להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :

הדברת מכרסמים מחיר

הדברת  מכרסמים המלצות 

אנשים רבים מתעניינים לגבי הדברת מכרסמים מחיר, מאחר ועונת הקיץ מביאה עימה לא מעט מכרסמים ומזיקים אחרים. אומנם הדבר מורגש במיוחד עבור כל מי שגר בבית פרטי, אך גם בעלי דירות עלולים לגלות כי הם חולקים את שטח הדירה שלהם עם חולדה או עכבר מחמד. רוב האנשים נחרדים לגלות את הדייר הלא רצוי במטבח שלהם או בקירות הבית, מאחר ולא תמיד נעים לגלות לחמניות נגוסות, כבלים קרועים ואריזות עם סימני שיניים. לכן בדיוק עבור המקרים האלו, מומלץ לפנות לחברה מקצועית ואמינה שמתמחה בהדברת מכרסמים. אנו בחברת אילנית הדברות נשמח לסייע לכם להיפטר מהמכרסמים השונים, שעלולים למצוא מחסה בבית שלכם. אנו מספקים שירות מקצועי ואדיב, שימוש בשיטות ההדברה המתקדמות ביותר וכמובן אחריות מלאה על העבודה.

✔️ הדברת מכרסמים מחיר החל 299 ש"ח
  ✔️ חומרים ירוקים מאושרים המשרד להגנת הסביבה 
ללא סכנה לבעלי חיים נוספים !!
אחריות מלאה בכתב על כל הדברה
לא פתרנו את הבעיה חוזרים ללא עלות !
✔️לכידת חולדות ועכברים 24 שעות ביממה  
צוות מוסמך ומקצועי עם נסיון של 30 שנה ! 
שירות בפריסה ארצית רחבה
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו : 
 
הדברת חולדות המלצות

הדברת מכרסמים מחיר – נקודות חשובות שכדאי להכיר מראש!

המכרסמים המרכזיים ביותר, שעלולים לפלוש לבית שלכם, כוללים את עכברי השדה והחולדות. מדובר על מכרסמים שניתן למצוא בכל חלקי הארץ, כולל במושבים, בקיבוצים ובערים הגדולות. רוב המכרסמים נוטים להיות פעילים בשעות הלילה, ולכן אלו הן השעות שבהן ניתן לשמוע אותם מסתובבים בבית בחיפוש אחר מזון. החולדות נחשבות לגדולות יותר מהעכברים, הזנב שלהן ארוך יותר והן בעלי אוזניים גדולות יותר. ברוב המקרים, החולדות מגיעות לבתי האנשים דרך עצים, חוטי חשמל ובורות ביוב. הן מצטיינות בטיפוס על קירות ולכן יכולות להגיע בקלות לכל קומה. לעומת זאת, עכברי השדה נוטים לשכון בשדות ובשטחים פתוחים, ולכן הם נוטים להופיע בעיקר במושבים או בקיבוצים.

הדברת מכרסמים מחיר – כיצד לעשות זאת נכון?

הדרך היעילה והמקצועית ביותר להיפטר מהמכרסמים השונים, היא באמצעות פניה לחברת הדברות מקצועית ואמינה, שמתמחה בתחום. רק חברה מסוג זה תוכל לאתר את השיטה היעילה והמהירה ביותר, על מנת להיפטר מהמכרסמים אחת ולתמיד. ניתן למשל, ללכוד את המכרסמים באמצעות מלכודות ייעודיות, כאשר טונה נחשבת לאחת הפיתיונות המומלצים ביותר. כמו כן, ניתן לנסות ללכוד את המכרסם בצורה עצמאית, אך חשוב לזכור כי מדובר על חיות חכמות, שלא נוטות להיכנס למלכודות רגילות. הדבר נכון במיוחד כאשר מדובר על חולדות, אשר נוטות להסיק מסקנות וללמוד מניסיון העבר שלהן. לכן מומלץ לפנות לאיש מקצוע, שיוכל להדביר את המזיקים ולמנוע את חזרתם. כדאי לצמצם את מקומות המסתור ואת מקורות המים והמזון, במטרה למנוע ממכרסמים נוספים להגיע למקום. מדביר מקצועי יכול להשתמש במלכודות מתוחכמות או לחילופין, לפזר רעל ייעודי, בהתאם לנסיבות בשטח.

הדברת מכרסמים מחיר
הדברת מכרסמים מחיר

הדברת מכרסמים עכברים - המטרה של המדביר

רבים מהלקוחות חושבים שהם ממש יודעים ומכירים את כל הפיזיולוגיה על מכרסמים בגלל שהם מנסים כמה ימים לתפוס אותה ומתחילים ללמוד את דפוס ההתנהגות שלהם .. אנו כעט נגיד לכם בלי לזלזל כמובן שאתם טועים ובגדול , המכרסמים חולדות ועכברים בעיקר הם חיות מאוד מאוד חכמות ומאוד חשדניות ולא יפלו לפח מאוד בקלות .
מדביר מקצועי ידע לפתור את הבעיה במהירות בכל מקום שיש בו מכרסמים מכל סוג , אך על המדביר קודם לבנות תוכנית אסטרטגית , לעשות סקירה בשטח ולנסות להבין מה הולך שם , לאן החולדות רוצות להגיע , מאיפה הם הגיעו ואיפה הם חיות , איפה המחילות ומקומות המסתור שלהם ומהו המזון המועדף עליהם בסביבה הגאוגרפית הספציפית .
מדביר מקצועי יבצע פיזור של רעלים במקומות מסתור שלהם ובמחילות שימצא או לחילופין יציב תיבות האכלה ייעודיות .
למידע נוסף לחץ כאן " הדברת מכרסמים "

הדברת מכרסמים - מה המחיר האידיאלי

אנו בחברת אילנית הדברות מתמחים בתחום של הדברת מכרסמים. אנו מספקים שירות של לכידת מכרסמים או לחילופין, הדברת מכרסמים באמצעות שימוש ברעל, העומד באישור המשרד להגנת הסביבה. המחירים שלנו אטרקטיביים ביותר, כאשר המחיר לפיזור רעל נע בין  350 ₪ ל- 500 ₪ ואילו המחיר ללכידת חולדה נע בין 350 ₪ ל – 700 ₪. המחיר תלוי בסוג העבודה, גודל האזור ושעת ההגעה, מאחר והתעריף מחוץ לשעות העבודה יהיה גבוה יותר. אנו מקפידים לספק שירות ברמה הגבוהה ביותר, תוך כדי מתן יחס אישי ואדיב לכל לקוח. אנו נהנים משנים של ניסיון ומקפידים לעבוד עם רעלים מיוחדים, שאינם מהווים סכנה לבני אדם או לבעלי חיים. לפרטים והזמנות, צרו קשר.

הדברת עכברים בדירה
הדברת עכברים בדירה

פוסטים נוספים בנושא הדברת מכרסמים מחיר

הדברת חפרפרת וחולד 

הדברה לחפרפרת או חולד

הדברת חפרפרת או חולד הדברה והרחקת חולד וחפרפרת אז כולם מכירים את החפרפרת חיה מדהימה שנפוצה בעיקר בסרטי ילדים או במשחקים שמוציאה את הראש מהאדמה

קרא עוד »
חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat