להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :

טרמיטים בקירות

חרקים קטנים הופיעו אצלך בבית מהקיר ואתה לא יודע מה לעשות? האם זה טרמיטים או נמלים? איך עושים טיפול לטרמיטים בקירות ועם אילו חומרים מבצעים הדברה לטרמיטים בקירות ומה העלות של עבודה כזאת המשיכו לקרוא »

טרמיטים בקיר בטון, קיר גבס או סתם יוצאים מהשקע של החשמל – מהם הסימנים לטרמיטים בקירות:

כאשר הטרמיטים מתחילים לבנות את הקן שלהם יכול לקחת שנה ואפילו 3 שנים עד שתגלו ותשימו לב שיש טרמיטים כי הם לרוב יהיו בתוך הקירות או בתוך הקרקע ולא יצאו החוצה עד שתתחילו לשים לב לסימנים לטרמיטים בקירות שיכולים להתבסס על 3 סימנים:

  1. תעלות בוץ שיוצאות מהקיר
  2. חורים קטנים בקירות
  3. כנפיים מפוזרות צמוד לקיר

איך הגיעות הטרמיטים אלינו לקירות ?

הטרמיטים יכולים להגיע אליכם על ידי תעופה מהחלונות לאחר מעוף הכלולות, להגיע דרך השכנים מלמטה או למעלה או אפילו שהקבלן שם לכם מתחת למרצפות חול נגוע, לא באמת אפשר להימנע מטרמיטים אבל כאשר מגיעה חברת הדברה מקצועית לאבחן את הבעיה חשוב שיבצע סריקה וינסה להבין מאיפה הבעיה נוצרה .

אך הטרמיטים עושים תעלות הישר מהקיר בטון?

הטרמיטים מאוד מוכשרים בפעילותם ממש כמו נמלים (ראו עוד: הדברת נמלים) והם יכולים לבנות את הקן שלהם באדמה ולרוץ בתוך הקיר במשך שנים עד שפתאום יפרצו למטרה ללקט מזון או מים.

למה הטרמיטים מתפזרים יותר בקיר גבס?

כמובן שכולם יודעים שגבס הינו חומר יותר חלש מבטון והטרמיטים מתפרצים בו במהירות רבה יותר מאשר בבטון , גם למרות שבתוך הקיר גבס יש מרווח בין הקירות של הניצבים והוא חשוב הטרמיטים עדיין בונים את התעלות בוץ גם מבפנים וגם מבחוץ.

מה הטיפול לטרמיטים בקירות?

ישנם 2 אפשרויות לביצוע טיפול והדברה לטרמיטים כאשר הם בשלב הפריצה בקירות, הראשונה היא טיפול כאשר הנגיעות לא גבוהה טיפול בפתיונות מורעלים בפורמולציית ג'ל המכיל FIPRONIL 0.01% עם חומרי משיכה ופורומונים כשהפועלות יקחו את הג'ל למלכה ויחסלו את הקן.

הטיפול השני והיסודי יותר נותן אפקטיביות גבוהה וטובה יותר נגד כל סוגי הטרמיטים הוא טיפול בקידוחים, אנו מגיעים ומבצעים קידוחים מאוד קטנים ומחדירים חומר עם מרסס בלחץ ישירות לאדמה וסופגים את כל החול מתחת לאדמה בחומר פעיל מסוג טרמינטור או פרמיס וכך למעשה יוצרים חגורה מסיבב לכל האזור של חומר פעיל ומונעים מהטרמיטים להתפשט.

✔️ הדברת טרמיטים בקירות החל מ 400 ₪
  ✔️ חומרים ירוקים מאושרים המשרד להגנת הסביבה ללא ריח וסימנים
אחריות מלאה בכתב על כל הדברה
לא פתרנו את הבעיה חוזרים ללא עלות !
✔️ זמינות 24 שעות ביממה 
צוות מוסמך ומקצועי עם נסיון של 30 שנה ! 
אפשרות להדברה ירוקה נגד נמלים באמצעות ג'ל ללא יציאה מהדירה 
שירות בפריסה ארצית רחבה
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו : 
 

הדברת טרמיטים בקירות תמונות

האם אפשר לסתום את חורי היציאה של הטרמיטים ?

אם תנסו לסתום את החורי יציאה שלהם לא משנה עם איזה חומר איטום בין אם זה סיליקון , שפכטל או אפילו מלט הטרמיטים ינסו להתפרץ במקום אחר או אפילו להסיר את החומר איטום שלכם כך שלמעשה זה לא מתיר לנו ברירות מלבד הזמנת מדביר מקצועי שיגיע לאבחן את סוג הטרמיט ואת דרך טיפולו .. 

טרמיטים בקירות – מה עושים לאחר הטיפול?

כאשר מבצעים טיפול בג'ל ישנם מצבים שהבעיה לא תיפטר ויש לאחר מכן לבצע טיפול יסודי יותר באמצעות קידוחים והזרקת החומר לקרקע כדי לוודא שאנחנו באמת פותרים את הבעיה . במידה וביצעתם טיפול בקידוחים אנו ממליצים לאחר מכן לנקות היטב את הסימנים של התעלות בוץ בקירות ולסתום את החורים באמצעות מסטיק או שפכטל ולצבוע מחדש את הקיר.

האם טרמיטים אוכלים בטון ? 

בדרך כלל הטרמיטים יהיו בקרקע או בקירות אך הם לא באמת אוכלים וניזונים מהבטון עצמו שאין בו שום חומר שמשביע את גרונם אך הם יכולים לבנות מושבה מאוד מפוארת המורכבת ממאות של הסתעפויות מדויקות של אויר שזורם בהם בטמפרטורה אופטימלית
הם יכולים ממש לעשות חורים בקיר אך עד היום לא נשמע על נזק עצום של קריסת מבנה בגלל טרמיטים ולכן אין לכם מה לדאוג ולתת לנו לעשות את הטיפול ! 

 

כמה עולה הדברת טרמיטים בקירות?

כאשר אנו מגיעים לבצע הדברה באמצעות פתיונות ג'ל העלות נעה בין 400-800 ₪ תלוי בגודל האזור המיועד לטיפול, חשוב להבהיר שלא כל מצב מתאים לטיפול בג'ל יש להתייעץ עם מדביר מקצועי.

הטיפול באמצעות קידוחים הינו עבודה יותר קשה ומסיבית ודורשת ידע וניסיון מקצועי של המדביר שלא יעשה נזקים כמו פיצוץ צנרת , שבירת אריחים וכדומה , והעלות נעה בין 20-40 ₪ למטר רץ תלוי בגודל האזור הנגוע , אנו ממליצים לבצע תמיד הדברה בכל השטח כדי להימנע מהתפרצות במקומות נוספים.

טיפול לטרמיטים בקיר על ידי קידוחים האם יש על זה אחריות ?

כמובן, כאשר אנו מגיעים לבצע הדברה באמצעות קידוחים מגיע מדביר מקצועי ומוסמך בעל היתר הדברה המאשר הדברת טרמיטים ( רישיון מדביר בשטחים פתוחים ולא מדביר דירות רגיל) המדביר מגיע עם מקדחות וציוד הזרקה בלחץ לקרקע והעבודה נארכת כמה שעות , מדביר שיעשה את כל העבודה הקשה הזאת חשוב שיהיה הגון עם הלקוח ויעניק אחריות מלאה עד פתרון הבעיה והמינימום הוא לשנה.

למה לבחור בכם להדברת טרמיטים בבית או בעסק?

אנו חברת אילנית הדברות, שושלת של 3 דורות של מדבירים אשר הוקמה לפני עשרות שנים והישתלשלה מהסבא ועד הנכד , אמנם החברה כרגע משנת 1992 אך הסבא היה אגרונום ואז מדביר עוד הרבה שנים לפני שהחברה הוקמה. אנו מעבירים את שיטות ההדברה שלנו כבר שנים עם מאות אלפי לקוחות ממליצים ומאושרים אתם יודעים למה?

כי אנחנו מתחייבים על כל עבודה ולא נבייש את השם ואת השושלת שלנו לעולם! אנחנו נלווה אתכם עד פתרון הבעיה ותוכלו ללכת לישון בשקט והכי חשוב שיהיה מקצועי ובמחיר הוגן!

חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat