להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :
צ

לוכד עכברים

לכידת עכברים 24/7 שעות

לוכד עכברים זמין 24/7 שעות ומגיע במהירות למקרים דחופים!

אין מישהו שלא יכול להבהל כשהוא רואה יצור קטן רץ במהירות לתוך הדירה שלו, מסתתר מאחורי איזה רהיט גדול ומחכה רק שתסובבו את הראש לשניה אחת והוא כבר יעלם לכם מהעיניים, הכירו את העכבר!

אין לכם מה להבהל, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להרגע, להזמין חברת הדברה מקצועית " אילנית הדברות " ולשים לב היטב לאן הוא רץ, הלוכדים המקצועיים שלנו בעלי וותק ארוך שנים כל כך מיומנים בלכידת עכברים שגם אם תעירו אותנו ב 2 בלילה אנחנו נעשה את העבודה בצורה הטובה ביותר כי אנחנו פשוט חיים את העולם הזה באופן יום יומי כבר 30 שנה!

מה עושה לוכד עכברים? מה הופך לוכד עכברים למקצועי? איך מוצאים לוכד עכברים מומלץ ואיכותי? האם יש אחריות על לכידת עכברים? מהו המחיר ללכידת עכבר? תוך כמה זמן לוכד עכברים מגיע? כל השאלות הנפוצות נענה מיד »

 
לוכד עכברים 24 שעות ביממה
✔️
לכידת עכברים וחולדות בבית או בעסק החל מ299 ש"ח
100% הצלחה בלכידת עכברים וחולדות 
✔️זמינות 24 שעות באופן מיידי 
צוות מוסמך ומקצועי עם נסיון של 30 שנה !
לכידה בידיים או במלכודות מקצועיות עם חומרי משיכה
פריסה מהירה בכל הארץ!
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו :

 

לוכד עכברים⭐⭐⭐⭐⭐

לוכד עכברים מומלץ - מה קובע האם הוא מקצועי ?

לוכד עכברים זוהי עבודה מאוד לא קלה, צריך להיות אדם מאוד קר רוח, חכם, אסטרטג, זריז וחד.

תחילה לפני שאתם מזמינים לוכד עכברים חשוב מאוד לקרוא על החברה האם היא בעלת וותק, האם המדביר הוא בעל מקצוע פרטי או עובד בחברה, האם יש בידו רישיון הדברה בתוקף ומהו השיטות לכידה שלו.

לוכד עכברים מומלץ ומקצועי יסתובב בבית ויתכנן בדיוק את האסטרטגייה ללכוד את העכבר, הוא ממש יחפש אותו בכל פינה באמצעיות פנס חזק ומקצועי, יחפש מחילות ופתחים שהעכבר עלול לברוח אליהם, יבנה את המסלול הליכה של העכבר לצורך הצבת מלכודות או אפילו לתפוס את העכבר בידיים!

לוכד עכברים בתל אביב
לוכד עכברים בתל אביב

לוכד עכברים 24 שעות - שיטות לכידה

עכברים הם חיות פעילות לילה, מאוד קטנים וקלים, רוב המדבירים נאלצים להגיע ללקוח בלכידת עכבר כמה פעמים רק בגלל שהם חשבו שבאותה שיטה שהם לוכדים חולדה הם ילכדו גם עכבר, המלכודות של חולדות לא מתאימות בכלל לעכברים.

העכברים מצליחים להיכנס למלכודות לגנוב את הפתיון ולברוח עם השלל, המשקל שלהם לא מצליח להפעיל את המלכודות השונות ודבק זה מתיש את הלקוח ומקשה על הלכידה.

השיטות ללכידת עכבר הינם באמצעות מלכודות קפיץ רגישות, בעלות מנוף מאוד מאוד רגיש שאפילו בנגיעה הכי קלה העכבר מיד נלכד.

בנוסף מלכודות דבק הם מלכודות מאוד יעילו למכרסמים מכיוון שהם לוכדות אותם בקלות בגלל שיש להם תנועה קבועה על המסלול בבית, המלכודות בעלות ריח משיכה חזק ולא מצריחות אפילו פתיון, חשוב מאוד לשים לב ששמים את המלכודות במקומות שלא שומניים או מלאים באבק או חול כי אז הרגליים של העכברים מלאות בלכלוך והם לא מצליחים להילכד .

מלכודות כלוב – המלכודות כלוב השונות לפעמים עובדות ולפעמים לא , בגלל שהעכבר הוא מאוד פחדן וחשדן לפעמים הם מפחדים להיכנס למלכודות והם פשוט מחפשים אריזת מזון ואוכלים אותה .. 

הדברת מכרסמים מחיר
הדברת מכרסמים מחיר

מה עושים אחרי שתופסים את העכבר ?

אנחנו תופסים עשרות של עכברים מדי שבוע ואנו לא יכולים לבצע הריגה קולקטיבית לכולם ולכן כאשר תופסים עכברים יש צורך לתת להם לחיות כי גם להם יש נשמה אנו מאמינים בגישה חיובית והומנית כלפי בעלי חיים , כאשר אנו תופסים את העכבר בידיים אנו ממש לוקחים אותו לחורשה רחוקה בעיר אחרת כדי שלא יחזור חזרה לאחד התושבים ומשחררים אותו לחופשי בדרך כלל אנו משחררי אותם ביער בן שמן בדרך לירושלים שזוהי חורשה קרובה למחסן שלנו התפקיד שלנו הוא ללכוד אותם לא להרוג אותם ובמידה ואנו לוכדים אותו במלכודות קפיץ אז אנו מעדיפים שהמוות שלהם יהיה מהיר ולא איטי .. 

איך משחררים עכבר ממלכודת דבק ?

בדרך כלל כשהלקוחות מנסים כמה ימים ללכוד את העכבר והוא חומק מהם בכל פעם ולומד שיש מלכודות בדירה הוא מבין שעליו להיות זהיר ואי אפשר לעבוד עם מלכודות רגילות כי הוא כבר נהיה חשדן ולכן לפעמים עדיף לעמוד עם מלכודות דבק כי הם פועלות על תנודתיות טבעית שלהם והם לא מצפים פתאום להידבק לעומת מלכודות כלוב או קפיץ שהם מבינים שיש משהו חשוב בפתיון .. 

כדי לשחרר עכבר ממלכודות דבק יש לקחת אותו ולפרוס את המלכודת דבק שתהיה פתוחה לחלוטין  , לשים אותה על הרצפה ולשפוך המו שמן על העבר ועל המלכודת עצמה ולאחר 3-4 דקות של ספיגה של שמן יש לנער קלות את המלכודת כדי לעזור לעכבר להישתחרר , אפשר להישתמש בשמן קנולה שמן זית או WD40 

לוכד עכברים מחיר - על מה הוא נקבע ?

במקצוע שלנו אנחנו לא מוכרים מוצר אלה שירות אבל אצלינו אתם תקבלו את השירות הכי מקצועי ואיכותי שיש , אם תעשו סריקה מהירה באינטרנט תוכלו למצוא 3500 מדבירים שישמחו לתת לכם שירות זול יותר אבל ככל שהמדביר זול יותר כך הוא פחות מקצועי .. 
אין צורך לקחת את הלוכד עכברים היקר ביותר אך חשוב לקחת חברת הדברה מומלצת עם מוניטין ומקצועיות של 30 שנה שיודעת ללכוד עכברים וחולדות במהירות ולא לחסוך בכמה שקלים ולא לישון כמה לילות כי מדביר רשלן לא יודע את הפזיולוגיה של העכברים .. 
המחיר נקבע בדרך כלל על סמך השעה והמהירות שהוא מגיע אליכם .. 
מדביר שיגיע אליכם בימי חול בשעות היום הרגילות יגבה ממכם בממוצע 350-500 ש"ח ללכידת עכברים וחולדות תלוי בסוג הטיפול 

אם לוכד עכברים יגיע אליכם בימי חול בשעות הלילה המאוחרות ( 22:00-07:00 ) המחיר בממוצע בשוק הינו 550-850 ש"ח פלוס מעמ 

לוכד עכברים בשבת וימי חג בשעת יום רגילה יגבה בממוצע 500-700 ש"ח פלוס מעמ 

לכידת עכברים וחולדות בשעות הלילה המאוחרות בימי שבת או חג בממוצע נע בין 600-850 ש"ח פלוס מעמ 

לוכד חולדות מקצועי
לוכד עכברים מקצועי

איך אפשר לדעת אם יש עכבר בבית ?

