להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :

הדברת יתושים

הדברת יתושים :

בזזזט בזזזזט בזזזז כן כן זהו היתוש שמרחף מעל האוזן שלכם בשנתכם ומשגע אתכם כל הלילה .. מחפשים פתרון ליתושים בבית ? איך אפשר להימנע מהיתושים בשיטות ביתיות וזולות ? האם אפשר בכלל להדביר יתושים והאם זה מסוכן לבני אדם ובעלי חיים ? המשיכו לקרוא ולמדו קצת על פתרונות ליתושים בצורה מיוחדת ואפקטיבית 

יתושים :

כולם מכירים את החרקים הכי מעצבנים בישראל , קולות זמזום חורקי אוזניים בשעות החשכה ,
עקיצות בכל הגוף מגרדות עד זוב דם וכושר התחמקות כמו של הימ"מ האמריקאי !
ממשפחת היתושים השייכים לסדרת הזבובאיים
שלושת המינים העיקריים בארץ של היתושים הם:
קולקס, אנופלקס ,אדס
הטלת הביצים של היתושים נעשית במקור עם מים עומדים או מים בזרימה איטית , או אפילו על אדמה לחה , ולכן אוכלוסיית היתושים גדולה באזורים של ביצות, נהרות ובקרבת חופים. עקיצת נקבת היתוש, שנעשית במטרה למצוץ דם, תופחת בדרך כלל לאחר מספר שעות בתוספת אדמומיות קלה . עקיצות אלו יכולות להעביר מחלות כמו מלריה נגיפים ווירוסים כמו וירוס מערב הנילוס.
כדי שהיתוש יצליח לעבור מהחיים במים (ביצה, דרגות זחל, גולם) לחיים על היבשה (בוגר), הם צריכים מים שקטים, וקרבה לדם או לצמחייה. גם הזכרים וגם הנקבות צריכים מקור מזון סוכרי.
הנקבות מוצצות דם כדי להשיג חלבון לצורך הבשלת הביצים. בזמן העקיצה, היתושה מחדירה חומר אלחוש + חומרים מונעי קרישה + גורמי מחלה (פטוגנים).
מספר האנשים המתים בשנה בעולם ממחלות המועברות על על ידי היתוש מוערך בכ3 מליון ! ולפיכך זהו בעל החי שהורג הכי הרבה אנשים בעולם.

הדברה ליתושים

הדברת יתושים עם חומרים אפקטיביים ללא סכנה לבני אדם ובעלי חיים ! 

✔️ הדברת יתושים בבית ובחצר החל מ299 ש"ח
הפחתה משמעותית עד 80% מהאוכלוסיית היתושים
✔️זמינות מהיום להיום !  
רעלים ירוקים באישור המשרד להגנת הסביבה 
צוות מוסמך ומקצועי עם נסיון של 30 שנה ! 
שירות בפריסה  רחבה בכל הארץ 
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו : 
 

הדברת יתושים⭐⭐⭐⭐⭐

סוגי יתושים נפוצים בישראל :

יתוש הקולקס :

היתוש הכי נפוץ כיום בישראל , יתוש בעל כושר התפתחות מהיר .

פעיל בעיקר בלילה , מתפתח במים נקיים או מזוהמים כאחד , מטיל את הביצים ברפסודות על פני המים .

כושר תעופה גבוה יכול לעוף עד 500 מטר ביום .

יתוש שידוע שמעביר את נגיף קדחת מערב הנילוס.

הדברה ליתושים

יתושי אנופלס:

יתוש שפחות נפוץ באזורי מגורים בעיר , כאשר היתוש נח הוא עומד בזווית 45 מעלות וכשמו "אינו פלס".

יתוש שמתפתח לרוב באזורים עם מים טיבעיים מרובי צמחיה וזרימה איטית .

יתוש שידוע שהוא הגורם העיקרי למחלות המלריה בארצנו .

הדברה ליתושים

יתוש הטיגריס האסייני ( אדס ) :

היתוש הכי בעייתי לטיפול , יתוש בעל נקודות לבנות , פעיל גם יום וגם לילה .

יכול להטיל ביצים כמעט בכל מאגר מים קטן או גדול מפקק בקבוק ועד צמיגים זרוקים או עלים של צמחים .

לרוב לא יתרחק הרבה ממקור הדגירה , יכולת עקיצה מאוד גבוהה אפילו דרך בגדים דקים ומס' עקיצות בזמן קצר מאוד .

