להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :

053-4292959

הדברת חולדות בראשון לציון

הדברת מכרסמים בראשון לציון

מחפשים חברת הדברה מקצועית להדברת מכרסמים בראשון לציון ללא סכנה לבעלי חיים או בני אדם ? 

הדברת מכרסמים בראשון לציון היא פעולה שאנו מבצעים באופן יום יומי על ידי הצוות המקצועי והמוסמך שלנו כבר 30 שנה ! 

מדוע וחלדות מגיעות דווקא לראשון לציון ? איך מרחיקים חולדות בראשלצ ? מהם שיטות הדברת חולדות בעיר ? כל המידע על הדברת חולדות ועכברים המשיכו לקרוא >>> 

הדברת מכרסמים בראשון לציון נחשבת לאחד השירותים הנפוצים והפופולאריים ביותר. כל מי שגר בראשון והסביבה, יודע כי מדובר על אזור שעלול למשוך אליו לא מעט מכרסמים, בשל עבודות הבניה של הרכבת הקלה, בניה של פרויקטים חדשים למגורים וכמובן עבודות בכביש. 

ניתן למצוא היום בארץ שלושה סוגים מרכזיים של מכרסמים, הכוללים את עכבר השדה המצוי, חולדה נורבגית וחולדה מצויה. החולדות נוטות לחיות מתחת לפני הקרקע, תוך כדי שימוש בצינורות הביוב על מנת לנוע בחופשיות. אך עבודות הרכבת הקלה ועבודות שיפור התשתיות בכבישי העיר, גורמות לא פעם להפרעה למהלך החיים התקין של החולדה. 

כתוצאה מכך, ניתן לראות חולדות הרצות על פני השטח, במטרה למצוא מכסה או מזון. כמובן שאם החולדה נכנסת לתוך הבית או המשרד שלכם, יש צורך לפנות לחברת הדברות מקצועית שמתמחה בתחום, מאחר ולא מומלץ לנסות לתפוס את החולדה בצורה עצמאית. אנו בחברת אילנית הדברות מספקים שירותי לכידת חולדות ועכברים 24/7 ומספקים אחריות מלאה על העבודה.

✔️ הדברת מכרסמים החל 299 ש"ח
  ✔️ חומרים ירוקים מאושרים המשרד להגנת הסביבה ללא ריח וסימנים
ללא סכנה לבעלי חיים נוספים 
אחריות מלאה בכתב על כל הדברה
לא פתרנו את הבעיה חוזרים ללא עלות !
✔️לכידת חולדות ועכברים 24 שעות ביממה  
צוות מוסמך ומקצועי עם נסיון של 30 שנה ! 
שירות בפריסה ארצית רחבה
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו : 
 
מדביר מקצועי
הדברת מכרסמים בראשון לציון
לוכד עכברים
הדברת מכרסמים בראשון לציון

אילו סוגי מכרסמים יש בראשון לציון ?

ראשון לציון עיר מאוד מרכזית , יש מכרסמים בכל שכונה בין אם אתם גרים בנווה דקלים או בשיכון המזרח , לכל שכונה יש את המכרסמים האופייניים לה . 

באזורי חוף הים אפשר למצוא את החולדה הנורווגית ( חולדת החוף ) שמאופיינת בגוף גדול מאוד משקלה מגיעה ל 500-600 גרם זנב לא מאוד ארוך וזריזות . 

באזורי מרכז העיר אפשר למצוא את החולדה המצוייה ( חולדת העליות ) חולדה שמאופיינת בטיפוס על עצים , גגות רעפים וטיפוס על צינורות , החולדה גם גדולה אך פחות מחולדת החוף ומאופיינת בזנב מאוד ארוך ואוזניים גדולות .  יש גם במרכז העיר את חולדות החוף אך חולדה מצויה היא הנפוצה ביותר . 

באזורים השקטים יותר והקרובים לשטחים פתוחים תוכלו לפגוש את העכבר מצוי ( עכבר שדה ) עכברים הם המכרסמים הפחות נפוצים אך גם הם יכולים להגיע אליכם בשל גודלם הזעיר שמאפשר להם להיכנס לכל חור ופתח .

