הדברת טרמיטים בתל אביב

הדברת טרמיטים בתל אביב

מדביר לטרמיטים בתל אביב עם וותק של 30 שנה במקצוע שמעניק אחריות!

הדברת טרמיטים בתל אביב עם מדביר מקצוען שיציל לכם את הבית עם אחריות !

תל אביב עיר עמוסה בדירות , בתים , משרדים ומבנים גדולים אך הטרמיטים לא פסחו על העיר המטורפת והתחילו גם הם בעבודות הבניין בעיר , הטרמיטים לרוב שוכנים בקרקע ויוצאים ואוכלים את התאית החומר שיש בעצים והם למעשה פוגעים בדירות שלמות , פריטי עץ כמו משקופים וארונות מטבחים וכו' , אז איך מתמודדים עם הטרמיטים בתל אביב ? מהם הסימנים לטרמיטים ? כמה עולה הדברת טרמיטים ואיך היא מתבצעת בתל אביב עם מדביר מקצועי ? המשיכו איתנו >>>>>> 

✅ הדברה לטרמיטים בתל אביב לבית לעסק או למשרד
אחריות מלאה ל3 שנים!
וותק וניסיון של 30 שנה !

✅ מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה מאושר לטרמיטים
ללא נזקים מיותרים לדירה או לעסק 
✅ אחריות מלאה – לא פתרנו את הבעיה חוזרים ללא עלות
חומרים ירוקים ללא סכנה לבני אדם ובע"ח 
הגעה מהירה מהיום להיום 
 

הדברת טרמיטים בתל אביב⭐⭐⭐⭐⭐

נזק טרמיטים משקוף
נזק טרמיטים משקוף
ייעוץ לטרמיטים בוואטאפ
ייעוץ לטרמיטים

איך יודעים שיש טרמיטים בתל אביב ?

הטרמיטים בת"א יכולים להגיע בשלל צורות מהסיבה שינם כמה תפקידים בממלכה המדהימה שלהם ובינהם מלכה , פועלות לוחמים וזכרים ולכל פריט תפקיד שונה וייחודי לו . 
הפועלות תפקידם לבנות ולפתח את הקן , הלוחמים תפקידם לעמוד בסף הכניסה לקן ולשמור על הקן , הזכרים תפקידם להרבות את הנקבות בלבד והמלכה תפקידה לפתח את הקן מבחינת צאצאים .
אבל מהם הסימנים לטרמיטים בתל אביב אתם בטח שואלים , אז את הסימנים לרוב תגלו רק לאחר זמן מה שהם שוכנים אצלכם בבית מהסיבה שהם כמעט תמיד נסתרים ומסתתרים עד לפיצוץ אוכלוסייה ומחסור במזון ואז אתם תראו אותם מתפרצים מקירות או משקופים או סימני בוץ . 
אתם תמיד תוכלו להתייעץ עם מדביר מקצועי איתנו בוואטאפ אם אתם לא בטוחים מה יש ונשמח לעזור ללא תשלום באהבה !  

התפזרות טרמיטים על הרצפה
התפזרות טרמיטים על הרצפה
סימני נגיעות טרמיטים
סימני נגיעות טרמיטים

איך הטרמיטים הגיעו לדירה בתל אביב ?

הטרמיטים הגיעו לתל אביב לאחר הגשם הראשון מתבצעת מעוף כלולות והטרמיטים מזדווגים באויר ויוצאים כזוגות לתוך הבתים ובונים קן מפואר , לחילופין יכולה להיות בעיה בבניין כולו שהטרמיטים יתפשטו אליכם או שאם עשיתם שיפוץ בבית הקבלן הביא איתו חול שהיה נגוע בטרמיטים . 

אבל לא רק הטרמיטים יוצאים לחתונה באויר אלה גם נמלים ולפעמים אפשר להתבלבל בין הטרמיט המכונף לנמלה מכונפת , מה ההבדל בין נמלה לטרמיט ? המשיכו איתנו >> 

מה ההבדל בין טרמיטים בתל אביב לנמלים מכונפות ?

ההבדל העיקרי בין הטרמיט התל אביבי לנמלה רגילה מכונפת היא בעיקר ויזואלית , הסימנים לנמלים בתל אביב הם בעיקר המחושים שהם בצורה של האות ר' לעומת הטרמיטים בתל אביב שיש להם מחושים ישרים , בנוסף לנמלים יש ראש חזה וגוף המחולק ל-3 פרקים לעומת הטרמיטים . 
הסימן הנוסף והאחרון ויזואלית הוא הכנפיים המכסות את כל גופם של הטרמיטים . 

הטרמיטים בנוסף יופיעו בדרך כלל מהקירות או מפריטי עץ כמו משקופים לפתע באזורי חודש ספטמבר אוקטובר ועד מרץ אפריל . 
התנועה שלהם מתבצעת באמצעות תעלות בוץ זעירות שבהם הם נעים ומתפשטים ללא סכנה ובטמפרטורה נעימה . 

איך מדביר טרמיטים בתל אביב יציל לנו את הבית ?

העיניין הבעיתי בטרמיטים בתל אביב היא שאי אפשר לדעת היכן שוכן הקן והמלכה , כלומר אתם יכולים לראות את הטרמיטים יוצאים ממשקוף אבל הקן בכלל יהיה 3-4 מטרים משם עמוק באדמה ורק מוקד ההתפרצות הוא המשקוף , הטרמיטים יכולים להתפרס אפילו ל50 מטר של קן מטורף של מאות אלפי פריטים בלי שתשימו לב שיש ממלכה מתחת למרצפות ולכן כאשר מבצעים הדברה בתל אביב לטרמיטים  חייב לבצע הדברה מקיפה לכל הדירה . 

הדברה לטרמיטים מתבצעת על ידי קידוח חורים זעירים במרצפות והזרקת חומר מסוג "פראמיס" ישירות לקרקע ולהספיג את כל החול שמתחת למרצפות בחומר פעיל וכאשר עושים זאת מסביב לכל קירות הבית אנו יוצרים מעטפת חזקה של חומר פעיל ומונעים הטרמיטים להתפשט והם לאחר זמן מה מתים כולם ואנו לאחר מכן סותמים את החורים בצורה יסודית ואסטטית כאילו שזה הדירה שלנו 🙂 

הדברת טרמיטים מאחורי משקוף
הדברת טרמיטים מאחורי משקוף
הזרקת חומר לטרמיטים בקיר
הזרקת חומר לטרמיטים בקיר

האם רואים את החורים בהדברת טרמיטים בתל אביב ?

תראו זה לא הדברת ג'וקים רגילה אלה עבודה מסיבית ורצינית יותר שמחייבת קדיחה מקצועית בכל הבית שמחייבת בעל מקצוע מקצועי בעל וותק וניסיון שאחריות שלא יפוצץ לכם את הצנרת או את החימום התת רצפתי , של יהרוס את המרצפות או הפרקט של הבית ויעשה את העבודה יסודית . 
כמובן שיכול להיות סיטואציות לא צפויות כמו מרצפות שנסדקות עקב הדבקה לא נכונה שלהם או רגישות שונה של השיש או הקרמיקה אך בעל מקצוע מנוסה ידע להתגבר על מכשולים אלו ולהיות יצירתי ולנסות לעשות כמה שפחות נזק לדירה . 
לדוגמא אם יש לכם פרקט בבית אפשר להוריד את הפנלים ולקדוח מאחורה ולהחזיר חזקה , או שאפשר לקדוח בזווית 45 מעלות מעל הפנלים בלי לקדוח במרצפות ועוד שיטות יצירתיות בלי להרוס את הדירה אך זה לא תמיד טוב לכל סיטואציה ולכן חייב לבצע בדיקה על ידי מדביר טרמיטים מקצועי אך שוב אנו נזכיר לכם שאנחנו אחרי הקדיחות במרצפות סותמים את החורים באופן מושלם כאילו לא היה כלום בצבע תואם. 

טרמיטים שיוצאים מהקיר

הדברה לטרמיטים בתל אביב עם אחריות מלאה .

אנו נגיע אליכם לדירה לניטור ובדיקה מקצועית עם דגימה מהחול והטרמיטים אם אתם לא  בטוחים שיש לכם טרמיטים בבית , לאחר מכן אם אכן מדובר בטרמיטים אנו נקדח ונבצע את ההדברה בכל הדירה וכאשר נסיים תקבלו מאתנו אחריות מלאה בכתב ל36 חודשים מלאים ובמידה ולא נפתור את הבעיה נחזור אליכם ללא עלות ! 

איך מתנהלים לאחר ההדברה ?

בזמן הטיפול אתם תוכלו להישאר איתנו בכל התהליך עד שנתחיל לרסס את כל הדירה , לאחר הטיפול עליכם לצאת מהדירה לשעה בלבד עד ייבוש החומר ולאחר מכן התנהלות רגילה לחלוטין רק חשוב מאוד שלא תשטפו את הרצפה כדי שלא תהרסו את ההדברה או את האיטום . 
בעלי חיים לא נכנסים לדירה באותו היום של הטיפול או לפחות ל12 שעות , להנחיות נוספות בקשר לבע"ח : הדברה בבית עם בעלי חיים 

האם יש שיטות נוספות להדברה לטרמיטים ?

יש שיטה אחת ויחידה שיעילה ב100 אחוז והיא שיטת הקידוחים הישנה והטובה שמראה לנו בכל שנה את התוצאות הטובות ביותר ואנו תמיד נמליץ עליה אך ישנה שיטה נוספת הדברת טרמיטים ללא קידוח המתבצעת על ידי ג'ל מיוחד וייחודי עם פורומון משיכה חזק המיועד לטרמיטים , את הג'ל מורחים אותו בסמוך למוקד ההתפרצות שלהם וממתינים מספר חודשים לפידבק האם הבעיה נפתרה או שהיא רק נרדמה לזמן מה .
על הטיפול בג'ל אין אחריות מהסיבה שהוא לא תמיד יעיל אך הוא זול משמעותית מהדברה בקידוחים והוא עולה בין 400-600 ש"ח

מתי מומלץ להשתמש בטיפול בג'ל ? 

  • בעיות כלכליות המונעות ממכם לבצע הדברה בקידוח
  • דירות שכורות
  • דירות המיועדות לפינוי
  • מוקד התפרצות קטן באזור בעייתי כמו תקרה
  • נגיעות קלה וחדשה
טרמיטים במשקוף
טרמיטים במשקוף

למה לבחור בכם להדביר טרמיטים אצלי בבית ?

אנו  אילנית הדברות בלי וותק וניסיון של 30 שנה וביצענו אלפי דירות נגד טרמיטים שיוכלים להעיד עלינו ועל השירות שלנו , אתם תוכלו בקלילות לפתוח את גוגל ולבצע סקירה נרחבת עלינו ועל מאות הביקורות עלינו ברשת על סוגי ההדברות שאנו מבצעים אך הנקודה העיקרית בנו שאנו נותנים יחס חם ואישי לכל לקוח , כל לקוח אצלינו מצוות למדביר האישי שלו בחברה ומתנהל אך ורק מול כי הוא למעשה מכיר את הבית את הבעיות ואנו מעניקים תעודת אחריות בכתב על כל עבודה שאנו מבצעים בשקיפות מלאה מול הלקוח . 
בנוסף אנו מעניקים מחירים מראש בלי הפתעות ובלי משחקים ומאמינים בגישה ישרה ואמינה מול הלקוחות שלנו כי בסופו של דבר 30 שנה לא בא ברגל .. 

ספרו לנו על הדברות טרמיטים בתל אביב שביצעתם:

טיפול לטרמיטים באלנבי בתל אביב :

חנות תכשירים ברחוב אלנבי בתל אביב הייתה נגועה בתוך אחד הארונות שלהם , הגענו תחילה לבצע ניטור ובדיקה איזה טרמיט מדובר ולאחר מכן ביצענו קדיחות מסביב לכל החנות והענקנו אחריות מלאה ל-3 שנים ( בהמשך תמונה מצורפת)

טיפול לטרמיטים בבן יהודה בתל אביב :

בן יהודה הוא רחוב שוכן לים ומאוד נגוע , דירה שהייתה סגורה זמן רב כי הלקוחות גרים בחו"ל כשהם חזרו הם גילו את ההתפרצות שלהם על כל הקירות בסלון , הגענו מיד וביצענו קדיחות וטיפולים בג'ל לכל הדירה והרגענו אותם לשנים רבות קדימה ..

טיפול לטרמיטים באליפלט בתל אביב :

בכל רחובות העיר בתל אביב ישנם טרמיטים מצהלה ועד פלורנטין ונווה צדק , לאחר שביצענו ניטור והבנו כי מדובר בטרמיט עץ ביצענו קידוחים בכל קירות הבית תוך פירוק של המשקופים שנאכלו זמן רב והחדרנו חומר רב כ 160 ליטר לדירה והבטחנו לעצמינו וללקוחות שלדירה הזאתי טרמיטים לא יכנסו יותר!

טיפול לטרמיטים ברחוב דבורה הנביאה בתל אביב :

בצפון ת"א בשכונת צהלה שוכן לו וילה מפוארת עם המון חדרים אך נגיעות טרמיטים שננים רבות שהתחיל והתפתח במרתף והגיע עד לקומה השלישית כי לא טיפלו בזמן , הגענו צוות הדברה מקצועי ויום שלם ביצענו קדיחות בכל הדירה מאחורי הפנלים על ידי פירוק הפנלים כדי לא לפגוע בטעות בחימום התת רצפתי שהיה בדירה והזרקנו חומר רק לטרמיטים וחיסלנו את הקן והמלכה , לאחר יומיים הגענו לדירה לבדוק שהכל בסדר ואכן קיבלנו חיבוק ענקי מהלקוחות .

טיפול לטרמיטים בדירה שכורה ביהודה המכבי בתל אביב :

בדירה שמיועדת לפינוי בעוד כמה חודשים היה נגיעות טרמיטים והדיירים לא הפסיקו להתלונן לבעל הדירה שפשוט חיפש פתרון יצירתי ומהיר שיעניק שקט ולכן הצענו לו הדברה בדירה שכורה עם הפתרון של טיפול בג'ל שעשה לו עבודה נפלאה ופתר את הבעיה בדירה בטרמיטים שהופיעו מהתקרה .

טרמיטים בארון באלנבי ת"א

מה המחיר להדברת טרמיטים בת"א ?

אם אתם מחפשים את המדביר לטרמיטים בתל אביב הכי זול כניראה שאתם תשלמו על כך ביוקר , זה ממש דומה באופי הבחירה לרופא למחלה מסויימת כי במקצוע שלנו אנו נמדדים לפי הוותק והמקצועיות ולא על פי המחיר. 
ישנם המון תכשירי הדברה לטרמיטים במחירים שונים חלקם טובים יותר וחלקם טובים פחות , ישנם המון שיטות הדברה שונות וכל חברת הדברה מעניקה אחריות לטווח מסויים . 
אנו מבטיחים לכם את השירות הכי טוב , המחיר הכי טוב והוגן , החומרים הטובים ביותר ואחריות מלאה ל-3 שנים !

רוצה לדעת כמה יעלה לכם הדברה לטרמיטים בתל אביב ? חשבו במחשבון ההדברה : 

הדברה טרמיטים בתל אביב
הדברה טרמיטים בתל אביב