הדברת טרמיטים הרצליה

הדברת טרמיטים בהרצליה

מדביר לטרמיטים בהרצליה מוסמך ומקצועי עם וותק של 30 שנים 

הדברה לטרמיטים בהרצליה כבר לא סיפור גדול ...

אם חיפשתם מידע על טרמיטים בהרצליה אז כנראה שהחלו אצלכם סימנים לטרמיטים בהרצליה ואתם מאוד מבוהלים מההשלכות ואין לכם מושג איך מתמודדים איתם והאם הפתרון אפשרי .. אז כמה עולה הדברה לטרמיטים בהרצליה ואיך היא מתבצעת , מה הדברים החשובים באמת לדעת לפני הזמנת מדביר טרמיטים מהרצליה והאם הם בכלל מסוכנים ? המשיכו איתנו >>>> 

✅ הדברה לטרמיטים עם אחריות מלאה ל5 שנים ! ריסוס לטרמיטים עם מדביר מקצועי על רישיון
✅ מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה ותק של 30 שנה
✅ אחריות מלאה – לא פתרנו את הבעיה חוזרים ללא עלות חומרים ירוקים ללא סכנה לבני אדם ובע"ח 
הגעה מהירה מהיום להיום 

הדברת טרמיטים בהרצליה ⭐⭐⭐⭐⭐

טרמיטים באשדוד
טרמיטים בהרצליה
ייעוץ לטרמיטים בוואטאפ
ייעוץ לטרמיטים

איך אפשר לדעת שיש טרמיטים בהרצליה ?

הטרמיטים הינם חרקים זעירים שמאוד רגישים לאור יום , טמפרטורות ולחות ולכן הם תמיד מסתתרים ואפשר לדעת שיש אכן טרמיטים רק על פי הסימנים שהם משאירים … 

הסימנים העיקריים הם : 
תעלות בוץ – הסימן היכר הנפוץ ביותר מהסיבה שהטרמיטים בונים תעלות מבוץ ונעים בתוכם וכך לכאורה הם מתפרסים בכל הבית 
סימני כנפיים – זכרים לאחר הזדווגות משילים את הכנפיים שלהם וסימני כנפיים הם סימן היכר מאוד נפוץ 
טרמיטים חיים או מתים – כאשר הטרמיטים יגיעו לאזור ספטמבר – נובמבר לאחר הגשם הראשון כל הפריטים המכונפים יצאו למעוף כלולות וזהו הזמן הטוב ביותר להבחין אם יש טרמיטים בבית או לא .

טרמיטים בארון
טרמיטים בארון
סימני נגיעות טרמיטים

הדברה לטרמיטים בהרצליה עם מדביר מקצועי

לאחר שהבנתם שאכן יש לכם טרמיטים בבית עליכם להזמין חברת הדברה מקצועית ובעלת היתר מתאים לטיפול בטרמיטים בהרצליה. 
כאשר חברת ההדברה תגיע הם תחילה יבינו באיזה סוג טרמיטים מדובר האם מדובר בטרמיט קרקע או טרמיט עץ וכדומה ויבנו תוכנית פעולה כנגדם . הטיפול לטרמיטים מתבצע על ידי 3 שלבים קבועים ומדוייקים : 
שלב ראשון – קידוח 
נגיע ונבצע קידוח זעיר של 4 מ"מ מסביב לכל הדירה על מנת להזריק חומר לקרקע 
שלב שני – הזרקת החומר 
נבצע הזרקה של חומר עם דיזה ייעודית ישירות לחורים כדי לספוג את כל החול שמתחת לריצוף בחומר פעיל וליצור מעטפת של הגנה לכל הדירה 
שלב שלישי – סתימת החורים וניקיון 
נבצע סתימה יסודית ואסטטית לחורים עם חומר איטום בגוון מתאים לריצוף וניקיון 

האם הפתרון לטרמיטים בהרצליה הוא לצמיתות ? מה תחום האחריות ?