הדברת חולדות בראשון לציון

איך מבצעים הדברת חולדות בראשון לציון

הדברת חולדות בראשון לציון היא פעולה שונה מהדברת עכברים ,  תחילה צריך לאפיין את השטח ולהבין באיזה חולדה מדובר . 

אפשר להבדיל בין סוגי החולדות באמצעות הגללים או לפי תמונה . כאשר אנו מבצעים הדברת חולדות בראשון לציון מול חולדה החוף אנו נתמקד יותר בבורות הביוב שמהוות סוג של " Highway " בין בית לבית , הם פשוט רצות לאורך כל העיר ועולות כאשר רואות פתח פתוח . 

כאשר אנו מבצעים הדדברת חולדה מצויה אנו נתקד יותר בעצים שורשים גגות רעפים , ונציב תיבות האכלה מלאות ברעלים בסמוך למקום הימצאותם . 

הרחקת מכרסמים בראשון לציון לצמיתות , האם זה אפשרי ?

המון שאלות של לקוחות מתחילות ב" כמה עולה הדברת חולדות בראשלצ ? " ונגמר ב.. " לכמה זמן ההדברה מחזיקה ? " 

אנו כחברת הדברה מקצועית בעלת מוניטין של 30 שנה יכולים להיות כנים איתכם ולהגיד לכם שתופעת החולדות יכולה לחזור תמיד ואין דבר כזה הדברת חולדות לצמיתות , אי אפשר לעצור את הטבע והרעלים לא מחזיקים זמן רב בשל פיזורם בשטח פתוח תחת שמש , גשם ושינוי טמפרטורה . 

ברעלים בישראל יש חומרי משיכה ומנגנון השהייה של 72 שעות , כאשר החולדה אוכלת את הרעלים היא לוקחת אותם למחילות ומרעילה את כל משפחתה ולאחר 72 שעות כל החולדות מתות יחדיו . 

ולאחר זמן מה הרעלים כבר לא פעילים ויש לחזור על הפעולה שנית בכל פעם שחולדות או עכברים חוזרים אך אנו עובדים עם רעלים דור 2 שעטופים בפרפין ושמן המגן עליהם מפני טמפרטורה , לחות , ושמש לתקופה של עד 3 חודשים . 

אנו מעניקים אחריות מלאה ל30 יום עד פתרון בעיית המכרסמים אצלכם בבית או בבניין ! 

הדברת חולדות בראשון לציון
הדברת חולדות בראשון לציון

לוכד חולדות בראשון לציון

במקרים בהם אתם גרים בדירה בבניין או שמה אתם הומנים ונמנעים מהרעלת אוכלוסיית החולדות ישנה אפשרות ללכוד את החולדות , אנו נגיע נבצע סריקה בכל שטח הדירה ונחפש את החולדה , אם החולדה בדירה אנו לוכדים אותה ממש עם הידיים והכלים המקצועיים שלנו .

במקרים בהם החולדה לא נמצאת בדירה והולכת וחוזרת ללא הפסקה אנו נציב מלכודות ללכידה עם פםורומון משיכה חזק כדי לייעל את אופן הלכידה .

עלות לכידת חולדה בראשון לציון נע בין 350-600 ש"ח (המחיר תלוי בשעה ויום וכמות הגעות )
למידע נוסף : לוכד חולדות

הדברת מכרסמים בראשון לציון – נקודות חשובות שכדאי להכיר

קודם כל, כדאי לדעת כי חולדות נחשבות לאחד מסוגי המכרסמים החכמים והנבונים ביותר. הן נוטות להיות פעילות בעיקר בשעות הלילה והן עלולות להיכנס לתוך הבית דרך חוטי חשמל, ענפי עצים או בורות ביוב. החולדות שוכנות הן בערים והן במושבים, בעיקר בצמוד למקורות מים ואוכל. לעומת זאת, עכבר מצוי נפוץ בעיקר בחצרות בעלי צמחיה או בשדות ושטחים פתוחים. מדובר על מכרסם קטן יותר מהחולדה, אשר גם כן פעיל בשעות הלילה. ניתן לאבחן את הימצאותו של המכרסם באמצעות הימצאותם של גללים, עקבות או חפצים מכורסמים.