יתוש שידוע שמעביר את נגיף קדחת מערב הנילוס ועוד כמה מחלות שעדיין לא נמצאו בארצנו .

 

הדברה ליתושים

הדברה ליתושים :

אז איך מדבירים יתושים ? הדברה ליתושים היא דבר מאוד אינדיבידואלי ומאוד קשה להגיע לתוצאה מוחלטת בשל כושר ההתפתחות המהיר של היתושים והסביבה הטבעית שלהם ,
כושר התעופה למרחקים דבר שמקשה על פעילות הדברה , יכול להיות סיטואציה שאתם סובלים מבעיית יתושים קשה שמקורה בכלל אצל השכן שלא גר בביתו מס חודשים . 

כדי לבצע הדברה ליתושים צריך לעצור את גלגול חייהם או בשלב הבוגרים או בשלב הזחלים והביצים .

 • ייבוש מקורות מים עומדים
  מים עומדים לרוב יהיו באזורים מיושבים בגלל ניקוז מזגן , ביוב פתוח
  עציצים שלא סופגים את המים או סתם איזה דלי ששחכתם בחורף .
  יש לייבש את כל מקורות המים ברדיוס של לפחות 100 מטרים !
  בנוסף יש ליצור קשר עם השכנים לבדוק האם יש אצלהם מים עומדים כגון תחתית של עציץ בריכת דגים לא פעילה או אפילו השקיית יתר (יש לשנות את מינון המים של ההשקיה האוטומטית)
 •    הדברה 
  ריסוס בחומר שארתי על בסיס ממס אורגני לשמירה מפני לחות וטמפרטורה . את הריסוס מבצעים על גבי כל הצמחייה ועל כל המבנה 
  ובכל מקום אשר מהווה חממה ליתושים , ריסוס ב"רעלן מגע " כל יתוש שיגע בחומר המערכת החיסונית שלו תיפגע 
  החומר מקבוצת החומרים " פירתרואידים" בעלי הרעילות הנמוכה ביותר שיש לאדם מאושרים המשרד להגנת הסביבה .
 •  שמן MLO
  המיועד להדברת זחלי יתושים במקווי מים ונחלים.
  זחלי היתושים במים ניזונים מחמצן בעזרת "שנורקל" שבתחתית גופם והם עולים מעל פני המים ונושפים אויר לרווחה .
  התכשיר קוטל את זחלי היתושים באופן מכני ע"י יצירת קרום סיליקוני חד שכבתי אחיד, אשר משנה את מתח פני המים, כתוצאה מכך זחלי היתושים אינם יכולים להצמד לפני המים ולנשום והם נחנקים ונקטלים.
  התכשיר חסר צבע וריח, אינו פוגע בחי ובצומח ואינו רעיל לדגים ,מתפרק לתוצרים לא רעילים ומאושר לשימוש על ידי המשרד להגנת הסביבה
  • תכשירים דוחים יתושים
   ישנם המון תכשירים כיום שדוחים את היתושים , תכשירים המבוססים על החומר D-limonene המופק בלימון , ישנם לפידים אשר מפזרים ריחות , נירות ריחניים או התכשיר הנפוץ ביותר בעולם " אלתוש" שאפשרי לרכוש בכל סופרמרקט .
  • קטלני יתושים
   קטלני יתושים אשר מפיצים אור אולטראסגול בעלי מתח חשמלי של 20-80 וואט
   מומלץ להציב אחד בתוך הבית באזור המטבח שילכוד גם זבובים וגם יתושים בשעות הערב , לא מומלץ לשים ליד חלון כדי שלא יגרום למשוך יותר יתושים לפנים הבית .

הדברה ליתושים בחצר

כאשר אנו מגיעים לבצע הדברת יתושים בחצר אנו מגיעים עם מרסס חשמלי בעל לחץ של 16 בר שמגיע עד 10 מטר גובה , אנו מבצעים ריסוס ( ערפול ) לכל העצים , שיחים , קירות הבית ובכל מקום אשר יכול להוות חממה ליתושים . 

אנו מבצעים הדברה באמצעות חומרים ידידותיים לסביבה בעלי הרעילות הנמוכה ביותר שיש לאדם כגגון באג או טמפריד עם מינון 0.1 לליטר 

מחיר ההדברה בחצר נעה בין 300-1000 ש"ח תלוי בגודל הגינה וכמות העצים והשיחים , המחיר כולל סריקה יסודית לחיפוש מקורות דגירה ומים עומדים . 