הדברה לטרמיטים היא פעולה מאוד אינטנסיבית ושונה לגמריי מהדברות של חרקים אחרים ,  ההדברה מצריכה ידע וניסיון מקצועי של עשרות שנים כדי לפתור את הבעיה בפעולה אחת . 
בדרך כלל השאלות הראשונות של הלקוחות לפני הזמנת ההדברה היא על תחום האחריות וכעט נסביר איך קובעים את האחריות . 
הטרמיטים הם חרקים שמתפשטים במהירות רבה על ידי תעופה או בתוך קירות וחולות ולכן אם אתם גרים בבניין נגוע לאחר כמה שנים יש סיכוי שהטרמיטים יחזרו אליכם כי אי אפשר הרי לעצור את הטבע . 
אם אתם גרים באזור לא נגוע והדירה שלכם עוברת טיפול יסודי סביר להניח שהטרמיטים לא יחזרו לעולם אך אנו נעניק לכם תחום אחריות של עד 5 שנים כדי באמת להבטיח שהטרמיטים שאצלכם בבית הושמדו ! 

בואו קבלו טיפ מאיתנו על הדברה של טרמיטים בהרצליה

ישנם המון מדבירים שאין להם רישיון הדברה המאשר הדברה לטרמיטים בהרצליה ( מדבירי דירות ולא מדביר שטחים פתוחים ומבנים גדולים ) ואין להם את הידע המקצועי ולפעמים גם את התכשירים הייעודיים לטרמיטים ולכן הם יציעו לכם להוזיל עלויות ולטפל בטרמיטים באמצעות ג'ל ולא בקידוח . 
הג'ל הוא פתרון לא בטוח ולפעמים גם לא יעיל בנגיעות קשה והוא יתן לכם שקט רק לכמה חודשים בודדים ולמעשה זה כמו לשים פלסטר קטן על פצע גדול ומדמם . 
מעבר לכך שמדבירים לא מקצועיים יציעו לכם טיפול נקודתי לדוגמא רק במשקוף אחד אך למעשה זהו רק מוקד ההתפרצות שלהם ואי אפשר לדעת איפה שוכן הקן של הטרמיטים ואיפה נמצאת המלכה ואם המדביר יבצע הדברה במשקוף ולא יגיע לחסל את המלכה הטרמיטים פשוט יתפרצו לכם לאחר מס' שבועות ממשקוף אחר בדירה . 

איך לבחור מדביר לטרמיטים בהרצליה

כדי לבחור מדביר לטרמיטים מומלץ בהרצליה עליכם תחילה להבין מהם הנקודות שחשוב לשים עליהם דגש , תחילה עליכם להבין שאתם קונים שירות ולא מוצר ואין פה עניין להסתכל רק על המחיר . 
נכון שכמעט כל חברת הדברה שתצלצלו אליה תגיד לכם שיש לכם אחריות ועליכם לבחור רק על פי המחיר אך תתארו לכם שמגיע לכאורה מדביר שהמליצו לכם עליו שמבטיח לכם אחריות ל-3 שנים ולאחר כמה קידוחים במרצפות הוא פיצץ לכם את צינור הגז בדירה … כבר לא יעניין אתכם באותו הרגע ה150-200 שקל שחסכתם .. 
מעבר לכך שמדביר ללא ניסיון יפתור בעיה של טרמיטים בדירה לאחר פעמיים או שלושה טיפולים לעומת חברת הדברה מקצועית שיפתרו את הבעיה בפעולה אחת מהירה ואסטטית . 

הדברת טרמיטים בהרצליה עם ג'ל

הדברת טרמיטים באמצעות ג'ל ללא קידוח
הגעה מהיום להיום

הדברת טרמיטים בהרצליה

הדברת טרמיטים יסודית עם קידוחים בכל הדירה + סתימת החורים אחריות מלאה עד הטרמיט האחרון !
אחריות מלאה
הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים

ספרו לנו על הדברה לטרמיטים שביצעתם בהרצליה :

הדברה לטרמיטים בדירה ברחוב סוקולוב הרצליה :

הגענו תחילה לבצע ניטור ובדיקה ואכן גילינו טרמיטי עץ שאכלו את כל המשקופים בדירה , ביצענו הזרקה של חומר ישירות לקרקע מסביב לכל הדירה (104 מ"ר ) ולאחר מכן גם ביצענו פיזור של פתיונות ג'ל ייעודי במשקופים להבטחת הפתרון בפעולה אחת ולבסוף סתמנו את החורים בצורה יסודית ויצאנו עם חיבוק ענקי מהלקוחות

הדברה לטרמיטים בחצר של בית פרטי ברחוב וינגייט הרצליה פיתוח :

בעלי הבית אינם גרים בארץ ומגיעים רק לביקור וכאשר הגיעו הם גילו שיש להם עץ רקוב בחצר שהתפתח עליו מושבת טרמיטים ענקית של כמה שנים , ביצענו יחד עם חברת הגינון עקירה לעץ ( באישור בעלי הנכס) ולבסוף הזרקה של חומר רב לקרקע . 

הדברה לדירת 5 חדרים ברחוב ארלוזרוב הרצליה  –

הלקוחות הזמינו אותנו לבצע הדברה לטרמיטים לאחר שקיבלו כמה הצעות ואנחנו היינו ההצעה הכי אטרקטיבית והוגנת אך כשהגענו בכלל שמנו לב שלא מדובר בטרמיטים אלה בנמלים מכונפות מסוג קמפונית ולכן בצורה ישרה ביצענו הדברה לנמלים בעלות של כ 350 שח והענקנו אחריות מלאה על הנמלים 

ניטור טרמיטים בדירה בהרצליה ברחוב נתן אלתרמן –

הגענו לדירה לאחר שהלקוחה התלוננה על נסורת שיוצאת מהארון , לאחר שביצענו בדיקה יסודית להפתעתינו אלו לא היו טרמיטים אלה כרסומים של חולדה ולפי כך פיזרנו מלכודות מקצועיות ואכן תפסנו יום למחרת חולדה ענקית שנכנסה לבית וכירסמה את הארון כדי לברוח .. 

 

מדביר טרמיטים בהרצליה מומלץ

כמה עולה הדברה לטרמיטים בפתח תקווה -

אז לאחר כל האינפורמציה שקיבלתם אנחנו מקווים שהנחנו אתכם היטב איך לבחור את החברת ההדברה שתעניק לכם את השירות הטוב ביותר עם שירות הוגן יחס אישי וניקיון , אנחנו מבצעים הדברה יסודית עם חומרים תוצרת ישראל מסוג פרמיס , טרמינול טרמינטור וכו' אלו ה חומרים המומלצים ביותר על פי המשרד להגנת הסביבה . 
שימו לב כשאתם מזמינים מדביר לטרמיטים הסתכלו על כל המרכיב של המחיר ולא רק על התוצאה הסופית , מדביר שאין ברשותו מספיק שנות ניסיון ומקצועיות לרוב יתמחר את עצמו נמוך , או מדביר שיעניק לכם מחיר זול אולי יעבוד בצורה מזלזלת ויפוצץ לכם מרצפות או חס וחלילה את הצנרת של הדירה . 
אנחנו לא הכי זולים בשוק אבל בהחלט המחיר שלנו בין הנמוכים בשוק ועם התמורה הטובה ביותר למחיר 

רוצה לדעת כמה יעלה לך הדברת טרמיטים לבית?
חשבו במחשבון ההדברה שלנו ותזכו ב5%-10% הנחה!

הדברה לטרמיטים בהרצליה
הדברה לטרמיטים בהרצליה

מדביר לטרמיטים מומלץ בהרצליה -

ישנם בשוק הבעלי מקצוע המון חאפרים שמנסים לעשות כמה שקלים על גבם של אחרים , הפעולות הללו מתגלות לאחר זמן מה או כאשר המחיר הוא לא הוגן או כאשר העבודה לא פתרה את הבעיה .. 
היינו בהמון מקרים שמדביר התחיל לבצע הדברה לטרמיטים ופשוט חסם את הלקוח והשאיר אותו עם הטרמיטים בבית /

בידקו היטב את רישיון המדביר שמגיע אליכם אם הוא מאושר לבצע הדברה לטרמיטים , בידקו היטב את סוגי החומרים ואת הידע והניסיון המקצועי שלו בתחום , בידקו היטב המלצות וביקורות אמיתיות כי לא כדאי שכל אחד שיפרסם ב20 אלף שקל בחודש בגוגל יכנס אליכם לבצע הדברה בהרצליה   .. 

מדביר מומלץ בהרצליה
מדביר עם רישיון