להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :

053-4292959

איך בוחרים חברת הדברות מקצועית?

היום ניתן למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של חברות הדברה, אך החוכמה היא כמובן לבחור בחברה המקצועית והאיכותית ביותר. יש לזכור כי לא כל אחד רשאי להתעסק עם חומרי הדברה, מאחר ובדרך כלל מדובר על חומרים רעילים, העלולים לגרום לנזק בלתי הפיך לסביבה או לחיות המחמד. לכן חשוב להעסיק אך ורק חברה העובדת עם מדבירים מוסמכים, המחזיקים ברישיון הדברה בתוקף. 

רק מדביר מסוג זה, יידע להשתמש בחומר ההדברה המתאים ביותר עבור כל אחד מסוגי המזיקים השונים, דבר שיבטיח מצד אחד יעילות מקסימלית ומצד שני שמירה על איכות הסביבה. אנו בחברת אילנית הדברות מחזיקים ברישיון הדברה בתוקף ומעסיקים אך ורק מדבירים מקצועיים ומוסמכים, בעלי וותק וניסיון בתחום.

הדברת טרמיטים
✔️ הדברת מזיקים החל 199 ש"ח
  ✔️ חומרים ירוקים מאושרים המשרד להגנת הסביבה ללא ריח וסימנים
יציאה מהדירה לשעה בלבד !! 
ללא סכנה לבעלי חיים נוספים 
אחריות מלאה בכתב על כל הדברה
לא פתרנו את הבעיה חוזרים ללא עלות !
✔️לכידת חולדות ועכברים 24 שעות ביממה  
צוות מוסמך ומקצועי עם נסיון של 30 שנה ! 
שירות בפריסה ארצית רחבה
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו : 
 

טיפים לבחירת חברת הדברות מקצועית ברמה הגבוהה ביותר

קודם כל, יש צורך להקפיד על חברת הדברות מוכרת וידועה, בעלת וותק וניסיון רב שנים בתחום. חברה מסוג זה תרצה תמיד לשמור על המוניטין החיובי שלה, ולכן תספק עבודה מקצועית ואפקטיבית יותר. כמו כן, יש לזכור כי חברה בעלת עשרות שנים של ניסיון בתחום ההדברה, תכיר את התחום לעומק ותוכל לספק את השירות המקצועי והאיכותי ביותר בתחום. מדבירי החברה אמורים להגיע לבית או למשרד, לבחון את הסביבה וכמובן לאבחן את סוג המזיק. בהתאם לכך, ניתן לספק הצעת מחיר מדויקת, שתתחשב בגודל השטח המדובר, סוג המזיק, רמת המורכבות של ההדברה וכדומה. 

חברת הדברה מקצועית צריכה להתמודד באופן יום יומי עם סיטואציות שונות וצריכה לתת מענה לכל אירוע ולכן מאוד חשוב הידע והנסיון הרב של חברת הדברה מקצועית כמו כן, כדאי לזכור כי חברה מוכרת וידועה תקפיד תמיד להשתמש בחומרי ההדברה האיכותיים והיעילים ביותר, המותאמים לכל סוג של מזיק באופן ספציפי. חשוב לוודא כי מדובר על חומרים ירוקים, שאינם מזיקים לסביבה ואינם גורמים נזק למי תהום, צמחיה או חיות בר.

החשיבות של בחירת חברת הדברות מקצועית

מעבר לרצון של כל אחד לעבוד עם חברה מקצועית ואמינה, כדאי לזכור כי חברת הדברות חובבנית עלולה לגרום ליותר נזק מתועלת. יש לזכור כי מדביר לא מוסמך למשל, עלול לבחור במינון מוטעה של החומר הפעיל בחומר ההדברה, דבר שעלול לגרום לנזק סביבתי חמור ואף לסכן את בני הבית ואת חיות המחמד שלהם. לכן חשוב לזכור כי לכל סוג של מזיק יש צורך להוציא רישיון הדברה מתאים, מאחר וכל אחד מהם דורש שיטות עבודה שונות ושימוש בחומרי הדברה ייעודיים. מעבר לכך, יש לוודא כי חברת ההדברות משתמשת בחומרי הדברה העומדים בכל התקנים המחמירים ביותר, על מנת להבטיח לעצמכם שקט נפשי ושנת לילה טובה יותר. בנוסף לכך, כדאי לוודא כי חברת ההדברות מספקת אחריות מלאה בכתב, מאחר וחלק מהחברות אינן מוכנות לספק שום סוג של אחריות.

מקרה על טעות של חברת הדברות מקצועית

בשנת 2014 הוזמן חברת הדברה מקצועית לבצע לכידת חולדה , כאשר החולדה הסתתרה הוא רצה להוציא אותה ממחבואה   ועבד בדירה עם חומר אסור לשימוש ביתי ושיחרר גזים רעילים לחדר וכך למעשה לאחר שנשפו התינוקות את חומר ההדברה מסוג פוספין הם נהרגו לאחר כמה שעות .

אנחנו במקצוע שלנו עובדים עם רעלים ומאוד מסוכן להזמין מדביר ללא ניסיון וללא שיקול דעת לפתור בעיה בדירתכם .

קריטריונים הכרחיים לפני הזמנת מדביר

ראיתם ג'וק רץ בלילה מהמקלחת ? חולדה טיפה מהחלון ומתחבת מאחורי המקרר ? הטרמיטים אכלו את כל המשקופים בבית ?
לפני הזמנת מדביר מקצועי עליכם לוודא את הדברים הבאים :

  • רשיון מדביר בתוקף
  • חומר מאושר מהמשרד להגנת הסביבה
  • ידע והבנה בנושא של החרק או המכרסם
  • ניסיון ומקצועיות
  • אחריות וביטוח
  • ללא כל הסעיפים לעיל אנו ממליצים לא להזמין כי כמו שסבתא שלי תמיד אומרת ”טעמו המתוק של המחיר הזול, מתפוגג הרבה לפני טעמה המר של האכזבה”

אנו בחברת אילנית הדברות מקפידים על כל תקנות הבטיחות ומבטיחים לכל אחד עבודת הדברה מקצועית, איכותית ובטיחותית לחלוטין. אנו מקפידים להעסיק אך ורק מדבירים מוסמכים, המשתמשים בשיטות ההדברה המתאימות לכל סוג של מזיק.

כמו כן, אנו משתמשים אך ורק בחומרי הדברה ירוקים, העומדים בכל התקנים המחמירים ביותר. המדבירים שלנו מספקים לכל לקוח הסבר מפורט אודות ההדברה, ההכנה הדרושה לצורך הצלחתה והנחיות מדויקות לגבי צורת ההתנהלות לאחר ההדברה. להזמנות ולקבלת פרטים נוספים תוכלו לקרוא עלינו לחץ עלי 

הדברת יתוש עש
Call Now Button
WhatsApp chat