפגוע בשגרת העסק ובזבוז משאבים כמו כן במקרים בהם יש צורך לבצע הדברה בקניון או במרכז ההנחיה לבצע הדברה בריסוס  אך ורק לאחר סיום הפעילות במרכז .
מקרים נדירים ביותר זה שיש בעיות מכרסמים בחנות שלא מוכרת מזון ובמקרים כאלו אנחנו נעדיף לבצע פיזור של מלכודות כדי לטפל בבעיה נקודתית . 
כל בית עסק בנוי בצורה שונה ומתנהל בשעות וימים שונים ולכן חשוב מאוד להתייעץ
עם מדביר מוסמך עם ניסיון בעסקים , לייעוץ – ליאור 0548849445 

 

הדברה לקיוסק \ פיצוציה

בקיוסק ופיצוציה יכולים להיות המזיקים הבאים : תיקנים , נמלים , זבובים , צרעות , חולדות ועכברים .
מרבית הקיוסקים והפיצוציות נמצאים בקומות קרקע נגישים , מרבית הקיוסקים גם נסגרים בשעות מאוד מאוחרות ויש כאלו שעובדים 24 שעות ביממה ולכן אנחנו תמיד נעדיף לבצע שימוש בכמה שיטות פיתרון כדיל ייעל את ההדברה לדוגמא אנחנו נבצע ריסוס חיצוני היקפי כולל בורות ביוב + טיפול באמצעות ג'ל ופתיונות , דוגמא נוספת היא הדברה לקיוסק נגד חולדות ל ידי פיזור של תיבות האכלה מחוץ לאזור . 

כל בית עסק בנוי בצורה שונה ומתנהל בשעות וימים שונים ולכן חשוב מאוד להתייעץ
עם מדביר מוסמך עם ניסיון בעסקים , לייעוץ – ליאור 0548849445 

 

הדברה למספרה

במספרות אין יותר מדיי מזיקים מלבד תיקנים חולדות ונמלים , בדרך כלל התיקן הגרמני נדבק במטבח בגלל תחלופת המזון ואספקת המזון . 
תיקנים אמריקאים ונמלים הם בדרך כלל נפוצים מאוד ואנחנו מבצעים לרוב בימי שני שמרבית הספרים לא עובדים או לחילופין מבצעים את ההדברה הירוקה בשעות הבוקר המוקדמות לפני פתיחת המספרה ולאחר שעה אפשר להיכנס להתנהלות רגילה עם לקוחות . 
כל בית עסק בנוי בצורה שונה ומתנהל בשעות וימים שונים ולכן חשוב מאוד להתייעץ
עם מדביר מוסמך עם ניסיון בעסקים , לייעוץ – ליאור 0548849445 

הדברה למסעדה

הדברה למסעדות זאת המומחיות הכי גדולה שלנו , אנחנו מחזיקים למעלה מ120 מסעדות ברחבי הארץ מצפון ועד דרום . 
בדרך כלל מסעדות מחוייבות להזמנת מדביר אחת לחודש לטיפול כל בעיות המזיקים בעסק , כאשר אנחנו מגיעים למסעדה כמובן שנבצע את ההדברה לאחר שעות הפעילות ונעדיף שימוש בחומרים שאינם רעילים לבני אדם בפורמולציה של ג'ל , גרגירים ופתיונות . 
בגלל תחלופת המזון המבירה על ידי הספקים, צבירת המזון האורגני לחרקים , הסניטציה הירודה , השמן והלכלוך בכל מקום , יש המון מזיקים שחוזרים בכל חודש ולכן חשוב לבצע הדברה אחת לחודש כדי לשמור על סטנדרט ניקיון . 

כל בית עסק בנוי בצורה שונה ומתנהל בשעות וימים שונים ולכן חשוב מאוד להתייעץ
עם מדביר מוסמך עם ניסיון בעסקים , לייעוץ – ליאור 0548849445 

כל כמה זמן מומלץ לבצע הדברה לעסק ?

הכל תלוי באופי המקום האם זה מאפיה או האם זה חנות פלאפונים , כאשר תשוחחו עם אחד מהמדבירים שלנו תקבלו ייעוץ והכוונה בדיוק כל כמה זמן נדרש לבצע הדברה לעסק . 
בכל מקרה בדרך כלל עסקי מזון מבצעים הדברה אחת לחודש בגלל תחלופת המזון והאנשים והתפתחות מהירה של אוכלוסיות חרקים חדשות בזמן קצר . 
משרד הבריאות מחייב עסקי מזון להעסיק מדביר מקצועי שידאג לתחזוקת העסק ומניעת כניסת חרקים למטבח באופן חודשי .
 
ישנם עסקים ששומרים על סדר וניקיון של העסק ברמה גבוה מאוד ומעדיפים להזמין מדביר לפי הצורך תפטור את הבעיה, אך ביקורת פתע של משרד הבריאות כניראה שתסגור לכם את העסק ל30 יום .. 

עסקים אחרים שאינם עסקי מזון מבצעים הדברה ירוקה בריסוס בדרך כלל אחת לשנה , תיקן גרמני ומכרסמים לפי הצורך 

הדברת תיקן גרמני לעסקים

בדרך כלל תיקן גרמני יהיה בעסקים שיש בהם מטבח והם מזמינים באופן קבוע אספקה של מזון או ציוד מטבח כמו חד"פ, התיקן הגרמני אוהב מקומות חמים ולחים ויהיה לרוב במטבחים בתוך מוצרי החשמל ובתוך ארונות המטבח ולכן יש צורך בביצוע הדברה לתיקן גרמני עם פיתיונות ג'ל שהתיקן הגרמני יקח ישירות למושבה וירעיל את כולם. מכיוון שהאספקה של המזון או הציוד היא באופן קבוע יש צורך לבצע אחזקה שוטפת חודשית על ידי מדביר מוסמך שיגיע ויפתור לכם את בעיית התיקן הגרמני שמתחדשת כל חודש.

הדברת חולדות לעסקים

החולדות והעכברים מתרוצצים ומחפשים בשעות הלילה החשוכות מקורות מים ומזון והם תמיד יעדיפו להיכנס לעסקים שיש בהם מזון מאשר לדירות רגילות, ההדברה לחולדות ועכברים תתבצע על ידי פיזור רעלים בתוך קופסאות האכלה מחוץ לעסק תוך סתימת החורים והפתחים שמובילים את החולדות פנימה , הרעלים מורכבים מחומרי משיכה ומנגנון השהייה של 72 שעות למניעת חרדת רעל באישור המשרד להגנת הסביבה . 

הדברת זבובים ומעופפים נוספים - חרקן וקטלן הם הפתרון

חרקן הינו מכשיר עם מנורות UV שמושך את המעופפים אליו ובצדו השני יש דבק חזק עם פורומון משיכה, כאשר הזבובים או העשים מגיעים לחרקן הם נדבקים ומתים. 
למה הפתרון הזה טוב לעסקים? 

בדרך כלל בחנויות ועסקי מזון הקטלנים הרגילים שאתם מכירים עושים רעש של חשמול חזק ומקפיץ ולאחר מכן מתלווה לרעש גם ריח שרוף של זבוב ואף אחד לא היה רוצה לשבת במסעדה ולהריח ריח של זבובים מתחשמלים וכך למעשה משרד הבריאות נתן הנחייה לכל בעלי עסקי המזון להציב חרקנים ולא קטלנים 
אנו משווקים חרקנים חזקים ואיכותיים המותאמים למסעדות במחירים אטרקטיביים.

 לפרטים נוספים 054-8849445 

חרקן למסעדות

כמה עולה הדברה לעסקים?

הדברה לעסקים המחיר נקבע בהתאם לאופן השירות שתרצו לקבל, בדרך כלל עסקים רבים מעדיפים לקבל שקט ממזיקים על ידי חברת הדברה מקצועית שתגיע ותעניק לכם טיפול באופן חודשי נגד חולדות ועכברים תיקנים נמלים מעופפים וכו' ולכן במקרים בהם תזמינו שירות שנתי המחיר יהיה שונה לעומת הזמנת מדביר לביצוע הדברה חד פעמית נגד תיקן גרמני או מכרסמים.

  • עלות ההגעה החודשית היא בין 250-400 ₪ תלוי בגודל המקום , מספר ההגעות החודשיות , ואופי הטיפול .
  • עלות טיפול חד פעמי לעסקים נע בין 350-700 ₪ 

הדברה למשרדים

הדברה למסעדות ולעסקי מזון

הדברה למפעלים

הדברה בגני ילדים

הדברה למאפיות