לוכד עכברים בתל אביב

לוכד עכברים וחולדות בתל אביב

לכידת עכברים וחולדות בתל אביב עם חברה מקצועית 

קמתם בלילה וזיהיתם לפתע משהו רץ עם זנב ארוך ? אם אתם גרים בתל אביב סביר להניח שאתם ראיתם חולדה ולא עכבר ועליכם להזמין מיד לוכד חולדות שיבוא לטפל בבעיה .
איך לוכדים חולדה ? מה עושה לוכד עכברים ? כמה זה יעלה לנו? ואיך אפשר להימנע מכך בעתיד ? המשיכו איתנו …

✅ הזמינו לוכד עכברים בתל אביב החל מ-300₪ 
הגעה תוך 30 דקות !
✅ לוכד מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה 
✅ לכידה בידיים או עם מלכודות מקצועיות !
זמינות 24 שעות ביממה !
הגעה תוך 30 דקות 
 
 

לוכד עכברים בתל אביב ⭐⭐⭐⭐⭐

לוכד חולדות מקצועי

האם חייב לקרוא ללוכד עכברים בתל אביב ?

בדרך כלל כמו שציינו בדרך כלל תצטרכו לוכד חולדות בת"א ולא לוכד עכברים, מרבית המדבירים הם לוכדי חולדות ועכברים ורוב הקולגות שלנו הם מהמרכז ויגיעו אליכם מהר יחסית אך לא תמיד יש צורך לקרוא ללוכד עכברים שיגיע לטפל לכם בבעיה .
כאשר אתם רואים חולדה בדירה זוהי יכולה להיות כניסה חד פעמית ואם החולדה תראה אתכם היא תברח ולפעמים גם לא תחזור אך אם זיהיתם סימני כרסום או סימני צואה בעבר אתם תהיו חייבים לקרוא ללוכד מקצועי שיטפל בבעיה ויתפוס את החולדה ותלכו לישון בשקט ..

הדברת מכרסמים

האם יש הבדל בין לוכד עכברים ללוכד חולדות ?

בדרך כלל שיטת העבודה היא אותה שיטה , זה לא משנה ללוכד מקצועי עם וותק וניסיון איזה בעל חיים לתפוס אך כאשר הוא ינסה לתחקר אתכם ולהבין מה יש לכם בבית הוא יצטרך לבנות תוכנית אסטרטגית מתאימה כי לחולדות ועכברים יש צורת התנהגות שונה .
חשוב מאוד אבל שהלוכד יבין את המצב וידע איך להתמודד עם הסיטואציה כי ללכוד עכבר זה שונה מללכוד חולדה , הפתיונות שונים , הדרך פעולה שלהם שונה ומקומות המסתור שלהם שונים . 
אצלינו באילנית הדברות כל המדבירים הם לוכדי עכברים חולדות ונחשים מקצועיים בעלי רישיון !

לוכד עכברים מקצועי לבית לעסק או לחצר

כאשר מדובר בלכידת מכרסם מכל סוג חשוב להבין מול מי אנו עומדים להילחם ואיך אנו הולכים לתפוס אותו , אצלינו באילנית הדברות אנו תופסים את העכברים עם הידיים !
כמובן שאנו לובשים כפפות מתאימות לנשיכות שלהם ולחוזק השיניים שלהם אך אנו בדרך כלל תופסים אותם מכניסים אותם לכלוב נשיאה ומורידים אותם בפרדס מרוחק או בחורשה.
החלטתם ללכוד חולדה או עכבר במלכודת דבק בבית או במשרד ? 
אנחנו תמיד מאמינים בדרך הבריאה ומשחררים את העכברים שאנחנו לוכדים רחוק ,
בטח אתם שואלים איך לשחרר עכבר או חולדה ממלכודות דבק ? 
פשוט קחו את המלכודת עם החולדה והניחו אותה במקום רחוק וטבעי שיתאים לה לשחרור כמו שדה או חורשה ושפכו על כל המלכודת ועל החולדה שמן קנולה ( נסו לא לשפוך להם על הפנים ) .
לאחר כמה שניות החולדה תשתחרר ותתחיל לרוץ 
שימו לב לדוגמא בסרטון : 

לוכד חולדות בידיים

איך לוכד עכברים בתל אביב מתנהל שמגיע לדירה ?

אנו פועלים 24 שעות , יש לנו צוות לוכד עכברים וחולדות שזמינים בכוננות כל לילה לכל תרחיש, לוכד עכברים בתל אביב יגיע אליכם מביתו בדרך כלל עד שעה יגיע עם מלכודות, כפפות, מוט טלסקופי ופנס חזק ויבצע סריקה בכל הדירה שלכם וינסה למצוא את העכבר או החולדה, בדרך כלל אנו תופסים את החולדה ללא שום בעיה ומשחררים אותה רחוק אך במידה והלוכד לא ימצא את החולדה כי היא יכולה להסתתר בכל מקום הוא יציב מלכודות מקצועיות ללכידה עם חומרי משיכה חזקים שילכדו אותה לאחר כמה דקות או שעות!

אם הלוכד חולדות יגיע לתל אביב ולא ימצא את החולדה ?

קרתה לנו סיטואציה כזאתי שהגיע לוכד חולדות לתל אביב לרחוב ארלוזרוב הידוע בגלל הרכבת הקלה בנגיעות החולדות שרצות בכל הבניינים אפילו בשעות היום , הלוכד ביצע סריקה מקצועית למשך שעה ולא מצא את החולדה או סימנים להימצאותה שוב , הדירה הייתה בקומה 3 בבניין ישן עם המון פתחים וחורי כניסה ויציאה לחולדות ללא שום בעיה .
הלוכד שלנו לא רצה להשאיר את הלקוחות שלנו בבהלה עם חולדה שיכולה לחזור והציב מלכודות קפיץ חזקות ומקצועיות לעכברים וחולדות ולאחר 48 שעות שהחולדה לא הייתה בדירה היא לפתה חזרה ונתפסה במלכודות שלנו בתוך התנור אפייה , כן כן אתם שומעים נכון היא נכנסה וגררה את עצמה לתוך התנור אפייה .
לאחר מכן הגענו וביצענו פינוי לפגר וקיבלנו חיבוק ענקי מהלקוחות !

לוכד חולדות

לוכד חולדות ועכברים לחצר בתל אביב :

בדרך כלל בצפון העיר ובעיקר באזור צהלה ישנם המון עכברים וחולדות שרצות ללתקוחות שלנו בחצרות , אם החולדות והעכברים לא הספיקו להיכנס אליכם הביתה אתם יכולים להזמין הדברת חולדות שתתבצע על ידי מדביר מקצועי ומוסמך שיפזר רעלים בתוך קופסאות האכלה מסביב לכל הבית שלכם ללא סכנה לבני אדם ובעלי חיים וכל המכרסמים שיהיו באזור ימותו לאחר 72 שעות .
עלות הדברת חולדות בתל אביב ברעלים נעה בין 300-900 ש"ח תלוי בגודל הבית .

תוך כמה זמן מגיע לוכד עכברים בתל אביב ?

אנו עובדים בכוננות של 24 שעות ביממה וכל יום לוכד עכברים בתל אביב נמצא בכוננות לילה כדי להציל את תושבי העיר מעכברים וחולדות שרצות בחלונות , במטבחים ובכל הבית .
בדרך כלל לוכד עכברים בתל אביב יגיע אליכם בין חצי שעה לשעה מקסימום וילכוד את החולדה במהירות האפשרית בידיים או על ידי מכשור מקצועי !

ראיתי חולדה בתל אביב מה צריך לעשות ?

אם חזרתם מבר בדיזינגוף ולפתע ראיתם סימני כרסום של משהו במטבח , או גללים של חולדה או עכבר במטבח עליכם להבין שיש דייר חדש בדירה שאיננו משלם שכירות .
הזמינו מיד לוכד עכברים בתל אביב שיגיע במהירות האפשרית ויתן לכם מענה , שנית אם ראיתם את החולדה בלייב ממש בעיניים עקבו אחריה ואל תתנו לה לברוח נסו לסגור אותה בחדר סגור שיגיע הלוכד ויתפוס אותה ויקח אותה לחורשה רחוקה , חשוב לא להבהיל אותה מידי כי היא יכולה להיכנס למקומות שלא נצליח לתפוס אותה לעולם כמו חורים בקירות …

חולדה באסלה מה עושים

צפו בסרטון הבא על לקוח שניסה לחסוך כמה מאות שקלים על לוכד מקצועי בתל אביב

הגענו לדירה במרכז העיר לאחר שהלקוח לא הצליח 3 ימים ללכוד את החולדה אז הוא נסע וקנה רעל כלשהו ופיזר בכל הדירה , מעבר לסכנה עם הילדים או הכלב שיש בבית הבעיה האמתית בפיזור רעל שאי אפשר לדעת איפה החולדה תמות ולכן לא מומלץ לשים רעלים בדירה משום סיבה . 

איך מתבצעת לכידת חולדה בעסק ?