לא בטוחים שהיה עכבר בבית ? לא בטוחים אם צריך לוכד עכברים מקצועי שיטפל בבעיה ? 
ישנה שיטה יחסית עתיקת ימים שעדיין אפשר להשתמש בה כדי לדעת אם היה בעל חיים בדירה עכבר חולדה או אפילו תיקנים .. 
אפשר לבצע פיזור של אבקה על כל הרצפה חשוב שהפיזור יהיה אחיד וצמוד לקירות מהסיבה שעכברים הולכים בצורה קינסטטית צמוד לקירות כדי לבנות תנועה קבועה ללא חשש . 
לאחר שתפזרו קומו בבוקר ונסו לראות אם יש סימני גללים או צעדים או סימני זנב על המשטח וכך למעשה תוכלו לדעת אם אתם צריכים לוכד עכברים או שסתם שמעתם רעשים בלילה ..

לוכד עכברים

אז מה עושים כשיש עכבר בבית ?

במרבית המקרים אתם פשוט תוכלו להבחין בעכבר רץ אליכם לתוך הבית ומיד עליכם להזמין לוכד עכברים אך לפעמים העכברים נכנסים בשעות הלילה המאוחרות ולא תמיד אנחנו שמים לב אליהם, הסימנים המעידים שיש אצלכם עכברים בדירה יכולים להיות סימני כרסום באריזות מזון, סימני צואה מאוד קטנים או אפילו סימני שתן.

העכברים הם חיות מאוד מאוד מפוחדות וחוששות בכל דבר, בשל כך העכברים הם בעיקר פעילי לילה ולרוב לא תראו אותם. אם וכאשר יש מחסור במקורות מזון או מים הם עלולים להיכנס לבתים ולהתחיל לחפש מזון, סימני הכרסום של העכברים נוצאים גם בגלל שורש השיניים שלהם שתמיד גדולות והם צריכים כל הזמן לשייף אותם כדי שלא יהיה חיכוך בחניכיים.

בנוסף סימני צואה הם לרוב הסימנים המעידים היטב שיש אצלכם עכבר, הצואה של העכברים בגודל של גרגיר אורז ומאוד קל לזהות אותו . סימני שתן לרוב לא תראו או מאוד קשה להבחין בהם מכייון שהעכבר המצוי מאוד קטן בגודלו ולפעמים סימני השתן מאוד קטנים שנראים ללקוחות שלנו כמו טפטוף או כתם קטן של נוזל שלא שמים לב אליו ..

במידה ומצאתם סימני גללים תוכלו להעזר במדריך שלנו "קקי של עכבר או חולדה " 

הזמנתי לוכד עכברים מה הוא צריך לעשות בפועל ?

אז החלטתם להזמין לוכד עכברים מומלץ לאחר שקראתם עליו ועל החברה שלו , כעט מה הוא באמת צריך לעשות כדי ללכוד עכבר?

על הלוכד תחילה לבצע סריקה בכל הדירה במטרה לחפש את העכבר, עליו לשים לב לסימנים השונים של הכרסום, על שבילי הצואה שהוא השאיר אחריו, עליו לנסות ולהבין מאיפה העכברים עלולים להיכנס ולאיפה הם עלולים ללכת, לבצע סקירה גיאוגרפית מסביב לדירה ולהבין אילו מזונות עדיפים עליו.

אם הלוכד עכברים זיהה את העכבר עליו למלכד אותו במלכודות או לחילופין לקפוץ עליו וללכוד אותו בידיים או עם רשת .