במקרים מסוג זה חשוב להזמין מדביר מוסמך, על מנת להציב את המלכודת המתאימה ביותר עם הפיתיון המפתה ביותר. מדביר ברמה גבוהה ידאג גם לצמצם את מקומות המסתור של המכרסמים ואת מקורות המים והמזון שלהם, במטרה למנוע מהם לשוב לביתכם.

אז איך מתבצע אצלינו הדברת מכרסמים ?

טיפולי הדברה שונים נגד מכרסמים

ההנחיה הכללית היא שברגע שרואים צואה של מכרסמים או נתקלים באחד מהם, לקרוא למדביר כדי לטפל בבעיה ללא דיחוי וזאת כדי שהמכרסמים לא יתרבו. קיימות כמה שיטות הן של הדברה והן של לכידתם. המדביר המקצועי שלנו שמגיע לשטח נחשף לבעיה ועל פי המידע והמיקום הספציפי של המכרסמים, הוא מקבל החלטה אילו פעולות יש לנקוט כדי לטפל בבעיה באופן הנכון ביותר.

לכידה של מכרסמים

בשנים האחרונות יש מגמה שהולכת וגוברת לביצוע פעולות של לכידת החולדות והחזרתם לטבע. גם למכרסמים יש תפקיד חשוב במרחבים ולכן לוכדי החולדות מומחים שלנו תופסים אותם בדרך ייחודית, ומעבירים אותם לכלובים ייעודים לכך. או לחלופין תופסים אותם במלכודות. לאחר מכן הם מובילים את המכרסמים לשמורת טבע או לדיונות ושם משחררים אותם. בדרך זו שומרים על קיומם במחזור הטבע.

למידע נוסף : לוכד עכברים 

הדברת מכרסמים בראשון לציון – כמה זה אמור לענות לנו ?

עלות ההדברה משתנה בהתאם לאופייה של ההדברה, לכמות המלכודות, לגודלו של השטח ולכמות שעות העבודה שהמדביר שלנו נמצא במקום

סוג ההדברה אזור הביצוע עלות ההדברה
מלכודותבדירה650-350 ₪
פיזור רעלברחבי בניין מגורים ובחדרי האשפה750-300 ₪
פיזור אבקה של Bromadiolone  בריכוז של % 25פיזור האבקה בגינה במקומות שיש מחילות של מכרסמים650-250 ₪
פיזור פיתיונות מורעליםבחדר האשפה400-200 ₪
מלכודות קפיץבחנויות קטנות העוסקות במכירת מזון600-350 ₪
פיזור פיתיונות מורעליםבחנויות גדולות העוסקות במכירת מזון900-300 ₪
פיזור מלכודות עם כלובבמחסנים400-200 ₪
לכידת מכרסמים באופן ידני או באמצעות מלכודות קפיץמסעדה או בית קפה650-200 ₪
מלכודות ותיבות האכלה עם פיתיון מורעל כמו טונהבית מלון

החל ב – 200 ₪ ומעלה

אחזקה שוטפתהגעה אחת לחודש לניטור וטיפול300-900
תיבות האכלההצבת תיבות האכלה בעלות תקן , מלאות ברעלים נגד מכרסמים

3 תיבות 350 ש"ח

כל תיבת נוספת 80 ש"ח

אנו בחברת אילנית הדברות מספקים את שירות של הדברת מכרסמים בראשון לציון 24/7. אנו מבטיחים אחריות בכתב לכל עבודה ומקפידים על פתרונות הדברה יעילים ומהירים.

המדבירים שלנו מחזיקים ברישיון בתוקף מטעם המשרד להגנת הסביבה והם יודעים בדיוק כיצד לאבחן את סוג המכרסם ולהתאים עבורו את צורת הלכידה היעילה ביותר. להזמנות ולקבלת פרטים נוספים, צרו קשר.

לוכד עכברים
לוכד חולדות בראשון לציון
Call Now Button
WhatsApp chat