בדרך כלל עסקים ברחובות העמוסים של תל אביב יודעים שאת בעיית החולדות בעיר קשה מאוד לפתור ורוב העסקים החדשים הבינו שצריך לסתום את החורים ואת החריצים שיכולים להוביל עכברים וחולדות להיכנס ..
כאשר יש חולדה בעסק אנו שולחים מיד לוכד מקצועי שמגיע במהירות האפשרית להגיע ולתפוס אותה בידיים אך אם החולדה נכנסת ויוצאת ובעל העסק מנסה כמה ימים לתפוס אותה ולא מצליח בדרך כלל אנו מגיעים ומציבים מלכודות מקצועיות עם חומרי משיכה ומנגנון רך שיתפוס כל חולדה וכל עכבר שינסה להיכנס

לאחר שהזמנתי לוכד חולדות בתל אביב מה עלי לעשות ?

חשוב מאוד לאחר לכידת חולדה בתל אביב לצלצל מיד לעירייה שתבצע טיפול רוחבי בכל הרחוב שאתם גרים בו , שנית צרו קשר עם וועד הבית של הבניין שיבצע הדברת עכברים וחולדות בבניין עם חברת הדברה מקצועית שתפזר רעלים מסביב לכל הבניין ולאחר מכן סגרו היטב את כל החורים בבית כל החלונות וכל מקום שהלוכד חולדות ימליץ לסגור היטב כי אם לא תדאגו לסתום חורים ולבצע הדברה בבניין נגד חולדות מהר מאוד קרובי המשפחה של החולדה שנתפסה תגיע אליכם הביתה וזה קורה המון במיוחד בתל אביב !

הדברה ולכידת חולדות

איך מוצאים לוכד חולדות ועכברים בתל אביב מומלץ ?

אנו חיים בעידן טכנולוגי ועליכם להבין שהכל היום נמצא באינטרנט ואי אפשר כבר לעבוד על הלקוחות , בעבר המון שיפוצניקים ואינסטלטורים היו נותנים שירות של לוכד עכברים כי חשבו שזה אחלה של השלמת הכנסה להגיע לדירה ולפזר מלכודות אך המשרד להגנת הסביבה מחייב רשיון מתאים לטיפול בחולדות ועכברים למרות שהם מוגדרות כחיות מזיקות .
לוכד חולדות מומלץ בתל אביב תוכלו למצוא על ידי ביקורות בגוגל , ביקורות באפליקציית איזי , ביקורות בפייסבוק והמלצות מחברים שגרים בתל אביב כי היום כמעט כל תושב תל אביב חווה סיטואציה דומה עם עכברים וחולדות

החשיבות בשילוב בין מלכודות לרעלים

כשאנחנו מגיעים ללקוח לטפל לו בדירה בבעיית חולדות או עכברים אנחנו כמעט תמיד הולכים על גישת המאה אחוז , 
אנחנו מציבים מלכודות בתוך הדירה עם חומרי משיכה שבמידה ויש חולדה בדירה היא תילכד . 
במידה והחולדה יוצאת ונכנסת מהדירה או שהיא בכלל מחוץ לדירה והייתה ביקור אחד אנחנו מציבים גם רעלים מחוץ לדירה , כדי שכל החולדות שמסתובבות מסביב לדירה ימותו . 
ככה למעשה אתם מקבלים פיתרון 100% לכל תרחיש של החולדות . 
בטח אתם שואלים מדוע לא מים רעל בתוך הדירה ומסיימים עם הנושא הזה , מהסיבה שאי אפשר לדעת איפה החולדה תמות ואנחנו רוצים לצמצם את הסיכויים כדי שהם ימותו מחוץ לבית . 

הדברת ג'וקים בביוב

איזורי השירות של לכידת עכברים וחולדות בת"א :

יפו , רמת החייל , צהלה , נווה צדק , שרונה , מרכז ת"א " אזור הים והירקון , פלורנטין , יד אליהו , הדר יוסף , בבלי , רמת אביב , נחלת יצחק , שכונת התקווה , כפר שלם , מעוז אביב , המשתלה ועוד  !

לוכד עכברים בתל אביב מחיר

ללכידת עכברים וחולדות ישנם כמה פרמטרים שמשפיעים על מחיר העבודה , הפרמטר המשפיע ביותר הוא השעת הגעה של הלוכד . 
אי אפשר לדעת מתי תצטרכו שיגיע לוכד מקצועי ולכן הזמנת לוכד עכברים בתל אביב בשעה 3 בצהריים תהיה זולה יותר מהזמנת לוכד ב3 בלילה . 
המחירים נעים בין 300 – 900 ש"ח תלוי בזמן ההגעה , שיטת הטיפול 

לוכד עכברים בתל אביב

עמודים נוספים בנושא לוכד עכברים בתל אביב :

הדברה והרחקת חולדות

הדברה בתל אביב

הדברת כל סוגי החרקים

הדברת עכברים