הדברה ליתושים
Pesticide before event
הדברה אקולוגית

איך מדביר מקצועי ליתושים מטפל בהם בבית או בחצר ?

כאשר הזמנת מדביר מקצועי עליכם לוודא תחילה שיש לו רשיון הדברה בתוקף והוא מאושר לבצע פעולות הדברה אצלכם בשטח , שנית עליכם לוודא שהחומרים שאיתו הוא משתמש מאושרים מהמשרד להגנת הסביבה והוא יודע מה הוא עושה ללא סכנה לבני אדם או בעלי חיים .

מדביר מקצועי ליתושים יגיע אליכם עם מרסס חזק חשמלי או מערפל וכדי לטפל בבית הוא יבצע הדברה על גבי כל קירות הבית בחומר על בסיס ממס אורגני כמו טמפריד המכיל: 10.88% – cyfluthrin-β (בטא סיפלוטרין),21.65% – Imidacloprid (אימידאקלופריד). חומר בעל שיחרור איטי ושארתי לזמן ממושך כל בעל רעילות מאוד נמוכה לבני אדם , יציאה לשעה בלבד מהדירה והפחתה של כ 60-80% מהיתושים בדירה . 

לטיפול נגד יתושים בחצר מדביר מקצועי יעבוד עם חומר מסוג באג :5% Imidacloprid 4% Bifenthrin תרכיז רחיף שקוטל יתושים וחזק בפני טמפרטורות ותנאי חוץ נותן תוצאות מדהימות כבר המון שנים והתכשיר הכי יעיל ושימושי בקרב מדבירים מקצועיים אך לא כל המדבירים עובדים איתו בשל המחיר הגבוה שלו . מדביר ירסס את כל הצמחייה בחצר , על גבי קירות הבית ובכל מקום אשר יכול להוות חממה ליתושים מפחית כ80% בממצוע  מאוכלוסיית היתושים בסביבת הבית , יש לקוחות שטוענים שהפסיקו לראות יתושים למשך כמה חודשים לאחר טיפול בחומר מסוג זה ! 

טיפים נגד יתושים בבית ובחצר :

רשת נגד יתושים – תחילה כמו שכולם יודעים זהו הפתרון הכי טוב והכי אפקטיבי נגד יתושים ובכלל נגד כל סוגי המזיקים , עליכם להציב רשתות בכל החלונות בבית ולמנוע מהיתושים להיכנס מלכתחילה .. אם אתם גרים בדירה שכורה אתם יכולים ללכת לטמבורייה לקנות רשת יתושים לפי מטר ( עולה בסביבות 10 ש"ח ל1X1.2 ) חברו על ידי דבק או תפירה סקוטש זכר ועל החלון שימו את הצד של הנקבה של הסקוטש וכך תוכלו גם להוריד ולהציב את הרשת מתי שנח לכם העלות להצבה לחלון סטנדרטית מגיעה ל30 ש"ח ושווה את הכאבי ראש

הכנת נר דוחה יתושים – המיסו עם סיר כמה נרות שעווה עד שהשעווה נהיית נוזלית , לאחר מכן קלפו קליפות לימונים ותפוזים ( בערך 3 לימונים ו2 תפוזים ) ושפכו לכוס זכוכית עם פתיל בסוף שיהיה תפוס על ידי קולב כדי שלא יפול פנימה . לאחר מכן כאשר אתם יושבים בערב והיתושים מתחילים לחוג מסביבכם הדליקו את הנירות ותודו לנו אחר כך 🙂

ריסוס קירות הבית – תוכלו להכין תרכיז של תרסיס באמצעות אלכוהול 70% או טינר 21 יחד עם חומץ תפוחים , גרידת לימון טחונה , כף קינמון , 3 גבעולי רוזמרין
רססו בכל האזור כאשר אתם יושבים ועצים שיחים במיוחד מסביב לנורות , על גבי החלונות , תריסים וקירות ובכל מקום שיכול להוות חממה ליתושים

שינוי סביבה פיזיולוגית – הדליקו מזגן שנו את הטמפרטורה ל16 מעלות לכמה דקות ואז תוכלו לראות היכן היתושים עומדים על הקירות , שיטה נוספת היא הדלקת מאוורר כדי שלא יתן ליתושים להגיע אליכם  ( שימו לב לא להתקרר ולהיות חולים ) 

5 ריחות דוחי יתושים שהם מאוד לא אוהבים שאפשר למצוא בכל בית וחצר :

ציטרונלה – הריח הראשון שמשמש כדוחה יתושים הינו הציטרונלה שמופק מצמח הלמון גראס , מפיקים שמן מצמחי הלימון הנראים כמעין דשא גבוה שתוכלו למצוא בכל גינה ציבורית . שתילה של צמח הלימון גראס יכולה להיות הדברה ירוקה ליתושים ודוחה אותם באופן משמעותי , כיום מוכרים את השמנים כמעט בכל מקום והם בעיקר בשימוש על נירות או מריחה על הגוף .

