להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :

053-4292959

הדברת מכרסמים

חולדות או עכברים שמסתובבים בחצרות, או חודרים הביתה הם נושאי מחלות ולכן קיים צורך מידי ללכוד אותם או להמית אותם כדי לאפשר חזרה לשגרה בכל המקומות הללו.

פעולות שונות נגד מכרסמים

המומחיות של צוותי המדבירים שלנו היא טיפול בתופעת המכרסמים אשר נראים מעת לעת במקומות שונים וזאת כיוון שהם מחפשים מזון. מי שגר בבית פרטי חשוב שיבצע כמה פעולות אלמנטריות כדי לחסום את הגעתם של המכרסמים כמו לדוגמה ביטון של השטח כולו כדי לא לאפשר למכרסמים שנמצאים במחילות לצאת החוצה ולהגיע לסביבות המגורים וסתימת חורים .

דרכי הדברה של המכרסמים

צוותי ההדברה שלנו מבצעים הדברה נגד מכרסמים במקומות שבהם הם מסתובבים בשטחים הפרטיים או בבניינים משותפים, כמו בתוך חורים ובחריצים בדירות ועל הגגות, בסמוך לצינורות הביוב ובחדרי האשפה. מפזרים גרגרי רעל אנטי קוגולנטים המכילים חומרי משיכה ולכן המכרסמים מתפתים לאכול אותם. 

אם מדובר בשטחים ציבוריים, כמו ברחובות העיר, פונים לרשות העירונית והמדבירים שלהם מפזרים רעל במקומות הללו, כמו ליד מקורות המים, פחי הזבל הגדולים, פתחי ביוב בכבישים או במדרכות וזאת כדי לפתור את הבעיה התברואתית שנוצרה.

Pesticides for factories

מלכודות למכרסמים

במקרים רבים מעדיפים הצוותים שלנו להציב מלכודות כדי ללכוד את החולדות ואת העכברים שיש להם תפקיד חשוב במחזור החיים בטבע. לכן הם מכניסים פיתיונות במלכודות כמו טונה וכך מצליחים ללכוד אותם. לוכדי החולדות והעכברים מעבירים אותם לשמורת טבע סמוכה ושם משחררים אותם כדי שיחיו בטבע ולא בסביבת המגורים.

מדבירים מקצועיים המטפלים בתחום הדברת המכרסמים

כל המדבירים שלנו למדו בקורסים מוכרים לתחום ההדברה. הם מודעים לאופן ביצוע ההדברה לכל סיווג כולל למכרסמים ולכן יש להם רישיון בר תוקף לעסוק בכך. בהכשרות המקצועיות הם למדו באופן תיאורטי וגם באופן מעשי כד ליצור פרקטיקה בכל צורות ההתנהלות מול המכרסמים כדי לאפשר ללקוחות חיים תקינים.

הדברה בראשון לציון והסביבה

שיטת הטיפול במכרסמים

כאשר מפזרים גרגרי רעל, הוא מכיל גם ביטריקס וזאת כדי שאם בעל חיים או ילד יאכל רעל מסוג זה, תעלה לו מיד בחילה והוא יקיא את הרעל זה כדי שלא יהיה נזק. המדביר מדביק שלטים גדולים ומיידע את דיירי המקום על ההדברה המסוכנת שבוצעה ואת האפקטיביות שלה וזאת כדי שילדים וגם שבעלי חיות מחמד לא ייכנסו לחללים הללו עם החיות, כדי שלא יאכלו בטעות את הרעלים .

זיהית עכברים? ראית סימני גללים ? כרסומים באריזות מזון ? רעשים בלילה ? 

להצעת מחיר בWhatsApp לחץ כאן ! 

 053-4292959

Call Now Button
WhatsApp chat