להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :

מחירון הדברה - מה צריך לבדוק?

אנשים רבים בוחרים להשתמש בשירותיה של חברת הדברה מקצועית ואמינה, על מנת להיפטר מהמזיקים שפלשו לביתם. אף אחד לא היה רוצה להתעורר באמצע הלילה, על מנת לגלות כי הסלון שלו שורץ ג'וקים, נמלים, חולדות או כל סוג אחר של מזיק. מעבר לתחושת החלחלה המועברת באופן אוטומטי ברגע שחושבים על החרקים והמכרסמים השונים, מדובר גם על עניין בריאותי.

יש לזכור כי חלק גדול מהמזיקים עלול להעביר מחלות שונות, במיוחד כאשר מדובר על בית המכיל ילדים, תינוקות או אנשים מבוגרים. כמו כן, המזיקים עלולים לגרום למגוון רחב של תגובות אלרגיות שונות, לכן מומלץ לטפל בהם בצורה המהירה והיעילה ביותר. אנו בחברת אילנית הדברות מבטיחים לכל אחד הדברה מקצועית ואמינה, תוך כדי שימוש בחומרי ההדברה האיכותיים ביותר, העומדים בכל תווי התקן המחמירים ביותר. אנו מספקים מחירים אטרקטיביים ואחריות מלאה על ביצוע העבודה.

הדברת חרקים בבורות ביוב

מחירון הדברה – במה תלוי המחיר?

היום ניתן למצוא לא מעט סוגים שונים של מחירוני הדברה, מאחר והמחירים תלויים בסוג המזיק, רמת המורכבות של עבודת ההדברה, גודל הדירה או המשרד וכדומה. ברמת העיקרון, ככל שמדובר על חלל גדול יותר, כך ההדברה תעלה יותר, כתוצאה מזמן עבודה ארוך יותר והצורך להשתמש בכמות גדולה יותר של חומרי הדברה. מעבר לכך, יש לזכור כי כל סוג של הדברה תלויה ברמת המורכבות של העבודה, כך שכאשר מדובר על הדברה של גינה למשל, המכילה מגוון רחב של מכשולים שונים של צמחייה גבוהה או פסולת , העבודה תהיה מסורבלת ומסובכת יותר ותקשה יותר על טיב ההדברה , ולכן תעלה מעט יותר, מאשר הדברה של חצר ריקה נקייה ומטופחת .

מעבר לכך, יש לזכור כי לכל סוג של מזיק יש צורך להתאים את חומר ההדברה המתאים ביותר עבורו. לא כל סוג של חומר הדברה יהיה יעיל לכל סוגי המזיקים, ולכן יש צורך לאבחן תחילה את סוג המזיק ורק לאחר מכן ניתן להתאים עבורו את חומר ההדברה האידיאלי ואת צורת ההדברה היעילה ביותר. כמובן שלכל צורת הדברה ולכל סוג של חומר הדברה יש את המחיר שלו.

למה אין חומר הדברה כללי ?

לפני המון שנים המשרד הבריאות האמריקאי הוציא דוח רעלים של תכשירים שונים וביניהם היה את הזרחן האורגני שהיה פעיל ברוב תכשירי ההדברה , המשרד להגנת הסביבה הישראלי אסר שימוש בתכשירים המכילים זרחן אורגני בבתים ובדירות בשל הסכנה למחלות והרעלות 

הזרחן האורגני היה כל כך חזק שהיה באמת יכול להשמיד את כל סוגי החרקים אך היה פוגע בהמון חרקים שלא רצינו לפגוע בהם ובמי התהום . 

לאחר שינוי ענף ההדברה חברות הדברה עברו לתכשירים ירוקים וידידותיים לסביבה המבוססים על החומר פירתרואיד , חומר שאינו רעיל מאוד אך מאוד סלקטיבי ולכל חרק יש את התכשיר הייעודי לו .

מחירון הדברה – נקודות חשובות שכדאי להכיר

ישנם גורמים רבים המשפיעים על מחיר ההדברה, כמו למשל גודל השטח, רמת המורכבות של העבודה, סוג חומר ההדברה הדרוש לביצוע העבודה וכמובן הצורך להשתמש בציוד או במכשור מיוחד, אשר עלול לייקר את ההדברה. כדאי לזכור כי המזיקים השונים היו כאן לפנינו, ולכן אין שום צורך להיות מופתעים, כאשר תגלו עכברים, חולדות, נמלים, פרעושים או ג'וקים בחלל הביתי שלכם. מדובר על תופעה טבעית למדי, אך כמובן שאין זה אומר כי יש צורך להשלים איתה. היום ניתן למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של חברות הדברה, אך החוכמה היא כמובן לבחור בחברת ההדברה המקצועית, האמינה והאיכותית ביותר , שאם במקרה ההדברה לא תהיה טובה יהיה לנו עם מי לדבר שיבואו לתת שירות חוזר ללא עלות נוספת .  חברה מסוג זה תציג בצורה ברורה את מחירון ההדברה שלה, תוך כדי התייחסות לכמות החדרים בבית ולסוג המזיק.

הדברה בחצר במרכז הארץ

אנו בחברת אילנית הדברות מספקים את שירותי ההדברה המקצועיים והאיכותיים ביותר. אנו מקפידים לפרסם את מחירון ההדברה שלנו , על מנת לשמור על שקיפות מלאה מול לקוחותינו. אנו מספקים אחריות מלאה ויחס אישי ומקצועי לכל אורך הדרך . 

אצלנו תוכלו לקבל מחיר הדברה מדוייק בטלפון וללא שינוי באופן גלוי עם הלקוח ומותאם לגודל ביתכם.

הדברת פסוקאים
Call Now Button
WhatsApp chat