להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :

לוכד עכברים

לכידת עכברים 24/7 שעות

לוכד עכברים זמין 24/7 שעות ומגיע במהירות למקרים דחופים!

מה עושה לוכד עכברים? מה הופך לוכד עכברים למקצועי? איך מוצאים לוכד עכברים מומלץ ואיכותי? האם יש אחריות על לכידת עכברים? מהו המחיר ללכידת עכבר? תוך כמה זמן לוכד עכברים מגיע? כל השאלות הנפוצות נענה מיד »

אין מישהו שלא יכול להבהל כשהוא רואה יצור קטן רץ במהירות לתוך הדירה שלו, מסתתר מאחורי איזה רהיט גדול ומחכה רק שתסובבו את הראש לשניה אחת והוא כבר יעלם לכם מהעיניים, הכירו את העכבר!
אין לכם מה להבהל, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להרגע, להזמין חברת הדברה מקצועית " אילנית הדברות " ולשים לב היטב לאן הוא רץ, הלוכדים המקצועיים שלנו בעלי וותק ארוך שנים כל כך מיומנים בלכידת עכברים שגם אם תעירו אותנו ב 2 בלילה אנחנו נעשה את העבודה בצורה הטובה ביותר כי אנחנו פשוט חיים את העולם הזה באופן יום יומי כבר 30 שנה!

 
לוכד עכברים מומלץ שזמין 24 שעות!
שירות בפריסה ארצית רחבה

✔️הגעה בזמן הקצר ביותר ! 

100% אחוזי הצלחה בלכידת חולדות ועכברים !
צוות מקצועי ומוסמך עם 30 שנות ניסיון ! 
לכידה בידיים או במלכודות מקצועיות עם חומרי משיכה חזקים ! 
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו : 
 

לוכד עכברים מומלץ - מה קובע האם הוא מקצועי ?

לוכד עכברים זוהי עבודה מאוד לא קלה, צריך להיות אדם מאוד קר רוח, חכם, אסטרטג, זריז וחד.

תחילה לפני שאתם מזמינים לוכד עכברים חשוב מאוד לקרוא על החברה האם היא בעלת וותק, האם המדביר הוא בעל מקצוע פרטי או עובד בחברה, האם יש בידו רישיון הדברה בתוקף ומהו השיטות לכידה שלו.

לוכד עכברים מומלץ ומקצועי יסתובב בבית ויתכנן בדיוק את האסטרטגייה ללכוד את העכבר, הוא ממש יחפש אותו בכל פינה באמצעיות פנס חזק ומקצועי, יחפש מחילות ופתחים שהעכבר עלול לברוח אליהם, יבנה את המסלול הליכה של העכבר לצורך הצבת מלכודות או אפילו לתפוס את העכבר בידיים!

לוכד עכברים בתל אביב
לוכד עכברים בתל אביב

איך יודעים האם יש לי עכבר בבית?

במרבית המקרים אתם פשוט תוכלו להבחין בעכבר רץ אליכם לתוך הבית ומיד עליכם להזמין לוכד עכברים אך לפעמים העכברים נכנסים בשעות הלילה המאוחרות ולא תמיד אנחנו שמים לב אליהם, הסימנים המעידים שיש אצלכם עכברים בדירה יכולים להיות סימני כרסום באריזות מזון, סימני צואה מאוד קטנים או אפילו סימני שתן.

העכברים הם חיות מאוד מאוד מפוחדות וחוששות בכל דבר, בשל כך העכברים הם בעיקר פעילי לילה ולרוב לא תראו אותם. אם וכאשר יש מחסור במקורות מזון או מים הם עלולים להיכנס לבתים ולהתחיל לחפש מזון, סימני הכרסום של העכברים נוצאים גם בגלל שורש השיניים שלהם שתמיד גדולות והם צריכים כל הזמן לשייף אותם כדי שלא יהיה חיכוך בחניכיים.

בנוסף סימני צואה הם לרוב הסימנים המעידים היטב שיש אצלכם עכבר, הצואה של העכברים בגודל של גרגיר אורז ומאוד קל לזהות אותו . סימני שתן לרוב לא תראו או מאוד קשה להבחין בהם מכייון שהעכבר המצוי מאוד קטן בגודלו ולפעמים סימני השתן מאוד קטנים שנראים ללקוחות שלנו כמו טפטוף או כתם קטן של נוזל שלא שמים לב אליו ..

במידה ומצאתם סימני גללים תוכלו להעזר במדריך שלנו "קקי של עכבר או חולדה " 

הזמנתי לוכד עכברים מה הוא צריך לעשות בפועל ?

אז החלטתם להזמין לוכד עכברים מומלץ לאחר שקראתם עליו ועל החברה שלו , כעט מה הוא באמת צריך לעשות כדי ללכוד עכבר?

על הלוכד תחילה לבצע סריקה בכל הדירה במטרה לחפש את העכבר, עליו לשים לב לסימנים השונים של הכרסום, על שבילי הצואה שהוא השאיר אחריו, עליו לנסות ולהבין מאיפה העכברים עלולים להיכנס ולאיפה הם עלולים ללכת, לבצע סקירה גיאוגרפית מסביב לדירה ולהבין אילו מזונות עדיפים עליו.

אם הלוכד עכברים זיהה את העכבר עליו למלכד אותו במלכודות או לחילופין לקפוץ עליו וללכוד אותו בידיים או עם רשת .

אצלנו בחברת אילנית הדברות אנחנו לוכדים את העכברים עם הידיים! אנחנו חושבים שהם אפילו חיות כל כך חמודות שקשה לנו לפעמים להרוג אותם, אך אל חשש כאשר אנחנו נכנס אליכם הביתה אנחנו מבטיחים לכם שנפתור לכם את הבעיה עד שתלכו לישון בשקט!

אם הלוכד עכברים לא הצליח לאתר את העכבר עליו להשאיר מלכודות ייעודיות ללכידה, מדביר מקצועי יעבור עם מלכודות קפיץ או דבק שרגישות מאוד כי לפעמים כאשר העכבר מאוד קטן הוא מצליח לגנוב את הפתיון מהמלכודות ומצליח לברוח בלי להיתפס, בשל כך על המדביר לעבוד עם מלכודות קטנות וייעודיות לעכברים.

אם המדביר ינסה לשים מלכודות של חולדות או סתם מלכודות לא מקצועיות כדי ללכוד עכבר הוא רק יהפוך את העכבר לחשדן ופחדן והפתרון יהיה ארוך יותר !

כמה עולה להזמין לוכד עכברים ובמה זה תלוי ?

ללכוד עכברים זה פעולה מאוד מסורבלת ומאוד קשה לתמחר אותה באופן מדוייק, המקצוע שלנו הוא להילחם בטבע וכמו שאתם יכולים להבין אפשר לנסות להילחם בטבע אך לא לעצור אותו ..
לא פעם קרה לנו מצבים שהגענו ללכוד עכבר בבית ולאחר כמה ימים הגיע עכבר נוסף שנכנס, או שהגענו לתפוס עכבר אבל הלקוח ניסה המון זמן לתפוס אותו לבד שהעכבר כבר נהיה פחדן ולא מתקרב למלכודות.

אנחנו מאמינים בגישה הוגנת ושקופה עם הלקוחות שלנו ואנו דואגים לתת ללקוח להבין שאנחנו איתו עד פתרון הבעיה ועד שהוא יוכל ללכת לישון בשקט!

מחיר לוכד עכברים נקבע על ידי כמה פרמטרים:


שעה : אנו פועלים 24 שעות ביממה, אך מחירי השירותים שלנו משתנים בהתאם לשעות ההזמנה בדיוק כמו שאם תלכו לעבוד לדוגמא בלילה תקבלו מהמעסיק שלכם 150% יותר בשכר ולכן אם תזמינו בשעות היום המחיר יהיה נמוך בהרבה ממחירי הלילה.

כמות עכברים : המחיר נקבע בהתאם לכמות העכברים שהלקוח צופה לתפוס

מיקום העכבר : אם אפשר לתפוס אותו באותו הרגע או שמה יש צורך בהצבת מלכודות ולחזור לאסוף אותם

סוגי הלכידה : יש פעמים שהלקוח רוצה ללכוד באותו הרגע באופן הומני , ויש לקוחות שמעדיפים הצבת מלכודות ולחזור לאסוף לאחר יום יומיים שנתפס או לחילופין הצבת מלכודות דבק והלקוח מפנה את העכבר

המחיר להזמנת לוכד עכברים נע בין 299-699 ₪

קקי של עכבר
קקי של עכבר
לוכד עכברים

איך אפשר להרחיק עכברים נוספים או לפחות למנוע מהם להיכנס ?

חלק מהתפקיד של לוכד עכברים הוא להודיע ללקוח מאיפה העכברים נכנסו לדירה , לעבור איתו על כל הפתחים והחורים והחריצים שהעכברים יכולים להגיע משם, עכבר מצוי יכול להיכנס לחורים בגודל של שקל כך שמאוד קשה יהיה לאטום את הבית לגמריי .. אך לסגור לפחות את חורי הכניסה והיציאה של העכברים שהיו אצלכם יהיה פעולות מעולות לעתיד , בנוסף התקנת סף בדלתות הבית , ורשתות בחלונות.

אי אפשר להרחיק את העכברים לגמרי, אם אתם גרים במושב או בעיר יש עכברים בכל מקום, אפשר לנסות להילחם בטבע אך לא לעצור אותו לגמרי , המדביר שלנו יגיע אליכם ויגיד לכם את כל הפעולות האפשריות לצמצם כמה שיותר את התופעה של העכברים , בנוסף אנו ממליצים לאחר לכידת עכבר לבצע פיזור של רעלים מסביב לבניין או הבית למקרים כאשר יש עוד עכברים נוספים ,
למידע נוסף לחץ כאן : " הדברת עכברים

לוכד עכברים 24 שעות - שיטות לכידה

עכברים הם חיות פעילות לילה, מאוד קטנים וקלים, רוב המדבירים נאלצים להגיע ללקוח בלכידת עכבר כמה פעמים רק בגלל שהם חשבו שבאותה שיטה שהם לוכדים חולדה הם ילכדו גם עכבר, המלכודות של חולדות לא מתאימות בכלל לעכברים.

העכברים מצליחים להיכנס למלכודות לגנוב את הפתיון ולברוח עם השלל, המשקל שלהם לא מצליח להפעיל את המלכודות השונות ודבק זה מתיש את הלקוח ומקשה על הלכידה.

השיטות ללכידת עכבר הינם באמצעות מלכודות קפיץ רגישות, בעלות מנוף מאוד מאוד רגיש שאפילו בנגיעה הכי קלה העכבר מיד נלכד.

בנוסף מלכודות דבק הם מלכודות מאוד יעילו למכרסמים מכיוון שהם לוכדות אותם בקלות בגלל שיש להם תנועה קבועה על המסלול בבית, המלכודות בעלות ריח משיכה חזק ולא מצריחות אפילו פתיון, חשוב מאוד לשים לב ששמים את המלכודות במקומות שלא שומניים או מלאים באבק או חול כי אז הרגליים של העכברים מלאות בלכלוך והם לא מצליחים להילכד .

מלכודות כלוב – המלכודות כלוב השונות לפעמים עובדות ולפעמים לא , בגלל שהעכבר הוא מאוד פחדן וחשדן לפעמים הם מפחדים להיכנס למלכודות והם פשוט מחפשים אריזת מזון ואוכלים אותה .. 

הדברת מכרסמים מחיר
הדברת מכרסמים מחיר
לוכד חולדות מקצועי
לוכד עכברים מקצועי

שאלות ותשובות ששואלים לוכד עכברים

עכברים הם חיות פעילות לילה, הם מאוד מפוחדים בקולות ותנודות בקרקע ואפילו מציפורים ולכן הם תמיד יעדיפו להסתובב כאשר אין פעילות בבית או ברחוב.

העכבר לרוב יברח כמה שיותר מבני האדם וכמעט לעולם לא יתקוף אותנו, או את הבעלי חיים בבית אך בשל זה שהם גרים במקומות מאוד מלוכלכים כמו פחי אשפה הם יכולים להעביר מחלות אלינו.

הכל תלוי איפה העכברים נמצאים, לפעמים עדיף לבצע פיזור רעלים מסביב לבית ולפעמים עדיף לפזר מלכודות וללכוד את כולם, מדביר מקצועי ידע מה עדי בשבילכם כדי לפתור את הבעיה.

אי אפשר לתת אחריות על לכידת עכבר כי העכבר פשוט יכול להבהל ולברוח ולא לחזור לדירה, אך אנו במקרה שלא נצליח ללכוד את החולדה נבצע פיזור של רעלים מסביב לדירה כדי למנוע מהם לחזור שוב! 

Call Now Button
WhatsApp chat