אצלנו בחברת אילנית הדברות אנחנו לוכדים את העכברים עם הידיים! אנחנו חושבים שהם אפילו חיות כל כך חמודות שקשה לנו לפעמים להרוג אותם, אך אל חשש כאשר אנחנו נכנס אליכם הביתה אנחנו מבטיחים לכם שנפתור לכם את הבעיה עד שתלכו לישון בשקט!

אם הלוכד עכברים לא הצליח לאתר את העכבר עליו להשאיר מלכודות ייעודיות ללכידה, מדביר מקצועי יעבור עם מלכודות קפיץ או דבק שרגישות מאוד כי לפעמים כאשר העכבר מאוד קטן הוא מצליח לגנוב את הפתיון מהמלכודות ומצליח לברוח בלי להיתפס, בשל כך על המדביר לעבוד עם מלכודות קטנות וייעודיות לעכברים.

אם המדביר ינסה לשים מלכודות של חולדות או סתם מלכודות לא מקצועיות כדי ללכוד עכבר הוא רק יהפוך את העכבר לחשדן ופחדן והפתרון יהיה ארוך יותר !

כמה עולה להזמין לוכד עכברים ובמה זה תלוי ?

ללכוד עכברים זה פעולה מאוד מסורבלת ומאוד קשה לתמחר אותה באופן מדוייק, המקצוע שלנו הוא להילחם בטבע וכמו שאתם יכולים להבין אפשר לנסות להילחם בטבע אך לא לעצור אותו ..
לא פעם קרה לנו מצבים שהגענו ללכוד עכבר בבית ולאחר כמה ימים הגיע עכבר נוסף שנכנס, או שהגענו לתפוס עכבר אבל הלקוח ניסה המון זמן לתפוס אותו לבד שהעכבר כבר נהיה פחדן ולא מתקרב למלכודות.

אנחנו מאמינים בגישה הוגנת ושקופה עם הלקוחות שלנו ואנו דואגים לתת ללקוח להבין שאנחנו איתו עד פתרון הבעיה ועד שהוא יוכל ללכת לישון בשקט!

מחיר לוכד עכברים נקבע על ידי כמה פרמטרים:

שעה : אנו פועלים 24 שעות ביממה, אך מחירי השירותים שלנו משתנים בהתאם לשעות ההזמנה בדיוק כמו שאם תלכו לעבוד לדוגמא בלילה תקבלו מהמעסיק שלכם 150% יותר בשכר ולכן אם תזמינו בשעות היום המחיר יהיה נמוך בהרבה ממחירי הלילה.

כמות עכברים : המחיר נקבע בהתאם לכמות העכברים שהלקוח צופה לתפוס

מיקום העכבר : אם אפשר לתפוס אותו באותו הרגע או שמה יש צורך בהצבת מלכודות ולחזור לאסוף אותם

סוגי הלכידה : יש פעמים שהלקוח רוצה ללכוד באותו הרגע באופן הומני , ויש לקוחות שמעדיפים הצבת מלכודות ולחזור לאסוף לאחר יום יומיים שנתפס או לחילופין הצבת מלכודות דבק והלקוח מפנה את העכבר

 

לוכד עכברים בת"א
לוכד עכברים בת"א
לוכד חולדות בידיים
לוכד חולדות בידיים
קקי של עכבר
קקי של עכבר
לוכד עכברים

איך אפשר להרחיק עכברים נוספים או לפחות למנוע מהם להיכנס ?

חלק מהתפקיד של לוכד עכברים הוא להודיע ללקוח מאיפה העכברים נכנסו לדירה , לעבור איתו על כל הפתחים והחורים והחריצים שהעכברים יכולים להגיע משם, עכבר מצוי יכול להיכנס לחורים בגודל של שקל כך שמאוד קשה יהיה לאטום את הבית לגמריי .. אך לסגור לפחות את חורי הכניסה והיציאה של העכברים שהיו אצלכם יהיה פעולות מעולות לעתיד , בנוסף התקנת סף בדלתות הבית , ורשתות בחלונות.