רוזמרין – כמעט בכל גינת תבלינים וירק בכל חצר יש את הצמח התבלין השימושי והצובח בכל עונות השנה , הרוזמרין לאחר שריפתו מפיץ ריח מאוד חזק וארומטי שהיתושים מאוד לא אוהבים ומתרחקים ממנו , אז בפעם הבאה שאתם עושים מנגל שימו קצת עלים על המנגל שידלקו וירחיקו את היתושים . 

אקליפטוס – השמן המופק מהעץ המדהים הזה ידוע בסגולותיו הרפואיות אך גם ידוע כדוחה יתושים זבובים ואפילו פרעושים וקרציות , מרחו על עצמכם מעט שמן אקליפטוס ותהנו מלשבת בגינה ללא עקיצות ועם אף פתוח לרווחה . 

שום – כולנו מכירים את ריח השום החזק שאפילו כאשר משתמשים בו במטבח הריח לא יורד מהאצבעות שעות רבות , אם אתם רוצים להכין תרסיס דוחה יתושים משמעותי הכינו יחד עם שמן אתרי ושום תרסיס דוחה יתושים ורססו על כל העצים סביב פינת הישיבה שלכם לפני הארוחת ערב בחצר . 

נענע מנטה – זה ידוע שיתושים ובכלל מעופפים לא אוהבים את ריח המנטה , שתילה של נענע מנטה בגינת התבלינים מסביב לביתכם יפחית משמעותית את המעופפים שיגיעו , אם אתם בטיול ורוצים להכין דוחה יתושים אורגני שפשפו קצת עלי נענע מנטה על הגוף וראו את ההשפעה החזקה על היתושים . 

סובלים ממכת יתושים ? לא יכולים לשבת בגינה ? קמים כל בוקר עם עקיצות ? 

אילנית הדברות – חברת הדברה ליתושים ! 

להצעת מחיר בWhatsApp לחץ כאן ! 

054-8849445

 

פוסטים אחרונים : ​

ריסוס לבית

הדברה לפני או אחרי ניקיון

המון לקוחות שלנו בשיחה הראשונה איתנו שואלים את השאלה הזאת ולא יודעים מה לעשות האם להזמין את המנקה לפני ההדברה או לבצע את את ההדברה

קרא עוד »
סימנים לנגיעות תיקנים בארון מטבח

הדברת נמלים במטבח

מדי פעם אתם משאירים פרוסה על השיש וחוזרים לאחר כמה רגעים ורואים את כל הנמלים חוגגים לכם על הסנדוויץ? המון נמלים שמטיילים לכם בין הכלים

קרא עוד »
הדברת טרמיטים

טרמיטים במשקוף

לפתע קמתם ביום בהיר וגיליתם המון טרמיטים מפוזרים בכל רחבי הבית , מעופפים מסביב למנורות או המון כנפיים מפוזרות על הרצפה מסביב לדלת ? הכירות

קרא עוד »
הדברת טרמיטים בקירות

טרמיטים בקירות

חרקים קטנים הופיעו אצלך בבית מהקיר ואתה לא יודע מה לעשות? האם זה טרמיטים או נמלים? איך עושים טיפול לטרמיטים בקירות ועם אילו חומרים מבצעים

קרא עוד »
שחרן יהודה

הדברת עקרבים

הדברת עקרבים הדברת עקרבים : עקרבים הם חרקים מאוד מסוכנים בארצינו החמה , בכל שנה נרשמים מספר של מקרי מוות עקב עקיצת עקרבים אז טיילתם

קרא עוד »
הדברה לסוכה נגד מזיקים

הדברה לסוכה

הדברה לסוכה מדביר לסוכה | הדברה ירוקה לסוכות חג שמח לכולם , מקווים שהיה לכם צום קל וגמר חתימה טובה לכולם , החלטתם לקיים את

קרא עוד »
חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat