הדברת טרמיטים בפתח תקווה

הדברת טרמיטים בפתח תקווה

מדביר לטרמיטים בפתח תקווה עם אחריות מלאה ל-5 שנים ! 

הדברת טרמיטים בפתח תקווה עם חברה מקצועית מאז 1992

טרמיטים בפתח תקווה הפכו בשנים האחרונות לנושא מאוד מדובר עקב מציאת הטרמיט החדש והכתבה שהייתה בחדשות כולם לפתע התחילו להיות מודעים ליכולות של הטרמיטים אך הטרמיטים בפתח תקווה כבר שנים רבות והנושא לא ממש חדש , מה עושים כשמגלים טרמיטים בבית ? האם אפשר להיפטר מהם לצמיתות ? כמה עולה הדברה לטרמיטים ואיך בוחרים מדביר לטרמיטים בפתח תקווה מומלץ עם המלצות ? המשיכו איתנו >>>>

✅ הדברה לטרמיטים עם אחריות מלאה ל5 שנים !
ריסוס לטרמיטים עם מדביר מקצועי על רישיון


✅ מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה ותק של 30 שנה

✅ אחריות מלאה – לא פתרנו את הבעיה חוזרים ללא עלות

חומרים ירוקים ללא סכנה לבני אדם ובע"ח 

הגעה מהירה מהיום להיום 
 

הדברת טרמיטים בפתח תקווה ⭐⭐⭐⭐⭐

טרמיטים
טרמיט בפתח תקווה
ייעוץ לטרמיטים בוואטאפ
מדביר טרמיטים בפתח תקווה

מתי באמת צריך לבצע הדברה טרמיטים בפתח תקווה

הדברה לטרמיטים יש לבצע אך ורק אם נמצאו סימנים המעידים שיש טרמיטים , יש המון סימני הכר לטרמיטים אך הם מאוד דומים באופי גם לחרקים אחרים לדוגמא , לפעמים ישנם נמלים מכונפות כגון קמפונית פולחת והם מאוד דומות לטרמיטים ומדביר לא מקצועי או חמדן יכול לבצע הדברה לטרמיטים ולקדוח בכל הדירה בלי להבין שאין טרמיטים .. המשיכו לקרוא וגלו מהם סימנים לטרמיטים

הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים במשקוף בפתח תקווה

הסימנים הברורים ביותר להימצאות טרמיטים בפתח תקווה

כמו שציינו בפסקה הקודמת שיש המון סימנים שמאוד דומים לחרקים אחרים אז אנו כעט נסביר בדיוק מהם הסימנים שעלולים להדאיג אתכם ..

סימני נסורת או חורים – טרמיטים אוהבים מאוד לאכול עץ , או אם נדייק הם מאוד אוהבים לאכול את ה"תאית" שנמצאת בתוך עצים ולכן אם תגלו ביום בהיר סימני נסורת או חורים פתאומיים בארון יכול להיות שגיליתם טרמיטים בדירה .
תעלות בוץ – הטרמיטים לאחר אכילה של העץ בונים תעלות מבוץ שהם יוצרים יחד עם העץ והרוק שלהם וכך למעשה הם יכולים להתפשט ולהתקדם לאזורים אחרים בלי להיות חשופים מפני תאורה , תנאי טמפרטורה או אוייבים .
סימני טרמיטים או כנפיים – לאחר ההזדווגות בחודשי ספטמבר-דצמבר יש המון פריטים עם כנפיים ולאחר שהם יוצאים לעוף כלולות להזדווג הזכרים מתים ומתפזרים בכל הדירה , יכולה להיות התפרצות פתאום בערב שקט מהקיר או מהרצפה של 100 טרמיטים שמתעופפים לכם בדירה ואז כאן אנו נכנים לתמונה עם הדברה לטרמיטים מקצועית .

סימני נגיעות טרמיטים

הדברה לטרמיטים עם אחריות ל-5 שנים עם מדביר מקצועי

הדברה לטרמיטים תתבצע אך ורק עם מדביר שיש ברשותו " רישיון מדביר מבנים ושטח פתוח " ואיננו מוגבל לבצע הדברות שונות כמו מדביר דירות רגיל  , ההדברה מתבצעת באמצעות קדיחה של 5-10 מ"מ במרצפות והזרקה של החומר לתוך הקרקע לספיגה ויצירת מעטפת לכל הדירה של חומר פעיל כדי שיחסל את הקן של הטרמיטים . לאחר מכן אנו סותמים את כל החורים ויש לצאת מהדירה לשעה בלבד עד ייבוש החומר .

מדביר טרמיטים בת ים
טרמיטים בדירה בכפר גנים א' פ"ת

למה חשוב לבצע הדברה לטרמיטים בפתח תקווה לכל הדירה ולא באופן נקודתי

קן טרמיטים יכול להתפשט לשטח של כ-30-50 מטרים בתוך דירה ואין שום מכשור בעולם שיכול לוודא היכן נמצאת המלכה של הטרמיטים או מרבית הקן ולכן כדי לוודא שאנו באמת פותרים את הבעיה חשוב לבצע את ההדברה בכל הדירה , בעבר היו נוהגים לבצע את ההדברה במשקוף בודד או רק במטבח לדוגמא אך לאחר כמה חודשים היה מגיע המדביר לטיפול במשקוף אחר וכך הלאה לכל הדירה , אנו מעניקים אחריות מלאה ל-5 שנים ולכן כדי ששנינו ניהיה בטוחים שפתרנו את הבעיה חשוב לבצע הדברה לכל הדירה .

מדביר טרמיטים בחולון

נקודות שחשוב לדעת לפני הזמנת מדביר טרמיטים מפתח תקווה -

טרמיטים זה נושא מאוד בעייתי והם אולי החרקים הכי בעייתיים מבחינת הנזק הכלכלי שהם יוצרים , הדברה לטרמיטים היא פעולה מאוד אינטנסיבית ומצריכה יכולות מיוחדות והבנה אחרת לעומת הדברת פסוקאים או נמלים ..  הדברה לטרמיטים נעשית עם קידוחים והזרקה של חומר רב לתוך החול שמתחת למרצפות ולכן חשוב להזמין מדביר מקצועי שיודע היטב איך לקרוא תוכניות של דירה ולא לפוצץ צנרת חשמל או מים ף מעבר לכך חשוב שיקדח בצורה נכונה ולא יפוצץ לכם את הקרמיקה והכי חשוב שידע איך לבצע את ההדברה כראוי ובאמת יפתור את הבעיה בפעם אחת .

הזרקת חומר לטרמיטים בקיר
הזרקת חומר לטרמיטים בקיר

ספרו לנו על הדברה לטרמיטים שביצעתם בפתח תקווה :

הדברה לטרמיטים בבית פרטי בשכונת הדר גנים :

טרמיטים בהדר גנים הם נושא יחסית חדש , לאחר שבשנת 2020 התגלה טרמיט העל בפתח תקווה הגענו לבית פרטי שסבל מנגיעות קשה שנים רבות וביצענו יום שלם קידוחים אצלו בדירה והזרקנו חומר מתחת לפרקט , לאחר מכן ביצענו סתימה של כל החורים ואפילו עשינו להם הדברה לנמלים מתנה מאיתנו כי היו כל כך נחמדים !

הדברה לטרמיטים במשקוף נגוע ברחוב בלפור פתח תקווה :

הגענו לדירה בת 3 חדרים שהייתה נגוע מאוד, השכנים מספרים שכל שכונת כפר גנים א' נגועה ..
ביצענו הזרקה של חומר רב לאחר שבעל הדירה הוציא את המשקופים והמתין שנגיע לטפל לפני הגעת המשקופים החדשים טיפלנו בכל הדירה לבסוף לאחר שגילינו סימנים נוספים שיוצאים מהקיר והענקנו אחריות ל-5 שנים !

הדברה לדירת 5 חדרים ברחוב קלישר פתח תקווה –

לאחר שהלקוחות התלוננו שיש להם טרמיטים הגענו לבצע ניטור ובדיקה ואכן מצאנו חרקים מעופפים אך זוהי הייתה נמלה מכונפת ולא טרמיטים ולכן גבינו מחיר הוגן של כמה מאות שקלים על הדברה לנמלים ולא טיפול לטרמיטים , חשוב מאוד להתייעץ איתנו לפני הזמנה של הדברה לטרמיטים

הדברה לבניין שלם ברחוב שטטמפר פתח תקווה –

בבניין בן 4 קומות עם המון דיירים שהדירות שלהם נגועות התחילו לבצע טיפול ראשוני לבניין כולו , הגענו בבוקר בשעות שאנשים לא בבית וביצענו קדיחות בכל הקומות והזרקנו חומר רב ולאחר מכן סתמנו את החורים וביצענו הדברה מקיפה לכל הבניין במעטפת החיצונית כדי לוודא שלא יכנסו עוד טרמיטים בעתיד .


טרמיטים במשקוף
טרמיטים במשקוף

כמה עולה הדברה לטרמיטים בפתח תקווה -

הדברה לטרמיטים בפתח תקווה היא פעולה קשה שמצריכה טיפול מיוחד עם מכשור מקצועי ואיכותי הכולל מברגות , פטישון , מזרקי לחץ , מרסס חזק ידיים טובות וכו' ממש כמו הדברה לתהלוכן האורן או חרק מיוחד אחר שמצריך הבנה וידע מקצועי גם בהדברות וגם בהנדסת בניין , אם תחפשו מדביר לטרמיטים בפתח תקווה הכי זול תקבלו גם עבודה זולה ומרושלת , לא פעם היינו בדירות שהמדביר פשוט "נעלם" והלקוח נשאר עם טרמיטים ועם התעודת האחריות האפקטיבית , עלות הדברה לטרמיטים נע בין 20-50 ש"ח למטר תלוי בגודל הדירה , סוג הטרמיט , נגיעות וכו'
רוצה לדעת בדיוק כמה תעלה לך הדברה לטרמיטים השתמש במחירון ההדברה שלנו !

רוצה לדעת כמה יעלה לך הדברת טרמיטים לבית?
חשבו במחשבון ההדברה שלנו ותזכו ב5%-10% הנחה!

הדברה לטרמיטים בפתח תקווה
הדברה לטרמיטים בפתח תקווה

מדביר לטרמיטים מומלץ בפתח תקווה -

מדביר לטרמיטים בפתח תקווה שמומלץ על תושבי העיר בדרך כלל אתם תשמעו עליו מהמלצות או מביקורות ברשת בפייסבוק או בגוגל איזי וכדומה , מדביר מקצועי יגיע ויציג לכם את תעודת המדביר שלו ואת סוגי החומרים שאיתם הוא הולך להשתמש , מדביר שמומלץ יעניק לכם תעודת אחריות בכתב בנוסף לחשבונית ולא תנער מהאחריות כאשר תראו סימנים אחרים ולא יגבה תשלום נוסף על טיפול חוזר .

הדברה טרמיטים בפתח תקווה זולה

אנחנו לא הכי זולים בשוק אך אנחנו נותנים בהחלט בראש לכל המתחרים שלנו גם בשירות , גם באמינות , מקצועיות ובסוף גם אנו משתווים למחירים הנהוגים בשוק , יש לא מעט מדבירים חדשים בענף שרק רוצים לקחת עבודות כאלה בשביל הלמידה ואתם פשוט משלמים על כך .
מדביר זול כניראה יעבוד עם חומרים זולים ויבצע הדברה בלי חשק או אפילו יעשה נזק בלתי הפיך לדירה .
בחרו מדביר מקצוען ולא מדביר זול כי אתם לבסוף קונים שירות ולא מוצר !

הטרמיט הפורמוסי -

הינו טרמיט שנגלה בתחילת 2020 בפתח תקווה על ידי מדביר שהגיע לבצע הדברה בדירה , הטרמיט הפורמזי דומה מאוד לשאר הטרמיטים ממשפחתו אך הוא יוצר נזק אדיר לדירות ולרכוש כאשר מגיע .
הטיפול לטרמיט פורמוזי הוא טיפול שונה שמצריך טיפול אינטנסיבי ומקצועי ביותר וחשוב מאוד לדווח למשרד להגנת הסביבה כאשר אתם חושדים שמצאתם אותו , למידע נוסף פנו אלינו לייעוץ