אי אפשר להרחיק את העכברים לגמרי, אם אתם גרים במושב או בעיר יש עכברים בכל מקום, אפשר לנסות להילחם בטבע אך לא לעצור אותו לגמרי , המדביר שלנו יגיע אליכם ויגיד לכם את כל הפעולות האפשריות לצמצם כמה שיותר את התופעה של העכברים , בנוסף אנו ממליצים לאחר לכידת עכבר לבצע פיזור של רעלים מסביב לבניין או הבית למקרים כאשר יש עוד עכברים נוספים ,
למידע נוסף לחץ כאן : " הדברת עכברים

מניעת עכברים לאחר ביקור הלוכד

הגיע אליכם לוכד עכברים וביצע לכידה , מעולה ! 
כעט אתם לא יודעים אם יש אחד או אם יש 3 עכברים בבית או בקרבת הבית .. עליכם לבצע הדברה וטיפול מניעתי לאחר ביקור המדביר הכולל פיזור רעלים ומלכודות מסביב לכל הבית . 

היינו בהמון מקרים שלאחר שלכדנו עבר יום יומיים ונכנס עוד פעם עכבר לדירה , מצבים אלו קורים כי הלקוח לא מקשיב לנו ולא מבצע את הנחיות הלוכד . 

לאחר לכידה עליכם לבצע הדברה מסביב לכל הבית על ידי פיזור רעלים מסוג אנטי קוגלנטים כדי לחסל את כל העכברים שבקרבת הבית . 
לאחר פיזור הרעלים עליכם לסגור את כל החלונות ואת כל החורים שיכולים להוביל לכניסה הביתה לפחות לשבוע ימים כדי שכל העכברים יספיקו למות . 

בנוסף אנו ממליצים להוסיף עוד מלכודות בתוך הדירה כדי שתוכלו ללכת לישון בשקט ואם יהיו עוד עכברים בבית הם ילכדו . 

לכידת עכברים לבד - האם זה אפשרי ?

אתם תמיד יכולים לנסות וללכוד את העכברים לבד אך חשוב להבין שהעכברים הם חיות מאוד מאוד קטנות במשקל נוצה ולפעמים הניסיונות שלכם ללכידה רק יחזקו את העכברים ויהפכו אותם לחששנים יותר וחכמים יותר . 

ישנם מעט מאוד מלכודות טובות שילכדו לכם עכברים כי מרבית המלכודות המצויות בשוק הם מלכודות לחולדות עם מנוף אגרסיבי ולפעמים העכבר המצוי הקטן מצליח לגנוב את הפתיונות ולא נתפס במלכודות . 

צריך לדעת היטב איזה מלכודות לקנות ואיך בדיוק להציב אותם במקום מאוד ספציפי שילכוד אותם במהירות . 

אם בא לכם לנסות לבד אז הפתיון הטוב ביותר שאנו ממליצים ללכוד עכברים הוא טונה צמחית בשמן או סרדינים ושפרוטים , העכברים מאוד אוהבים מזונות על בסיס צמחי ודגים והשמן של הטונה שומר על הפתיון טוב לאורך כמה ימים ולא מתייבש . 

שאלות ותשובות ששואלים לוכד עכברים

עכברים הם חיות פעילות לילה, הם מאוד מפוחדים בקולות ותנודות בקרקע ואפילו מציפורים ולכן הם תמיד יעדיפו להסתובב כאשר אין פעילות בבית או ברחוב.

העכבר לרוב יברח כמה שיותר מבני האדם וכמעט לעולם לא יתקוף אותנו, או את הבעלי חיים בבית אך בשל זה שהם גרים במקומות מאוד מלוכלכים כמו פחי אשפה הם יכולים להעביר מחלות אלינו.

הכל תלוי איפה העכברים נמצאים, לפעמים עדיף לבצע פיזור רעלים מסביב לבית ולפעמים עדיף לפזר מלכודות וללכוד את כולם, מדביר מקצועי ידע מה עדי בשבילכם כדי לפתור את הבעיה.

אי אפשר לתת אחריות על לכידת עכבר כי העכבר פשוט יכול להבהל ולברוח ולא לחזור לדירה, אך אנו במקרה שלא נצליח ללכוד את החולדה נבצע פיזור של רעלים מסביב לדירה כדי למנוע מהם לחזור שוב! 

חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat